Pragointerier
jak na ...

Třikrát vlnu do skla, prosím!
14.07.2012

Jak jednoduše a přitom velmi efektně sladit celý interiér? Zkuste novinku ze světa skla: GRAFOKSLO od společnosti J.A.P. Neváhejte se jím inspirovat i pro své bydlení!

Grafosklo, designové sklo s vnitřním digitálním tiskem nebo látkovým motivem, lze aplikovat v interiéru jako celoskleněnou stěnu, celoskleněný obklad kuchyňské linky nebo celoskleněné dveře. Své uplatnění ovšem najde i ve formě skleněné výplně zábradlí či celoskleněné balustrády v patře domu či loftového bytu. To už ale dobře víme!

Odvažte se nyní ještě více a nebojte se Grafosklo v interiéru použít vícekrát. Zakomponujte jej nejen do kuchyně, ale i do haly, obývacího pokoje nebo jiných místností! Celý prostor bude konečně působit skutečně kompaktním dojmem a z vašeho bydlení se stane hotové umělecké dílo. Grafický motiv si můžete vybrat sami nebo z databáze na stránkách společnosti J.A.P. Inspirujte se tímto jedinečným sjednocujícím prvkem a buďte svému domu či bytu tím nejlepším designérem!
Sdílet
rady pro oblast

Mnoho výhod

Mnoho výhod přináší stavební pouzdra. Především jsou jsou univerzální, i co se týče výrobců dveří. Do stavebních pouzder společnosti J.A.P. se hodí všechny modely od významných českých značek.

Jaké dveře vybrat do stavebního pouzdra?

Připadá vám jako dobrý nápad zasouvat dveře do pouzdra, laicky řečeno do zdi? Ptáte se ale, jaké dveřní křídlo zvolit, aby si tahle dvojice dokonale rozuměla? Pojďme si posvítit na to, podle čeho vybírat ty správné zasouvací dveře.

Jak získat prostor navíc?

Využijte dvoukřídlé posuvné dveře. Právě ty se pro zasouvání do stavebního pouzdra hodí výborně, protože jimi v podstatě vznikne jedna velká posuvná stěna.

Jaké dveře vybrat do stavebního pouzdra?

Připadá vám jako dobrý nápad zasouvat dveře do pouzdra, laicky řečeno do zdi? Ptáte se ale, jaké dveřní křídlo zvolit, aby si tahle dvojice dokonale rozuměla? Pojďme si posvítit na to, podle čeho vybírat ty správné zasouvací dveře.

Kotva, maják...

Kotva, maják, záchranný kruh, kajuta... I tak se dají popsat součásti stavebního pouzdra J.A.P. Výhodou těchto pouzder je, že - na rozdíl od skutečné lodi - si je snadno sestavíte sami.

Stavební pouzdro J.A.P. do malé i velké „kajuty“…

Ať je vaše rodina jakkoliv divoká a všední dny se podobají plavbě po rozbouřeném moři, stavebné pouzdro J.A.P. bude vždy tím spolehlivým členem domácnosti. Tvoří jej totiž pevné a spolehlivé materiály

Plechové vlnky osvěží Váš domovský přístav…

Nechte do svého interiéru tiše vplout chytrý vlnitý plech – stavební pouzdro J.A.P. Svezte se spolu s ním na vlně svěžího designu a výjimečných funkčních vlastností…

Když si dveře dávají rande

Potkávají se u vás v domě či bytě dvoje dveře v rohu místnosti? Nemusíte se chytat za hlavu, stačí na takové místo vyzrát!

A teď se ukáže, co umíš

Možná právě tuto větu si v duchu řekli majitelé jednoho panelového bytu, když sledovali zabudování stavebního pouzdra UNIBOX ve své domácnosti. Jejich byt se vyznačoval trpěl tradiční panelákovou nemocí zvanou nedostatek prostoru.
(stránka 1 / 5)    |1| |2| |3| |4| |5| ››
Kde chci bydlet
Podlahy a interiér