Pragointerier

barvy - jak vymalovat obývací pokoj

Dotaz   Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak vymalovat obývací pokoj propojený s kuchyní, prostor má zkosené boční stěný ve výšce asi 1,30 m, čelní stěná orientovaná na jih, (kde se nachází v jedné části sedačka v barvě světle žluté kůže a v druhé je jídelní kout, níže zmiňované V je mezi nima) je prosklená uprostřed s francouzkými dveřmi spojené do V, véčko je směrem dovnitř. Uprostřed místnosti je sloup, na obývací místnost navazuje dřevěné schodiště ze vstupní haly ( která je nově vymalována v barvě kapučíno), ve světlém buku. Místnost je asi 80 m2 podlaha je lamino olše, dveře a obložky buk dýha a kuchyňská linka v buku masiv s šedomodrou pracovní deskou. přikládám nějaké fotky pro lepší představu. předem děkuji za radu. Renata
Odpověď   Dobrý den, prostor se skosením je vždy lepší podbarvit světlejšími odstíny k buku a olši a do obytného prostoru se hodí odstíny teplé např. pastelová žlutá nebo můžete taky vycházet z odstínu výmalby chodby o 1-2 stupně sytější.
Dotaz   Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o radu, jak vymalovat obývací pokoj spojený s kuchyní (viz. foto). Kuchyň je celá ve třešni, podlaha dub a dveře mám objednané od Sapeli: Bergamo-model 30 také v dubu s prosklením ametyst bronz. Ostaní nábytek zatím vybraný nemám. Líbí se mi podzimní a přírodní barvy. Uvažoval jsem dát na jednu stěnu (asi naproti oknům) sytější odstín cihlově červené nebo červeno-hnědé popřípadě podobnou barvu, jako má kuchyňská linka, ale nevím, jakou/jaké barvy dát na ostatní stěny (u dveří, za linkou, kolem oken a na protější stěnu kuchyně). Tu jednu sytější stěnu bych rád zachoval, ale uvítám i Váš názor, pokud byste mi jí rozmlouvala. Strop předpokládám zachovat bílý. Předem Vám velice děkuji za radu.
Odpověď   Dobrý den pane Koláři, ladění interiéru v podzimních barvách je velice efektní a příjemné. Sytější zadní stěna nám bude prostor opticky zkracovat. Volila bych jako doplňkovou barvu spíše oranžovohnědou sytější v kombinaci se zelenou olivovou. Takže na zdi proti oknům použít tento odstín, na dalších o dva stupně světlejší . Na sezení a zastínění oken olivově zelenou klidně i se vzorem jemný proužek béžová v kombinaci s listovým vzorem. Tuto béžovou, ale světlou pak na strop – odraz syté barvy bude jemnější. Bílá by byla hodně výrazná. Doplňky nábytku v třešni nebo klidně i červeno hnědé proutí (mají v KIKA) na svítidle.
Dotaz   Dobrý den. Chtěl bych vás poprosit o radu, jakou barvou a jak vymalovat obývák propojený s kuchyní. V místnosti jsou dvě francouzská okna, podlaha dubové parkety (olej polomat), dveře a zárubně dubové, kuchyňská linka jasmín; pracovní deska, zádový panel a jídelní stůl ořech. Obývák je orientovaný na jihozápad, kuchyně na sever. Děkuji za radu.
Odpověď  

Výmalbu volte v teplejších odstínech, které pokoj i kuchyň oživí. Barvy temná, tlumená oranžová, červená - tyto odstíny volte na kratších stěnách, delší vymalujte v jemných tónech - jasmín, slonová kost pouze jemný nádech, který může také vycházející z odstínů ořechu.

Dotaz   Dobrý den, zajímalo by mě, jak vymalovat obývací pokoj orientovaný na jih. Podlaha a nábytek buk, světlá béžová sedačka. Dvě stěny jsou kratší, je na nich okno a dveře. Dále chceme vymalovat na severovýchod orientovaný dětský pokoj pro syna. Jsou vhodné syté oranžové a žluté odstíny? Podlaha je středně hnědá. Děkuji za odpověď.
Odpověď  

Dobrý den, vzhledem ke světlým odstínům podlahy a sedací soupravy a díky orientaci na jih bych se nebál použít sytější odstíny maleb. Vyberte barvu Vám příjemnou. Pro ozvláštnění může být jedna stěna (pravděpodobně proti oknům) jiná, než zbylé tři. Do dětského pokoje bych vzhledem k orientaci ke světovým stranám a díky podlaze doporučil teplé, světlé odstíny maleb.

Dotaz   Dobrý den,prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj a jaký tam pořídit koberec. Podlaha je přírodní dřevo palubky, dále je v pokoji sedací kožená souprava oříškové až lososové barvy, nábytek javor s bílými dvířky, dveře bílé barvy, okna plastová bílá. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Obývací pokoj můžete zateplit kobercem a výmalbou v oranžových a smetanových barvách. Je dobré zvýraznit vždy jednu či dvě stěny, např. tu za sedací soupravou. Koberec kusový pod konferenčním stolem bych také volila v této barvě. Vhodná by byla i smetanová barva a vzory v oranžové či čokoládové. Doplňky bych doporučila opět v těchto třech odstínech.

Dotaz   Prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj. Mám jednoduchou šedou sedací soupravu, buková plovoucí podlahu, nábytek tmavohnědý. Chtěla bych vymalovat asi béžově a v pokoji zvolit nějakou dominantní barvu (polštářky, koberec, stěna). Nevím ale, jakou vybrat. Nebo vymalovat barevněji?
Odpověď  

Dobrý den přeji. Můžete vymalovat v jemném cappucino nádechu. Jedna stěna může být výraznější (třeba ta za sedací soupravou) – na ni volte tmavé cappuccino, popř. čokoládu, tedy odstín vycházející z nábytku. Doplňky bych poté doporučila v bordó barvě, která by měla ladit k bukové podlaze.

Dotaz   Dobrý den, chci změnit barvy v obývacím pokoji. Stěny plánuji vymalovat béžově a za jednu sedací část bych chtěla namalovat bílé a hnědé květy. (Ty jsem našla na super stránkách www.wallpainting.sk.) Vybrala jsem si koberec v bordó barvě (melír). Polštářky a popř. květináče by se mi asi líbily v odstínu bordó spolu s jasně růžovou. Co vy na to? Nebo zvolit k sedačce jasně zelenou? Jaký vybrat nový konferenční stolek? Celý v barvě obývací stěny, nebo sklo v kombinaci s kovem? Děkuji za odpověď.
Odpověď  

Dobrý den. Myslím, že kombinace, kterou navrhujete, bude moc hezká (zelenou bych nepoužíval). Stolek ze skla a kovu bude vhodnější pro svoji neutrálnost.

Dotaz   Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Nevím, jak vymalovat obývací pokoj a ložnici. Obývák má tvar obdélníka o rozměrech 3,40x5,6m. Podlaha i dveře do obýváku a ložnice jsou také olše. Sedačka je rohová v tmavě oranžové barvě, závěsy a polštáře na sedačce jsou světle oranžové. Koberec pod stolkem je pískový. Okno a dveře do ložnice jsou naproti sobě a u dveří je malý pracovní stůl. Chtěla jsem společnou stěnu do ložnice, kde je pracovní stůl, vymalovat světle zelenou barvou a stěnu za sedačkou o něco tmavší. V ložnici je volná pouze stěna za postelemi a společná stěna s obývákem. Postel a skříně jsou také olše a koberec žíhaný oranžový. Plánovala jsem, že stěnu za postelí vymaluju v odstínu světlý okr nebo žlutá. Stěnu, na které jsou dveře do obýváku, jsem si představovala o něco tmavší. Chtěla bych znát Váš názor. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den. Malba v zeleném odstínu (hrášková) půjde pěkně k uvedeným materiálům. Do ložnice je dobré dát uklidňující odstín, a to okr i žlutavá splňují.

Dotaz   Moc prosím o radu, jak sladit barvy v obývacím pokoji s jídelním stolem a kuchyní. Vkládám fotku obývacího pokoje. Máme již obývací stěnu, ta je v kombinaci wenge - slonová kost. Na podlaze je dlažba - okraj wenge, střed našedlý. Krb je jiný než na obrázku – je to sloupový kvádr. Kuchyň bude oddělena pultem a za ním bude jídelní stůl. Kuchyň je obložena světle zelenkavým obkladem, dlažba tam je béžová. Kuchyň by se mi líbila v barvě ořech v kombinaci s bílou. Nebo mám raději použít také wenge? Prosím o radu, jakou zvolit barvu kuchyňské linky, pracovní desky, jak kuchyň vymalovat. Jaký jídelní stůl a židle a jakou sedačku a výmalbu v obývacím pokoji. Upřesňuji, že daná je již dlažba v kuchyni i obýváku, nábytek v obýváku a obklad v kuchyni. Barva kuchyně na obrázku nebude samozřejmě odpovídat, platí pouze uspořádání.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Kuchyňskou linku můžete volit jak ve wenge, tak i v barvě ořechu v kombinaci bílého lesku či matného skla. Wenge by ale působilo sjednocenějším dojmem v celkovém pohledu na interiér. Pracovní desku volte slonovou kost nebo jemné béžovou či šedobéžovou. Sedací soupravu doporučuji smetanovou nebo výraznou bordó se smetanovými doplňky. Jídelní stůl by vypadal krásně v kombinaci skla a wenge. Vše podtrhne výmalba v odstínu cappuccino.

Dotaz   Dobrý den. Potřebuji poradit, jak vymalovat obývací pokoj s kuchyní (viz přiložené foto). Oba prostory plánuji oddělit japonskou stěnou. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den. Určitě bych volil nějaký teplý odstín, třeba jarní zeleň nebo žlutavou barvu.

Dotaz   Dobrý večer. Prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj, který je orientován na západní stranu. S kuchyní tvoří jednu místnost, jsou odděleny barem. Podlahy jsou v buku, obývací stěnu bych přirovnala k bříze, kožená sedačka je smetanová, rohová. Kuchyň je také ve smetanové barvě, deska je švestka. Obě místnosti jsou vymalovány bíle, což působí dost bledě, přestože doplňky ladím do červena. Díky za radu, Katka.
Odpověď  

Dobrý den, zkusil bych malbu do cihlového odstínu. Se sluncem ze západu a světlým nábytkem to bude hezky ladit.

Dotaz   Dobrý den, potřebuji poradit, jak vymalovat obývací pokoj. Je veliký 6x8m a jsou v něm dvě okna, takže je hodně prosluněný. Sedačku máme světle zelenou (do pistácie), podlahu a nábytek v olši. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Výmalbu bych volila v jemném pastelovém odstínu bílé kávy v kombinaci s tmavší šedou na kratších stěnách.

Dotaz   Dobrý den, potřebuji radu, jak vymalovat obývací pokoj v panelovém domě a jakou zvolit barvu koberce. Mám menší černou obývací stěnu - mořený dub a sedací soupravu v barvě béžovo-zelené. Vstupní dveře do obývacího pokoje jsou buk. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den. Rozhodně volte přírodní optimistické odstíny a postupy.

Dotaz   Dobrý den, potřebovali bychom poradit, jak vylepšit a zútulnit byt. Konkrétně máme na mysli, jak vymalovat obývák a přilehlou kuchyň. Také bychom rádi vyměnili stolek pod televizí, ale nevíme, za jaký. Potřebujeme poradit i s doplňky a nevíme, co máme dát na stěny. Obrazy? Koberec? Děkujeme a přejeme hezký zbytek dne.
Odpověď  

Dobrý den, Váš interiér bych oživil světlými tóny zelené (v obýváku) a žluté barvy (v kuchyni). Na strop zkuste ještě o stupeň světlejší odstín. Celkový dojem bude pak velmi svěží a k Vašemu nábytku bude hezky ladit. Velmi se mi líbí bílá komoda a konferenční stolek. Pokračujte v tomto stylu (bílé, ale i černé lamino s vysokým leskem) i na stolku pod televizi. Za sedačku bych doporučil designovou tapetu a za jídelní stůl do kuchyně např. nápaditou samolepku. Zkuste si vybrat na www.pointshop.cz.

Dotaz   Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, jak vymalovat obývací pokoj spojený s jídelním koutem (ten bude u okna). Máme jej oddělit nějakou tapetou? Sedací soupravu máme ve světle krémové barvě. Také bych potřebovala poradit, jakou barvou mám vymalovat stěnu nad kuchyňskou linkou, která bude v barvě wenge. Děkuji moc za odpověď, přikládám foto.
Odpověď  

Dobrý den, do jídelního koutu je tapeta velmi vhodným řešením, určitě ji na jednu stěnu využijte. Pokud z obývacího pokoje bude jídelní kout vidět, zcela jistě slaďte obě místnosti do podobné barevné kombinace. Vhledem k světlé podlaze a krémové pohovce navrhuji oživit prostor barvami tak, aby nebyl příliš světlý a sterilní. Zkuste světle zelenou či středně žlutou, ale i barevné akcenty tmavých barev na doplňcích. Výmalba kuchyně záleží také na barvě zvoleného obkladu u linky, doporučuji např. šedivo-oranžovou kombinaci.

Dotaz   Dobrý den. Potřebuji radu, jak vymalovat obývací pokoj a jídelnu s kuchyní, která by měla být tmavě modrá s leskem. Obývák a kuchyň s jídelnou mají plochu asi 5 x 3,3 m, obývák je tmavý, protože v něm je jen jedno okno 120 x 120 cm a strop je z palubek. Stěny bych chtěla vymalovat různými barvami. Děkuji a už teď se těším, že mi skvěle poradíte.
Odpověď  

Dobrý den, pro zeď, která spojuje kuchyň s obývacím pokojem, bych zvolil dominantnější barvu, která zvýrazní oblouk. Vzhledem ke žluté kuchyni bych doporučil olivově zelenou. Další stěny v obývacím pokoji se nabízejí k využití designových tapet. Zkuste si vybrat na www.pointshop.cz. Tapeta byla vhodná zejména za pohovku a křesla. Mohou zde být dva různé dekory, které společně budou korespondovat.

Dotaz   Dobrý den. Prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj. Máme rohovou koženou sedačku v terakotové barvě a tmavě hnědý nábytek. Vymalovat bych chtěla dvě zdi za sedačkou. Které barevné kombinace by se hodily k její barvě? Momentálně mám oranžovou a okrovou, ale ty už mě nebaví a chci změnu. Předem moc děkuji za odpověď.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Za sedací soupravu můžete umístit zajímavou tapetu v odstínech čokoláda, smetana, nebo šedá. Zbylé stěny nechte v jemném cappuccinovém nádechu, prostor za televizním stolkem může být i v oranžovém - viz sedačka.

Dotaz   Dobrý den, byla bych moc ráda, kdybyste mi poradili, jak vymalovat obývací pokoj spojený s kuchyní do písmene L. Kuchyň je z olše, pracovní deska béžová, dlažba béžová. V jídelně a celém obýváku jsou na zemi parkety ve světlé barvě, asi buk přírodní. Sedačka má barvu cappuccino, nábytek buk. Chtěla bych vymalovat kuchyň, jídelnu a obývák, které tvoří jednu velkou místnost. Barev ani kombinací se nebojím. Děkuji, Verča.
Odpověď  

Dobrý den, myslím, že světle žlutá výmalba bude vhodná, Váš interiér příjemně osvěží. Můžete navíc kombinovat různé odstíny jedné barvy, zkuste např. zvolit na strop o dva odstíny světlejší. V propojeném prostoru můžete jednu nebo dvě stěny ozdobit designovou tapetou, např. za pohovkou či v jídelně. Zkuste si vybrat z nabídky www.POINTshop.cz.

Dotaz   Děkuji velmi za Vaši radu, ale tuto barvičku právě máme a na žlutou se nemůžu už ani podívat. Prosím o další možnou variantu. Děkuji moc, Veronika. Otázka: Dobrý den, byla bych moc ráda, kdybyste mi poradili, jak vymalovat obývací pokoj spojený s kuchyní do písmene L. Kuchyň je z olše, pracovní deska béžová, dlažba béžová. V jídelně a celém obýváku jsou na zemi parkety ve světlé barvě, asi buk přírodní. Sedačka má barvu cappuccino, nábytek buk. Chtěla bych vymalovat kuchyň, jídelnu a obývák, které tvoří jednu velkou místnost. Barev ani kombinací se nebojím. Děkuji, Verča. Odpověď: Dobrý den, myslím, že světle žlutá výmalba bude vhodná, Váš interiér příjemně osvěží. Můžete navíc kombinovat různé odstíny jedné barvy, zkuste např. zvolit na strop o dva odstíny světlejší. V propojeném prostoru můžete jednu nebo dvě stěny ozdobit designovou tapetou, např. za pohovkou či v jídelně. Zkuste si vybrat z nabídky www.POINTshop.cz.
Odpověď  

Dobrý den, do Vašeho interiéru by se mohla velmi dobře hodit také světle zelená výmalba, která hezky vynikne především v kombinaci s bukem.

Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj spojený s kuchyní. Kuchyňská linka je v kombinaci ořechu a česaného hliníku, pracovní deska béžový mramor. V kuchyni je stříbrný jídelní stůl. Dlažba je béžová v kombinaci se středně hnědou. V obývací části je plovoucí podlaha ořech, béžová sedačka do L, stříbrný parapet a světlý dřevěný kazetový strop. Tímto bych chtěla poprosit o radu, jak vymalovat stěny obývací části místnosti. Předem mnohokrát děkuji. Hezký den, Zdenka Řičánková.
Odpověď  

Dobrý den, přírodní odstíny a dekor ořechu budou velmi pěkné se světle zelenou výmalbou. Jednu hlavní stěnu zkuste také ozdobit např. designovou tapetou s metalickými efekty. Jejich velký výběr je na internetovém obchodě www.POINTshop.cz.

Dotaz   hezký den,prosím o radu jak vymalovat obývací pokoj.Budeme mít podlahu třešeň a tmavě modrou sedačku. A jakou barvu zvolit doplňků? Děkuji
Odpověď   Dobrý den, můžete se držet modrých odstínů na zdi ledová modrá nebo neutrální kouřová hnědá světlejší za sezením sytější.
Dotaz   Dobrý den, Přečetla jsem Vaši poradnu a našla jsem tam i odpověď, že ke smrkové podlaze palubkové se nejvíce hodí odstín velbloudí srsti. Zařizujeme obývací pokoj (6mx4m), prozatím nemáme ještě nic koupeno ani vymalováno. Do pokoje (slunný) se prochází jídelnou, která jakby navazuje na obývací pokoj, a je vymalována hráškově zeleně v kombinaci s bílou. Jak vymalovat obývací pokoj, aby vše působilo sladěně a bylo v přírodním tónu (moc se mi líbí japonský minimalismus), jakou barvu sedačky koupit (čokoládovou, zelenou ?)?Odstín velbloudí srsti jsem bohužel nemohla identifikovat na www.dulux.co.uk a bojím se aby nebyl moc agresivní Děkuji
Odpověď   Dobrý den, s uváděného vzorníku je velbloudí srst typ Savannah 6 je možné sytost ladit k sytosti jídelny. Zelenou na zdech jak uvádíte je vhodné opakovat pak na dozelenění interiéru. Sezení spíše laděno do odstínu hnědých kávových s velbloudí srstí bude obývací pokoj teplý a příjemný. Jídelna zelená můžete doplnit o motiv rákosu nebo lepší babmusu v detailu na stěně. Kombinace těchto barev bude působit jarním svěžím dojmem.
Dotaz   Dobrý den, prosím, poraďte mi, jakou barvu podlahy zvolit a jak vymalovat obývací pokoj, kde bude obývací stěna buď v provedení barvy wenge + smetana, nebo chery + smetana.(nábytek je od Hanáka, v provedení lamino + folie)) Skříňky na zeď budou v každém případě v barvě smetanové, panel na plazmu buď wenge nebo chery, nejsem rozhodnuta a k tomu ani nevím jakou shánět barvu sedací soupravy.
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu k wenge můžete volit z ořechu, k chery třešeň. Barvu sedací soupravy můžede u obou variant volit smetanovou s vínovými doplňky. Výmalbu pak v temné cihlově červené k variantě wenge a to zvýraznit stěnu za sedací soupravou a popř. televizí. Také můžete k variantě chery zvolit výmalbu čokoládovou. Zbylé stěny smetanové či v nádechu capuccino.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj. Obývací stěna-buk,sedačka-oranžovo-béžová s černou kresbou květin a patvarů :),koberec-červený s malým světlými čtverečky. Moc děkuji za odpověd
Odpověď   Dobrý den Františku, není nutné za každou cenu mít barevné stěny. Možná by stačila velká stěnomalba na dominantní stěnu a doplnit zelení. Bílá barva odráží světlo a je nadčasová a klidná. Jinak světle zelená by mohla působit také dobře.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj. Obývací stěna-buk,sedačka-oranžovo-béžová s černou kresbou květin a patvarů :),koberec-červený s malým světlými čtverečky. Moc děkuji za odpověd
Odpověď   již odpovězeno
Dotaz   Dobrý den, prosila bych o radu, jak vymalovat obývací pokoj. Na podlaze jsou parkety merbau, sedačka je smetanová nábytek třešeň. Místnost 36 m2 je nepravidelná (šestihran) na nejdelší stěně bude sedačka. Za sedačku by se mi líbila rubínová (červenofialová), ale bojím se, že prostor se takto ještě více zmenší a jak vyřešit barevně ostatní stěny? Nebo přemýšlíme o žluté či oranžové. Děkuji za radu.
Odpověď   Dobry den Pouzil bych ne tak zretelne odstiny. K vami uvedene kombinaci bych zkusil cihlovou v kombinaci se zlutavou
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu jak vymalovat obývací pokoj-cca 20 m2, světlý, orientovaný na západ. Podlaha je tmavá-čokoládová, zařízení - jasně červená sedací souprava a obývací stěna-korpus javor, bílá dvířka-nízké skříňky u podlahy a závěsná vitrína. Radí bychom oživili zeď za stěnou. Děkuji.
Odpověď   Dobry den Myslim, ze by se hodila cihlova. Muzete pro zvyrazneni jednu stenu udelat hodne sytou.
Dotaz   Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak vymalovat obývací pokoj. Na podlaze je krémová dlažba. Pokoj není příliš světlý, ale přesto bych chtěl nějakou výraznější barvu. V pokoji jsou francouzské dveře v barvě zlatého dubu a dveře do chodby budou světlé javorové. Díky za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit tmavší odstín proti oknu např. bordó, nebo odvážnější lila. Nábytek poté např. dub nebo výraynější ořech.
Dotaz   Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak vymalovat obývací pokoj. Na podlaze je krémová dlažba. Pokoj není příliš světlý, ale přesto bych chtěl nějakou výraznější barvu. V pokoji jsou francouzské dveře v barvě zlatého dubu a dveře do chodby budou světlé javorové. Díky za odpověď.
Odpověď   ...
Dotaz   Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak vymalovat obývací pokoj. Na podlaze je krémová dlažba. Pokoj není příliš světlý, ale přesto bych chtěl nějakou výraznější barvu. V pokoji jsou francouzské dveře v barvě zlatého dubu a dveře do chodby budou světlé javorové. Díky za odpověď.
Odpověď   ...
Dotaz   dobrý den,jak vymalovat obývací pokoj. tmavě hnědý nábytek, rustikální krb s dřevěnu římsou, tmavější podlaha, smetanová kožená sedačka. kuchyn, přes kterou procházíme máme bílou s jednou stěnou u stolu sitě oranžovou. děkuji za radu-.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit jemný cappucino nádech popř. se žlutým výrazným odstínem.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu jak vymalovat obývací pokoj o rozměru 4x5m s velkým oknem a balkonovými plast.bílými dveřmi.. Plovoucí podlaha a nízký nábytek je buk.Sedací souprava rohová tmavě modrá.Ctěla bych oranžovou nebo vínovou stěnu.Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Výmalbu bych volila v odstínech béžových, šedobéžových a popř. smetanových. Tak aby vynikla sedací souprava ve výrazném tmaém tónu.
Dotaz   Dobrý den, ráda bych se zeptala na uspořádání a barvy v obývacím pokoji. Zařizujeme s manželem tuto místnost, která má rozlohu 3,5x4m, je oknem situovaná na jihozápad, zde je velké okno. Podlaha je přírodní třešen, již jsme si koupili obývací stěnu v ořechu, která je na přiložené fotce a která nám koresponduje barvou kuchyňské linky(ta je ořech-vanilka), neboť máme velký průchod do jídelny a kuchyně přímo z obývacího pokoje. Vedle této stěny na fotce vpravo budou malá krbová kamna. Chtěli bychom od vás radu, jakou barvu sedačky vybrat, zatím si hrajeme s myšlenkou barvy skořice, zeleno-šlutá, hnědá a vanilka, vše asi v materiálu carabu. Sedačka bude umístěna tam, kde je na fotce stará sedačka, nová sedačka může být maxim.dlouhá 2metry, pak hned navazují dveře do ložnice. Případně pokud by jste poradil konkrétní typ sedačky do tak malé místnosti, uvažujeme i o nějakém křesle k tomu či podsedáku. Dále bychom chtěli poradit s barvou koberce, případně s výmalbou, zda ji nějak oživit, zatím je stávající barva světle okrová, zda třeba neoživit jen ten výklenek nad sedačkou tmavší barvou? Barva oken je mahagon a jsou dřevěné a zdají se mi být tmavé, zda je neoživit barvou rolet či dekoračky? http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2330254 a http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2330257 děkuji Viochnová
Odpověď   Dobry den osobne bych se priklonil k sedacce v nejakem prirodnim odstinu. Obecne svetlejsi dekor. Mrknete na www.POINTshop.cz tam naleznete inspiraci. Okna dle fota jiz mate nadekorovana. Asi bych nic dalsiho nedoporucoval. Mozna zivejsi vymalbu nebo doplnky
Dotaz   Dobrý den, ráda bych se zeptala na uspořádání a barvy v obývacím pokoji. Zařizujeme s manželem tuto místnost, která má rozlohu 3,5x4m, je oknem situovaná na jihozápad, zde je velké okno. Podlaha je přírodní třešen, již jsme si koupili obývací stěnu v ořechu, která je na přiložené fotce a která nám koresponduje barvou kuchyňské linky(ta je ořech-vanilka), neboť máme velký průchod do jídelny a kuchyně přímo z obývacího pokoje. Vedle této stěny na fotce vpravo budou malá krbová kamna. Chtěli bychom od vás radu, jakou barvu sedačky vybrat, zatím si hrajeme s myšlenkou barvy skořice, zeleno-šlutá, hnědá a vanilka, vše asi v materiálu carabu. Sedačka bude umístěna tam, kde je na fotce stará sedačka, nová sedačka může být maxim.dlouhá 2metry, pak hned navazují dveře do ložnice. Případně pokud by jste poradil konkrétní typ sedačky do tak malé místnosti, uvažujeme i o nějakém křesle k tomu či podsedáku. Dále bychom chtěli poradit s barvou koberce, případně s výmalbou, zda ji nějak oživit, zatím je stávající barva světle okrová, zda třeba neoživit jen ten výklenek nad sedačkou tmavší barvou? Barva oken je mahagon a jsou dřevěné a zdají se mi být tmavé, zda je neoživit barvou rolet či dekoračky? http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2330254 a http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2330257 děkuji Viochnová
Odpověď   Dobry den osobne bych se priklonil k sedacce v nejakem prirodnim odstinu. Obecne svetlejsi dekor. Mrknete na www.POINTshop.cz tam naleznete inspiraci. Okna dle fota jiz mate nadekorovana. Asi bych nic dalsiho nedoporucoval. Mozna zivejsi vymalbu nebo doplnky
Dotaz   Dobrý den.Prosím o rady,jak vymalovat obyvak.Podlaha je prirodni drevo,natrene jen bezb.lakem.Nabytek=komody jsou jen o trosku tmavsi.Sedacka se teprve bude kupovat,mam predstavu -oranžova nebo bordo.S cim si nevim rady,je krb uprostred obyvaku,situovany do jednoho z rohů.Pred nim je jen male sezeni z kresilek.Je to opacny smer nez bude sedačka.Takze koukame na bily komin.Co me by se libilo,je stenu za sedaci soupr. a prave ten zminovany krb namalovat do nejake barvy.Treba neco jako cihlova,kdyz jde o krb.Ale prave nevim jaka barva by byla nejlepsi,zbytek by zustal bily.A zda se to vubec hodi na krb,kdyz je to takova dominanta obyvaku uprostred.Dekuji moc za radu. Ilona
Odpověď   Dobrý den přeji. Určitě je možné krb vymalovat v cihlové barvě, viz. barva sedací soupravy. Tím vystoupí do popředí a stane se tak dominantou.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat zdi dětského pokoje. Nábytek je ze světle hnědého masivu, podlaha taktéž světle hnědá. Teď jsou dvě stěny sytě žluté a dvě jablíčkově zelené. Chtěla bych změnu, na jednu stěnu plánuju tyrkysovou. Prosím, poraďte, jakou barvu či barvy zvolit na další zdi. Dál nevím, jak vymalovat obývací pokoj (jde mi hlavně o stěnu za pohovkou). Rohová sedačka bude šedá, černá, nebo čokoládová. Mohli byste navrhnout výmalbu ke všem třem variantám? Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Tyrkysovou barvu krásně doplní jemná cappuccinová či vanilková a sytě čokoládová. Co se týče výmalby v obýváku – bude-li sedačka šedá, stěna za ní může být lila, bordó, tyrkysová či limetková. K černé sedačce se hodí vanilka, bordó, cihlová a lila, k čokoládové variantě pak doporučuji olivovou, lila nebo sytou žlutou.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj spojený s kuchyní (s oknem) a předsíní (vybourané příčky). Podlaha je všude tmavý ořech, okna bílý plast, parapety ořech. Nábytek v obýváku a předsíni máme v kombinaci nocce/bílá, kuchyň je bílá, pracovní deska z IKEY tmavý ořech, obklady zebrano hnědá + bílá 20x40, sokl nerez, digestoř komín nerez, spotřebiče bílé. Máme dvousedačkovou pohovku, taburet a klubovku (z IKEY, potahy jsou měnitelné). Část zdí chci bílou, část barevnou. Jaká by byla vhodná? Líbila by se mi hráškově zelená, ale manžel ji nesnáší. Díky.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit výmalbu v tyrkysové nebo nadčasové lila. Zvolený odstín doplňte jemnou smetanovou nebo světlou šedou.
Dotaz   Dobrý den, chci Vás poprosit o radu, jak vymalovat obývací pokoj a sladit doplňky (např. koberec, závěsy...). Místnost je směrována na jih. Máme červenou sedačku, nábytek i podlaha je z buku a dveře z borovice. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den, do Vašeho prostoru bych volil barevnou kombinaci žluté, hnědé a červené v malých akcentech. Zkuste také designovou tapetu z nabídky www.POINTshop.cz v těchto barvách.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj. Podlaha je andaluská hruška - teplá, světlá žlutohnědá barva. Sedačka je tmavě šedá, makatá. Nábytek bude velmi světlý - bělený dub. Na podlahu bych ještě chtěla ponechat vlněný obdelníkový koberec- má bílé třásně, ale jinak je s ornamenty v tmavě modré, bílé a starorůžové, ale celkově je tmavší. Chtěla bych alespoň jednu stěnu za světlým nábytkem vymalovat na odstín syté starorůžovou-až do cihlova - odstín ke koberci, a zároveň myslím, že tato stěna bude potřeba zvýraznění, ostatní stěny bílé. Manžel chce obarvit více stěn- ještě za sedačkou a okolo bílého okna - plast. Obývák je 6x6m, na jedné stěně okno přes 4m šířky. Moc děkuji za radu- neumím si to , bohužel, představit.
Odpověď   Dobrý den přeji. Výmalbu bych volila na dvou protilehlých stěnách za nábytkem a pak za sedací soupravou, která není tmavá a výrazná.
Dotaz   Prosím o radu, jak vymalovat obývák, když korpus nábytku je imitace švestky a přední čela v matném grafitu. Sedačka je skořicové barvy, ale pravděpodobně ji vyměněním. Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Sedací soupravu bych volila šedou a výmalbu v barvě vycházející z odstínu švestky (tmavší až čokoládový odstín v kombinaci s jemným nádechem cappuccina).
Dotaz   Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak vymalovat obývací pokoj spojený s kuchyní. Nábytek i kuchyňskou linku máme v barvě třešeň, sedací souprava je smetanová. Na podlaze je lamino bílý dub. V obývacím pokoji máme krb, který chceme též nějakým způsobem upravit - malba je špinavá. Uvažujeme o plechu. Děkuji za radu, I. Kylíšková.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych výmalbu v kombinaci jemného nádechu cappuccinové s čokoládovou nebo bordó. Jelikož nelze prostor přesně přečíst, krb není vidět, tak nemohu přesně rozvrhnout umístění barev. Můžete použít cappuccinovou ve dvou sytostech, přičemž tu tmavší dejte za sedací část a k televizi, světlejšími tóny pak vymalujte kuchyňskou část.
Dotaz   Dobrý den. Potřebovala bych radu, jak vymalovat obývací pokoj. Okna a dveře jsou v bílé barvě, koberec máme světle béžový, sedací soupravu v barvě hořké čokolády a nábytek (jen skříňky) v barvě višně. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den, zkuste světle zelenou výmalbu, která pokoj velmi příjemně osvěží. Na jednu nebo dvě stěny můžete také využít designovou tapetu z www.POINTshop.cz.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj. Stěna je tmavě hnědá (je to jen pár poliček) a sedací souprava taky. Podlaha je světlá a já bych chtěla ten pokoj něčím oživit. Okna a dveře jsou bílé barvy. Děkuji za odpověď, Kauerová.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit limetkový (zelenožlutý) či teplý žlutý odstín, pokud je prostor méně osluněn. Je-li spíš světlejší, můžete volit odstín např. lila nebo bordó s jemnou smetanovou.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu jak vymalovat obývací pokoj. Místnost je velká 4 X 5 metrů, okna jsou směrována na jižní stranu. Na podlaze jsou světlé parkety, nábytek je ze dřeva v barvě zlatavě -medové a sedací souprava je v barvě terakotové. Díky za radu
Odpověď   Dobrý den přeji. Jelikož je celkové vybavení laděno do teplých odstínů, olila bych pro jeho částečné utlumení odstín cappucinový až jemný šedý v kombinaci dvou sytostí.
Dotaz   Dobrý den. potřebovala bych poradit: 1.)Jak sladit barvy v obývacím pokoji. Pokoj má cca 16 m2. Obývací stěna má barvu Koňak(tmavě hnědá),Sedací soupravu bych chtěla oranžovou s červenými a hnědými vzory. Nevím jak k tomu sladit barvu stěn a koberce. 2.)Jak vymalovat v malé kuchyni. Kuchyň je asi 7 m2 velká dohromady s jídelním koutem. Linka je tmavě hnědá,dřevěná. Spotřebiče jsou nerez. Chtěla bych kuchyň opticky zvětšit. A také na stěně u jídelního koutu bych chtěla nějakou výraznější barvu. A nebo by bylo lepší vymalovat celou kuchyn na žluto? Předem děkuji za odpověď, Hurtová
Odpověď   Dobrý den přeji. Jelikož máte doposud tmavé výrazné teplé odstíny, bylo by dobré obývací pokoj opticky utlumit. Na výmalbu bych volila světlé barvy v jemných cappucinových, béžových až šedých odstínech. Taktéž koberec v tomto odstínu jen sytější barevnost. U kuchyně pro optické zvětšení je opět dobré volit světlé barvy - vanilková, smetanová výmalba s tím že u jídelní části můžte použít odstín sytější ale stejný.
Dotaz   Dobrý den. Prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj, jehož velikost je 4 x 5,2 m, nábytek a sedací souprava je v příloze, podlaha bude laminátová EGGER - WOODART. Okna jsou v bílé barvě, místnost je orientovaná na východ. Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den, zkuste zvolit jemnou světle zelenou výmalbu, která se ke zbývajícím dekorům bude velmi dobře hodit. Strop ponechejte bílý, výsledkem bude pěkný, útulný prostor.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj 6x5 s nízkým nábytkem v barvě palisandr. Sedací souprava je světle zelená. Nyní máme bílou výmalbu, ale chtěli bychom kombinaci se světle a tmavě zelenou v čele, kde je francouzské okno, TV na panelu a v rohu krb s rovným komínem, a nalevo. Máme zvýraznit panel a krb? Děkuji za radu, Renáta L.
Odpověď   Dobrý den, zvýraznění krbu je velmi vhodný nápad. Zkuste kombinaci cihlové barvy na krbu a panelu, zbytek pak vymalujte jemnou světle zelenou barvou.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Máme obývací pokoj o velikosti cca 17 m čtverečních, v němž je plovoucí podlaha (hnědočervená) a černá sedačka z eko kůže, stěny bílé. Nevím, jaké barvy v obývacím pokoji použít. Nějak mi k černé sedačce nic moc neladí, napadla mě jedině hráškově zelená. Předem moc děkuji za radu, Lavičková.
Odpověď   Dobrý den, zkuste prostor oživit barvami. Světle zelená, limetková je velmi dobrý nápad. Vhodná bude taky oranžová a v kombinaci s metalickými efekty (nerez nebo stříbro) na doplňcích – třeba na tapetě. Zkuste si vybrat z nabídky designových tapet na www.POINTshop.cz.
Odpověď   Dobrý den, zkuste prostor oživit barvami. Světle zelená, limetková je velmi dobrý nápad. Vhodná bude taky oranžová a v kombinaci s metalickými efekty (nerez nebo stříbro) na doplňcích – třeba na tapetě. Zkuste si vybrat z nabídky designových tapet na www.POINTshop.cz.
Dotaz   Dobry den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj a jakou vybrat barvu podlahy a obývací stěny. Mám tmavě hnědou sedačku, na jižní straně je krb (také tmavě hnědý), na západ mám dvě okna. Pokoj má 5 x 5m a je spojený s kuchyní. Děkuji vám za radu, Katka.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych podlahu v dekoru javoru či jasanu a k tomu nábytek v ořechu nebo buku (viz kuchyňská linka). Výmalbu doporučuji v bordó či červenohnědé barvě kombinované s jemnou smetanovou.
Dotaz   Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak vymalovat obývák, kupovali jsme nový nábytek, sedačka je šedá s černými polštáři, nábytek v barvě třešeň (nábytková stěna je ze dvou kusů- nízký pod televizi a nad ni úzký prosklený kus na sklo)v této barvě je i psací stůl.. Mně se líbí tmavá červená v kombinaci s něčím (ale nevím s čím) nebo odstímy modré...manžel chce zelenou a nějak se nemůžeme dohodnout. Já bych si představovala výraznější barvy. Ráda bych zeď u sedačky kombinovala s nějakou pěknou tapetou, ale to nejspíš není možné, protože manžel odmítá dát pryč spoustu obrazů (bohužel). Podstatné je také, že máme obložený strop v barvě dřeva. Obrázek zatím nemohu poslat, nábytek je teprev objednaný a chceme dopředu vymalovat. Děkuji J.Macková
Odpověď   Dobrý den, svělte zelená limetková výmalba by byla opravdu pěkná. Zkuste ji nakombinovat s cihlovou oranžovu jako akcent neob i formou designové tapety. Existují i jednobarevné velmi efektní tapety, které na sobě snesou i dekoraci formou obrázku apod. Zkuste si vybrat na www.POINtshop.cz .
Dotaz   Dobrý den mám dotaz na barvy v obývacím pokoji strop mám bílý stěny žlutozelený nábytek je v buku jen nevím jakou barvu mám zvolit co se týče koberce je to místnost 5,25+4 metry vsstupem na balkon moc děkuji za radu.
Odpověď   Dobrý den, volil bych jednobarevný dekor s vyšším vlasem ale pevnou strukturou, barevně syté odstíny hnědé, modré, tmavě zelené. Pokud by Vám nevadil světlý dekor, velmi pěkná by byla také smetanová barva koberce.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj. Nábytek je z olše, plovoucí podlaha buk, sedačka béžovo-hnědá s černou kresbou různých tvarů, doplňky jsou z černého kovu. Předem děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych výmalbu v odstínech šedobéžové, béžové, hnědé. Tím se utlumí teplé odstíny dřevin nábytku. Popř. je možné volit khaki odstín za sedačkou a proti ní v kombinaci s jemnou béžovou.
Dotaz   Krásný dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj v paneláku (4x6m, je situovaný na jih, s balkonovým oknem). Sedačka do U je modré, spíše tmavší barvy se světlým motivem, komody máme z masivu borovice - přírodní, lehce lakované, koberec pak v odstínu světlá káva. Nynější barvy jsou žlutá a oranžová, ale chtěli bychom je přemalovat. Jaké barvy a doplňky použít? Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den, S.H.
Odpověď   Dobrý den, doporučil bych Vám světle zelenou, tzv. limetkovou výmalbu, nerez doplňky a metalické efekty.
Dotaz   Dobrý den, chci se zeptat, jak vymalovat obývací pokoj, v němž bude i kuchyňská linka. Ta je v barvě třešně, nábytek v pokoji taktéž, sedačku máme zelenou a plovoucí podlaha je v dekoru světlá třešeň. Balkon je situovaný na jihovýchod. Přemýšlím o syté cihlové barvě na stěnu proti sedačce, zbytek nevím. Z obýváku povedou ještě dvoje dveře, ty chci v barvě světlého dřeva a zárubně asi bílé. Prosím, poraďte, jestli to bude ladit. Moc děkuji za brzkou odpověď. Nashledanou.
Odpověď   Dobrý den přeji. Proti sedačce bych vymalovala zeleně (ale ve světlém odstínu) a zbylé části v jemné béžové. Třešeň je hodně teplé, výrazné dřevo, takže bych jej nedoplňovala další teplou (oranžovou) barvou. Nábytek by tak nevynikl. Spíše bych volila jednotné bílé, nebo celé javorové či bukové dveře.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak vymalovat obývák. Mám nábytek ořech s černými zásuvkami a k tomu béžovou sedačku. Moc se mi líbí červená barva, ale mám strach, že to nebude vypadat dobře. Děkuji za radu.
Odpověď   Dobrý den, doporučil bych Vám spíše jemnou světle zelenou výmalbu, která bude s ořechem velmi dobře ladit. Na stěnu za sedačkou můžete použít také designovou tapetu z nabídky www.POINTshop.cz.
Dotaz   Dobrý den, nevím si rady, jak sladit barvy v obývacím pokoji, aby vypadal moderně. Bohužel máme tmavě modrou rohovou sedačku a dvojkřeslo a nechceme se jich vzdát, máme je teprve rok. Ráda bych zvolila plovoucí podlahu a moderní sektorový nábytek - nevím však v jakých barvách. A jakou potom zvolit výmalbu? Moc děkuji.
Odpověď   Dobrý den, zvolil bych dřevěnou podlahu třeba v dekoru ořech. Nábytek potom v nedřeveném dekoru v kombinaci skla a nerezu (střídmě) a stěny bych ozdobil pomocí tapet. Pro inspiraci se podívejte na www.POINTshop.cz.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu jak vymalovat obývák.Místnost je situována na jihovýchod je tam okno velké 1,3m na1,8m.Velikost místnosti je cca 4,5m na 5,5m na jedné straně je skosená a přes celou skosenou zet jsou šoupací proskené dveře ze smrku v přírodní barvě.Podlaha je laminátová v barvě dubu.Koupili jsme si velkou moderní rohovou sedačku v černé barvě s bílou nitkou.Proti sedačce budou nízké též moderní skřínky,nad nima bude zavěšená tv a vedle tv dvě uzké zavěšené skřínky,jedna prosklená druhá plná.Ještě z boku bude postavená komoda,kombinace též sklo s plnými dvířky.Nábytek je v barvě korpus švestka,dvířka černá vysoký lesk a sklo.Konferenční stolek je nohy v barvě švestky nahoře obdelníkové bezbarvé sklo pod ním police z černého skla.Místnost docela stmavla ,prosím o radu jak vymalovat,jestli udělat něaké stěny tmavší,nebo celou místnost stejně,nebo někde pruh?A hlavně jakou barvu a v jaké barvě doplnky.Ještě bych si chtěla koupit pod stolek koberec a též nevím do jaké barvy ladit.Děkuji za odpoved LenkaP.
Odpověď   Dobrý den přeji. Pro prosvětlení prostoru volte výmalbu např. v zelenožlutém (limetka)odstínu nebo teplém žlutém až žlutooranžovém odstínu v kombinaci s jemnou cappucinovou. Výrazné barvy u sedací soupravy a proti ní. Doplňky poté také v této kombinaci.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj. Místnost je orientována na jihozápad, strop je trámový, dřevěný záklop borovice, na podlaze jsou dubové parkety se suky, na oknech dřevěné tmavě hnědé žaluzie, sedací soupravu plánujeme koupit ve světle béžové barvě. Mám ráda čistý, vzdušný interiér, v obýváku máme pouze konferenční stolek a skříňku na zeď v dubu. Moje představa je: stěna za sedačkou a krb ve středně hnědé barvě a ostatní stěny světle krémové. Obývák navazuje na jídelnu a kuchyň (barva ořech). Nevím, jaké odstíny přesně zvolit. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den, na stěnu za sedačkou bych použila tapetu v teplé hnědé barvě s krémovým vzorem. Také je možné dodat této stěně jemnou strukturu tečkováním štětcem s použitím hnědé barvy. Jako doplňující barvy můžete použít teplou krémovou či i olivově zelenou (třeba do jídelny), na krb doporučuji nátěr buď hnědý, nebo krémový. Volte jej dle pozadí (světlé nebo tmavé).
Dotaz   Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak vymalovat obývací pokoj. Koupili jsme si červenou rohovou sedací soupravu, nábytek máme z Ikey (dekor bříza). Na čelní stěně jsou dvě police, televize a pod ní dlouhá komoda. Uvažuji o tom, že bych na čelní stěnu dala nějakou světle červenou barvu a tam, kde je umístěná sedačka, bílou. Může být i boční stěna bílá? Děkuji, Monika.
Odpověď   Dobrý den přeji. Červenou použít můžete, ale za celou sestavou, tedy nejen v pruhu. Zbylé stěny nechte jen v jemném nádechu cappuccina. Druhou možností je použít dva odstíny cappuccina – za sedací soupravou a za televizí sytější, zbytek světlý.
Dotaz   Dobrý den paní Matelová,posílala jsem Vám fotky našeho obýváku.Koupili jsme si červenou rohovou sedačku.Nábytek máme z ikey světlou břízu.Trápím se jak vymalovat obývák aby to nebylo příliš přečervenalé.a jaké doplňky zvolit?? Na zadní stěně za sedačkou máme pěnové kostky vroubované.Uvažuji o bílé malbě a červeným pruhem na čelní stěně, nebo nějakou lomenou bílou ?? Co myslíte? Hledala jsem na netu, ale bohužel jsem nic moc za rady nenašla. Monika
Odpověď   Dobrý den přeji. Fotografie nemám, ale volila bych pro zutulnení prostoru výmalbu v kombinaci červené a cappucinové, či jemné šedé. Za nábytkem můžete proti sedačce volit červenou. Doplňky poté ale volte v šedé nebo cappucinové. Popř. hnědé.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývák. Sedačku máme v cihlové barvě, nábytek bude pravděpodobně v odstínu wenge, podlaha PVC dekor dub. Děkuji, Bubeníčková.
Odpověď   Dobrý den přeji. Výmalbu bych volila ve dvou sytostech cappuccinové nebo šedé barvy. Za televizí a sedací soupravou v tmavším odstínu a kolmo k nim ve světlém nádechu. Možností je také použít za televizí výmalbu v odstínu sedačky.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj. Sedačku máme rohovou (bez křesel), je oranžová s jemně bílým proužkem. Z nábytku pak máme jenom police a knihovnu s efektem břízy. Děkuji za radu a pomoc.
Odpověď   Dobrý den, k této kombinaci by se mi líbil šedý odstín malby. Zkuste jednu stěnu zdůraznit např. tapetou - viz www.POINTshop.cz.
Dotaz   dobrý den,můžete mi poradit jak vymalovat obyvák,kde je světlá laminátová podlaha a světle khaki sedačka?děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit výmalbu v jemné cappucinové v kombinaci s tmavší čokoládovou popř. oranžovohnědou.
Dotaz   Dobrý den! Prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj, v němž je oranžová sedačka, nábytek ořech, pod stolem koberec v barvě čokolády, podlaha buk. Momentálně je vymalováno béžovou barvou. Chtěla bych to trochu oživit. Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Zvolená kombinace je příjemná, oživení můžete docílit výmalbou za televizní sestavou proti sedací soupravě v odstínu sedačky nebo v limetkovém (žlutozeleném) odstínu.
Dotaz   Dobrý den, jak vymalovat obývací pokoj? Dlažba je béžová (až slonová kost), zárubně dub. Sedačka kožená smetanová, konferenční stolek a stolek pod TV wenge. Krb vyčnívá. Jak jej omítnout? Díky, Kuželová.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete vymalovat v kombinaci jemného cappuccina a nějakého výrazného odstínu (bordó, malina, fuchsiová nebo limetková barva). Pokud chcete krb zvýraznit, vymalujte jej výrazným odstínem. Jinak volte světlý odstín.
Dotaz   Dobrý den, prosím Vás o radu, jak vymalovat obývací pokoj. Podlaha je světlá dřevěná, sedací souprava vanilka a nábytek kombinace korpus ořech a dvířka vanilka. Děkuji G.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit různé odstíny např. malinový, lila, khaki, limetka v kombinaci s jemnou béžovou.
Dotaz   Vážená paní architektko, prosím o radu jak vymalovat obývací pokoj k zakoupenému nábytku. Nevím si ŕady jak s barvičkami a s podlahou. Byt máme propojený s kuchyní a je tam velmi světla. Děkuji za radu.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych světlou podlahu v běleném dubu, javoru nebo jasanu. výmalbu v cappucinovém odstínu v kombinaci s malinovou či orchideovou.
Dotaz   Prosím o radu jak vymalovat obývací pokoj.Sedačka rohová lipová zeleň,nábytek mahagon, podlaha třešeň.Máme vymalováno bledě zelenkavou barvou a připadá mi, že sedačka splívá se zdí.Jaká barva sedací soupravy by se hodila k zelenkavé výmalbě?
Odpověď   Dobrý den přeji. K výrazným dekorům dřeva na nábytku a podlaze, bych volila světlou smetanovou či jemnou šedou sedací soupravu.
Dotaz   Dobrý den,paní Matelová,chtěla bych Vás požádat o radu, stěhuji se do podnájmu a potřebovala bych poradit jak vymalovat obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem.V obývacím pokoji bude tmavě modrá sedací souprava. děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych výmalbu v jemném béžovém až vanilkovém odstínu za sedací soupravou a tmavším odstínem v části kuchyňské.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu jak vymalovat obývák (viz foto), podlaha ořech, nábytek olše prozatím, konferen.stolek wenge, nevím jaký stůl, židle již jsem se jednou ptala, kam dát tapetu, myslela jsem za sedačku stříbrnobílou a vedle posuvných dveří?
Odpověď   Dobrý den přeji. Jídelní stůl můžete volit v olši s bílými židlemi. tapetu šedostříbrnou za sedačku a taktéž jemný šedý odstín jako výmalbu u jídelního koutu.
Dotaz   Prosím o radu jak vymalovat obývací pokoj situovaný na jih, podlaha dubová, sedačka světle šedá, obývací stěna wenge v kombinaci s bílou. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit kombinaci světle šedé barvy s výrazným odstínem např. hnědočervená, bordó, khaki nebo tyrkys.
Dotaz   obrý den,prosila bych poradit,jak vymalovat obývací pokoj.Zakoupila jsem bilý nábytek ,mám sedací soupravu "režná barva" s dřevěnými madly a koberec světle zelený.Za sedačkou mám světle oranžovou stěnu.Hodí se vymalovat lila nebo šedě za nábytkemL?
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych šedobéžovou výmalbu.
Dotaz   Prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj. Barva podlahy dubová středně hnědá a sedací souprava šedočerná. Okno je dřevěné tmavší barvy.A popřípadě jaký nábytek k tomu zvolit. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit výmalbu světle šedou s jednou stěnou např. v limetce a k tomu nábytek v dubu.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj, ve kterém je i jídelní část a kde je podlaha a dveře v barvě ořechu, nábytek noce a sedací souprava a židle bílé. Líbí se mi přírodně laděné interiéry. Přikládám rozvržení nábytku. Moc děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Rozvržení nedorazilo, ale osobně bych volila výmalbu v jemné smetanvové a skořicové barvě.
Dotaz   Prosím o radu, jak vymalovat obývák spojený s kuchyní. Linka je z olše a část dvířek je tmavě modré barvy. V obýváku máme čokoládově hnědou sedačku. Poraďte jaký nový nábytek pořídit.Líbí se nám buď duk sukatý nebo buk jádrový.Dveře a podlaha buk.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit buk jádrový s lesklými čokoládovými dvířky. Výmalbu pak světlou limetkovou.
Dotaz   Dobrý den,můžete mi prosím poradit,jak vymalovat obývací pokoj,pokud mám červenou sedačku a plovoucí podlahu pískové barvy.Může být červená?Jakou barvu byste ještě zvolila do kuchyně(vanilka-tmavé zebrano) a ložnice s nábytkem jádrový ořech? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. V obytné části můžete volit červenou s jemnou pískovou v kombinaci za sedačkou. Kuchyň můžete volit šedou popř. oranžovou či limetku. Ložnici olivovou.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, jak vymalovat obývací pokoj, v pokoji bílé plastové okno, pod ním bílý radiátor, podlaha jsou dubové parkety, dveře a zárubně dubové. Nábytek je v barvě medové olše. Sedací souprava je námořnická modř. Děk
Odpověď   Dobrý den přeji. Bohužel dekory řpírodního dubu a medové olše nejsou v kombinaci zrovna šťastné zvolené. Volila bych tedy jemný smetanový či spíš cappucinový nádech výmalby.
Dotaz   Dobrý den,obracím se na Vás s dotazem,jak vymalovat obývací pokoj. Ten je spojen s kuchyní (jde o obdélník).Kuchyň je bordó lesk,kuch. deska bílá a od obýv. pokoje je oddělena barovým pultem v bílé barvě.Sedačka je šedoantracitová?Jsme bez fantazie.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit výalbu v odstínu dvou sytostí šedých barev. Popř. za sedačkou můžete volit část v odstínu kuchyňské linky.
Dotaz   Dobrý den,prosím Vás radu jak vymalovat obývák i tapetu za sedací soupravu.. Je 4m na 4m na S je velký oblouk do kuchyně1.8 v obýváku máme i jídelní stůl na S vedle vchodu do kuchyně, na V jsou uprostřed dveře a v rohu tv naproti sedací souprava a vedle sedačky bar oddělený od kuchyně a na J je okno,ještě bych ráda jestli by bylo možné jiná možnost to předělat..Ráda bych Vám poslala fotky,ale nějak mi to nejde:-( Nábytek je tv stolek černé sklo i police a sedací souprava černobílá a podlaha dub,ale tu bychom taky chtěli jinou.. doufám,že se v mém článku trošku vyznáte:-) Předem moc děkuji za radu,přeji krásný den Jarka
Odpověď   Dobrý den přeji. Přestavby dispozic takto nemohu říci, musela bych vidět půdorys místností. Výmalbu bych volila jemnou jarní zelenou s jemnou cappucinovou.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu jaký dekor dveří ajak vymalovat obývák na východ 5x4m.Lino bude novilon 5160 dekor dub.Budou tam krbovky s béžovou dlažbou Haas Sohn grand max.,kuchyň je spojená obloukem aje v dekoru švestka/krémová.Okna jsou asi v ořechu.
Odpověď   Dobrý den přeji. Dveře bych ladila k podlaze tedy v dubu. K tomu výmalbu v teplé cihlové s jemnou béžovou.
Dotaz   Dobrý den,rekonstrujeme byt 3+1 orientovaný na sever,takže spíše tmavý.Jak byste kombinovala barvu podlahy(lino) a dveří k nábytku barvy buk?A jak vymalovat obývací pokoj,když máme velkou pistáciově zelenou sedačku (nechtěla bych zelenou výmalbu ).Kuchyň bude propojena s obývákem a tam bych chtěla kuchyňskou linku v barvě wenge(spodní skřínky) a vanilka(horní skřínky),ale nevím jaké tam dát obklady. Děkuji Vám za odpovědi.
Odpověď   Dobrý den přeji. Kombinace buku a wenge není štastná, obzvlášť v jedné místnosti a to ještě s orientací na sever. Osobně bych volila světlé dekory podlah i dveří (javor, jasan, bříza, bělený dub). Kuchyňskou linku bych volila opět ve světlém dekoru. Výmalbu pak vanilkovou se světlou šedou za sedačkou.
Dotaz   Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak vymalovat obývací pokoj, když sedačka je vínová, stěna ořech s bílými lesklými dvířky, dveře ořech a okna bílá.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych jemnou šedou výmalbu a proti sedačce stěnu s vínovou.
Dotaz   Prosím o radu jak vymalovat obývací pokoj ve kterém se spí na posteli ve skříni. Děkuji za odpověď Lada
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych olivovou či limeetkovou výmalbu.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj. Místnost je orientovaná na sever. Pokoj je dlouhý 5,85 m. Sedací souprava je rohová ve světle běžové barvě, nábytek bude nový bílý - tel. stolek, poličky, závěsné skřiňky,podlaha lamin. dub. Děku
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych výmalbu za sedačkou a za tv sestavou v odstínu zelenožlutém. Zbylé části v jemném nádechu.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj. Místnost je orientovaná na sever. Sedací souprava je rohová ve světle béžové barvě. Starou obývací stěnu chci vyměnit za bílý nábytek /konf.stolek, poličky,a závěsné skřiňky. podlaha je dubová.
Odpověď   Dobrý den přeji. Již jsem odpovídala níže.
Dotaz   Dobrý den, řešíme barevné sladění kuchyně(viz foto) propojené s obývákem.Podlaha šedé marmoleum,dveře akát(viz foto), v obýváku bude zelená pohovka. Jak vymalovat obývák, co do oken(béžové římské rolety??), jakou barvu jídelního stolu a židlí? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Jídelní sestavu bych ladila do dekoru dveří. Výmalbu pak můžete volit bílou, šedou a doplňky zelené jako v kuchyňské části. Popř. za sedačkou volte tapetu v odstínu výmalby kcuhyně. Na okna pak jemnou bílou římskou roletu.
Dotaz   Hezký den, prosím, poraďte jak vymalovat obývací pokoj: podlaha lamino buk, knihovny Billy ve středně hnědé barvě a velká rohová sedací souprava v barvě porcelán (bílošedá), malý koberec šedozelený. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volte tedy výmalbu jemnou šedou se zelenou jako je na koberci.
Dotaz   Dobrý den, chtěla by jsem poradit jak vymalovat obyvák. Barvy které mám v obyváku jsou černá(elektronika,vázičky)stříbrná(elektronika) zatím oranžová sedačka,která bude časem vyměněná za šedou a koberec je černo šedý,dubová plovoucí podlaha a schody
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžet volit výmalbu v jemné šedé barvě a k tomu za sedaačkou pak výraznější odstín (tyrkys, bordó, orchidea, lila, limetka apod.)
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu jak vymalovat obývací pokoj. Ctěla bych ho oživit. Jestli jen jednou barvou nebo kombinací dvou - více barev a popřípadě jakých. Fotografie přikládám. Děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den přeji. Kratší stěny bych volila vamalovat v sytějším odstínu např. limetka, bílá káva a zbylé části jemné světlé v bílé kávě.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu jak vymalovat obývací pokoj spojený s kuchyní. Obývák je orientovaný na východ, kuchyňské okno je otočené do dvora, který je zastíněný a je otočený na jihozápad. Kychyň je tmavá, takže v ní musíme skoro celý den svítit. V obýváku plánujeme výměnu garnyže za kolejničku na strop ode zdi ke zdi. Chtěla bych se zeptat, zda je vhodné použít za sedačku nebo za kuchyňský stůl nějakou fototapetu. Obývací pokoj má rozměry 4x4,6m a kuchyně je 5x 3,2m. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. V kcuhyńské části bych volila výmalbu jemnou limetkovožlutou a u jídelního stolu můžete volit sytější tento odstín. V obytné části bych pak volila jemnou šedou výmalbu popř. šedobéžovou. za sedačkou a krb bych také vymalovala takto v sytějším odstínu zbylé části jen v jemném nádechu stejné barvy. Doplňky pak v limetce.
Dotaz   Dobrý den paní Matelová, prosím o radu jak vymalovat obývací pokoj, když sedačka i koberec je antracitová a jaký dekor obývací stěny by se hodil? Mohla by být i obývací stěna v antracitu + oranžové doplňky?Podlaha je buk. Děkuji Vám moc za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano můžete volit antracitový nábytek pak ale doplňky světlé smetanové, limetkové, velbloudí žluté, oranžové apod.
Dotaz   Dobrý den,chci se zeptat,jak vymalovat obývací pokoj a jakou zvolit barvu sedací soupravy.Podlaha i nábytek jsou buk,místnost není příliš světlá. Děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych výmalbu jemnou khaki č limetku. Sedací soupravu čokoládovou, či šedou popř. bílou.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu jak vymalovat obývací pokoj s kuchyní. Místnosti jsou z poloviny propojeny průchodem. Kuchyň - třešeň a vanilka. Ostatní nabytek také v třešni. Podlaha klasický dub. Ráda bych obě místnosti výmalbou propojila (př.zeď s okny).
Odpověď   Dobrý den přeji. Dominantí stěnu s okny bych vymalovala šedou až šedobéžovou barvou jako na sedačce.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu.Kuchyň a obyvák propojený,tmavě hnědé lino,linka-bílý lesk,tmavě hnědá prac. deska, oranžovohnědá mozaika,stěna u okna a protější bílá,jinak oranžová výmalba. V obyváku nábytek a sedačka,co je na fotkách.Jak vymalovat obyvák?
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych výmalbu v odstínu cappucino vycházející z odstínu koberce.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu jak vymalovat obývací pokoj.Líbí se mi béžová,cappucino.Sedačka je vínovobéžová se vzory,nábytek je buk a podlaha světlá,tak mám obavy,aby to nebylo mdlé.Nebo za televizi tmavou?Ale vínová se mi už nelíbí.co tmavě hnědá?díky
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych za televizi čokoládovou a zbylé části jemný nádech čokoládové. A také šikminu.
Dotaz   Dobrý den. Prosím o radu, jak vymalovat obývací pokoj (viz přiložené foto), který je orientován na jižní stranu, plovoucí podlaha je v buku, okno je třídílné plastové bílé, nábytek je v barvě třešeň. A jakou barvu zvolit doplňků. Děkuji za odpověď a přikládám foto.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžet evolit cappucinovou výmalbu a za sedačkou až čokoládovou popř. odstín khaki ve dvou sytostech. Doplňky pak v limetce či khaki a čokoládovoé a smetanové.
Dotaz   Dobry den ,chtěla bych od Vas poradit jak vymalovat obývací pokoj s kuchynským koutem ..popřípadě jak to líp poskládat ...a taky bych vás prosila o radu s tv stolkem ...děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Již jsem odpovídala níže. Výmalbu bych volila jemnou cappucinovou.
Dotaz   Dobrý den,jak vymalovat obývák spojený s kuchyní v bílém lesku,tmavě šedá prac.deska,wenge dveře i stůl,bílé židle,černá sedačka s šedivými polštáři.Co šedivá výmalba a 1 stěna za sedačkou výraznější barvou nebo tapeta.Líbí se mi ty v příloze.Děkuji!
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžte vymalovat šedou apoužít tapetu a doplňky s červeným dekorem, např. tapeta s červ. středem květiny.
Dotaz   Dobrý den,prosím jak vymalovat obývací pokoj spojený s kuchyní,kuchyn´je v barvě ořechu a sedací souprava dtmavší kakao,okna a dveře jsou v barvě bílé a ložnici,letiště v barvě agave zelená sytější a nábytek světlý dub,děkuji Zdeněk
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit jemnou šedou výmalbu v kombinaci s velbloudí žlutou či orchideovou nebo khaki. V ložnici bych volila cappucinový až čokoládový odstín.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu, jak vymalovat obývací pokoj spojený s kuchyní (viz. foto). Okna jsou na jihozápad. Televizní stolek plánujeme nový. Jaké barvy by jste nám doporučila, případně nějakou tapetu k jídelnímu koutu? Děkuji Jana
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit tapetu v čokoládovém či zeleném khaki odstínu s rostlinným dekorem. Zbylé čáasti jemné capppucinové. Stejnou tapetu můžete volit za tv stolek. Odkládací stolek bych volila ořechový.
<< zpět ( stránka 1 / 2 )    |1 |2 |
 
 
fotogalerie
Dveře STRONG.

>>

Dveře MASTER.

>>

video
Úklid zcela banální.

>>

Jednou utřít stačí .

>>

Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře