Pragointerier

barvy - capuccino

Dotaz   Dobrý den, obracím se na Vás s žádosti o radu týkajicí se mého obývacího pokoje. Je o velikosti 4x4 m s okny na jižní stranu. Strop bych chtěl zanechat bílý, nábytek je v imitaci buku, jinak ješte nemám žádné vybavení. Nevím, jakou barvu použít na stěny, pokoj je malý, takže nechci použít tmavějších odstínů. Na druhou stranu celý den svítí do pokoje sluníčko, takže bych vyloučil světlou barvu. Rovněž bych chtěl položit plovoucí podlahu a u ní rovněž nevím, jaký použít odstín. Líbí se mi lehké a vzdušné závěsy. Zde také nevím, jakou barvu použít, ale jejich použití v mém pokoji není podmínkou. Děkuji moc za Vaši případnou radu. S pozdravem, Martin Rybnikář.
Odpověď   Dobrý den, k nábytku s imitací buk je vhodná podlaha firmy Fimlux, typ třívrstvé parkety HEVEA. Barevnost obytného prostoru doporučuji v teplých odstínech, např. oranžovohnědá s doplňkovou v odstínech "CAPUCCINO." Na zastínění můžete použít panelové závěsy š. 60cm, v nabídce IKEA.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu v případě zařízení dívčího pokoje pro devatenáctiletou dívku. Jedná se mi hlavně o barevné sladění stěn, barvy nábytku a podlahy. Momentálně víme jen to, že tam chce mít dcera tmavohnědé čalouněné dvojlůžko. Zbytek - jako podlahu, šatní skříň, komodu a nějaké police budeme teprve pořizovat. Jedná se mi o radu, jak toto barevně sladit (podlahu, nábytek + vymalování stěn), aby vše dohromady působilo příjemným dojmem. Děkuji za vaši radu.
Odpověď   Dobrý den, tmavohnědá patří k zemitým odstínům. Možná zajímavá kombinace je např. podlaha - bělený materiál přírodní nebo imitace např. dub. Malba zdí světle hnědá „Capuccino“ , nábytek - bílá v kombinaci s doplňkovou červenou na malbě na části zdi. Bílá až smetanová se pak může opakovat na svítidlech bytových textiliích (přehozy, záclony, rolety) v kombinaci s hnědou např. vrbové proutí.
Dotaz   Dobrý den, prosím o zodpovězení otázky - pro Vás ne ojedinělé:)) A to otázky sladění barev v interiéru rodinného domu. Kuchyň je spojena s obývacím pokojem. Uvažované barvy jsou: kuchyňská linka - olše nebo hrušeň v kombinaci s vanilkou, barva kuch. desky - světlý mramor, okna jsou bílá, parapety buk. Podlaha je uvažovaná -buk, dveře - olše nebo hrušeň. Sedací souprava má barvu pastelovou fialovou a kávovou. Barvy stěn: jedna stěna je sladěná se dedačkou, další nevíme... Děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den, k bukové podlaze a olšovým dveřím s kuch. linkou bych volila barevnost odstín „capuccino“, malba zdí bych volila sytější (zeď kratší)/světlejší zbylé zdi. Strop světlý a doplňkovou barvu čalouněné části sezení a bytové textilie spíše starorůžová v kombinaci s fialovou, fialověšedou, fialověrůžovou.
Dotaz   Vážená paní Čudková, prosím Vás o radu ohledně zařízení obývacího pokoje propojeného s kuchyní. Zařizujeme nový dům a nevím si rady s barvami podlah, kuchyňské linky, dveří, kovových futer, parapetů a výmalby stěn. V obývací části bych chtěla mít plovoucí podlahu a v kuchyni dlažbu. Kuchyňská linka by se mi líbila světlejší (ne bílá). Vycházím ze sedací soupravy, která je béžová (spíše studená barva) kombinovaná s olší. Nechci z důvodu finančního měnit jídelní stůl, který má kovové chromované nohy a šedou desku, kterou by šlo překrýt vhodnou barvou ubrusu. Židle jsou také s chromovanými nohami, sedáky čalouněné béžovou teplou barvou. Okna jsou bílá. Líbilo by se mi právě zkombinovat tyto materiály - olše, chrom. Myslím si, že bych místo stávajících bílých elektrospotřebičů do nové kuchyvě zakoupila výrobky z nerezu. Do nového obývacího pokoje nábytek z olše. Pokud bych dala na kuchyňskou linku olši, myslím, že by bylo ,,přeolšováno". Předem děkuji za radu, T.V.
Odpověď  

Dobrý den, z textu vyplývá, že olše je vám blízká. Nemusíme však tento materiál použít přímo a na všem. Podlaha v provedení třešeň bude nejvýraznější. K tomuto materiálu pak můžeme použít dveře – křídlo olše a kovové zárubně opatřit nátěrem RAL v odstínu světle béžová. Na zdech kouřová hnědá (capuccino). Kuchyňská linka může být celá béžová nebo spodní skříňky z olše a horní v béžové (hmotově bude nižší). Osobně mám raději stejnou podlahu v celém prostoru, ve vašem případě třešeň. Na podlahu volte keramické velkoformátové 30x60cm spoje na tupo např. Rako Sandstone světlá (stejný obklad kuchyňské linky). Parapety určitě bílé. Okna budou schovaná za zastíněním např. textilie Organza. Další doplňky vč. osvětlení v provedení chrom lesklý. Pro zvýraznění můžete volit sytější malbu na část zdi, a to oranžovou nebo hnědooranžovou.

Dotaz   Dobrý den, vybrala jsem si kuchyň a nevím, zda je to dobrá volba. Moc se mi totiž líbí podlaha z exotické dřeviny a nejsem si úplně jistá, jestli se to k této kuchyni bude hodit. Můžete mi prosím poradit? Děkuji za odpověď. S pozdravem Vinařová
Odpověď  

Dobrý den, podlaha i kuchyň jsou velice krásné. Světlejší prvky na podlaze korespondují s odstínem Capuccino a tmavší s ořechem na kuchyni. Myslím, že vaše varianta bude teplejší – zabydlenější. Zelené a modré odstíny se mohou použít, ale do bytového interiéru a k běžnému užití kuchyně jsou vhodné spíše odstíny teplé (červená, vínová, oranžová). Velice zajímavá by byla starorůžová nebo růžová barva floxu – tmavorůžová.

Dotaz   Dobrý den, chystáme se na přestavbu obývacího pokoje. Prosíme Vás o radu, jak barevně sladit interiér obývacího pokoje, který je spojený s kuchyní. Potřebujeme navrhnout nějaké kombinace, jak sladit obě tyto místnosti dohromady. Nutno ještě říci, že máme v bytě psího kamaráda labradora, který dává naší sedačce pěkně zabrat. Proto bychom chtěli vybrat i nějaký odolnější materiál na sedačku a koberec, ve kterém se ledacos skryje. Líbí se mi teplé a útulné barvy (hnědá, béžová..), ale zároveň nadčasově elegantní a vzdušné. Pro úplnost musím dodat, že nábytek v kuchyni je v barvě višeň, podlaha v obývacím pokoji je barva ořech, nábytek (sekretář a posuvný bar) je barvy calvados, okna jsou bílá. Jedná se o přízemní domeček se vstupem přímo z obývacího pokoje na terasu (viz příloha). Předem děkujeme za Váš čas a za užitečné rady pro nás „amatéry“, K. J.
Odpověď  

Dobrý den, daný odstín podlahy ořech v kombinaci s calvados a višeň nevýrazný a odlišný. K této kombinaci bych doporučila čalouněné části v odstínech červená nebo červenohnědá a na zdi jemný odstín capuccino nebo béžově hnědá. K nejodolnějším látkám patří typ Alcantára, ale můžete volit i imitaci alcantáry. Do interiéru s domácími mazlíčci je nejvhodnější podlaha tvrdá, buď keramická, nebo např. Marmoleum. Koberec pak spíše kusový, který se snadno odveze do čistírny. Je možné volit odstíny v kombinaci červená - hnědá - béžová.

Dotaz   Dobrý den, prosím o radu s barevným sladěním kuchyně částečně spojené s obývacím pokojem 160 cm dveřmi, kuchyň 5,5m * 5 metrů s 1,6m*1,6m spíží, linka do U s barem a jídelním koutem, v obývacím pokoji (cca stejně velkém) je francouzské okno a krb, jediná celá stěna je naproti dveřím z kuchyně, tam bude TV, sedací souprava umístěná v prostoru. Líbí se nám plovoucí podlaha Parador classic 1040 Olše přírodní selský vzor, dveře lamino hladké olše Sapeli nebo od Prüm olše nebo zlatý javor, kuchyň zlatá višeň (Black Red White – Diona) se světlou pracovní destkou (béžovou, krémovou, nejspíš capuccino) i podobným obkladem. U kuchyňské linky dlažba – také asi světle béžová? Je možná kombinace olše a višeň? Další barvy do kuchyně a obýváku by se nám líbily žlutá, krémová a zelená nebo i trochu červené, stěny bílé. Nelíbí se nám šedé barvy. Na chodbě bude schodiště cinkovaný buk a dlažba nejspíš Atrium od Rako, prostřední odstín. Okna jsou dřevěná smrk v středně hnědé medové barvě (tmavší než olše). Děkuji a přeji hezký den.
Odpověď   Dobrý den, kombinace olše a višeň je možná. Obě dřeviny jsou do červenohnědých odstínů. Višeň je výraznější. Podlaha a dveře olše je vhodné doplnit o kuchyňskou linku v kombinaci béžová a višeň. Přední viditelné fronty více béžové a višeň jako doplňující podbarvující prvek. Deska smetanová obklad a výplně dvířek mléčné sklo. Kombinace doplňkových barev v provedení žlutá a krémová s červenou budou výrazně podtrhávat teplý nádech interiéru. Vhodnější je použít více zelené např. v odstínu olivové až k odstínům jedlové zelené. Docílíte určitého barevného kontrastu. V příloze uvádím pro představu kuchyň Diona a materiál višeň.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně barevného sladění jednoho velkého prostoru. Jedná se o kuchyň propojenou s jídelnou a obývacím pokojem. Kuchyně je od obývacího pokoje a jídelny oddělena schůdkem. V jídelně a v obývacím pokoji máme francouzská okna na jih, jsou tmavá v barvě třešeň. Vnitřní dveře jsou SAPELI dýha, odstín třešeň, ale jsou o pár odstínů světlejší než okna. Uvažuji o kuchyni dvířka lamino barvy krémové nebo slonové kosti kombinované s hliníkovými dvířky. Pracovní deska bude merano přírodní. Nevím, zda je to správná volba, když máme okna a dveře v odstínu třešně. V kuchyni bude položena dlažba defile lappato bílá a v obývacím pokoji a v jídelně bude plovoucí podlaha na podlahové vytápění. Ale nevím, v jakém odstínu podlahu zvolit, podle čeho se řídit. A jaký nábytek pak zvolit do obývacího pokoje a jídelny? Tyto tři místnosti tvoří cca 80 m2. Předem děkuji za odpověď.
Odpověď  

Dobrý den, prostor při použití oken a dveří v odstínu třešeň je vhodné doplnit o podlahu např. od firmy Heth. Buďto laminátová plovoucí, typ EM 3203 AKÁT MEDOVÝ, nebo dřevěná plovoucí, typ ETIMOE. Tímto prostor obývací zateplíme. Do kuchyně pak bílou dlažbu, vhodná je i krémová, např. typ SPIRIT RAKO (pokud to ještě můžete změnit). Přechod bude jemnější. Provedení kuchyně pak spíše v odstínu Capuccino, firma Grena s kombinací se sytými plochami v odstínu třešeň, jako jsou potravinová skříň, centrální ostrůvek s varnou deskou v prostoru obklad části kuchyně s policemi,… např. firma Hanák. Doplnění barevnosti nábytku ve světlejším odstínu, např. buk. Malby v základním odstínu světle hnědá v tónu kuchyně v kombinaci s červenou. Možné je i použití sytějších studených odstínu, např. holubí modř nebo olivová zelená.

Dotaz   Dobrý den, můžete mi prosím poradit s výběrem barvy dveří a výmalby do novostavby? V přízemí domu, t.j.chodba v obytné části, obývák, jídelna - bude lamino plovoucí podlaha mořská tráva- světlá(vyskytují se v ní barvy světle hnědá až bílá). Kuchyň lino struktura (jakoby drobné barevné kamínky zelenkavé, červené, bílé..), dlažbu chodby ve vstupní části domu ještě nemám vybranou. Prostor je opticky propojený. Kuchyňská linka-spodní skříňky kalvados, horní skříňky horský javor+sklo. Chodba je s okýnkem, avšak úzká. Zbytek prostoru je, myslím si, dostatečně prosvětlený-okno je jak v kuchyni, tak i v jídelně, v obýváku 3,5m francouzské okno. Sedací souprava je tmavě modrá, ostatní vybavení v obýváku bude nové. Představuji si odlehčené nízké a závěsné skříňky, police. Nevím, jakou barvu zvolit. V obýváku bude krb. Barev na stěnu se nebojím, přála bych si oranžovou, zelenkavou, žlutou, ale nevím, kam a jak je nakombinovat. Ráda si nechám poradit i jiné barvy. Druhá část mého dotazu se týká výběru barvy laminátové podlahy do prvního poschodí (podkrovní místnosti)- ložnice a dětského pokoje. Chodba bude lamino mořská tráva světlá, okna odstín teak (v každém pokoji jedno balkonové,v dětském pokoji navíc jedno střešní). Požadavek o radu barvy dveří je v první části mého dotazu. Předběžně mám vybranou laminátovou podlahu buk (narůžovělý odstín), nebo javor, ale ten mi připadá dosti mdlý. V dětském pokoji chci vymalovat růžovou a žlutou, zelené doplňky-poličky, kontejnery na hračky... anebo růžovou a zelenkavou (holčička-4 roky). Děkuji za radu a odpověď na asi dosti obsáhlý dotazu. Ale jeho zodpovězením mi přidáte denně pár hodin spánku navíc.
Odpověď  

Dobrý den, zajímavá podlaha imitace mořské trávy. Vhodnou dlažbou do chodby by mohla být novinka od firmy RAKO, typ Savana, v příloze pokládka rovně v pruzích. Dveře v provedení javor nebo bříza Sapeli typ Tarugo. Skříňový nábytek obývací část bříza. Malba pak může být středně sytá v odstínech oranžově béžová na stěně s policemi a TV sestavou. Zbylá část místnosti spíše odstín Capuccino. Proti sezení modrá ledová, asi přibližně jako proužek z dlažby Savana. Modrá sedací souprava by neměla být agresivní švestková. Vhodné doplňky jsou pak v odstínu načervenalém (Calvados).

Dotaz   Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu při sladění interiéru kuchyně se společným obytným prostorem. Kuchyň je ve tvaru L, velikost 2,5 x 3,5 m, část skříněk bude v provedení bílý lak, část v dýze - indická jabloň (viz. foto) se světle šedými korpusy, pracovní deska šedé lamino, obklady stěn černý lacobel. Na kuchyň, která je oddělena pracovním ostrůvkem s barem, navazuje arkýř, ve kterém bude umístěn jídelní stůl - také v provedení indická jabloň. Obývací pokoj má cca 35 m2. Sedačku máme ve světle šedobéžovém odstínu. Prostor je nepravidelný a já jej nechci rozbíjet dlažbou v kuchyňském koutu. Chtěla bych proto v celém obytném prostoru dát stejnou podlahu - plovoucí dřevenou. Stále ale váhám nad odstínem, protože indická jabloň je již sama o sobě velmi výrazná. Manželovi se líbí americký ořech, ale nevím, zda by se to k sobě hodilo. Já bych možná vybrala spíše bělený dub. A další problém mám se sladěním dveří, nevím které - typ a barvu. V obývacím pokoji bych chtěla nechat udělat stolek pod TV a konferenční stolek také z indické jabloně. Se zápalem jsme nakoupili balík dýhy, ale teď nevíme, jak to sladit. Požádala bych Vás také o návrh výmalby v obývacím pokoji. Děkuji za tuto bezvadnou poradnu, Veronika.
Odpověď  

Dobrý den, indická jabloň je opravdu výrazná hlavně texturou. Odstín jemně růžovo-hnědý s tmavě hnědým „ jarním dřevem“. Je možné použít ořech na podlahu i dveře - prostor bude sytý a výrazný. Alternativou je světlejší podlaha (bělený dub je poměrně světlý a interiér byste mohla mít nevýrazný a bledý). Zajímavě bychom mohli interiér ladit jemně do zlatova, a to teakovou podlahou – v odstínu středním z barev jabloně. K této je možné vybírat dveře ve stejném provedení, nebo náš buk mořený na teak. Tímto podlahu podbarvíte, ale ne úplně tmavě. Vhodné je i použití bílých nebo světle šedých dveří. Malby můžete volit v teplých, např. oranžově červená na část zdi. Ze studených odstínů např. ledová modrá. Zbytek maleb neutrální odstín Capuccino nebo smetanovobéžová – světlejší odstín vaší sedačky.

Dotaz   Dobrý den, nevíme si radu s barvou stolu a židlí do nové panelákové kuchyňky. Linka je v barvě "akácie", pracovní deska a celá záda jsou šedé a podlaha je šedé marmoleum. Vymalováno je šedozeleně a světlehnědě (capuccino). Eventuelně bychom vymalovali jinak, pod stůl by měl přijít malý koberec. Vedle stolu bude ve výklenku skříň, zatím také nevíme jaká. Rozhodneme se až podle barvy stolu nebo židlí. Děkujeme za pomoc.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Stůl i židle volte v barvě akácie, či podobném odstínu. Pokud je kuchyň menší, můžete kombinovat stůl dřevěný se sklem. Židle také dřevěné. Nejsem si jistá kombinací výmalby - šedozelená jistě může být oživující. Ale jak k ní vypadá výmalba v odstínu capuccino? Koberec by na světlé podlaze měl být výraznější: buď v odstínu šedozeleném podle výmalby, popř. v živější vínové.

Dotaz   Vážená paní architektko, znovu se na Vás obracíme s dotazem, jak rozmístit nábytek v našem obývacím pokoji, kde plánujeme i spaní. Zapomněli jsme upřesnit, že nábytek máme v barvě tmavý ořech (sektor - je možné jej libovolně rozmístit). Dvojpostel již máme objednanou také v barvě ořech aida s úložným prostorem, který se otevírá od nohou. To kvůli možnosti umístění právě do rohu, bez postraních stolků, abychom ušetřili místo. Ale nejsme si jisti, zda je to ideální řešení. LCD TV bychom možná umístili na zeď. Podlaha je buk, okno bílé plastové na JV, dveře posuvné. Prosíme tímto o nový návrh, jak by vypadalo rozmístění nábytku v případě, že by tedy dvojpostel byla umístěna v některém rohu. Zároveň prosíme i o barevné řešení stěn, sedačky a doplňků. Hezký den.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Jen orientačně je vidět nynější rozmístění postele a sedačky. Vše záleží na množství a typu nábytku, který mi není znám. Je to proto opravdu jen rámcové uspořádání. Moc prostoru se tímto umístěním postele navíc nezískalo. Je zde možné použít skříňovou sestavu se menším pracovním stolem a židlí. Bohužel postel umístěná do rohu je vždy hůř obsluhovatelná. Je ale možné oddělit nábytkovou "příčkou" obytnou část od části na spaní. Jelikož volíte nábytek tmavý, volila bych výmalbu světlejší max. jednu stěnu, opět tu proti oknu v barvě capuccino a zbylé v odstínech smetanové. Dominantou může být sedací souprava v červené barvě. Doplňky pak volte ve smetanové a červené barvě. Koberec smetanový.

Dotaz   Dobrý den, chtěl bych Vás požádat ohledně barevného řešení ložnice (cca 10,5 m2). Po pravé straně místnosti bude vestavěná skříň o délce 3 m, výplň lacobel bílý a zelený. Po levé straně bude postel a psací stůl. Podlaha je bělený buk. Děkuji za Vaši odpověď.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Pro výmalbu bych volila tlumené světlé odstíny - capuccino, smetanovou. Možné je použít výraznější prvek: např. květinový vzor nad postelí či výrazné obrázky v živějším odstínu - zelenkavá, oranžová.

Dotaz   Dobrý den, zajímal by mě Váš názor na ladění dřevěné podlahy v odstínu merbau s kuchyňskou linkou (kombinace makassar a pískové odstíny dvířek). Jedná se o klasické propojení kuchyňské linky s obytnou částí. Místnost je veliká 32 m2 a okna jsou orientována na jih-jihozápad. Potřebovali bychom poradit i s možnou kombinací malby na zdech a sedaček (máme představu dvou a trojsedačky). Na oknech by měly být dřevěné (bambusové) žaluzie (zatím jsem nedoladili odstín, čekáme na provedení podlahy a konečný výběr barevného ladění kuchyňské linky). Nejsme přívrženci usedlých, konzervativních linií. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Kombinace makasaru s merba je jistě možná, ale je třeba ohlídat přesné odstíny - každý výrobce může mít odlišné dekory a barvy. Co se týká výmalby, volila bych odstín capuccino (či šedobéžový odstín) alespoň na jedné stěně, zbylé stěny ve slonové kosti tak, aby vynikla podlaha a kuchyňská linka. Sedací soupravu bych volila opět světlou - slonová kost, krémová, a výraznější doplňky - v zemité oranžové či čokoládové.

Dotaz   Dobrý den, chtěla bych poradit ohledně kuchyňské linky. Ta je horský javor, dlažba Defile-Rako (béžovobílá). Desku bych chtěla taky nějakou světlejší. Mým hlavním problémem je, jaký obklad (případně desku) použít mezi spodní a horní skřínky (plná dvířka, dvířka s nerozovým rámečkem). Mám zvolit sklo, kovolaminát nebo obklad...? Dokonce ani nevím, kde by byla možnost toto sehnat. Kuchyň je ve tvaru L, spojená s obývacím pokojem. Tam budou skřínky ve stejném dřevě - horský javor (možná s kombinací tmavším dřevem). Sedačka je tmavší hnědá. Děkuji moc za radu.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Pracovní desku jistě můžete volit béžovou. Je tu ale také možnost vybrat kovový vzhled, který bude korespondovat s rámečky horních skříněk. Obklad pak můžete volit ve větším formátu jemného smetanového či capuccino nádechu. Případně bych volila hladký jednotný skleněný obklad. Firma, která vám dělá kuchyňskou linku, je jistě schopná zajistit takový velkoformátový obklad. Můžete také zkusit obrátit se na šikovného sklenáře ve svém okolí.

Dotaz   Dobrý den, mnohokrát Vás prosím o radu ohledně fasády rodinného domku. Střecha je tmavě hnědá, podbití o tón světlejší, okna a dveře jsou ve zlatém dubu. Velmi se mi líbí obklad cihlovými pásky. Ty bych ráda použila jako akcent fasády, jen nevím, jestli se k našemu domu hodí. Jestli by bylo možné jimi dům obložit, tak mi prosím poraďte, kam je umístit a jak barevně doladit zbytek fasády. Nákres domu zasílám. Mnohokrát děkuji.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Jelikož je dům hodně členitý a nedá se u něj vypíchnout jedna dominantní hmota, obklady cihelným páskem nedoporučuji. Byl by to další prvek, který by dům roztříštil. Spíše bych se pokusila volit dva odstíny omítky. Hezké by bylo použít smetanovou a tmavší šedobéžovou (capuccino). Větší hmotu volte ve světlém odstínu, zatímco tmavší barvou utlumte hmoty, které jsou k hlavní mase jakoby přidané.

Dotaz   Dobrý den, prosím o radu. Před dvěma lety jsme dělali novou kuchyni (buk+kalvádos) a vyměnili jsme dlažbu. Kuchyně je spojena s obývacím prostorem a chodbou, zde všude je stejná dlažba. Tu tvoří různě zabarvené dlaždice (od žluté, oranžové přes narůžovělou po zelenkavou). Nyní bychom chtěli vyměnit vnitřní interiérové dveře a parkety, které jsou od dlažby oddělené schůdkem a je zde sedací souprava s televizí. Také bychom chtěli vyměnit starý tmavý sektorový nábytek za nový. Okna jsou bílá plastová, vymalováno je zatím nažluto a sedací souprava je oranžová. Prosím o radu, jak by měly vypadat interiérové dveře a nový nábytek? (Dveře a nábytek by měly být taky dub?) Dosavadní parkety se, myslím, k nové dlažbě nehodí. Měly by být nahrazeny plovoucí podlahou jiné barvy? A malba by mohla zůstat zachovaná žlutá, nebo by byla vhodná jiná barva? Taky předsíň je od obytného prostoru dosud oddělena velkými dřevěnými posuvnými dveřmi (viz. fotky 002.jpg), které mají mahagonovou barvu. Co s nimi? Přikládám fotky kuchyně s novou dlažbou i se schůdkem oddělenou dlažbou od parket. Měl by vůbec zůstat schůdek zachován? Celý obývací pokoj s kuchyní je orientován na jihozápad. Jak by měla vypadat barva omítky k vyměněným plastovým oknům, které mají zvenku barvu zlatý dub (fotky 001.jpg)? Předem děkuji za rady a přeji pěkný den.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Dveře bych doporučila světlé v buku, jako je kuchyňská linka (např. Sapeli Tenga, Note, Lotos). Měly by mít velkou plochu prosklenou – tak, aby se prostor prosvětlil (především chodba). Nábytek bych volila opět v kombinaci buk s prosklením, či světlejší javor. Výmalba by se hodila ve světlejším odstínu, popř. zvýrazněte jen jednu stěnu za televizí v barvě cihlově oranžové a zbylé stěny vymalujte ve smetanovém odstínu. Co se týká exteriéru, volila bych odstín omítky např. jemně béžový, capuccino (popř. smetanová).

Dotaz   Dobrý den, velice tápu ve výběru kuchyňské linky a proto si Vás dovoluji požádat o radu. Kuchyň je propojená s jídelnou a obývacím pokojem. Celá místnost (cca 60m2) je světlá (velké terasové posuvné dveře + osm eurooken barvy kaštan). Dveře jsme zvolili od SAPELI Tenga – ořech a podlahu laminátovou Parador cocobolo světlé v celé místnosti. Sedačka bude smetanová. V kuchyni bude americká lednice, na kterou budou navazovat skříňky. Prosím o radu, jakou barvu linky a umělého kamene (Technistone). Příp. jakou výmalbu - bude se hodit smetanová a čokoládová, nebude interiér příliš smutný? Preferovala jsem bílou linku, ale nejsem si vůbec jistá. Moc Vám děkuji a přeji příjemný den!
Odpověď  

Dobrý den přeji. Kuchyňskou linku můžete kombinovat v barvách, které jste již použila. Např. korpus ořech s dvířky bílými, či kombinace ořech a capuccino. Pracovní desku bych pak volila Crystal Cream Beige nebo Crystal Quartz White (Crystal Royal). Je třeba tu kombinaci dobře skloubit s barvami zvolené linky. Výmalbu můžete volit smetanovou a za sedací soupravou čokoládovou.

Dotaz   Dobrý den, stavíme si dům a zatím máme pouze hrubou stavbu. Já už si zhruba plánuji interiér a ráda bych se s Vámi poradila ohledně barevného sladění. Moje představa je následující: kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem tvoří otevřený prostor do tvaru L, proto bych jej ráda barevně sladila, a to tak, aby nás to dlouho bavilo. Kuchyňskou linku bych si přála v čokoládově hnědé s bílou pracovní deskou.Část podlahy, v níž bude kuchyňská linka, bych obložila dlažbou (zřejmě v barvě pracovní desky) a na zbytek podlahy bych ráda dala PVC. Jakou barvu? Kontrastně bych volila spíš něco velmi světlého, např. javor či bělený dub. V obývacím pokoji bych dala také čokoládově hnědý stolek na televizi. Sedačku již máme – je smetanová. Na ni bych zvolila čokoládový potah a jako doplňky by se mi líbily tyrkysové polštářky, záclony a jiné doplňky v této barvě. Jak ale vymalovat stěny? Lze pro celý prostor vybrat capuccino odstín? Nebo mám zvolit jednu stěnu, příp. její část mezi okny také v tyrkysovém odstínu? Je vůbec kombinace tmavě hnědá a tyrkysová vhodná do kuchyňských prostor? A můj poslední dotaz se týká dveří. Měly by být stejné s barvou podlahy, tedy velmi světlé? Velmi děkuji za odpověď. S pozdravem M. Petrová. PS: Mám ráda jednoduchý styl. Máme malé dítě a další je na cestě.
Odpověď  

Dobrý den přeji, vaše ladění je velice zajímavé. Použití tyrkysového odstínu není příliš časté, naopak je velice originální. Nebála bych se kombinace cappucino a tyrkysu. Pozor, volte cappucino světlejší a tyrkys jako dominantu. Cappucino odstín můžete vybrat tak, aby se trošku blížil šedé. Bílá dlažba v kuchyňské lince není příliš praktická, ale bude působit čistě. Doporučuji místo bílé odstín světle šedý či cappucino. Obývací prostor pak sjednotíte podlahou v odstínu bělený dub.

Dotaz   Děkuji, lákají mě také spíše sytější barvy. Při zebranu jsou od firmy Parador dva typy - 1 tmavší (clasik) a 2 světlejší (trendtime 4 - širší prkna). Která je vhodnější? Bambus zatím moc neznám, můžete mi napsat konkrétní firmu bambusu v proužcích? Kuchyň máme nyní Ikea červenou, ale do této malé kuchyně by byla příliš tmavá nebo jakou konkrétně by jste vybrala + desku a mozaikový obklad. Tmavší dveře by nešli? A z hlediska barvy kouřově hnědé odstíny si neumím představit. Uvažovala jsem o olivově zelené s červenou. Nevím přesně kam jednotlivé barvy rozmístit?
Odpověď   Dobrý den, bambus můžete vidět na stránkách www.fimlux.cz , ale jsou i další dodavatelé. K odstínu červené je nádherná podlaha v ořechu pak se může tato barva opakovat i na zdech. Zelenou olivovou bych volila spíše jako doplňkovou nebo v jiné místnosti. V jednoduchosti je krása . Kouřové hnědé odstíny jsem předpokládala na většině zdech je to odstín Capuccino - bílá káva.
Dotaz   Ještě bych prosila upřesnění k mému předchozímu dotazu, jakou barvu zdi a doplňků bychom mohli použít k této barvě nábytku? Děkuji.
Odpověď   Dobrý den, zmiňujete se o tom , že prostor je poměrně malý takže vhodnější je volit ze světlých odstínů béžová a nebo kouřová hnědá (odstín Capuccino). Při volbě TV sestavy s oranžovou doplníme barevnost k podlaze (v případě, že je přírodní borovice vyzrálá je odstín v odstínech žlutooranžových).
Dotaz   Dobrý den, prosím o váš odborný názor a radu. Mám kuchyni (bílá-Hanák, pracovní deska černá)spojenou s jídelnou a obývacím pokojem-je to jeden velký prostor,jen sedačka je vidět částečně a částečně je za rohovým výklenkem. V kuchyni a jídelně je dlažba-světlá s velmi jemnými černošedými a béžovými čmouhami. V jidelně je stůl s židlemi (barva buk mořený na ořech). Budu si pořizovat nějakou jednoduchou stěnu v témže provedení. Sedací soupravu mám již koupenou (Natuzzi-sv.smetanová kůže). V pokoji chci udělat novou podlahu (teď je tam ještě PVC-na něm byl koberec), která bude navazovat na dlažbu. Nevím, jaký odstín by byl nejvhodnější, aby se hodil k sedačce a dlažbě. Také chci nechat obložit zárubně a nové dveře a nevím, v jakém barevném provedení by byly nejlepší a také šli barevně k nábytku. Můžete mi prosím, také poradit, jak mám vymalovat pokoj a jídelnu? V kuchyni je vidět jen bílý strop a kousek stěn nad linkou, která je na levé i pravé straně. Z kuchyně vedou balkonové dveře a okno (celá šířka kuchyně) na terasu. Na protější straně - to je v obývacím pokoji je téměř celá stěna s vyplněna okny.Jídelna je mezi kuchyní a obývacím pokojem. Omlouvám se, jestli je to trochu zmatené. Mnohokrát děkuji za odpověď. K.Kubalíková e-mail:kubalikova@tiscali.cz
Odpověď   Dobrý den, k barevnosti bílá - ořech - světlá smetanová? je vhodné doplnit buď bělený dub podlaha i dveře. Taky dub přírodní. V případě , že máte ráda světlé jemné interiéry je vhodné volit odstín podlahy v bílém smetanovém provedení např. litá podlaha (pro podlahové topení) stejně i dveře. V prvníc dvou je vhodné na zdi použít kouřovou hnědou - capuccino, u poslední odstíny jako červená- krev, zelená olivová, oranžová - pomerančová.
Dotaz   Dobrý den, jakou byste radila fasádu na dům, kde střecha je cihlově červená Bramac (okapy a klempířské prvky na střeše hnědé) a okna tmavší zlatý dub? Jedná se o novostavbu navazující na starou zástavbu menšího města u Prahy. Děkuji Vám.
Odpověď   Dobrý den, k červené a zlatému dubu je pěkná fasáda bílá a doplňky komunikační zóny světle šedivá s bílou. nebo můžete jít i do barevnosti ale spíše capuccino světlá hnědá. Červenou střechu bych určitě nekombinovala s teplou barvou.
Dotaz   Dobry den,děkuji za odpoveď z 29.1.Mohla byste mi blíže popsat kouřově hnědou barvu? Ještě bych se chtěla zeptat,jak mám vyřešit dekoraci oken a dveří na terasu.Mám v obýv.pokoji na kratší straně fr.dveře na terasu a na delší straně dvě dost velká a dlouhá okna podobného členění.Zdá se mi, že závěsy podél obou stran oken nejsou vzhledově pěkná. Dékuji.
Odpověď   Dobrý den, je to přibližně odstín Capuccino. Vhodné jsou japonské vertikální žaluzie š.60cm, které se dají naskládat.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych poradit, jak vymalovat dětský pokoj pro svého 2letého syna. Nábytek je olše, koberec je zelený s šašky. A pak prosím ještě jaká barva malby by se hodila do kuchyně v barvě Kalvados? Podlaha je světlá plovoucí. Moc děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den, malba dětského pokoje pro vašeho klučíka by měla být hravá a veselá . Můžete použít jíž dané studené odstíny např. světle zelená a světle modrá v kombinaci s pastelovou žlutou. tato může být použita v detailu např. na kresbu na zeď v kombinaci se sytějším odstínem modré a zelené. Klidně použitte i výraznou červenou ale jen na detail. Kuchyně v odstínu calvados je vhodná kouřová hnědá - capuccino.
Dotaz   Barevně sladit dveře s podlahou(olše) by teda znamenalo použít olši?A zmiňovaný buk na nábytek?Obývák bude propojen výklenkem s kuchyní-můžeme použít buk na stůl a židle?Hodí se k buku spíš teplé(červená) a nebo studené barvy(zelená)?Mám v tom zmatek.rekonstrukce je pomaly u konce,je třeba JENOM všechno barevne doladit!:o)
Odpověď   Dobrý den, v malých prostorech doporučuji dveře světlejší ve větších dveře stejné tj. olše. Na nábytek ano buk nebo pro odlehčení výrazu i UNI odstín třeba béžovou nebo smetanovou a bílou. U obytných prostor s kuchyní jsou líbivější odstíny teplé v kombinaci s neutrálním tónem např. již zmiňovaná světlebéžová, světle šedá nebo odstín capuccino.
Dotaz   Dobrý den, plánujeme rekonstrukci kuchyně.Protože máme rádi barevnost, zvolili jsme obklad Champagne mozaika (žlutá, oranž,modrá, zelená),dvířka a zásuvky budou v provedení lamino deska. Potřebujeme poradit s jejich barvou (vanilka, oranžová...líbí se nám i odstín capuccino), k tomu tmavé korpusy (třešeň, calvados) nebo vše v jednom odstínu? Hodně nádobí mám ve sv. žluté barvě. A jaký odstín podlahy byste doporučila? Děkuji za odpoveď.
Odpověď   Krásný den přeji. K takto barevnému obkladu bych volila méně výraznou kuchyňskou linku, tak aby obklad zůstal výrazný a neztratil se. Volila bych světlý odstín vanilka popř. capuccino. Také korpus bych volila v jednotném odstínu, jestliže je dostatečně výrazný obklad. Poté můžete volit výraznější podlahu, jeden z odstínů, který je na mozaikovém obkladu (např. oranžová).
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych poradit, jakou barvou vymalovat obývací pokoj, 6x6m, když nábytek je starožitný, tmavě hnědý, pokoj má 4 menší okna a 2 celodřevěné dveře. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Jelikož máte tmavý nábytek volila bych světlé stěny v odstínech vycházejících z barvy nábytku - capuccino, smetana.
Dotaz   Dobrý den, prosím, poraďte mi, jakou barvu podlahy zvolit a jak vymalovat obývací pokoj, kde bude obývací stěna buď v provedení barvy wenge + smetana, nebo chery + smetana.(nábytek je od Hanáka, v provedení lamino + folie)) Skříňky na zeď budou v každém případě v barvě smetanové, panel na plazmu buď wenge nebo chery, nejsem rozhodnuta a k tomu ani nevím jakou shánět barvu sedací soupravy.
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu k wenge můžete volit z ořechu, k chery třešeň. Barvu sedací soupravy můžede u obou variant volit smetanovou s vínovými doplňky. Výmalbu pak v temné cihlově červené k variantě wenge a to zvýraznit stěnu za sedací soupravou a popř. televizí. Také můžete k variantě chery zvolit výmalbu čokoládovou. Zbylé stěny smetanové či v nádechu capuccino.
Dotaz   Mam mahagonovy nabytek a doplnky svetle hnede porradte maluju jake steny .dekuju sp
Odpověď   Dobrý den přeji. Mahagonový nábytek je dosti výrazný a tmavší odstín. Stěny bych volila proto světlé, smetanové, jemné capuccino ci světle šedá popř. vanilka.
Dotaz   Dobrý den,poradte prosím barevné provedení kuch.linky do malé místnosti orient.na sever,bude ve tvaru L.Dlažba a obklady jsou smetanovo béžové.Jak vymalovat,aby se místnost prosvětlila?Rozměr je cca 2,20 na 5m.Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Kuchyňskou linku bych volia ve světlých odstínech - bílá, popř. světlé capuccino. Lesklá linka by prosto opticky zvětšila. Výmalbu pak můžete volit smetanovou, popř. jednu stěnu výraznější capuccino nebo jen pás za jídelním koutem výraznější - oranžová (bordó)- pro oživení. Světlo (slunce) do místnosti také dostanete výmalbou vanilkovým až žlutým odstínem.
Dotaz   Do tmavé místnosti(orient.sever)jsme vybrali bílou lesklou linku,studiem nabízená šedá deska mi ale přišla příliš technická,tak jsme vybrali imitace dřeva-mozaiku.Na zemi máme dlažbu slonová kost-jaký zvolit obklad,případně výmalbu?Linka bude do L-můžeme vymalovat jen jedno křídlo?Děkuji!
Odpověď   Dobrý den přeji. Obklad bych tedy volila opět méně výrazný, bílý, smetanový, či capuccino. Tak aby vynikla pracovní deska. Výmalbu pak volte opět v těchto světlých odstínech. popř. za jídelním stolem můžete stěnu zvýraznit odstínem cihlovým, či červeným.
Dotaz   Dobrý den,chtěla bych Vás poprosit o radu. V novostavbě zařizujeme podkrovní ložnici. Podlahy jsou plovoucí dub,dveře -Sapeli dub dýha. Dvojlůžko a noční stolky jsou původní- bíle barvy.Jakou barvou a které zdi by jsme měli v ložnici vymalovat? Lůžko bude pod šikminou,u rovné zdi bychom chtěli umístit skříň. Dále jsem se chtěla zeptat v jaké barvě dokoupit skříň ?Je lepší v bílé barvě nebo mám zvolit dub event. jinou barvu.Skříň bude s posuvnými dveřmi a zrcadlem.Děkuji za radu.
Odpověď   Dobrý den přeji. Umístění postele pod šikminou není ideální, ale někdy není jiná možnost. Výmalbu bych volila v jemných odstínech capuccino, nebo nádech jemně fialový. Tím stačí zvýraznit pouze stěnu za postelí a zbylé stěny volit ve smetanových odstínech. Skříň bych ladila k nábytku, tedy v bílé barvě.
Dotaz   Dobrý den, jak byste barevně doladila koupelnu, obklady bílé/šedé + dekor v chromu. Dveře a nábytek v první koupelně ořech a v druhé javor a nábytel dub šedý(ROCA). Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Doplňky do takto čistých koupelen můžete volit v oživujících odstínech oranžová, červená, popř. jarní zelená. Ale také můžete volit v jemných odstínech capuccino.
Dotaz   Dobrý den, moc Vás prosím o radu. Stavíme si domeček a uvažujeme o barevných kombinacích. CO už nezměníme jsou okna, ty máme v barvě zlatého dubu. Oken je v obývacím pokoji i kuchyni hodně, včetně velkých francouzských dveří. Pokoj pusobí velmi prosluněným dojmem (zatím). Kuchyň bychom rádi v kombinaci barev Wenge a capuccino (korpus všude wenge, spodní skříňky wenge, tři velke skříně cappucino, vrchni skříňky cappucino a sklo.Pracovní deska valentino.Myslite že uvedené barvy mohou být nebo raději něco změnit. Podlahu bychom v kuchyni i obyváku a vlastne v celem spodním patře chtěli světlou, líbí se nám a teď nevím jak se to přesně jmenuje, ale pokud se nepletu tak barva světlý rákos. Myslíte si, že nevadí plovoucí podlaha v kuchyni? Připadalo by mi to takove jednotnější. Manžel prosazuje alespoň v kuchyni kachle z důvodů podlahového topení a možnosti zatečení vody v kuchyni. A ted k obyváku tam si představuji tmavy stolek pod televizi a nejakou malou skříňku opě v barvě wenge (nebude už "přewengováno" - jednu koupelnu už mame taky laděnu do hnedé barvy). Nebo radeji opět zkombinovat nabytek se světlou barvou? A jakou barvu zvolit u sedačky, ráda bych nějakou smetanovou, myslite že může být? A jaká doplňková barva? Mám ráda zelenou. A dát jinou doplňkovou do kuchyně a jinou do obývacího prostoru nebo nechat na celý prostor jednu barvu? Obyvací prostor a kuchyň jsou odděleny příčkou, (na kuchyňskou linku nepůjde vidět). A ještě prosím, v jaké barvě dát slůl a židle v kuchyni? Děkuji za Váš názor a čas.
Odpověď   Dobrý den přeji. Vaše celkové ladění je příjemné a jistě pouřžitelné. Do kuchyňské části je jistě vhodnější použití dlažby a to také především v kombinaci s podlahovým topením. To bych poté volilla dlažbu v jemném cappucino oodstínu. Jinak v obývací části můžete volit výmalbu v jemném limetkovém odstínu (žlutozelenkavý). Stůl v kuchyňské části můžete volit v kombinaci wenge a bílé. Např. tmavý stůl a bílé židle. Výmalbu zde poté můžete volit odlušnou jelikož jsou prostory odděleny. Např. živou oranžovou.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu s výběrem barvy podlahy. Máme spojenou kuchyň s obývacím pokojem, kuchyň by měla být korpus třešeň, dvířka javor (lze ještě změnit, uvažuji ještě o kurpusu kalvados), dveře jsou z masivu - sibiřský smrk, kartáčovaný, v obývacím pokoji jsou smrkové trámy, sedáčku máme koupenou capuccino (i když bych spíš řekla smetanová). Do prostoru je třeba dostat světlo. Prosím o radu s barvou podlahy. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Již nyní máte dosti dřevěných dekorů, proto bych na podlahu volila jeden z již zvolených. Kuchyňskou linku bych volila v třešni v kombinaci se smetanovými dvířky. Podlahu poté světlou ve smrku či javoru.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu. Máme velký obývací pokoj na jižní a západní stranu velice světlý.Světlá podlaha. Koupili jsme si bílou sedací soupravu a nábytek barvy wenge. Teď nyní řešíme barvu a styl záclon, chtěli by jsme provázkovou ale nevíme jakou barvu popřípadě zda by se k tomuto nábytku tato záclona hodila a dále řešíme jakou barvu koberce mezi sedací soupravou a barvu stěn, popřípadě zda vymalovat stěny stejnou barvou nebo např.jednu stěnu nějakou barvou a ostatní bílou.Máme rádi barvy hnědá, capuccino, smetanová, šedá atd...Na fotografiích zasílám křesla která jsme si vybrali
Odpověď   Dobry den volite stridmy design a odstiny. Myslim, ze to je dobre. Timto stylem bych dale pokracoval - prirodni odstiny. Asi bych nedelal akcent nejakou barvou. Volte decentni odstiny, pripadne jednoduche tapety - napr. www.POINTshop.cz
Dotaz   Dobrý deň, v podstate mám podobnú predstavu ako je predošľý návrh vymaľovania. Ak uvažujem nad capuccino + oliva na steny. Dvere a nábytok orech, podlaha javor, akej farby zvoliť obklad na krb a dlažbu okolo vstavanej pece? Za pecou by som chcela použiť obklad z kamena, béžová - hnedá - sivá - zelena?
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych jemný světlý odstín v béžovém tónu, tak aby se dal prostor časem obměňovat výmalbou, v různých odstínech. K neutrální béžové barvě je možné volit jakýkoli další odstín.
Dotaz   dobrý den mám spojený obávák s jídelním koutem a kuchyní do tvaru L a chtěla bych to barevně sladit a chci se zeptat.místnost je prosvětlená dostatečně,ale nevím zda vymalovat tmavší barvou u oken nebo naopak proti oknům,abych zbytečně nezmenšila prostor.děkuji Alena 1.obrázek je kuchyň na levou stranu chci tapetu oválky(olivově zel,světle zelená,tmavě hnědá a capuchino)2.obr je pohled z obývacího pokoje do jídelny ta nejdelší strana se 3okny bohužel neni vyfocená tu jsem původně chtěla tmavou a protáhnout to až do jídelny a 3.obr je z jídelny ke krbu a na chotbu jestli ještě mohu dotaz tapetu za tv mohu dát po celé délce stěny nebo jen po tv skříňku a zbytek vymalovat nebo nechat bílé? snad to píší srozumitelně děkuji a nashledanou
Odpověď   Dobrý den, volil bych výmalbu v capuccino barvě a olivovou barvu jako akcent na jedné stěně apod.. Tapeta je vhodná tak, kde stěna není příliš zastavěná nábytkem, rozdělena okny. Je také vhodné pro ni využít prostor, který je ukončený např. dveřmi apod. Pro širokou nabídku dekorů zkuste navštívit stránky www.POINTshop.cz .
Dotaz   Dobrý deň, chcela by som poradiť ohľadne farby stien. Máme menší bytík a chcela by som, aby farebne pôsobil ako jeden celok. V kúpeľni je obklad oranžový s tmavohnedou na dvoch stenách, zvyšné dve steny omietka - východná strana. V spálni vstavaná skrina noce s tmavofialovým lacobelom- východná strana. V chodbe podlaha gres capuccino (aký nábytok?). Obývačka bude nábytok zrejme orech s bielou spojená s kuchyňou (dvierka biele s olivovo zelenou). Všetky dvere sú orech, podlahy jaseň. Prosím o radu farieb stien, aby som dosiahla útulný, teplý dojem. Uvažovala som o olivovo zelenej do obývačky spojenej s kuchyňou (južná strana), ale iné steny netusím. Buďem veľmi vďačná.
Odpověď   Dobrý den přeji. Do předsíně bych volila bílý nábytek, případně můžete bílou kombinovat s ořechem. Výmalbu doporučuji v odstínu teplé žluté či limetkové, pokud je prostor méně osluněn. Do obytné části můžete použít výmalbu vycházející z dvířek kuchyňské linky - olivovou s jemným nádechem cappuccinové. V ložnici na stěnu za postelí bude hezká lila barva, zbylé části nechte opět jemné šedé nebo cappuccinové.
Dotaz   Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu pri výbere farby do chodby. Podlaha je jaseň a nábytok v odtieni noce. Bola by vhodná vanilkovo žltá alebo radšej capuccino hnedá s olivovo zelenou? Ďakujem.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych výmalbu v limetkovém nebo jarní zelené barvě.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jestli byste mi mohli poradit, kde by se dal sehnat koberec v capuccinové (středně béžové, případně šedobéžové barvě), ale nemusí být nutně s dlouhým vlasem. Spíše, aby byl příjemný na dotek. Za odpověď Vám velice děkuji.
Odpověď   Dobry den myslim, ze napr. na strankach www.POINTshop.cz byste neco mohla najit. Pripadne vzneste dotaz emailem na dane strance. Urcite Vam pomohou
Dotaz   Jakou zvolit barvu výmalby do ložnice, která je na sever,rozměry 3,5mx3m, vestavěná skříň v barvě přírodní buk, postel čelo v barvě capuccino v kombinaci s teracotou, koberec barva capuccino. Za postelí bych chtěla pro oživení tapetu dekor kaly.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych výmalbu v jemné cappucinové a ze čelem v barvě čokoládové či oranžovohnědé barvě.
Dotaz   Dobrý den, potřeboval bych poradit s kombinací barev kuchyňského koutu. V místnosti je bílé okno, dveře v barvě ořechu a vestavěná skříň v kombinaci lamino jasmín a lakobel - capuccino. Případně i návrh, jakou k tomu zvolit barvu stěn a podlah.
Odpověď   Dobrý den přeji. Kuchyšnkou linku bych volila v kombinaci ořechu a jasmínu zdovou a pracovní desku v ořechu. K tomu můžete volit výmalbu v temné oranžovohnědé až červenohnědé barvě v kombinaci s jemnou smetanovou barvou. Podlahu volte v ořachu.
Dotaz   Děkuji za odpověď. Napadlo mě také jestli by se prostor rozdělil, kdyby jsme vymalovali stěny v šířce skříně 2 m ,naproti ní a stranu kde jsou dveře. Líbila by se mi barva tmavší capuccino a dále k směrem k oknu světlé capuccino. Co vy na to? Děk
Odpověď   Dobrý den přeji. Samozřejmě je to možné a opticky by se prostor rozdělil na dvě části šatní a odpočinkovou.
Dotaz   Dobrý den,jak ladit vnitřní dveře. Dlažba v celém domě stejna barva světlá capuccino viz.priloha.Vchodove dvere barva červenohněda viz.priloha takova jsou i okna.Kuchyn bude kombinace makasar a hor.skrinky leskla bila.Dekuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych dveře také v dekoru makasar nebo jako dveře vstupní. Nábytek pak volte v kombinaci s bílým lskem.
Dotaz   Dobry den. V pokoji mame podlahu beleny jasan, dvere a nabytek v barve evropsky orech+hlinik+bila. Steny 2 odstiny capuccino. Chybi nam masivni stul.... Muze byt event. z americkeho orechu? Predem dekuji za odpoved.
Odpověď   Dobrý den přeji. Jídelní stůl můžete volit v dekoru ořechu. Vynikne v kontrastu se světlou podlahou.
Dotaz   Dekuji za odpoved-poradna 26.7. Kuchynska linka bude mit korpus orech.Nechceme dvirka v bilem lesku nebo vanilce. Truhlar ma v nabidce mimo jine bily jasan nebo bily plasticky povrch.... Co mi poradite?(podlaha beleny jasan,dvere orech,zed capuccino)
Odpověď   Dobrý den přeji. Dobrý den, pak bych tedy použila bílý jasan.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně sladění barev v interiéru. Veškerý nábytek by měl být v provedení tmavý ořech s bílou. Kuchyně (dlažba i obklady v barvě capuccino, výmalba zřejmě bílá) je od obýváku oddělena velkými posuvnými dveřmi. U obýváku jsem měla představu vanilkové výmalby (stěna za gaučem + krb) a ostatní stěny v barvě capuccino, stolek tmavý ořech nebo bílý, TV stolek tmavý ořech+bílá, hnědá sedací souprava(nechceme světlou) a bílé doplňky. Podlaha by se mi líbila bělený dub, ale nevím, jestli se to hodí k vanilkové výmalbě. Přijde mi studená k teplé vanilkové. Veškeré dveře i zárubně opět tmavý ořech. Můžete mi prosím napsat Váš názor na zvolené barvy a zda prostor nebude příliš tmavý? Mnohokrát děkuji za Váš čas. Pěkný den Rodová
Odpověď   Dobrý den přeji. Nevolila ybch kombinaci vanilkové a cappucinové barvy. Jinak je ladění s dubovou podlahou příjemné. Místo vanilkové bych volila sytější odstín ať už žluté, nebo i jiný odstín jako zelená, lila či malinová.
Dotaz   A ještě prosím dotaz. Jak vymalovat kuchyň, linka bílý lesk, prac.deska světlounce šedá, podlaha buková, okna třešeň. Doplňky budou v zelenkavé barvě. Hodila by se světle hnědá - capuccinová? A jakou prosím barvu dřezu? Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano můžeet volit světle šedou výmalbu.
Dotaz   Dobrý den, paní Matelová, máme vínovo-hnědou sedačku, podlahu dub přírod. olejovaný.Jaký nábytek? plánujeme třešeň marbellu nebo dekor noce.Bude se hodit k podlaze a sedačce?nebo jaký dekor? A co doplňky, v jaké barvě.Výmalba capuccino či jaká?děkuj
Odpověď   Dobrý den přaji. Raději volte nábytek v dekoru noce, popř. ořechu. K tomu výmalbu v kombinaci cappucinové a proti sedačce můžete volit odstín červenohnědý.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu jak napravit/doladit barevně daný interiér.Bude dostačovat výmalba prostoru např. na capuccino, bílé doplňky, sedací prostor nahradit jednou rohovou sedací soupravy (barva?), popř. ji doplnit i menším kobercem? hezký den Petra
Odpověď   Dobrý den přeji. Prostor působí příjemně jen bych obměnila výmalbu např. na limetkovou s jemnou béžovou na kratších stěnách. Sedací soupravu můžete ponechat v čokoládové barvě.
Dotaz   Dobry den. Mame prostorny obyvaci pokoj s okny na jih.Podlaha-beleny jasan, dvere orech+hlinik, vymalba-capuccino.Okna bilá. V jake barve mame zvolit potah pohovky? Lze svetle sedy? A dopnky cervene a zelene? Predem dekuji za radu.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit spíš světlý smetanový popř. šedý nádech sedačky. Doplňky v bordó s cappucinem popř. khaki.
Dotaz   Dekuji za odpoved v minule poradne. Mam jeste dotaz ohledne doplnku. Mohu pouzit doplnky v obou barvach soucasne - bordo a khaki zelena..? Nebude to preplacane? (Nabytek a dvere orech, podlaha belena,vymalba capuccino).Dekuji za doplnujici odpoved.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžeet volit obojí ale zvolte dominantí odstín např. khaki a ten jen občas doplňte bordó doplňky. Popř. obráceně.
Dotaz   Krásný pohodový den. Máme kuchyňskou linku: spodní skříňky palisandr s mramorovou béžovou deskou, horní skříňky vanilka, podlaha vinyl buk rustikal Fatra. Chceme obložit výplň mezi horními a spodními skříňkami a to obklady 3/8 barva capuccino? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Obklad můžete volit v cappucinu či světlé šedém dekoru.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu ohledně výběru nábytku do ložnice. Na podlaze pvc zřejmě v dekuru dub a výmalba capuccino a čokoláda. V jaké barvě byste mi doporučila pořídit postel a skříně. Případně nějaké doplňky?? děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. nábytek můžeet volit světlý v bříze nebo v bílé barvě.
Dotaz   Dobrý den, máme vybranou kuchyň, korpus a deska ořech a k tomu lakovaná dvířka capuccino. Za kuchyň bychom chtěli velkoform. obklad, ale nevíme jaký odstín by byl nejvhodnější a jakou zvolit barvu výmalby a barvu podlahy. Děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den přeji. Dekor ořechu vypadá na ořech nějaký bělený. Obklad a dlažbu bych volila jemnou šedou. Doplňky pak prostor oživí.
Dotaz   Hezký den, prosím jak vymalovat ložnici,sit.na JZ,3,20x5,80,čela led.zlatá bříza,koberec světlé capuccino,postele na delší straně,okno na kratší.Moc děkuji.Zdravím.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych výmalbu za postelí čokoládovou nebo olivovou a k tomu zbylé části jemné cappucinové.
Dotaz   Dobrý den paní Matelová. Prosím o radu:Okna višeň, černá střecha i okapy i kovový plot,fasáda capuccíno, obložení u vchod.dveří kamenem Caroline a k tomu bych chtěla dlažbu Brož-history-cihlová. Ladilo by to Vašemu oku, či byste něco změnila? Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Záleží na přesném odstínu obkladu v okolí dveří. Osobně bych volila dlažbu jednobarevnou, světlou béžovou jako je fasáda.
Dotaz   Dobry den,prosim o radu zda je mozne ke kozene sedacce v barve capuccino umistit kreslo v jinem designu napr.typ "vajicko" a jaky odstin kresla pouzit?Dekuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano můžete můžete volit výrazný kontrastní odstín např. bordó.
Dotaz   Moc děkuji za odpověď. Doporučila jste mi do obývacího pokoje capuccino, limetku na výmalbu a doplňky. Mohla by tedy být limetková barva za sedačkou a zbytek capuccino? Bílá by asi působila chladně? Nebo capucino za sedačkou?Děkuji a přeji hezký den
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano můžeet volit limetku za sedačkou a zbytek cappucino.
Dotaz   V jakém dekoru volit jíd.stůl+židle a pohovku,když kuch.+obýv.máme dohromady?Okna plast.cherry amareto,linka korpus třešen+dvířka buk,pl.podl.buk,vým.bílá+capuccino(něco mezi cap.a latte).Jsou to vhodné kombinace?Třešen je trochu více do hněda.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Jídelní sestavu bych volila v třešni.
Dotaz   Fasádu bílou a capuccinovou nebo šedou a cihlovou? Jak spojit tyhle barvy, nebo jako kolem oken bílou, nebo jak jste to myslela, nevím jak zkombinovat 2 barvy :(( Neděláte náhodou i deseignerské návrhy pokojů?
Odpověď   Dobrý den přeji. Jsou to dvě možné varianty. Dvě hmoty domu oddělit právě těmi barvami. Bez fotografií domu se hůř radí přesné rozmístění barev.
Dotaz   Fasáda - Nebo jste myslela jeden dům bílý a druhý capuccino a nebo jeden dům šedý a druhý cihlový?
Odpověď   Ano tak jak to píšete jeden dům bílý a druhý cappucino (či šedý a cihlový), s tím že kolem oken se dají udělat šambrány v opačných barvách.
Dotaz   Paní architektko,mohla byste mi prosím poslat odkaz na capuccino barvu? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Vnímám ji jako jamnou šedobéžovou barvu http://www.nabytekdaun.cz/sedaci-pytel-vak-podnoznik-taburet-s-eko-kuze-e14-2514.html?PHPSESSID=61e368dd502632d1fbe3d3ab9986ff00
Dotaz   Děkuji Vám za odpověď, jen prosím o upřesnění. K té vínové stěně by jste doporučila capuccinový odstín světlejší než nábytek bříza nebo tmavší?
Odpověď   Sytější než nábytek.
Dotaz   Dobrý den z jakých odstínů podlah lze volit k bílo ořechovému nábytku v obýváku laděném do hnědých a capuccinových tónů ? Děkujeme
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit ořechovou, bělený dub, stříbrný dub, šedá apod.
Dotaz   Dobrý den, prosím moc o názor, zdali je vhodně zvolená barevnost (u doplňkových barev, tj. výmalby a textilií a jakou barvu zvolit u závěsů ? (původní strakaté a červené bych chtěla obměnit). Byly by vhodné římské rolety? Nechali by se šít ale až za nějaký čas, tak hledám levnější řešení. Na podlaze jsou nově položené jasanové dřevěné parkety (vyměněné za buk). Po celém obvodu jedné stěny je dřevěná knihovna (vyruší se i dolní dvířka a celá se zkusí zabudovat do sádrokartonu, aby byla vestavěná). K sedačkám bychom mohli opět dát hnědý koberec s bílými větvičkami co byl na obrázku obýváku před instalací nové podlahy. Moc tedy prosím o dvě rady – o návrh barevnosti vycházející ze současné výmalby světlé a tmavší capuccino k červeným obrazům, které bychom si nyní rádi ponechali (tj. jaké textilie, ubrus, závěsy?) a jaká zcela odlišná barevná koncepce (vymalování a textilie) by se Vám v tomto prostoru líbila ? MOC děkuji za váš názor!!
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete obměnit za dolňky limetkové nebo tyrkysové barvy s čokoládovou. Římské roelty volte světlé, tak (smetanové) tak abyste mohli interiér obměnit barevnými detaily. Současně můžete použít hnědý koberec a také doplňky v odstínu knihovny a komody pod tv.
Dotaz   Děkuji za odpověď ohledně ložnice,v případě,že bych ji vymalovala barvou capuccino,pak bych doplňky /kobereček,závěs,vázičky ap./ mohla použít vínové či růžové?Přehoz na postel by byl krémový s jemně růžovými květy.Díky
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit červenooranžové až hnědočervené doplňky popř. vínové. Růžovou bych volila až jako poslední možnost.
Dotaz   Dobry den,prosim Vas o radu,minule ste mi poradili aby som kupila tmavu sivu sedacku rohovu k nabytku tmavy dub a podlahe hruska comano,steny capuccino a jedna bordova.Aky sa hodi k tomu konf.stolik, kobercek a doplnky, myslim akej farby a na okno za
Odpověď   Dobrý den přeji. Koberec můžete volt bordó, stolek celoskleněný nebo jako nábytek. Na okno římskou roletu- průsvitnou bílou .
Dotaz   Prosím jakou doplňkovou barvu volit do ložnice na východ v capuccinově béžových odstínech, podlaha ořechová. děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit orchideu, limetku či bordó.
Dotaz   Dobrý den,koupili jsme dle Vaší rady za tmavěhnědou sedačku tapetu s malin. květy,pozadí tapety je smetanovobéžové.Podlaha i dveře přír.dub,okna zlatý dub,nábytek světlý dub.Máme vymalovat ostatní stěny capuccino,jak jste radila nebo můžeme i jinou?
Odpověď   Dobrý den přeji. Raději již volte jen jemný nádech odstínu béžové, malinové či jiné již v i nteriéru požitém. Opravdu ale jen nádech v bílé barvě.
Dotaz   Dobrý den, prosím poraďte, kuchyňskou linka korpus a spodní dvířka dub chateau šedě lazurovaný, horní dvířka slonová kost v lesku a pracovní desku vč. obložení ořech špalíček v šedém tónu. Zda by se hodila plovoucí podlaha v odst. topol capuccino.Dě
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano můžete to takto kombinovat.
Dotaz   Dobrý deň, myslela som doplnky do obývacej izby, nie spálne. fotka spálne bola len kvôli odtieňu podlahy, ktorá bude aj v obývačke. :.-) alebo myslíte, že môžem v rovnakej farbe ladiť aj obývačku? vymaľovať celú na capuccino a doplnky orchidea?
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano přesně tak myslela jsem to pro celý komplet.
Dotaz   Dobrý den, jaký zvolit dekor vinyl. podlahy a dvěří v kuchyni s obývacím pokojem?Kuchyňská linka bude v kombinaci tmavý ořech, capuccino vysoký lesk se světlou pracovní deskou.Mám vše vybírat v různých odstinech ořechu nebo úplně jinou dřevinu?děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych dekor ořechu a nábytek pak v dekorech jako jsou na kuchyňské lince.
Dotaz   Dobrý den!Máme obývák spojený s kuchyní,pl.okna cherry amareto,kuch.linka buk dvířka,korpus třešeň.Pl.podlaha buk,prosíme o radu ohledně dekoru stěny,stolu, židlí,gárniží,případně barvu sedačky(v obýv.části výmalba capuccino) a doplnků.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Sedací soupravu můžete volit bílou nebo čokoládovou. Nábytek již kombinujte v dekorech již použitých buk a třešeň. Jídelní stůl třešeň.
Dotaz   Dobrý den,nevím si rady s barvou výmalby a podlahy do obývacího pokoje.Rozměr míst. je 5x6m.Barva nábytku březová dýha s bílými doplňky(dvířka),bílá sedačka.Podlaha bude PVC s imit.parket.Líbí se mi barva capuccino -na zeď, na podlahu vzor dub? Jiné?
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano můžete kombinovat břízu stmavší podlahou v dubu nebo ořechu. Výmalbu čokoláda s jemným cappucinem či jiným výraznějším odstínem jako limetka, orchidea, bordó apod.
Dotaz   Dobrý den,obývák je propojený s kuchyní.Podlaha všude vinyl přír. dub. Kuchyň. linka sahara +ořech. Výmalba obývák capuccino.Jídelní stůl palisandr + capucino židle. Sedačka bordó,dveře wenge.V jaké barvě dřeva má být nábytek v obýváku? Děkuji Jitka
Odpověď   Dobrý den přeji. Již nyní máte v prostoru mnoho dekorů, proto se jej snažte sladit a sjednotit. Volte již použitý dekor nábytku jako např. ořech.
Dotaz   Ještě k dotazu z min. týdne. Zasílám návrhr kuchyňě v jasanu casino a mám dotaz, kdyby byla korpusy ve wenge a dvířka capuccino v lesku - nevadí, že mezerou mezi dvířky je vidět tmavý korpus? Doporučila byste nám to? Děkuji za radu.
Odpověď   Dobrý den přeji. mezera by neměla být natolik velká aby prosvítal korpus výrazně. Nebála bych se toho.
Dotaz   Kuchyň jasan antik, deska tmavý beton, mohl by to být odstín Marazzi Trevert Rettificato capuccino? Ten je hnědošedý ? Děkuji Simona
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano i to je možné.
Dotaz   Moc děkuji. Už jste nám poradila ložnici a dopadla skvěle. Jsem trochu staromil, ale vyhazuju,vyhazuju. Takže už vzhledem ke květům na sedačce výmalbu jednotnou bez rozlišení stěn, že.A asi spíše tu khaki než capuccino? Díky a krásné léto.
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano volte tu jemnou khaki všude.
Dotaz   Potřebovala bych poradit jakou zvolit barvu kuchyňské linky.Kuchyň je společná s jídelnou ve tvaru L,dostatečně prosvětlená. Podlaha z vinylových dílců Fatra Imperio - Buk Capuccino, dveře buk. Je vhodný dub bardolino + světlá deska?
Odpověď   Dobrý den přeji. Nedoporučuji kombinaci dubu a buku ale odstíny, které máte zvolené nejdou úplně proti sobě a je to tedy možné.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu jakou zvolit výmalbu, barvu závěsů a sedačky do pracovny, k nábytku v příloze. Okna bílá, podlaha lakovaný smrk, vedlejší obyv.pokoj bude capuccino, bude se hodit i zde ? Nebo raději jinou barvu. Děkuji za Váš čas.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych jemnou limetkovou výmalbu v kombinaci s jemnou cappucinovou.
Dotaz   Dobrý den,ještě k té pracovně (výmalba limetka, capuccino). Jakou barvu závěsů a pohovky doporučíte? Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Sedačka šedá, cappucinová, hnědá a doplňky v limetce.
Dotaz   Dobrý den,v předchozí poradně jste mi navrhla výmalbu do pracovny(světlé capuccino + světlá limetka, přikládám plánek a prosím o radu na které stěny jakou barvu, pracovna je o proti obýv.pokoji, kde bude také capuccino poměrně světlá. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Stěny u vstupu obýváku a okna proti ní bych volila cappucinové a druhé dvě zelené, popř. všude jemnou zelenou.
Dotaz   Dobrý den prosím šla by taková obyvací stěna do prostoru s šikminou? viz.obrázek. Je to pouze nakreslený návrh. Barvy takové nebudou.Stěna bude rozdělená na bilou kávu, nebo capuccino, tam kde jsou dveře a druhá část od zásuvek budeMlečná čoko.děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano jistě je tato sestava možná.
Dotaz   Dobrý den paní Matelová, po reko byt 2kk, kuchyně s obývákem má vinyl podlahu tm.hnědou. Kuch.linka a jídelní stůl bílý, židle capuccino, sedačka zatím sv.hnědá. Prosím jakou barvu zvolit nábytek obýv.stěnu, knihovnu, skříňky,příp. výmalba (sv.zelená
Odpověď   Dobrý den přeji. Volte bílý nábytek jako je kuchyňská linka. Výmalba limetková až khaki v kombinaci s jemnou cappucinovou.
Dotaz   Dobrý den, radila jste mi kombinaci čokoládové a capuccino na zdi, jedna zed pruhy v těchto barvách, bílý nábytek postel může být také bílá? Jak široké vodorovné pruhy? Děkuji Monika
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano můžete to takto volit. Pruhy můžete volit např. v šířce 15-20cm popř. i nepravidelné šířky.
Dotaz   Pochopila jsem dobre ze kdyz dam capuccino zaves, tak take takove doplnky? ;) Bylo me receno tyrkysovou barvu aby to tady bylo veselé ale myslim ze by to tady křičelo...muzu jeste poprosit jaky kobereček by jste dala pod stul?
Odpověď   Dobrý den přeji. Tyrkysová by prostor oživila ale záleží zda je vám příjemná, ne každému vyhovuje. Prostor bude ale celkově působit trochu studeněji. Můžete volit závěs i doplňky žluté, limetka, orchidea, bordó a také kobereček.
Dotaz   Dobrý den,prosím poraďte.Jak vymalovat pokoj(235x460 šero) pro 14let. syna.Jedna stěna graffity http://pixers.cz/fototapety/graffiti-wall-urban-art-49837136, nábytek korpus bílý,dvířka tmavě šedá,capuccinová nebo bílá ve vysokém lesku.Koberec? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych šedou a výmalbu jemný nádech šedé popř. část v zelenkavé jako na grafitech. Koberec šedý nebo odstín z grafitu.
Dotaz   4/4: Uvažovala jsem nad tímto - chodba tři stěny cafe latte,jedna oblázkově hnědá nebo capuccino.S obyvákem si nevím rady jen bych ráda na jedné straně tu oranžovou a zárověn bych si přála aby byl obyvák s chodbou posléze kuchyní,propojen.Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. ANo chodba je navržena příjemně, v obýváku bych se ale také držela těchto barev. Oranžovou bych obměnila za vínovou proti sedačce.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jakou barvu koberce a polštářků, stolek (borovice 69 cm, hranatý či kulatý menší bílý 40 cm) k sedačce capuccino (místo jen 100-105 cm) do obývacího pokoje s kuchyní, podlaha dub, kuchyň bílá, nábytek borovice. Dík.
Odpověď   Dobrý den přeji. Stolek volte hranatý pokud nemáte ještě např. dekorace v oblých btvarech. Volte jej v dekoru jídelního stolu a nábytku. Koberec smetanový a doplňky smetanové a např. limetkové nebo čokoládové.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jakou zvolit barvu východní stěny (beach, camel) obývacího pokoje s kuchyní, podlaha a dveře dub, kuchyň bílá, sedačka capuccino, nábytek borovice, okna na jih. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych proti sedačce dekor Camel třetí vzorek předposlední sytost dole.
Dotaz   Dobrý den, můžete mi, prosím poradit jakou byste volila barvu bytových doplňků do obývacího pokoje, kde je výmalba v barvě capuccino nábytek olše? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Doplňky v čokoládové, zemité nebo cappucino s bílou.
Dotaz   Dobrý den, prosím o návrh barvy terasové dlažby, kde okna i dveře jsou zlatý dub, sokl tmavě hnědý a fasáda světlá až capuccino? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volte cappucinovou terasu.
<< zpět ( stránka 1 / 1 )    |1 |
 
 
fotogalerie
Dveře STRONG.

>>

Dveře MASTER.

>>

video
Úklid zcela banální.

>>

Jednou utřít stačí .

>>

Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře