Pragointerier
fotogalerie
Barva do koupelny místo obkladů

Barva do koupelny místo obkladů

Není problém… nabízíme Vám pohled do několika moderních interiérů koupelen, jejichž majitelé se nebáli vyměnit tradiční obklady za vodě vysoce odolný nátěr z výrobní dílny Tikkurila.
1
2
3
4
5
6
7
8
Sdílet

Nové dekorativní plastické povrchy TUNTOTikkurila uvede v letošním roce na český trh nový dekorativní plastický nátěr TUNTO. Vedle oblíbeného plastického povrchu OPTIVA FORMO, často v kombinaci se stěnovou lazurou FEELINGS EFFECT, se Vám dostává nový druh nátěrů vytvářejících nové rozměry a odlehčenou atmosféru v tradičních interiérech.
Fotogalerie ukázek povrchů TUNTO, které již s úspěchem byly použity za hranicemi naší republiky, Vás přesvědčí o tom, že strukturovaná omítka může udělat ve Vašem interiéru barevné divy. Nátěry TUNTO se vyrábí se ve dvou variantách - hrubozrnný jako omítka a v hladším provedení jako tmel. Oba se na stěnu nanáší jednoduše ocelovým hladítkem a dodatečný podkladový dekor se vytváří malířským nářadím, stylem nanášení nebo pomocí speciálních štětců. Z pohledu barevnosti je možné využít buď celobarevné nanášené vrstvy a nebo je barevný pouze podklad a ostatní se dodatečně dekoruje. Celý systém je kutilsky velmi jednoduchý a nechává prostor pro vlastní fantazii.
Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře