Pragointerier
mediální partneři

mediální partneři
07.10.2009

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI AKCE DESIGN ROADSHOW 2014

www.earch.cz 

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PROJEKTU 

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PROJEKTU

 

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PROJEKTU
   
  Portál o bydlení, který je určen všem, kteří staví dům, zařizují byt nebo pečují
o zahradu. Najdete tu na tři tisíce článků s bohatou fotogalerií, spoustu inspirace, chytrých rad a cenných odborných informací. Čtenářům je
k dispozici poradna, katalogy rodinných domů, nábytku a bytových doplňků a archiv některých tištěných časopisů o bydlení. Zvláště oblíbené jsou rubriky Jak bydlí celebrity, Návštěva bytu a Reality show, v níž čtenáři sami popisují, jak probíhá stavba jejich rodinného domu či rekonstrukce bytu. Pravidelně připravujeme také soutěže, v nichž můžete vyhrát atraktivní ceny.
www.dumabyt.cz  

Trendy bydlení představují na českém trhu ojedinělé spojení internetového časopisu a tištěných vydání speciálních témat.

Internetový časopis Trendy bydlení - www.trendybydleni.cz představuje moderní potrtál, zaměřený na bydlení a životní styl. Cílem je přehlednost, snadná dostupnost a komplexnost informací. Internetový časopis Trendy bydlení provází čtenáře správným výběrem, koupí domu či bytu, stavbou
a rekonstrukcí, možnostmi financování, nákupem vybavení a řadou dalších témat. Značný prostor je věnován trendům, novinkám, radám a konkrétním informacím. Skladba kopíruje strukturu zájmu čtenářů.

Tištěný speciál Trendy bydlení
Současně s internetovým časopisem Trendy bydlení vychází v průběhu roku osm speciálních vydání internetového časopisu Trendy bydlení.
Každé vydání je věnováno jednomu tématu, které tak shrnuje aktuální informace a trendy v dané oblasti. Pro čtenáře jsou připravena témata stavby rodinného domu, vybavení interiérů, úspor energií, ale také některá speciálnější, jakými je například bydlení v panelovém domě nebo otázky, týkající se bytových družstev a SVJ.

Kontaktní informace:
e-mail: trendybydleni@trendybydleni.cz
   

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PROJEKTU

  Základním cílem portálu www.kdechcibydlet.cz je poskytnout zájemcům o koupi nového bytu či rodinného domu přehlednou a aktuální nabídku realizovaných či připravovaných rezidenčních projektů. Právě důraz na ucelenost a neustálou aktuálnost nabídky činí z portálu www.kdechcibydlet.cz nepostradatelného pomocníka jak pro zájemce o koupi nemovitosti, tak pro developery a realitní makléře.

Díky portálu www.kdechcibydlet.cz se zájemce o koupi nové rezidenční nemovitosti může na jednom místě velmi jednoduše a v poměrně krátkém čase seznámit
s rozmanitou nabídkou bytů a rodinných domů z nové rezidenční výstavby, získat potřebné základní informace a kontakty na developery či prodejce/realitní makléře. Zadání poptávky a následné vyhledávání je jednoduché a logicky zpracované - zájemce o koupi bytu či rodinného domu z nové rezidenční výstavby v České republice několika kroky dojde k cíli - tedy k nabídce, která v maximální možné míře odpovídá jeho poptávce.

Pro developery a prodejce nových rezidenčních projektů představuje portál www.kdechcibydlet.cz nový efektivní marketingový nástroj, který významnou měrou přispívá ke "zkrácení cesty" nemovitosti od prodejce ke kupujícímu.

Provozovatelem portálu je e-Domicil CZ, s.r.o.,Šaldova 34, Praha 8-Karlín,
telefon: +420 277 779 290,
kdechcibydlet@kdechcibydlet.cz, www.e-domicil.cz, www.kdechcibydlet.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Časopis PANEL PLUS je zaměřen především na panelové domy - na jejich rekonstrukce, zařizování interiérů a informační servis. Jedná se o dvouměsíčník s 96 stranami plnými zajímavých informací.

Na rozdíl většiny titulů o interiérech, které jsou obecné, má PANEL PLUS jasně určenou cílovou skupinu. Tou jsou čtyři miliony obyvatel panelákových bytů, zejména střední
a vyšší příjmové skupiny. Ti jsou s tímto typem bydlení spokojeni a v rámci rekonstrukcí jej chtějí zařídit ve vyšším standardu v souladu se současnými trendy.

číslo 3 - květen/červen 2008

číslo 4 - červenec/srpen 2008

číslo 5 - září/říjen 2008

číslo 2 - březen/duben 2009

číslo 3 - květen/červen 2009

číslo 4 - červenec/srpen 2009

Kontakt:

PANEL PLUS PRESS s.r.o., Koněvova 2660/141, 130 83 Praha 3,

telefon: +420 296 566 209

panelplus@panelplus.cz, www.panelplus.cz

 

Časopis Domov
Časopis s dlouhou tradicí a moderními názory, věnuje se všemu, co souvisí s pořízením bydlení i jeho zařízení, dává praktické rady a nápady, neopomíjí ani design
a umění v interiéru.
Domov představuje stálici na trhu časopisů o bydlení. K jeho přednostem patřila vždy především: stabilita a věrnost jeho čtenářů, serioznost informace a dobrá odborná úroveň. Svou čteností se umisťoval vždy na dobrých místech své skupiny.

 Domov přednostně sleduje zájmy mladých žen s vyhraněným názorem na styl bydlení, s kultivovaným vkusem a touhou po pěkných věcech a současně se zajištěnými příjmy. Jejich názor na bydlení se snaží dál tříbit rozmanitostí příkladů, nápadů a množstvím co nejkvalitnějších informací. Pravidelně v obsahu: Byty a bydlení, rodinné domy - reportáže a návštěvy, novinky a trendy v zařizování a designu předmětů, interiéry
a stavby, kuchyně, koupelny, zahrady, teorie i praktické rady pro zařizování, financování bydlení. Časopis Domov vychází již 48 let.

Kontakt, vydává:

Časopisy pro volný čas s.r.o., Šaldova 7, 186 00 Praha 8
telefon: +420 226 517 911

domov@provolnycas.cz, www.casopisdomov.cz

rady pro oblast
(stránka 1 / 1)   
Kde chci bydlet
Podlahy a interiér