Pragointerier
fotogalerie
Stavební pouzdro KOMFORT

Stavební pouzdro KOMFORT

Ve spolupráci se společností „J.A.P.“ spol. s r.o. představujeme pouzdro KOMFORT, které je určené pro dveře dvoukřídlé. Používá se především při stavbách rodinných domů a mezonetových bytů, kde spojuje průchodové části (vstupní haly, schodiště). Samozřejmě se do tohoto typu pouzdra dají zasouvat dveře plné, prosklené i celoskleněné. Inspirujte se jeho elegancí…
Komfort 1
Komfort 2
Komfort 3
Komfort 4
Komfort 5
Komfort 6
Komfort 7
Komfort 8
Komfort 9
Sdílet

Zasouvací pouzdra STANDARDNaše fotogalerie Vám představí nejběžnější typ stavebního pouzdra pro zasouvací dveře, a to pouzdro STANDARD. Do tohoto pouzdra zajíždí jednokřídlé dveře, které lze zakoupit u všech větších výrobců dveří v Česku. Nahlédněte a přesvědčte se, že tomuto kompletu stavebního pouzdra a zasouvacích dveří to v interiéru opravdu “sluší“.

Stavební pouzdro UNIBOXTyp dvojitého pouzdra společnosti J.A.P., v němž jsou dvoje jednokřídlé dveře, které mohou uzavírat dva vedle sebe sousedící pokoje (každé křídlo jde na opačnou stranu) je dlaším příkladem využití posuvného provedení dveří do stěny.

Stavební pouzdro J.A.P. pro zasouvací dveře - STANDARDStavební pozdro JAP 700 - STANDARD pro zasouvací dveře představuje nejběžnější typ stavebních pouzder pro zasouvací dveře: jednoduché pouzdro pro dveře jednokřídlé.

Stavební pouzdro J.A.P. pro zasouvací dveře - KOMFORTStavební pozdro JAP 710 - KOMFORT pro zasouvací dveře je sestavou dvou stavebních pouzder navzájem spojených vodící lištou. Každé pouzdro je určeno pro jedny jednokřídlé dveře, které se potom vysouvají proti sobě. Pohyb dveřních křídel může být i synchronizován.
Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře