Pragointerier
jak na ...

Diskutovali jsme i v Praze.
05.10.2014

Dvacítku architetků a designérů jsme pozvali do prostoru pražského SAPELI CENTRA na Pankráci. Obdorníci s námi diskutovali nad reálnou expozicí, na které byly představeny všechny prezentované novinky od firem SAPELI, J.A.P., Trachea a Blum. 

Jak se odborníkům celá akce líbila? 

Ateliér A 32, Bc. Jan Císař

Celá akce byla příjemná. V rámci prezentovaného mi přišla délka akce adekvátní. Prezentující firmy jsem znal a spolupracuji s nimi. Jejich výrobky mi přijdou sympatické. Akorát firmu Trachea jsem doposud neznal, to byla pro mě novinka. Byl jsem překvapený šíří sortimentu společnosti J.A.P. Nevěděl jsem, že dělají až tak dobré věci. Kdysi dávno jsem byl na jich stránkách a přišlo mi, že je to obyčejná firma s omezeným sortimentem a vůbec jsem netušil, že dělají takové designové věci. Od SAPELI používám interiérové dveře do pokojů. 

Ing. Marika Tafatová


Na této akci se mi líbilo. I délka dvě hodiny mi přišla tak akorát, moji pozornost jste po celou dobu udrželi. Frimy, které se zde představily znám a občas jejich výrobky při své práci používám. Především používám dveře SAPELI. Vím o firmě Trachea. Teď momentálně řeším s klientem, že se mu líbí Overface, takže něco zajímavé vybereme. Hodně se mi líbily testy skleněných dveří. Viděla jsem, jak to funguje a mám díky tomu i dobrou argumetaci pro klienty. Hodně se mi líbili dveře bez zárubní. Sice jsem o nich slyšela už u konkurence, ale ty informace se mi hodí. 

 

Fotogalerii z Roadshow v Praze naleznete ZDE

Sdílet
rady pro oblast
(stránka 1 / 0)   
Kde chci bydlet
Podlahy a interiér