Pragointerier
jak na ...

Poslední zastávka v Jihlavě
24.10.2014

Poslední Design Roadshow v tomto roce navštívila necelá dvacítka architektů spolu s deseti studenty ze střední uměleckoprůmyslové školy Helenín. Mimo zajímavých novinek z interiérového designu si návštěvníci prohlédli testy interiérových dveří a testy skel, které si mohli i sami vyzkoušet. Během celé prezentace bylo možné si prohlédnou a osahat i vzorky různých nábytkových dvířek. 

Jak se na akci líbilo některým zúčastěným? 

Alena Kučerová, Kuchyňské studio AVE

Z celé akce jsem nadšená, protože prodáváme kuchyně. Například kování od firmy Blum znám dobře, ale dozvěděla jsem se tu i spoustu nových věcí. Dále jsem se tu dozvěděla mnoho zajímavých informací o skle, které jsem velice ocenila. Délka prezentace mi přišla přesně akorát. Ostatní prezentující firmy také znám. 

Ing. arch. Milica Čudková

Akce byla zajímavá, ale některé věci se opakují každý rok. Délku prezentace bych trochu zkrátila. Firmy, které se zde představily znám a ve své práci používám. Od SAPELI využívám interiérové dveře, kování od Blum sice vybírají truhláři, ale já vybírám ty výsuvy. Vždy jim řeknu, jakým způsobm se to má otevírat. Zajímavé pro mě byly bezobložkové dveře, ale je škoda, že se nadají dát do tlustší zdi. 

Fotogalerii z Design Roadshow v Jihlavě si můžete prohlédnout ZDE

Sdílet
rady pro oblast
(stránka 1 / 0)   
Kde chci bydlet
Podlahy a interiér