Pragointerier
fotogalerie
Nové dýhy od SAPELI

Nové dýhy od SAPELI

Představujeme Vám kolekci nových dýh pro dveře SAPELI, které jsou úplnými nováčky v sortimentu tohoto čelního výrobce interiérových dveří a zárubní. Originální polární ořech či stříbrné zebrano zaujmou každého, kdo si libuje v exotických dekorech, zlatá dýha indická jabloň zútulní nejeden domov a odstíny tmavě hnědých dýh zastupuje nová dýha polenská švestka. Inspirujte se...
Citron
Indická jabloň
Polární ořech
Polenská švestka
Stříbrné zebrano
Stříbrný jasan
Sdílet

Dveře Alegro v posuvném provedeníDveře Alegro z autorské dílny SAPELI v posuvném provedení vkusně doplní moderní styl Vašeho domova nebo Vaší firmy. Výrazná kresba přírodní dřeviny, doplněná jemným proužkem, je ideálním řešením pro milovníky neotřelého interiéru. Posuvná varianta dveří navíc šetří místo v daném interiéru. Přesvědčte se sami pohledem do naší fotogalerie.

Moderní dveře KUBIKA z dílny SAPELIDveře KUBIKA jsou oproštěny od všech rušivých vlnek a kudrlinek tak, aby zcela vynikla jejich jemná linie kubického tvaru. Dveře KUBIKA jsou určeny všem milovníkům přímé a ladné krásy. Společnost SAPELI je nabízí pouze v bezpolodrážkovém provedení. Jak okrášlí daný interiér posuďte sami v naší fotogalerii.

Dveře Harmonie - klenot z dílny SAPELIElegance, ladnost, souznění s moderním designem, dokonalost opracování a mnoho dalších superlativů to jsou vlastnosti, kterými se oprávněně pyšní dveře Harmonie z dílny SAPELI. Jejich tvar je plně v souladu s nejmodernějšími světovými designerskými trendy. Moderní konstrukce a tvrzené 8 mm silné sklo umožňuje netradiční tvary. Jejich charakteristickým znakem je eliptické zaoblení konce plochy dveří ve tvaru omydleného mýdla.

SAPELI a dveře ElegantModerní vzhled, elegance a přírodní materiály dveří ELEGANCE uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Tyto dveře v třešňové dýze se hodí do moderních a lehce zařízených interiérů. Jeden z nich Vám nabízíme k prohlédnutí.

Dveře Alegro ze SAPELI Dveře Alegro ze SAPELIVýrazná kresba různě orientované přírodní dřeviny, doplněná JEMNÝM PROUŽKEM, je ideálním řešením dveří pro milovníky neotřelého interiéru. Moderní styl Vašeho domova nebo Vaší firmy dotvoří právě dveře ALEGRO svědčící o vytříbeném vkusu majitele.
Prohlédněte si interiér, ve kterém se jeho majitel pustil do odvážné kombinace - v přízemí použil dveře ve tmavé dýze se světlým proužkem a v prvním patře v inverzní kombinaci - světlé dýhy na ploše dveří a tmavého proužku. Dominantou přízemí je stěna obložená dýhou ve stejném dekoru jako na dveřích.
Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře