Pragointerier
fotogalerie
Moderní dekory celoskleněných dveří STYLUS

Moderní dekory celoskleněných dveří STYLUS

Celoskleněné dveře STYLUS nemusíme mnohým představovat. S jejich užitím získá interiér na vzdušnosti i eleganci a zároveň jsou typickým představitelem moderního bytového designu. Celoskleněná křídla mohou být ozvláštněna dekory či ornamenty. A právě malou ukázku ornamentních skel z dílny VV SKLO s.r.o. přinášíme i Vám.
Stylus VS KP9N
Stylus VS P1P
Stylus VS P3N
Stylus VS P5P
Sdílet

Dveře STYLUSirma VV SKLO s.r.o. se specializuje na výrobu celoskleněných produktů a její největší chloubou jsou dveře STYLUS. Jsou kvalitní a bezpečné a navíc je seženete v mnoha elegantních vzorech. Váš byt či kancelář krásně oživí – přesvědčte se na vlastní oči!

Celoskleněné dveře v posuvném provedeníMnozí mají obavu z použití celoskleněných dveří v interiéru a navíc v posuvném provedení. To, že tato varianta je velice elegantním řešením a z pohleduu dveří zcela bezpečným, ukazují fotografie interiérů se dveřmi společnosti VV SKLO, s.r.o.

Kyvné celoskleněné dveřeKyvné provedení dveří není tou nejčastější volenou variantou v interiérech. Nabízíme Vám pohled do několika nádherných interiérů, jejichž majitelé tuto variantu zvolili v kombinaci moderních celoprosklených dveří firmy VV SKLO, s.r.o.
Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře