Pragointerier
fotogalerie
Design Roadshow 2014 Jihlava

Design Roadshow 2014 Jihlava

Termín konání: 24. 10. 2014
Místo konání: SAPELI CENTRUM JIHLAVA

Poslední Design Roadshow v tomto roce navštívila necelá dvacítka architektů spolu s deseti studenty ze střední uměleckoprůmyslové školy Helenín. Mimo zajímavých novinek z interiérového designu si návštěvníci prohlédli testy interiérových dveří a testy skel, které si mohli i sami vyzkoušet. Během celé prezentace bylo možné si prohlédnou a osahat i vzorky různých nábytkových dvířek. 

Jak se na akci líbilo některým zúčastěným? 

Alena Kučerová, Kuchyňské studio AVE

Z celé akce jsem nadšená, protože prodáváme kuchyně. Například kování od firmy Blum znám dobře, ale dozvěděla jsem se tu i spoustu nových věcí. Dále jsem se tu dozvěděla mnoho zajímavých informací o skle, které jsem velice ocenila. Délka prezentace mi přišla přesně akorát. Ostatní prezentující firmy také znám. 

Ing. arch. Milica Čudková

Akce byla zajímavá, ale některé věci se opakují každý rok. Délku prezentace bych trochu zkrátila. Firmy, které se zde představily znám a ve své práci používám. Od SAPELI využívám interiérové dveře, kování od Blum sice vybírají truhláři, ale já vybírám ty výsuvy. Vždy jim řeknu, jakým způsobm se to má otevírat. Zajímavé pro mě byly bezobložkové dveře, ale je škoda, že se nadají dát do tlustší zdi. 
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Design Roadshow Jihlava 2014
Sdílet

Dveře STRONGDveře STRONG je možné mít jak otočné, tak ve variantě zasouvacích dveří do stavebního pouzdra nebo po stěně. Obzvláště vyniknou ve spojení s posuvným systémem PREMIUM, díky kterému dveře působí jako by jezdily ve stropě. Můžete volit z různých druhů skla - čirého, mléčného, barevně tónovaného planibel, pískovaného, gravírovaného nebo Grafoskla.

Dveře MASTERDveře MASTER je možné mít jak otočné, tak ve variantě zasouvacích dveří do stavebního pouzdra. Obzvláště vyniknou ve spojení se skrytou zárubní AKTIVE, která umožňuje, aby dveře tvořily se zdí jednu rovinu. Dveře mohou na své ploše nést různé materiály - sklo, dýha, laminát a tapeta, které lze i kombinovat.

Design Roadshow 2014 PrahaTermín konání: 2. října 2014
Místo konání: SAPELI CENTRUM PRAHA

Dvacítku architetků a designérů jsme pozvali do prostoru pražského SAPELI CENTRA na Pankráci. Obdorníci s námi diskutovali nad reálnou expozicí, na které byly představeny všechny prezentované novinky od firem SAPELI, J.A.P., Trachea a Blum. 

Jak se odborníkům celá akce líbila? 

Ateliér A 32, Bc. Jan Císař

Celá akce byla příjemná. V rámci prezentovaného mi přišla délka akce adekvátní. Prezentující firmy jsem znal a spolupracuji s nimi. Jejich výrobky mi přijdou sympatické. Akorát firmu Trachea jsem doposud neznal, to byla pro mě novinka. Byl jsem překvapený šíří sortimentu společnosti J.A.P. Nevěděl jsem, že dělají až tak dobré věci. Kdysi dávno jsem byl na jich stránkách a přišlo mi, že je to obyčejná firma s omezeným sortimentem a vůbec jsem netušil, že dělají takové designové věci. Od SAPELI používám interiérové dveře do pokojů. 

Ing. Marika Tafatová


Na této akci se mi líbilo. I délka dvě hodiny mi přišla tak akorát, moji pozornost jste po celou dobu udrželi. Frimy, které se zde představily znám a občas jejich výrobky při své práci používám. Především používám dveře SAPELI. Vím o firmě Trachea. Teď momentálně řeším s klientem, že se mu líbí Overface, takže něco zajímavé vybereme. Hodně se mi líbily testy skleněných dveří. Viděla jsem, jak to funguje a mám díky tomu i dobrou argumetaci pro klienty. Hodně se mi líbili dveře bez zárubní. Sice jsem o nich slyšela už u konkurence, ale ty informace se mi hodí. 

Design Roadshow 2014 Hradec KrálovéTermin konání: 25. září 2014
Místo konání: SAPELI CENTRUM Hradec Králové

Prezentované novinky od firem SAPELI, J.A.P., Trachea a Blum zhlédly téměř dvě desítky odborníků. Kromě těchto zajímavých novinek byly pro účatníky připraveny testy odolnosti interiérového skla, které si mohli sami i na živo vyzkoušet. Další testy dveřních křídel viděli pomocí videí. 

Co o akci řekli něktěří účastníci? 

Ing. arch. Pavel Linhart

Akce i její délka se mi líbila. Především byly dobře připravené otázky od moderátora, protože někdy se člověk opravdu bojí zeptat. Když je konverzace takto připravená, tak je to super. Firmy, které zde prezentovaly znám a spolupracuji s nimi. Jedinou novinkou pro mě bylo kování od Blum, které bych si dokázal představit u sebe v kuchyni. 

Tomáš Severa - interiérové studio Sefir

Prezentace byla hodně zajímavá. Znám i firmy, které zde prezentovaly. Běžně spolupraciji s firmou J.A.P a SAPELI. Od firmy J.A.P. máme vyvzorkované Grafosklo za kuchyňské lidnky a od SAPELI interiérové dveře. Novinkou pro mě bylo kování od Blum, které není ještě ani v katalogu. To se mi opravdu hodně líbilo. Zaujaly nás s kolegou i bezobložkové zárubě, o kterých už jsem slyšeli, ale fyzicky jsme je ještě neviděli. 

Design Roadshow 2014 BrnoTermín konání: 11. září 2014
Místo konání: SAPELI CENTRUM Brno

Další zastávka s naší mini expozicí interiéru byla v Brně na SAPELI CENTRU. Prezentace novinek firem J.A.P., SAPELI, Trache a Blum se zůčastnilo na dvě desítky architektů, kteří s našimi přednášejícími diskutovali. Byly pokládány velice zajímavé dotazy z praxe všech účastníků semináře. Každý ze zúčastněných architektů si pro svojí praxi oddnesl vzorníky materiálů pro svojí práci a drobný dárek. 

Ing. arch. Klára Trnková
Akce se mi líbila. Tím, že byla prezentována v krátky blocích, kde se firmy střídali, tak mi to dlouhé nepřipadalo. Všechny firmy, které zde prezentovaly již znám a při své práci je využívám. Pro mě byly velké novinky bezobložkové dřeve od J.A.P.  a elektronické kování od Blumu. Kování od Blumu se mi moc líbilo, ale nevím, zda můj okruh zákazníků by to ocenil. 

Ing. arch. Olga Kleinová
Na akci jsem přišla předevím kvůli tomu, že jsem si chtěla prohlédnou reverzní zárubeň od SAPELI. Dostala jsem k tomu všechny potřebné informace. Dveře od SAPELI nepoužívám, protože děláme hodně atypycké řešení a jsme ve spojení s truhláři, kteří nám dělají i dveře. Z dalších novinek, které se tu prezentovaly mě zaujalo kování o firmy Blum. Celý program akce se mi líbil a časově mi vyhovoval. 

Design Roadshow 2014 OlomoucTermín konání: 4. září 2014
Místo konání: SAPELI CENTRUM Olomouc

První podzimní Design Roadshow proběhla 4. září 2014 v Olomouci v prostorách SAPELI CENTRA. Pro účastníky byla tradičně připravena miniexpozice interiéru s jednotlivými interierovými novinkami z dílen prezentujících firem. J.A.P. zde představil dveřní komplety bez obložek pro otočné a posuvné provedení, SAPELI reverzní zárubeň, Blum elektronické kování na velkých dvířkách a Trachea grafické motivy na nábytkových dvířkách. Sešli se tu téměř dvě desítky architektů, projektantů či bytových designérů, kteří si vyslechli celou prezentaci a osahali si i vzorky nábytkových dvířek či skleněných produktů.

Konzultační dny u J.A.P. pro architekty a designéryTermín konání: 12. června 2014
Místo konání: Přerov - firma J.A.P.

Design Roadshow 2014 Ústí nad Labemtermín konání: 3. dubna  2014
místo konání: Clairon hotel Ústí nad Labem

Design Roadshow 2014 Plzeňtermín konání: 27. března 2014
místo konání: Plzeň, hotel Gondola 

Design Roadshow 2014 Karlovy Varytermín konání: 13. března  2014
místo konání: Karlovy Vary, Areál Dvorana 

Design Roadshow 2014 Liberectermín konání: 20. března  2014
místo konání: Clairon hotel Liberec 

Design Roadshow 2014 Zlíntermín konání: 27. února 2014
místo konání: Lesní hotel, Filmová 4346, 760 01 Zlín

Design Roadshow 2014 Ostravatermín konání: 20. února  2014
místo konání: Hotel Jana Maria, Slezská Ostrava

Design Roadshow 2014 Pardubicetermín konání: 6. února  2014
místo konání: Hotel EURO, Pardubice

Design Roadshow 2014 České Budějovicetermín konání: 30.1. 2014
místo konání: Galerie Riegrova 51, České Budějovice

Design Roadshow 2013 Prahatermín konání: 17. říjen  2013
místo konání: SAPELI CENTRUM Praha Černý Most

Design Roadshow 2013 Hradec Královétermín konání: 26. září  2013
místo konání: SAPELI CENTRUM Hradec Králové

Design Roadshow 2013 Olomouctermín konání: 12. září 2013
místo konání: SAPELI CENTRUM Olomouc

Design Roadshow 2013 Jihlavatermín konání: 5. září  2013
místo konání: SAPELI CENTRUM Jihlava

Design Roadshow 2012 Liberectermín konání: 30. října 2012
místo konání: Clarion Grandhotel Zlatý lev v Liberci

GO!Dnes přinášíme fotografie segmentového schodiště GO od společnost J.A.P. Přejeme příjemné prohlížení.

Design Roadshow 2012 Ostravatermín konání: 15. května 2012
místo konání: hotel Jan Maria

Design Roadshow 2012 Brnotermín konání: 3. května 2012
místo konání: vzorkovna ABH design Brno

Design Roadshow 2012 Olomouctermín konání: 22. března 2012
místo konání: prostory rezidence Rokycanova Olomouc

Design Roadshow 2012 Prahatermín konání: 16. února 2012
místo konání: vzorkovna Sapeli a J.A.P. v Praze

Grafosklo v akciPodívejte se, na kolika různých místech v jediném interiéru lze použít Grafosklo od společnosti J.A.P. Tyto drobné detaily se spojí v silný celek - a vznikne dokonale sladěný prostor.

Schodiště LUSSODlouhodobé téma našich fotogalerií - schodiště od J.A.P. - uzavíráme dnes schodištěm LUSSO. Usnadní vám výstup na půdu a ještě skvěle vypadá.

Točitá schodištěV této fotogalerii vám představíme několik dalších modelů točitých schodišť od společnosti J.A.P.

Shell vs. TangoNová fotogalerie se zaměřuje na točitá schodiště společnosti J.A.P. Konkrétně modely JAP 120 Shell, JAP 150 a TANGO. Uvidíte, že se jedná o výhodný způsob, jak ušetřit v interiéru místo a zároveň získat krásnou dominantu celého prostoru.

Dveře k fotbalistoviPřinášíme vám fotogalerii z interiéru fotbalisty Antonína Panenky - zaměřili jsme se především na originální dveře od společnosti VV SKLO.

300, 360, 380, ?Nyní máte možnost prohlédnout si další tři modely segmentových schodišť od J.A.P. - JAP 360 mlynářské, JAP 380 Woodbean a JAP 300e.

Segmentová schodištěPokračujeme v představování jednotlivých produktů společnosti J.A.P. - tentokrát jsme se dostali k první části praktických segmentových schodišť. Můžete si tedy prohlédnout schodiště JAP 300, JAP 340 Steelbean a JAP 350 Mini.

ČarokrásnáVe spolupráci se společností VV SKLO přinášíme inspiraci pro vaši koupelnu. Díky sklu může vypadat vskutku čarokrásně!

Industry. Wing. AtyksV této fotogalerii si můžete prohlédnout další tři z atypických schodišť od společnosti J.A.P.: Industry, Wing a Atyks. Které je vaším favoritem?

RekapitulaceV nové fotogalerii si můžete prohlédnout výběr z toho nejlepšího, co v uplynulém roce společnost VV SKLO vytvořila. Třeba vás to inspiruje ke změnám ve vašem vlastním interiéru!

Trendy ve skleCo je aktuálním trendem v oblasti skleněných prvků v interiéru? Podívejte se sami! Místo povídání vám tentokrát přinášíme fotogalerii plnou toho nejlepšího, co v poslední době společnost VV SKLO zrealizovala.

Stavebním pouzdrem mizí dveřeViděli jste u svých známých dveře, které mizí ve zdi? Nebojte se, jejich zeď kouzlit neumí, jen se chytře vybavila chytrou plechovou kapsou, tzv. stavebním pouzdrem od společnosti J.A.P., které umožňuje ladné zasunutí dveří. A zdaleka to není jeho jediné plus!
 

Sklo v koupelněSklo v koupelně neznamená jen zrcadlo! Dá se využít na sprchových koutech, dveřích a na spoustě dalších míst. Inspirujte se!

Max. Viva. HarmonyV této fotogalerii přinášíme obrázky atypických schodišť od J.A.P. - Max, Viva a Harmony Jistě se vám budou líbit všechna tři - ale které je pro vás tím nejkrásnějším?

Fascinace sklemPřinášíme fotogalerii plnou těch nejzdařilejších realizací, které společnost VV SKLO v roce 2011 pořídila. Nejedná se se o tématicky ucelenou řadu, naopak jsou zastoupeny různé prvky - dveře, skleněné desky či sprchové kouty. Pojítkem je krása skla v interiéru.

Bristringer či Piano?Tentokrát pro vás máme tři typy schodišť od J.A.P. Které si vyberete? Bristringer? Piano? Laser? Příjemnou podívanou....

Movie + LaserMovie. Laser. Co mají tato dvě slova společná? Skrývají se pod nimi bočnicová schodiště od J.A.P. Podívejte se, jak dobře vypadají! V detailech, i v rámci celého interiéru.

DvakrátJedny dveře, dvě křídla... V této fotogalerii vám představujeme to nejlepší z dvoukřídlých dveří od VV SKLO. Pokud si chcete podobné dveře pořídit, budiž vám to inspirací. Ty ostatní si mohou "aspoň" vychutnat pohled do dokonalých interiérů.

Co na schody?Ve spolupráci se společností J.A.P. jsme vám připravili fotogalerii plnou krásných schodišť. Původně jsou betonová, nyní je ale zdobí obklad z kamene nebo dřeva.

Na návštěvě... u Dany Dobřichovské, významné české módní návrhářky. Celý interiér je perfektně sladěný, není v něm použito mnoho barev, ale nás okouzlil. Svou originalitou, čistými liniemi, elegancí. Posuďte sami... Pokud vás zajímají komentáře samotné majitelky, můžete si přečíst o koupelně a ložnici,o kuchyni a o obývacím pokoji.

Jak bydlí Antonín Panenka?Známá osobnost českého fotbalu, Antonín Panenka, odhaluje, v jakém interiéru žije a jakým materiálům dává ve svém bydlení přednost. Pojďte s námi nahlédnout do jeho nového rodinného domu  v poklidném prostředí poblíž Sázavy.

Schodiště do větších prostorPřímá schodiště od společnosti J.A.P. se hodí především do větších prostor, kde není třeba tolik šetřit místech. Už dávno neplní pouze funkci spojení podlaží, ale stávají se unikátním doplňkem, který každý interiér ozvláštní a dodá mu osobitý ráz.

Celoskeněné stěnyV této fotogalerii jsme se zaměřili na celoskleněné stěny od VV SKLO a na jejich využití v interiéru. Jsou praktické a elegantní. Podívejte se...

Jak vymalovat?Inspirujte se realizacemi VV SKLO a J.A.P., jaké barvy budou ve vašem interiéru vypadat nejlépe. Některé zajímavé kombinace materiálů a odstínů mile překvapí až tehdy, když je uvídíte a možná pak budete ve výběru odvážnější...

Kolem dokolaŽe točitá schodiště J.A.P. šetří místo, to ví asi každý. Věříte však, že mohou také skvěle vypadat? V naší fotogalerii se můžete přesvědčit na vlastní oči.

Jiný úhel pohleduMožná by to chtělo jiný úhel pohledu... Připravili jsme pro vás fotografie zábradlí od společnosti J.A.P. Čím jsou výjimečné? Jsou zaměřené na detail, takže se můžete přesvědčit o dokonalosti tohoto zábradlí v každém ohledu. O dokonalosti estetické i funkční.

Speciální dveře SAPELISAPELI nabízí kvalitní a krásné dveře, z nichž mnohé mají zajímavé speciální vlatnosti. Jaké to jsou? V této fotogalerii najdete ucelený přehled.

Z průměrného výjimečnýmProhlédněte si radikální proměnu interiéru! Díky stavebnímu pouzdru J.A.P. se ze zcela průměrného a ne příliš šikovně řešeného bytu stal luxusní prostor.

Nevšední krásaCeloskleněné dveře dodají interiéru lehkost, eleganci, nádech luxusu. Aby byl efekt perfektní, je třeba doplnit je také odpovídajícím kováním. Právě takové nabízí VV SKLO. Podívejte se na kliky a madla, se kterými dovedete svůj interiér k dokonalosti.

SAPELI centrum v JihlavěZcela nový expoziční prostor dveří a zárubní se nedávno otevřel v Jihlavě. Interiérové SAPELI CENTRUM dveří a zárubní je největší a nejmodernější vzorkovnou tohoto sortimentu v České republice. Podívejte se tam i vy! Zatím aspoň prostřednictvím naší fotogalerie.

J.A.P.: bezbariérový důmPřinášíme vám jedinečnou ukázku toho, jak krásný a funkční může být bezbariérový interiér. Skloubit praktičnost s útulností není nic snadného - pokud ovšem vycházíte z vlastních zkušeností a na pomoc si pozvete odborníky, výsledek je úchvatný. V této fotogalerii si můžete prohlédnout jeden dům zcela uzpůsobený pro potřeby handicapovaného člověka, při jehož realizaci hrála zásadní roli zasouvací dveřní pouzdra od firmy J.A.P.

Soutěž na FacebookuProhlédněte si fotografie, jejichž autoři se zapojili do soutěže se společností SAPELI. Výhrou je luxusní vysavač ECOVACS. Zapojte se i vy - buď aktivně, nebo aspoň hlasujte!

Jak bydlí herec Martin ZounarOblíbený herec a moderátor Martin Zounar na sebe vzal pro tentokrát roli průvodce a nechal nás nahlédnout do svého soukromí. O zařizování domečku v pražském Slivenci mluví s velkou vřelostí a je vidět, že domov je pro něj místem, kde se cítí opravdu nejlépe. Podívejte se třeba, jak využil dveře SAPELI...

Stavební pouzdra JAP pro zasouvací dveřeTaké se Váš dům či byt nemůže chlubit velkými prostory? Svádíte často boj o takřka každý centimetr volného místa? Naštěstí existuje elegantní a chytré řešení. A tím je právě stavební pouzdro J.A.P. pro zasouvací dveře. Inspirujte se v naší fotogalerii! Tentokrát vám předvedeme nejběžnější pouzdro typu STANDART, které je již v oblasti posuvných dveří, dá se říci, klasikou.

Sklo v pohybu - kyvné dveřeCeloskleněné dveře, to je už známý pojem. Ale věděli jste, v kolika různých podobách mohou existovat? Tentokrát jsme vybrali ty nejkrásnější z kyvných dveří, na další typy se můžete těšit zase příště. Nechte se unášet!

Schodiště JAP 150Tento měsíc naši architekti píší o tom, že správně zvolené schodiště dodá interiéru ten správný náboj, že jej povýší na originální a luxusní prostor. Pro ilustraci jsme pro vás připravili fotogalerii schodiště JAP 150. Podívejte se, jak mu to sluší!

Dýha tradiční a přesto exotickáJaro je čas, kdy se příroda probouzí k novému životu. Možná by stálo za to zkusit oživit i váš byt nebo dům. Co třeba nové dveře? Naši novou fotogalerii berte jako inspiraci - najdete v ní zajímavé dýhy, které léty ověřený vzhled interiéru příjemně obmění, ale zároveň budou působit decentně a střídmě.

Sprchové kouty VV SKLOChystáte se renovovat koupelnu? Nebo si rovnou zařizujete nový byt? V obou případech určitě oceníte inspiraci v podobě fotogalerie od VV SKLO, ve které vám nabízíme malou ochutnávku sprchových koutů. Ani pokud koupelnu měnit nechcete, tyto obrázky určitě potěší umělecky založenou část vašeho já. Sprchové kouty se totiž kromě vysoké kvality pyšní perfektním a originálním designem, který se nikdy neomrzí.

Úchytky pro posuvné dveřeSpolečnost M&T se může pyšnit kováním s neotřelým designem, které nenechá nikoho v klidu. Prohlédněte si naši novou fotogalerii! Třeba i Vy časem zjistíte, že toto krásné kování pro posuvné dveře musíte míte také...

Sklo sluší prezentačním prostorámSklo vypadá velmi moderně, ale zároveň to je nadčasový materiál, jemuž čas na kráse nic neubere . Díky svému leskému vzhledu dodá interiéru nádech luxusu, což je u prezentačních prostor velmi žádané. Nechte se jím okouzlit i vy...

Klika, jak ji neznátePodstatnou součástí designu dveřního či okenního kování je samozřejmě barva. Nabídka povrchových úprav klik od M&T je velmi široká - některé odstíny jsou všeobecně známé, jiné vás určitě překvapí. Vstupte do fotogalerie...

Nerezové zábradlí v interiéruO novém nerezovém zábradlí od "J.A.P.", spol. s r.o. jsme toho už napsali hodně. Už tedy víte, že mezi jeho přednosti patří nízká cena a vysoká kvalita. Teď se navíc můžete přesvědčit, že vypadá opravdu dobře. Vstupte do fotogalerie!

Moderní dekory celoskleněných dveří STYLUSCeloskleněné dveře STYLUS nemusíme mnohým představovat. S jejich užitím získá interiér na vzdušnosti i eleganci a zároveň jsou typickým představitelem moderního bytového designu. Celoskleněná křídla mohou být ozvláštněna dekory či ornamenty. A právě malou ukázku ornamentních skel z dílny VV SKLO s.r.o. přinášíme i Vám.

Nové nerezové zábradlí JAPV červnu uvedla společnost J.A.P. na trh svůj zbrusu nový produkt - nerezové zábradlí. To je řešeno na principu montáže stavebnicovým systémem. Na našich fotografiích představujeme tento moderní interiérový prvek i Vám.

Designové kování MIMOLIMITNové designové kování MIMOLIMIT z dílny českého výrobce M&T představuje moderní kombinaci kovu a povrchového materiálu dveřního křídla. V interiéru tak utvoří dokonalý soulad. Nechte se inspirovat v naší fotogalerii... bez limitu!

Nové dýhy od SAPELIPředstavujeme Vám kolekci nových dýh pro dveře SAPELI, které jsou úplnými nováčky v sortimentu tohoto čelního výrobce interiérových dveří a zárubní. Originální polární ořech či stříbrné zebrano zaujmou každého, kdo si libuje v exotických dekorech, zlatá dýha indická jabloň zútulní nejeden domov a odstíny tmavě hnědých dýh zastupuje nová dýha polenská švestka. Inspirujte se...

Kování řady DESIGNNe každá klika se hodí ke všem dveřím, proto se zaměřte zejména na volbu povrchové úpravy. Společnost M&T, český výrobce designového dveřního a okenního kování, jich má skutečně bohatou nabídku. A nejen to - vybírat můžete i z mnoha různých designů. Přesvědčte se na vlastní oči!

Dveře STYLUSirma VV SKLO s.r.o. se specializuje na výrobu celoskleněných produktů a její největší chloubou jsou dveře STYLUS. Jsou kvalitní a bezpečné a navíc je seženete v mnoha elegantních vzorech. Váš byt či kancelář krásně oživí – přesvědčte se na vlastní oči!

Stavební pouzdro KOMFORTVe spolupráci se společností „J.A.P.“ spol. s r.o. představujeme pouzdro KOMFORT, které je určené pro dveře dvoukřídlé. Používá se především při stavbách rodinných domů a mezonetových bytů, kde spojuje průchodové části (vstupní haly, schodiště). Samozřejmě se do tohoto typu pouzdra dají zasouvat dveře plné, prosklené i celoskleněné. Inspirujte se jeho elegancí…

Barva do koupelny místo obkladůNení problém… nabízíme Vám pohled do několika moderních interiérů koupelen, jejichž majitelé se nebáli vyměnit tradiční obklady za vodě vysoce odolný nátěr z výrobní dílny Tikkurila.

Nové dekorativní plastické povrchy TUNTOTikkurila uvede v letošním roce na český trh nový dekorativní plastický nátěr TUNTO. Vedle oblíbeného plastického povrchu OPTIVA FORMO, často v kombinaci se stěnovou lazurou FEELINGS EFFECT, se Vám dostává nový druh nátěrů vytvářejících nové rozměry a odlehčenou atmosféru v tradičních interiérech.
Fotogalerie ukázek povrchů TUNTO, které již s úspěchem byly použity za hranicemi naší republiky, Vás přesvědčí o tom, že strukturovaná omítka může udělat ve Vašem interiéru barevné divy. Nátěry TUNTO se vyrábí se ve dvou variantách - hrubozrnný jako omítka a v hladším provedení jako tmel. Oba se na stěnu nanáší jednoduše ocelovým hladítkem a dodatečný podkladový dekor se vytváří malířským nářadím, stylem nanášení nebo pomocí speciálních štětců. Z pohledu barevnosti je možné využít buď celobarevné nanášené vrstvy a nebo je barevný pouze podklad a ostatní se dodatečně dekoruje. Celý systém je kutilsky velmi jednoduchý a nechává prostor pro vlastní fantazii.

Zasouvací pouzdra STANDARDNaše fotogalerie Vám představí nejběžnější typ stavebního pouzdra pro zasouvací dveře, a to pouzdro STANDARD. Do tohoto pouzdra zajíždí jednokřídlé dveře, které lze zakoupit u všech větších výrobců dveří v Česku. Nahlédněte a přesvědčte se, že tomuto kompletu stavebního pouzdra a zasouvacích dveří to v interiéru opravdu “sluší“.

Dveře Alegro v posuvném provedeníDveře Alegro z autorské dílny SAPELI v posuvném provedení vkusně doplní moderní styl Vašeho domova nebo Vaší firmy. Výrazná kresba přírodní dřeviny, doplněná jemným proužkem, je ideálním řešením pro milovníky neotřelého interiéru. Posuvná varianta dveří navíc šetří místo v daném interiéru. Přesvědčte se sami pohledem do naší fotogalerie.

Celoskleněné dveře v posuvném provedeníMnozí mají obavu z použití celoskleněných dveří v interiéru a navíc v posuvném provedení. To, že tato varianta je velice elegantním řešením a z pohleduu dveří zcela bezpečným, ukazují fotografie interiérů se dveřmi společnosti VV SKLO, s.r.o.

Stavební pouzdro UNIBOXTyp dvojitého pouzdra společnosti J.A.P., v němž jsou dvoje jednokřídlé dveře, které mohou uzavírat dva vedle sebe sousedící pokoje (každé křídlo jde na opačnou stranu) je dlaším příkladem využití posuvného provedení dveří do stěny.

Moderní dveře KUBIKA z dílny SAPELIDveře KUBIKA jsou oproštěny od všech rušivých vlnek a kudrlinek tak, aby zcela vynikla jejich jemná linie kubického tvaru. Dveře KUBIKA jsou určeny všem milovníkům přímé a ladné krásy. Společnost SAPELI je nabízí pouze v bezpolodrážkovém provedení. Jak okrášlí daný interiér posuďte sami v naší fotogalerii.

Kyvné celoskleněné dveřeKyvné provedení dveří není tou nejčastější volenou variantou v interiérech. Nabízíme Vám pohled do několika nádherných interiérů, jejichž majitelé tuto variantu zvolili v kombinaci moderních celoprosklených dveří firmy VV SKLO, s.r.o.

Dveře Harmonie - klenot z dílny SAPELIElegance, ladnost, souznění s moderním designem, dokonalost opracování a mnoho dalších superlativů to jsou vlastnosti, kterými se oprávněně pyšní dveře Harmonie z dílny SAPELI. Jejich tvar je plně v souladu s nejmodernějšími světovými designerskými trendy. Moderní konstrukce a tvrzené 8 mm silné sklo umožňuje netradiční tvary. Jejich charakteristickým znakem je eliptické zaoblení konce plochy dveří ve tvaru omydleného mýdla.

SAPELI a dveře ElegantModerní vzhled, elegance a přírodní materiály dveří ELEGANCE uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Tyto dveře v třešňové dýze se hodí do moderních a lehce zařízených interiérů. Jeden z nich Vám nabízíme k prohlédnutí.

Schodiště J.A.P. Laser 1Kombinované schodiště J.A.P. se zajímavým řešením nástupní plošiny.

Stavební pouzdro J.A.P. pro zasouvací dveře - STANDARDStavební pozdro JAP 700 - STANDARD pro zasouvací dveře představuje nejběžnější typ stavebních pouzder pro zasouvací dveře: jednoduché pouzdro pro dveře jednokřídlé.

Dveře Alegro ze SAPELI Dveře Alegro ze SAPELIVýrazná kresba různě orientované přírodní dřeviny, doplněná JEMNÝM PROUŽKEM, je ideálním řešením dveří pro milovníky neotřelého interiéru. Moderní styl Vašeho domova nebo Vaší firmy dotvoří právě dveře ALEGRO svědčící o vytříbeném vkusu majitele.
Prohlédněte si interiér, ve kterém se jeho majitel pustil do odvážné kombinace - v přízemí použil dveře ve tmavé dýze se světlým proužkem a v prvním patře v inverzní kombinaci - světlé dýhy na ploše dveří a tmavého proužku. Dominantou přízemí je stěna obložená dýhou ve stejném dekoru jako na dveřích.

Stavební pouzdro J.A.P. pro zasouvací dveře - KOMFORTStavební pozdro JAP 710 - KOMFORT pro zasouvací dveře je sestavou dvou stavebních pouzder navzájem spojených vodící lištou. Každé pouzdro je určeno pro jedny jednokřídlé dveře, které se potom vysouvají proti sobě. Pohyb dveřních křídel může být i synchronizován.
Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře