Pragointerier
jak na ...

I Hradec Králové zhlédl novinky!
28.09.2014

Prezentované novinky od firem SAPELI, J.A.P., Trachea a Blum zhlédly téměř dvě desítky odborníků. Kromě těchto zajímavých novinek byly pro účatníky připraveny testy odolnosti interiérového skla, které si mohli sami i na živo vyzkoušet. Další testy dveřních křídel viděli pomocí videí. 

Co o akci řekli něktěří účastníci? 

Ing. arch. Pavel Linhart

Akce i její délka se mi líbila. Především byly dobře připravené otázky, protože někdy se člověk opravdu bojí zeptat. Když je konverzace takto připravená, tak je to super. Firmy, které zde prezentovaly znám a spolupracuji s nimi. Jedinou novinkou pro mě bylo kování od Blum, které bych si dokázal představit u sebe v kuchyni. 

Tomáš Severa - interiérové studio Sefir

Přezentace byla hodně zajímavá. Znám i firmy, které zde prezentovaly. Běžně spolupraciji s firmou J.A.P a SAPELI. Od firmy J.A.P. máme vyvzorkované Grafosklo za kuchyňské lidnky a od SAPELI interiérové dveře. Novinkou pro mě bylo kování od Blum, které není ještě ani v katalogu. To se mi opravdu hodně líbilo. Zaujaly nás s kolegou i bezobložkové zárubě, o kterých už jsem slyšeli, ale fyzicky jsme je ještě neviděli. 

Více o akci můžete vidět v naší fotogalerii ZDE
Sdílet
rady pro oblast
(stránka 1 / 0)   
Kde chci bydlet
Podlahy a interiér