Pragointerier

kuchyně

Dotaz   Dobrý den, chtěli bychom za kuchyňskou linku moderního vzhledu v dekoru olše s pracovní deskou světlé barvy (pískovec)obklad z lacobelu. Jakou zvolit barvu? Podlaha je dlažba imitující pískovec (tmavší než pracovní deska), spáry šedé. Spotřebiče a doplňky v nerezu a bílé barvě. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den Emo, doporučuji obklad ladit k pracovní desce a možná malbou do světlé jedlové zelené změnit část stěn za kuchyňskou linkou.
Dotaz   Dobrý den,potřebují poradit ohledně vymalování panelákového bytu 2+1 o rozloze 59 m,který jsem nyní koupila.Všude je světlá plovoucí podlaha,pokoje jsou bez dveří,místo dveří jsou oblouky.Kuchyně je nová světlá řekla bych capucino, kuchyňský set jsem koupila SHYRLIN,capucino s kouřově hnědými sedáky.Sedací souprava je tmavší rezavá,stříkaná.Nábytek světlejší dřevo s kováním,ve stylu western.Obývák je propojen jen s kuchyni obloukem.Postel bude světlý dub s kombinací čela stříbrné kovové,skříň světlý dub.Noční stolky jsou kovové stříbrné.Na chodbě bude světlá šatní skříň s kombinací hliníku. Děkují za odpověd a přeji hezký den Jarmila
Odpověď   Krásnýd en přeji. Volba barev ve Vašem interiéru může být od pestrých po tlumených tónů. Vždy vlte odstíny, které jsou Vám příjemné. Do obývacího pokoje můžete volit odstíny výrazný oranžový (viz sedací souprava) na opačné stěně za televizí. Zbylé stěny smetanové a tmavší cappucino za sedací soupravou. Ložnici můžete volit v odstínu jemné olivově zelené v kombinaci opět šedobéžové (cappucino) - světlý odstín.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, vybíráme sedací soupravu, pravděp. rohovou s podnoží (asi od. f.Natuzzi). Přikláním se spíše k hrubé látce, ale váhám i v kůži. Podlaha je americký ořech, nábytek buk lesklý. V interieru je sklo (schodiště) a napojeno na kuchyň (bílý lak). V jakém odstínu byste volila? Případně jak byste doplnila barevně stěny ? Máme ještě tmavě modré doplňky (obrazy), které bychom rádi užili. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych sedací soupravu v odstínu smetanové, popř. světle šedé s doplňkami v odstínech modrá. Výmalba pak může být v cappucino a výrazným doplňujícím odstínem k tmavé modré by mohla být bordó poopř. temná oranžová na jedné stěně za sedací soupravou.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu jakou barvu zvolit na zdi do obývacího pokoje spojeného s kuchyní,která je sytě oranžově vymalovaná,místnost je to světlá okna na jih a jihozápad.Zařízení ještě nemáme. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit decentnější odstíny, méně syté jako je cappucino smetanová a výrazým doplňkm by mohla být oranžová sedací souprava, která by korespondovala s kuchyní.
Dotaz   Dobrý den, prosím, jaký je rozdíl mezi materiály Technistone a typ Corian, HiMacs? Vím, že Technistone má spáry, ale funkčně a z pohledu designu, který byste doporučila na prac. desku ke kuchni v lesku ? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Technistoune jako přírodní materiál je vhodný do kuchyní a domnívám se že je levnější než corian, který je možné lépe opravit a lépe opracovat a vytvořit z něj jakýkoli tvar. Volila bych tedy dražší corian.
Dotaz   Dobrý den,budeme přestavovat byt 2+1.Líbí se mi podlaha Cocobolo tmavé,chtěla bych poprosit o radu s barevností kuchyňské linky,dveří a nábytku v obývacím pokoji.Nevíme si moc rady.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji nábytek a také kuchyňskou linku volte v méně výrazných dezénech, např v kombinaci čisté bílé v lesku popř. s tmavým wenge. Také je možné kombinovat s břízou.
Dotaz   Dobrý den, máme rodinný dům 5+kk, obývací pokoj je spojen s kuchyní(cca 37 metrů čtverečních).Dveře v celém domě jsou v barvě třešně, podlaha buková, stěny bílé.Z obývacího pokoje je přímý vstup velkými prosklenými dveřmi na terasu,tyto dveře jsou v barvě bílé.Hodí se k této kombinaci barvy podlahy a dveří kuchyňská linka z javoru?Jakou barvu kuchyňské linky a nábytku byste nám k této kombinaci doporučili?Děkuji moc
Odpověď   Dobrý den přeji. Kombinace buku a třešně s kombinací javoru je možná, také můžete volit světlou břízu, nebo buk.
Dotaz   Dobrý den,budeme předělávat byt 2+1,máme vybranou podlahu Cocobolo tmavé.Kuchyň bude propojena s obývákem.Chtěla jsem se zeptat, jaká barevnost kuchyňské linky a nábytku v obývacím pokoji by byla vhodná.Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji nábytek a také kuchyňskou linku volte v méně výrazných dezénech, např v kombinaci čisté bílé v lesku popř. s tmavým wenge. Také je možné kombinovat s břízou.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké barvy dřeva – světlé odstíny i tmavé odstíny by se hodily zkombinovat k podlaze cocobolo tmavé od firmy Parardor. Tuto podlahu budu mít v kuchyni, která je součástí i obývacího pokoje. Chtěla bych pracovní desku u kuchyně z nějaké vámi doporučené dřeviny v kombinaci s bílými kuchyňskými dvířkami + nerez doplňky. Nábytek v obývací části bude taktéž bílý zase kombinací s tou dřevinou jako na kuchyňské desce, sedačku bych chtěla červenou. Dále bych chtěla ještě poradit s malbou stěn - jednu stěnu bych chtěla výraznější jinak ostatní stěny ve světlejším odstínu. Jaké možné barvy by se hodily. Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Ke cocobolu tmavému můžete volit odstíny dřev v tmavém např. ořech, nebo wenge. A světlé odstíny jako bříza, bělený dub popř. javor. Výraznou výmalbu můžete volit v odstínu cappucino (výrazným odstínem bude totiž červená sedací souprava. Popř. můžete volit červenou zeď proti sedací soupravě.
Dotaz   Dobrý den.prosím o radu.Kuchynˇ/moldavský dub+slonová kost/ a jídelna i obývací pokoj jsou v jedné místnosti.Podlaha je všude francouzský ořech.Jaká barva by se hodila do obývacího pokoje a do jídelny?Vždy bych chtěla zvýraznit největší plochu místnosti.Mockrát děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit výraznou červenou, cihlovou nebo jarní zelenou. K Vaší odstínové volbě je možné kombinovat většinu barev.
Dotaz   Dobrý den, budeme mít novou kuchyň v panelovém bytě (rozměr kuchyně cca 2.8 x 3,5 ) ve tvaru L. Kuchyň bude vanilka s tmavě šedou deskou a světlejší odstín šedé sokl. Uvažovali jsme o světlejší šedé na podlahu a tmavě červených obkladech, je to dobrá volba? Děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den přeji. Samozřejmě kuchyňskou linku oživíte červeným obkladem, který se stanem dominantní. Pokud byste ale chtěli volit raději neutrálnější odstín smetanové, světle šedé, popř. skleněného obkladu můžete poté volit a obměňovat kuchyň v barevných doplňcích v různých odstínech.
Dotaz   Dobrý den.Prosím o radu.Kuchynˇ/MOLDAVSKÝ DUB+SLONOVÁ KOST/ a jídelna a obývací pokoj jsou v jedné místnosti.Podlaha je všude francouzský ořech.Jakou barvu mám zvolit do obývacího pokoje a do jídelny? Vždy bych chtěla zvýraznit největší plochy.Mockrát děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit výraznou červenou, cihlovou nebo jarní zelenou. K Vaší odstínové volbě je možné kombinovat většinu barev.
Dotaz   Dobrý den,zařizuji kuchyň.Bude v kombinaci bílý lesk a wenge.Nevím si rady s barvou obkladu za kuch.linkou.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit celoskleněný popř. smetanový, bílý, či světle šedý obklad.
Dotaz   Dobrý den, do nového domku vybíráme zařízení. Prostor je propojený, kuchyně bílá, podlaha ořech. Jak byste volila jídelní stůl a židle a sedací soupravu ? Máme vybranou rohovou, ale váháme zde čokoládově hnědá kůže (zdá se nám praktičtější) nebo šedá látka. Děkuji za radu. Jindra
Odpověď   Dobrý den přeji. Sedací souprava by více vynikla v šedém odstínu. Stůl můžete volit v ořechu v kombinaci židlí se světlým potahem v odstínu jako sedací souprava.
Dotaz   Dobrý den, jaký materál byste volila na pracovní desku ke kuchyni v laku ? Lamino, příp. s hranou nerez, či um. kámen (corian, Staron apod.). Poslední dobou jsem se v praxi setkala s tím, že corian byl poškrábaný a časem matný a dojem z něho byl spíše jako z umělé hmoty. Byl mým favoritem, ale nyní váhám. Děkuji
Odpověď   DObrý den přeji. Osobně bych volila jednolitou desku z corianu popř. staronu, pokud máte ale špatné zkušenosti, můžete volit lamino. Vždy záleží na konkrétní údržbě.
Dotaz   Dobrý den ,prosím poradte,předěláváme barák, okna máme ve zlatém dubu, dveře cpl v dubu,ale nevim jake prosklení zvolit, jestli mlečné,nebo nejake čiré myslim průhledné, hodí se prosim k teto barevnosti plovouci podlaha ktera bude v op s kuchyni a na chodbe od quick-stepu olejovana prkna afzelia doussie nebo radeji ze stř.odstínů přírodni lakovane planky v dubu zádný nabytek tam zatím nemáme, dekuji moc za radu přeji krásný den dana
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych podlahu raději v dubu, popř. ořechu. Co se týká prosklení dveří jsou možné obě varianty, mléčné sklo ale působí zajímavějším dojmem a propouští měkčí světlo do dalších místností.
Dotaz   Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak sladit kuchyni s obytným prostorem. Kuchyň jsem si vybrala dýhu zebrano s folií bílou vysoký lesk a světlý krémový polomatný lak, deska bílá umělý kámen. Sedačka stávající cihlová. Podlahu v kuchyni jsem chtěla spíše světlejší např.Bernina, ale nevím si rady s barevností stěn,dveřmi a podlahou v obyvaku. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Dveře můžete volit v odstínu wenge popř. ořech podlahu opět wenge, popř. světlá bělený dub, bříza. Výmalbu cihlová u kuchyňské linky zbylé stěny smetanové a v obývacím pokoji u sedací soupravy cappucino.
Dotaz   Dobrý den,chtěli bychom poprosit o radu ohledně kuchyňské linky. Výchozí situce: V našem obytném prostoru ve tvaru L (obyvák - jídelna - kuchyň) v nenásilně rustikálním stylu (náš záměr) budeme mít korkovou podlahu Tilo-Bolero viz http://www.dverecz.cz/img/tilo-akce.pdf, Euro-okna včetně francouzského jsou v barvě kaštan. Jidelní stůl se židlemi již máme v barvě třešeň, sedací soupravu v tmavé čokoládové kůži. Naše představa řešení: Dveře bychom zvolili také v barvě třešeň, ve stejné barvě bychom chtěli ladit kuchyňskou linku. Prosíme o radu zda zvolit pro obklad kuchyňské linky nad pracovní deskou a pod horními skříňkami obklad Odysea 10x10cm ve světlé či tmavé barvě viz http://www.rako.cz/cz/inspirace/bytova_keramika/kuchyne/115-odyssea a v jaké barvě zvolit pracovní desku. Případně budeme vděčni za Vaše postřehy k této kombinaci, eventuálně návrhy na vhodnější řešení. Předem Vám děkuji za odpověď Honza
Odpověď   Dobrý den přeji. Ke korkové podlaze neníúplně nejvhodnější volba nábytku v třešní, pokud jste ji ale volili, je dobré v tom pokračovat a nekombinovat mnoho jiných dřevin. Do kuchyňské linky bych volila světlejší odstín obkladu popř. ještě světlejší než je odysea od Raka v nádechu smetanovém tak aby se prostor prosvětlil. Pracovní desku poté volte opět v podobném odstínu jako třešeň, či obklad.
Dotaz   Hezké poledne, chtěli bysme vymalovat chodbu (1,6x3,4m), z které vedou čtyři dveře a letní kuchyň (3,40x4m), velmi slunná, francouské okno přes celou východní stěhu .Na podlaze bude dlažba Canada M/R, 45x45, v imitaci parketového vzoru, podle mě dub, http://www.peronda.com/admin/pdfs/baja/pdfb92.pdf. Uvažovala jsem nad žlutozelou do chodbičky a červenou nebo fialovou. Jaký je Váš názor? Interiérové dveře jsou původní a futra kovová, jakou barvu byste volila na ně.Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych výmalbu v odstínu limetkovém a smetanovém.
Dotaz   Dobrý den, poradte prosím s výběrem barev do kuchyně spojené s obývacím prostorem, kuchyń. linka je umístěna přímo proti oknu, podlaha je světlý laminát. Uvažuji o imitaci šedý dub popř. tmavší ořech. Jakou zvolit prac. desku a pozadí? Nad prac. deskou budou horní skřínky prosklené (neprůhledné). Opticky mi stále vychází vhodná bílá, mám ale obavy z údržby. Děkuji předem za odpověd.
Odpověď   Dobrý den přeji. Pracovní desku volte v šedobílém, popř. smetanovém odstínu obklad celoskleněný či smetanový. Také pracovní desku můžete volit v imitaci kovu.
Dotaz   Velmi děkuji za odpověď. Můžete mě ji prosím ještě upřesnit, kterou barvu do chodby, kuchyně, a jakou na dveře? Ještě bych měla dotaz, v jakém dekoru lamina byste volila nábytek na míru - botník, vešáková stěna do této chodby k podlaze Canada. Děkuji za radu.
Odpověď   Dveře bych volila v dubu, jestli je chcete vyměnit. Botník a věšák bych volila v bříze, běleném dubu či dubu. Do kuchyně můžete volit výraznější odstín výmalby oranžový.
Dotaz   Dobrý den, chystáme se rekonstruovat kuchyň a proto prosím o doporučení barvy podlahy, která by byla "univerzální" pro další zařizování - mám malé děti proto asi z PVC, ale raději bych volila barvu , ne imitaci dřeva... Kuchyň je propojena s obývacím pokojem a veškeré vybavení budeme výhledově pořizovat nové - líbí se mi tmavší dřevo. V kuchyňské lince budou použity volně stojící nerezové spotřebiče, interiérové dveře jsou z bukové dýhy. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu můžete volit také z přírodního linolea, v odstínu světlém krémovém, smetanovém, či cappucino. Prostor se opticky nezmenší a je možné k těmto odstínům volit jakýkoli další odstín nábytku.
Dotaz   Děkuji. Ještě poslední dotaz :-) Stěny chodby - limetková, kuchyň - oranžová, a pokud bysme dveře neměnili, pouze natřeli, byla by vhodnější barva smetanová, bílá nebo snad šedá?
Odpověď   Bílá barva je neutrální a nic se s ní nepokazí. Budou působit čistým dojmem.
Dotaz   Děkuji za radu. Můžete mi ještě doporučit výhledovou barvu jídelního stolu, pracovní desky a kuchyňské linky (u které by vynikly nerezové spotřebiče), aby to celkově zapadalo do koncepce s bukovými dveřmi a krémovou podlahou? Děkuji.
Odpověď   Kuchyňskou pracovní desku bych volila v světle smetanovém, světle šedém či bílém odstínu. Jídelní stůl můžete volit k dekoru dveří tedy buk.
Dotaz   Děkuji. A ještě typ na dvířka kuchyňské linky s těmi nerez spotřebiči? Děkuji.
Odpověď   Jestliže se Vám líbí wenge můžete tento dezén kombinovat se skleněnými dvířky s alu rámečkem či bílými dvířky.
Dotaz   Dobrý den, myslíte, že může ovlivnit design kuchyně, pokud zvolím spotřebiče od dvou firem? Váhám s tímto řešením, ale u jedné značky nenacházím adekvátní výrobek. Jedná se o vestavné spotřebiče nerez v kuchyni v bílém laku. Radka
Odpověď   Dobrý den přeji. Pokud budou spotřebiče v bezprostřední blízksti je dobré volit stejného výrobce, nebo volit opravdu hodně obdobný materiál, nerez může být od každého výrobce jiný. Někdy je ale lepší nadřadit potřebné funkce nad design.
Dotaz   Dobrý den, z jakého materiálu a v jakém odstínu byste volila prac. desku ke kuchyni v bílém laku ? Jak zadní stěnu ? Je vhodné sklo a za varnou desku (indukce) raději pracovní desku ? Myslíte, že je lepší horní skříňky v kombinaci se sklem ? Přikláním se k jednoduché verzi, stejný modul horních skříněk plný a dolní dva moduly - zásuvky š.90 + skříňky š.60. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych skleněný obklad a pracovní desku v šedém, antracitovém odstínu popř. v imitaci nerezu. Dvířka plná bílá.
Dotaz   Jak byste volila stůl do jídelny - v kuch.studiu nabízejí na míru nerez nohy, které se mi líbí, a nevím jak volit desku. Zda v provedení prac.desky či skla nebo dřevo, musí být nějak speciální na desku stolu ? Kuchyň je smetanový lak a pracovní deska antracitová, lamino s nerez hranou.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit k nerezu skleněnou desku.
Dotaz   Dobrý den,potřebovala bych poradit ohledně rekonstrukce obývajícího pokoje. Obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem, celk. plocha 30 m čtver.Je rozdělen cihlovou stěnou s průchozím obloukem místo dvěří/ 1,5 m šířka a výška 2,2 m.Tím vznikají 2 místnosti cca 2,5 x 5,5 m.Podlaha je plovoucí laminátová střední třešeň.V přední části je kuchyňský kout,/kam se vchází přímo do bytu/, světle béžová linka s hnědými kachlíčky, jídelní stůl a židle z břízy IKEA. V zadní části je stěna 2,25 x 2,20 z masivu-šoanělský ořech, u okna rozkádací dvojsed s látkou smetanové barvy. Pořeboavala bych poradit, jakou mám zvolit barvu a materiál na vytvoření pracovního koutu, pracovní stůl na počítač, police na stěnu ,police k televiznímu koutu, vše v obývací části mísnosti. Dále chceme vyměnit dveře do pokoje a koupelny, uvažuji o bílé. Poslední dotaz je na malbu stěn v mísnosti. Děkuji Pragerová
Odpověď   Dobrý den přeji. Nábytek volte v ořechu popř. v bílé barvě. Výmalbu pak volte ve smetanových, bordó a cappucino odstínech. Bordó jen jedna stěna za sedací soupravou.
Dotaz   Bude tedy vhodné kombinovat Obyvák v dubu a jídelna + kuchyň v třešni?
Odpověď   Dobry den Jestli myslite podlahu, tak tu bych volil stejnou
Dotaz   Dobrý den. Posílala jsem dotaz do poradny,ale nedošla mi odpověď.Vybrala jsem si do kuchyně dlažbu Spirit-Rako /45cm/ a chtěla bych znát váš názor zda se hodí do kuchyně tvar U o rozměru 3,60x3 m.Zda není dlažba velmi velká.Pokud ano jaký rozměr obkladu bych měla zvolit mezi horní a spodní skříňky? Můžete mi prosím ještě poradit u dlažby Spirit jak široké spáry jsou vhodné?
Odpověď   Dobry den Osobne mam rad velkoformatovou dlazbu. Vhodne je pouzit, co nejmensi spary.
Dotaz   \dobrý den,prosím o radu. Jaký jídelní stůl,židle a komodu pod televizi do obýváku, který je propojen s kuchyní a je oddělena průchozím obloukem. \kuchyn je dub rustikál, sedačka je rohová běžová/ta je už do stylu modernějšího/ , konferenční stolek také dub hnědý střední s kouřovým sklem. Chtěla bych to trochu odlehčit, zdá se mi tam už dřeva moc. Myslela jsem jídelní stůl stejný jako konferenční/dub/, ale židle a komodu bych chtěla sladit do jiné barvy, ale nevím si rady s barvou a materiálem.Plastové židle se asi do tohoto stylu moc nehodí, že?Komodu bych viděla nízkou pověšenou na stěně, ale zase si nevím rady s barvou a materiálem.Podlaha je dub světlý.Stěny jsou vymalovany světle béžovou.Okna dřevěná, tmavě hnědá.Děkuji moc
Odpověď   Dobry den Stul bych, jak pisete, volil v dubu prirodnim a zidle napr. kozene (napr. fa Cattelan), ktere k tomuto stylu pujdou. Barva kuze muze byt ruzna a urcite interier ozivi. Komodu bych volil spise v laku nez ve dreve, ktereho mate jiz dosti
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jaký vybrat stůl a židle do jídelny, která je propojena s kuchyní a obývacím pokojem. Kuchyně je v provedení lamino odstín Plum od Sýkory v kombinaci s lakem slonové kosti a nerez spotřebiče. V obývacím pokoji a v jídelně je dýhovaná plovoucí podlaha odstín třešeň, stejný odstín i dveře. Líbí se mi chromované židle s ratanovým sedákem, odstín hnědý melír. Nevím, zda je to vhodná kombinace nebo co byste mi doporučil. V obývacím pokoji je zatím skleněný konferenční stolek a sedací souprava krémové barvy. Děkuji
Odpověď   Dobry den Myslim, ze odlehceny design ratan s chromem dobre pujde k Vami uvadenym prvkum interieru
Dotaz   Dobrý den, jak byste řešil plochu před krbem, v jednoduchém moderním interieru ? Podlaha ořech, v kuchyni v otevřeném prostoru dlažba cementi beige. Použít dlažbu i před krbem nebo sklo - jaké ? Jaký materiál byste použil na obklad scodišťových stupňů v tomto prostoru ( schody betonové, stěna sklo). Děkuji
Odpověď   Dobry den Pred krb bych volil sklo polozene na drevenou podlahu. Schodiste bych oblozil drevenymi naslapy a zbytek betonu bych natrel a ponechal surovost. Ovsem zalezi, jak bylo zasalovano.
Dotaz   Děkuji za odpověď. Krb je moderní, nerezový, obložený sádrokartonem a natřen cihlovou barvou. Je součástní otevřeného prostoru -obývák,jídelna,kuchyně.Podlaha plovoucí dub.Ušpinění mě vadí převážně v letních měsících.Stále byste navrhoval obložení dřevem?
Odpověď   Dobry den Tak v tom pripade bych pozil lacobel
Dotaz   Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jakou udělat kuchyni,když chceme dát plovoucí laminátovou podlahu 2-pásy švestku od firmy Haro.Kuchyň je spojená s obývákem,podlaha v celém přízemí stejná,velká okna-obývák dost prosvětlen.Kuchyň až tak ne a je do tvaru U (2,5x3m).A také jakou barvu dveří k této podlaze,když budou do koupelny.Dveře do obýváku budou posuvné na stěnu a rozhodli jsme se pro celoskleněné.je to dobrá volba? Schody od firmy JAP,segmentové-segment černý(možnost barvy stupňů a madla – masiv buk, dub, javor, jasan). Moc děkuji,fajn stránky Daniela
Odpověď   Dobry den Dvere bych volil svetle napr javor - kontrast k poldaze. Sklenene dvere je dobra volba - pspbne je preferuji. A co se tyce kuchyne - dal bych korpus drevinu v kombinaci s lakovanymi dvirky
Dotaz   Dobrý den, naše nový kuchyňská linka je lesklá bílá v kombinaci s ořechem, dlažbu jsme zvolili něco mezi bílou a slonovou kostí (je to vhodná kombinace?) a potřebovala bych poradit jestli nechat výmalbu kuchyně bílou nebo vymalovat a popřípadě jakou barvou?(uvažovali jsme nad šedou).V obývacím pokoji budeme mít laminátovou plovoucí podlahu teak (podlaha je tmavá trochu do červena), a v celém RD by jsme měli mít třešňové dveře (barva se dá popřípadě změnit), a zajímalo by mě zda se podlaha v obývacím pokoji hodí k třešňovým dveřím, nebo máme zvolit raději jinou barvu a jakou?schodiště bude jasanové namořené v dubu a v podkroví je celkem malá chodba, (podlahu tam ještě nemáme vybranou, jakou máme zvolit?), tak zda ty třešňové dveře nebudou prostor ještě zmenšovat…při vstupu z chodby do obývacího pokoje bych chtěla prosklené posuvné dveře(třešeň), jakou barvu nábytku zvolit do obývacího pokoje (líbí se nám stůl, který je jen v typu bříza dýha, dub dýha, hnědo-černá a žluto-hnědá dá se něco z toho zvolit, jídelní část bude spojena z obývacím pokojem) a jakou výmalbu? (chtěli jsme jednu stěnu za TV stolkem do červena a pak nějakou světlou) sedací souprava bude asi bílá nebo krémová. Taky bych chtěla vědět jaká výmalba by se hodila do chodby hlavní dveře jsou zlatý dub a dlažba v chodbě taková červenohnědá. O víkendu se chystáme na výmalbu a pokládku dlažby, tak budu vděčná za vaši odpověď.Děkuji s pozdravem Svobodová
Odpověď   Dobry den Kuchyne - kombinace orechu, bile a slonove kosti je velmi velmi hezky. Malba seda bude take krasna a celek pekne ladit. Obyvaci pokoj - dvere bych volil vice kontrastnejsi, mozna javor ci dub, na ktery je moreno schodiste. Nbytek bych spise volil do prirodniho nebo beleneho dubu v kobinaci s nejakym lakem. Vymalby bych se nebal v zeleno hnede a pod. Vymalba chodby v nejakem zlutavem jasnem odstinu
Dotaz   Dobrý den, naše nový kuchyňská linka je lesklá bílá v kombinaci s ořechem, dlažbu jsme zvolili něco mezi bílou a slonovou kostí (je to vhodná kombinace?) a potřebovala bych poradit jestli nechat výmalbu kuchyně bílou nebo vymalovat a popřípadě jakou barvou?(uvažovali jsme nad šedou).V obývacím pokoji budeme mít laminátovou plovoucí podlahu teak (podlaha je tmavá trochu do červena), a v celém RD by jsme měli mít třešňové dveře (barva se dá popřípadě změnit), a zajímalo by mě zda se podlaha v obývacím pokoji hodí k třešňovým dveřím, nebo máme zvolit raději jinou barvu a jakou?schodiště bude jasanové namořené v dubu a v podkroví je celkem malá chodba, (podlahu tam ještě nemáme vybranou jakou máme zvolit?), tak zda ty třešňové dveře nebudou prostor ještě zmenšovat…při vstupu z chodby do obývacího pokoje bych chtěla prosklené posuvné dveře(třešeň), jakou barvu nábytku zvolit do obývacího pokoje (líbí se nám stůl, který je jen v typu bříza dýha, dub dýha, hnědo-černá a žluto-hnědá dá se něco z toho zvolit, jídelní část bude spojena z obývacím pokojem) a jakou výmalbu? (chtěli jsme jednu stěnu za TV stolkem do červena a pak nějakou světlou) sedací souprava bude asi bílá nebo krémová. Taky bych chtěla vědět jaká výmalba by se hodila do chodby hlavní dveře jsou zlatý dub a dlažba v chodbě taková červenohnědá. O víkendu se chystáme na výmalbu a pokládku dlažby, tak budu vděčná za vaši odpověď.Děkuji s pozdravem Svobodová
Odpověď   Dobry den jiz zodpovezeno
Dotaz   Děkuji moc za odpověď a chci se ještě jen zeptat k té kuchyni měli by jsme vymalovat celou kuchyň šedou nebo jen nějakou stěnu? kuchyň je do L.
Odpověď   Dobry den Za kuchynskou linku bych dal skleneny obklad - lacobel. Tim to cele odlehcime a pak bych vymaloval celou sedou.
Dotaz   Dorý den, chystáme se stavět přízemní rodinný dům.Plánujeme dveře plné i prosklené. Myslíte, že je vhodné dávat do dětských pokojů částečně prosklené dveře? Pokoje jsou přístupné z chodby, která je plynulým pokračováním kuchyně a obýváku. Děkuji.
Odpověď   Dobry den Nevidim duvod, proc by nemohli v detskem pokoji prosklene dvere. Mozna se bojite o bezpecnost - lze pouzit pruhlednou bezpecnostni folii
Dotaz   Dobrý den, v baráku máme propojený obývák s jídelnou a kuchyní. Kuchyň je z olše. Nevím, zda mám i ostatní nábytek volit v olši. Podlaha je všude stejná dlažba a dveře jsou také v olši. Mockrát děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit také nábytek v odstínu buku.
Dotaz   Dobrý den, v baráku máme propojený obývák s jídelnou a kuchyní. Kuchyň je z olše. Nevím, zda mám i ostatní nábytek volit v olši. Podlaha je všude stejná dlažba a dveře jsou také v olši. Mockrát děkuji za odpověď.
Odpověď   :-)
Dotaz   Dobrý den, zařizujeme novostavbu RD a chtěla bych se zeptat, jaká barva dveří (posuvné), nábytku a výmalby se hodí k podlaze teak. Obývací pokoj má 28m2 a bude spojen s jídelnou. Líbí se mi jeden rozkládací jídelní stůl, ale mají pouze odstín bříza dýha, dub dýha, hnědo-černá a žluto-hnědá. Hodí se k té podlaze některý ze zmiňovaných odstínů a jaký nábytek pak použít v obývací části? Sedací soupravu bychom chtěli ve světlé barvě (krémová, cappucino).Jakou dlažbu kolem krbu použít k výše zmiňované podlaze? Hodí se třeba slonová kost, která bude v kuchyni? Kuchyň je v kombinaci ořech bílá, není spojena s obývacím pokojem, jen na obývací pokoj navazuje samostatnou místností.Dále bych se chtěla zeptat pokud bychom zvolili v podkroví dveře třešeň, jakou máme zvolit podlahu? Děkuji za radu.
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlaha teak může mít více odstínů a zabrvení. Jistě se ale k této podlaze hodí světlý javor, popř. tmavý dezén wenge, ořech. Dlažba kolem krbu může být v odstínu smetanová popř. tmavá antracitová. Nábytek poté kombinace odstínu kuchyšnké linky a jídelního stolu.
Dotaz   Dobrý den, ráda bych vás požádala o radu při výběru výmalby v kuchyni. Kuchyň je situovaná na východ, malá o rozloze cca 12-15m2, linka naproti oknu v březové dýze, obklady smetanová/bílá káva, podlaha a dveře dub . Ráda bych prostor oživila. Napadlo mne za linku použít barvu bordó, ale nejsem si jistá zda ji nepoužít ještě na její kolmou stěnu. Ostatní stěny bílá či slonová kost nebo úplně jiná kombinace? Pravá kolmá stěna je nevyužitá, nevím si s ní rady, uprostřed jsou vchodové dveře do ložnice. Pokusím se připojit fotografii zdali by Vás něco nenapadlo. A na kovová futra u dveří mám použít smetanový odstín? /na dřevěné obložení dojde časem/. Děkuji mnohokrát za čas i poskytnutou, cennou radu.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete použít dvě protilehlé stěny v odstínu bordó a zbylé stěny bílá káva. Doplňky pak v bordó a smetanová. Pokud zvolíte bordó odstín za kuchyňskou linku pak jzbylé stěny volte v cappucino a doplňky v odstínu bordó.
Dotaz   Dobrý den, provádíme rekonstrukci kuchyně v bytě panelového domu. Linka má barvu dvířek vanilkovou, boky a deska jsou v barvě dvěra - třešeň. Chtěla bych se zeptat, jakou barvu použít na výmalbu, obklady za linkou a na podlahu. Moc děkuji za odpověď!
Odpověď   Dobrý den přeji. Obklady volte smetanové. Podlahu bych také volila v tomto odstínu světlém popř. také je možný odstín světle šedý, který prostor utlumí a dominantní tak bude kuchyňská linka. Výmalbu bych volila ve světlých odstínech smetanová popř. jednu stěnu u jídelního stolu výraznější v odstínu vanilka s doplňky v bordó.
Dotaz   Dobrý den, provádíme rekonstrukci kuchyně v bytě panelového domu. Linka má dvířka v barvě vanilka a boky a pracovní deska jsou v barvě dřeva-třešeň. Chtěla bych se zeptat, jakou zvolit barvu výmalby, obkladú za linkou a i podlahy. Moc děkuji za odpověď.
Odpověď   :-)
Dotaz   Dobrý den, když tedy k podlaze teak dáme dveře třešeň, jídelní část bříza, obývací část ořech s bílou, smetanovou sedačku, dvě protější stěny za sedačkou a tv cihlově červenou a zbylá výmalba smetanová se smetanovými koberci a doplňky...bude tak celý interir ladit.
Odpověď   Obývací část můžete volit kombinace ořech a bříza, tak aby ladil s kuchyní a jídelním koutem, popř. celý nábytek v bříze. Doplňky ve výrazné barvě výmalby.
Dotaz   Dobrý den, uvažuji o obložení stěny v obývacím pokoji deskami - imitace štípaný kámen. Obložila bych jen jednu stěnu za sedací soupravou(hnědá kůže). Jinak interier podlaha dřevo ořech, kuchyně bílý lak a 2 x komoda lesklý buk. V prostoru je krb, volila bych krb šedá malba. Mám některé doplňky tmavě modré ( obrazy a dekorace). Zdá se Vám tak vhodné ? Volit obklad, příp. šedou použít ještě i na další plochy? Prostor celkem je cca 50 m2. Použila byste ještě další doplňkovou barvu ( koberec apod.) ? Děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych šedívý kámen pouze za sedací soupravou. Další barvu bych již do prostoru nepřidávala, dominantním odstínem mohou být doplňky v modré barvě.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych poradit, jaký odstín zvolit pro kuchyňskou linku, pokud máme kuchyň spojenou s obývacím pokojem - je zde béžová sedačka, nábytek obýváku buk a židle u jídelního stolu s béžovo-červeným polstrováním. Manželovi se velmi líbí odstín calvados, ale já váhám, zda se bude hodit ke zbývajícímu nábytku. Děkuji
Odpověď   Dobry den Asi bych spise volil dvirka v nejakem laku - vanilka
Dotaz   Dobrý den, máme podlahy světlý dub (parketový vzor), parapety bohužel tmavý dub (výrobce neměl světlý dezén) a bílou kuchyňskou linku, kde vysoké skříně mají dýhu zebrano. Kuchyň je propojená s obývákem - jaký máme v obýváku zvolit dezén nábytku? Preferujeme technicistní styl. Děkuji.
Odpověď   Dobry den Nepouzival bych jiz zadnou drevinu. Pouzil bych lak v kombinaci se sklem a matnym bilym kovem
Dotaz   Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem dveří a obložek. Jedná se o rekonstrukci bytu, místnosti jsou malé, stropy nízké (2,45m). Interiér je zamýšlen v moderním stylu. Na podlaze je průmyslová mozaika teak, už vyzrálá - středně hnědé lamelky, občas tmavě hnědá. Dřevěná eurookna jsou v barvě kaštan. Prozatím máme kovové zárubně, ale netrvám na nich. Centrem bytu je obytná kuchyň s kuchyňskou linkou v matném laku v barvě bílá káva a s pracovní deskou z tmavě šedé žuly.Moc prosím o Vaši radu. Děkuji.
Odpověď   Dobry den Dobrou zkusenost mam s celosklenenymi dvermi ve stavajici kovove zarubni, ktera se natre.
Dotaz   Děkuji Vám za odpověď. Ještě k té kuchyni v calvadosu - nepochopila jsem úplně zda navrhujete ponechat korpus v calvadosu a k tomu dvířka ve vanilce nebo korpus v buku, jako ostatní nábytek. Mockrát děkuji.
Odpověď   Dobry den Korpus by mohl byt v calvadosu - bude hezky kontrast
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu. Chtěla bych vyměnit kuchyňskou pracovní desku, obklad stěny linky a vymalovat kuchyň s obývacím pokojem. Kuchyň-linka masiv bříza, spotřebiče v černé barvě, dlažba Focus Almond. Obývací pokoj(spojený s kuchyní)-z části dlažba stejná jako v kuchyni, zbytek plovoucí podlaha a inter. dveře jasan masiv, skříňky a stolek masiv bříza, pohovka má přírodní potah. Jakou zvolit barvu pracovní desky a jak vyřešit obklad stěny za linkou(ne keram. obklad)? Byla by vhodná jednobarevná deska v barvě terakota? Touto barvou bych ještě vymalovala stěnu za televizí v obývacím pokoji. Jaké další barvy volit, aby byl inter. barevně sladěný ? Děkuji za odpověď. Martina
Odpověď   Dobrý den přeji. jednobarevný panel za kuchyňskou linkou je dobrá volba, v odstínu terakota kuchyšnkou linku oživí. Pracovní desku bych volila v šedých až ntracitových odstínech. Výmalbu pak v kombinaci terakota a světlé cappucino (popř. pro dojem ozvláštnění použít studenější šedou, která by prostor nyní celý v teplých odstínech ztlumí.
Dotaz   Dobrý den, ráda bych podlahu dousie UF 1161 a nevm,jakou k ní kuchyňskou linku(tvar U).Hodí se antracitová a horní částí odlehčenou s mléčným sklem?A sedačka?Může být v šedé látce? Děkuji
Odpověď   Dobry den omlouvam se, ale jde o velmi obecny dotaz
Dotaz   Dobrý den, vybírám kuchyni v bílém laku. Kuchyně má tvar L (částečně pod okno) a proti L je samostatný blok vysokých skříní š.1,6 m. Zvažuji, zda tento blok neudělat v šedém laku. Parac. deska by byla antracitová s hliník.hranou. Kombinoval byste barevně nebo nechal v bílé ? Jaký je Váš názor na prac. desky typu Corian a Technistone ? Děkuji
Odpověď   Dobry den Pracovni desky z umeleho kamene jsou velmi odolne, dobre se tvaruji a hezky vypadaji. Trochu problem bych videl v cene. Barevna kombinace bila x sediva bude hezka
Dotaz   Dobrý den, prosím jaký byste volil jídelní stůl a židle do prostoru, na který navazuje kuchyně v bílém laku. Podlaha je dřevěná, ořech am. Dále navazuje schodiště s prosklenou stěnou a rohová sed. tmavě hnědá kůže. Jak byste příp. volil barvy stěn ? Děkuji
Odpověď   Dobry den krasny stul by byl v belenem dubu s obdobnymi zidlemi. Malba cihlova
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jaký ladit nábytek k podlaze dub - přírodní mozaika. Okna máme třešeň, kuchyňská linka je v barvě světlá třešeň a kuchyň s obýv. je propojena. Nevím jaký stůl a židle do obýváku koupit,aby byl pohled příjemný, stejně tak i jaký volit další nábytek do obýváku a jaké dveře do celého přízemního domu, kde máme ve 3 pokojích dubovou podlahu povrch vosk. olej. Podlaha je tou mozaikou dost výrazná a teď jsem bezradná,jak další zařízení skloubit.Děkuji za radu.
Odpověď   Dobry den v tomto pripade bych se drzel te tresne a sjednotil vsechny vyplne otvoru. Jidelni stul bych volil v nedrevenem dekoru - ciste bily
Dotaz   Znovu k dotazu již z minulého týdne. Mám problém s volbou dveří do přízemního RD a stejně tak s volbou nábytku. Hrůza..Kuchyň mám v barvě světlá třešeň je spojena s obýv. pokojem, kde je na podlaze masiv lamelky dub mozaika - přírodní olej vosk.Teď máme kupovat stůl, židle a nějaké nižší skříňky do obýv. pokoje.Tím, že jsem dala kuchyň do třešně (volila jsem z důvodu, že okna jsou třešeň), tak vůbec nevím jak sladit ten dub na podlaze s nábytkem a stejně tak nevím jaké dveře. Kuchyň je do obýv. pokoje otevřená. Konkrétně třeba jaké odstín dveří Sapeli ať již lamino nebo dýha. Jsem z toho dost nešťastná a teď vím, že bych kuchyň v třešni už nedala.Kdyby šly vložit fotky,tak je mám k dispozici. Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Fotografie můžete uložit v dotazu v poradně, ne v chatu. Opravdu kombinace třešeň a dub není vhodná. Dveře proto jistě nevolte v třešni ale v odstínu ladícím k dubu - světlé javorové nebo tmavé wenge, popř. dubové, pokud se nenachází v blízkosti kuchyňské linky. Volte dveře hodně prosklené ať se odlehčí a dubové dýhy není tolik (např. LOTOS, NOTE, TENGA). Nábytek bych poté volila v javoru nebo wenge, podle volby dveří. Vše ale záleží na konkrétním typu prostoru a jeho vybavení. Zda je v moderním, či klasičtějším stylu.
Dotaz   add dotaz č.1) Myslíte, že by se k dané kombinaci hodili také dveře v barvě dub (evropský nebo bělený) - dubové bude schodiště. Dále jsme se chtěli zeptat pokud již máme jídelní stůl v třešni, jakou zvolit barvu kuchyňské linky a její pracovní desky. Zařízení plánujeme v tradičním stylu.
Odpověď   Dobry den Dvere z beleneho dubu by take mohly padnout. Obecne pouzivejte jednotne materialy. Cim vice druhu tim bude vysledek pusobit neutridedene, nerizene
Dotaz   Do jaké barvy bych měla ladit kuchyň - světlou, tmavou ...? Obývací pokoj je spojený s jídelnou a kuchyní.
Odpověď   Dobry den Zvolil bych nedreveny dekor. Lak v barve vanilka bude prijemny
Dotaz   jeste jednou add dotaz c. 1) Pokud tomu dobre rozumim, meli bychom zvolit k jidelnimu stolu v tresni kuchynskou linku take v tresni. Ta by snad mohla byt s cernou pracovni deskou - spotrebice budou nerez-cerna. To by snad mohlo ladit:-)
Odpověď   Dobry den Myslim, ze takto by to slo
Dotaz   To jsem původně měla v plánu kuchyň vanilku, ale manžel chce dřevo masiv. Poradíte mi, jakou barvu?
Odpověď   Dobry den Svetlejsi dekor
Dotaz   Dobrý den, v domečku máme tmavě hnědočervená okna. Limituje mě to nějakým způsobem ve volbě čehokoliv? Např. je možné zvolit světlou kuchyň, přestože je tam tmavé okno? Lze zvolit tmavou/světlou podlahu, dveře, nábytek ... Lze zvolit různé odstíny stěn? Předem děkuji za rady.
Odpověď   Dobrý den přeji. Je dobré odstíny kombinovat tak aby k sobě ladily. Ale co se týká tmavosti, to lze volit různě.
Dotaz   Dobrý den,je možná i Vaše návštěva (nebo návštěva Ing. Čudkové)ohledně doladění interiéru dveřmi? Už jsem zde měla dotaz na dveře do novostavby RD, kde je podlaha dub, ale zkomplikovalo se mi vše kuchyní v odstínu třešeň.Líbí se mi dveře Lotos ale s tou volbou dekoru dveří si nejsem jistá.Děkuji za příznivou zprávu:-)
Odpověď   Dobrý den přeji. Návštěva je bohužel komplikovaná a spíš nerealizovatelná pokud nejste ze severní moravy. Jinak volba dveří může být v odstínu javoru.
Dotaz   Zatím ještě nemáme vybrané ani podlahy ani nábytek a dříve budeme objednávat dveře. Předpokládám, že kuchyň bude světlá, možná višeň. Zapomněla jsem dodat, že přítel se kloní spíše k tmavší barvě dveří. Poradila by jste mi, jakou tmavší barvu vybrat?
Odpověď   Odstín višně není zrovna nejsvětlejší. K tomuto odstínu pokud budete volit další dřeviny, rozhodně již nevolte nikde dub. Můžete ale volit, buk, třešeň, olše, bříza, javor, popř. ořech až. wenge. Ale pokud možno max. tři různé dekory dřeva.
Dotaz   Z Moravy bohužel nejsem. Ten javor by asi nebyl výrazný, podlahy z chodby jsou světlé, béžové a z druhé strany v pokojích je dub mozaika, ošetřená olejem, ale je zvláštní, že každý pokoj má jiný odstín dřeva v závislosti na barvě výmalby.Takže v ložnici je barva podlahy do žluta, pokojík lehce do červena a obývák žluto spíš s nádechem lehce do červena, ale neznatelně. Co teď, když kuchyň je v dekoru světlá třešeň?
Odpověď   Javor je méně výrazný, ale jelikož máte výraznou podlahu, nevolila bych také výrazné dveře. Je dobré nechat vyniknout právě podlahovou mozaiku.
Dotaz   Dobrý den. Zařizujeme starší prvorepublikový domek a nějak si nevíme rady s barevným sladěním dveří, kuchyně a podlahy. Obývací pokoj ( 5x3,5) je propojený s kuchyní (4x3,5) průchodem o velikosti 2,7 metru. V obývacím pokoji jsou dvě okna, v kuchyni jedno okno. Okna jsou nová plastová v bílé barvě. Dveře jsme již zakoupili - byla možnost v akci zakoupit prosklené v barvě dubu ( obložky taktéž ve stejné barvě dubu ). Dveře jsou pouze jedny - z chodby do kuchyně - obývací pokoj je za kuchyní. Každopádně bychom chtěli stejnou plovoucí podlahu do kuchyně i obývacího pokoje. Kuchynská linka by se mi líbila v barvě vanilky kombinované s ??? ( částečně prosklená matným sklem ). Můžete prosím poradit jakou barvu podlahy zvolit, jak kombinovat linku a případně pracovní desku, obklady za linku a vymalování kuchyně a obývacího pokoje? Stropy jsou snížené na výšku 2,3 metru v obou místnostech. Pokud by bylo možné ještě poradit s kombinací barev u obyvací stěny - máme představu např. o barvě jako stěna SPACE B dub fineline/zebrano jasné ( neuvádím firmu, nevím jestli to zde mohu ) Ovšem k jaké podlaze s ohledem na dveře se toto hodí to netuším... Děkuji moc předem za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych podlahu v odstínu dětle šedý. dubu popř. běleného dubu. Nábytek můžte kombinovat smetanový s ořechem. Taktéž bych volila kuchyňskou linku ať prostor působí sjednoceně. Tedy kombinace ořechu a smetanových dvířek s prosklením a nerezovými spotřebiči. Pracovní deska může být jemná šedá, či v ořechu. Zádový panel celoskleněný či světlém šedém. Výmalba poté vždy zvýraznit jednu stěnu volnější např. v cihlovém odstínu či bordó.
Dotaz   Dobrý den,nakonec jsme se rozhodli,že do celého přízemí RD dáme laminátovou plovoucí podlahu od Quick Stepu-doussie UF 1161,dveře do chodby budou skleněné s obložkou v barvě javor.Sedací souprava bude v dnědé barvě -něco jako tvídová látka v odstínech od světle kapučínové až po tmavší hnědou.A lámeme si hlavu,jakou udělat kuchyňskou linku.Kuchyňský kout je s obývacím prostorem (7x5m) propojen.A kombinace vanilková se dřevem mi připadá už moc okoukaná.Ráda bych laminát skombinovala se žulovou deskou.Kuchyňská linka je do tvaru U a ukončena menším pultíkem. Pěkné svátky a moc děkuji za pomoc.
Odpověď   Dobrý den přeji. Kuchyňskou linku bych volila v odstínu javoru v kombinaci s nerezem a sklem. Popř. čistou neutrální linii bílého laku ke kterému můžete kombinovat jakoukoli pracovní desku i obklad.
Dotaz   Dobrý den, mám dotaz na pozadí kuchyňské linky. RD, kuchyň do U - šíře 2,4, délka 3m, na ní navazuje obývák, v celém interiéru podlaha americký ořech, kuchyň bílá lesk, prac. deska hnědočerná - kovové boky. Dveře bílé, do obýváku mléčné sklo. Výmalba obýváku plánují béžová (kouřová), také se mi líbí černobílé barokní tapety. Sedací souprava meruňková. Děkuji za tip
Odpověď   Dobry den predpokladam, ze myslite obklad za kuch. linkou. Pouzil skleneny a to Lacobel v bile barve. Jinak Vase kombinace je moc hezka
Dotaz   Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, či by bolo možné mať bledú podlahu vzor morská tráva zen, interiérové dvere,nábytok a kuchynská linka (sú to spojené miestnosti)vo farbe gaštan, aby to bolo trošku jednotné. Máme ale už kúpenú smotanovú koženú sedačku, bol by to problém?
Odpověď   Dobrý den přeji. K světlé podlaze je možné kombinovat tmavý odstín dveří a kuchyňské linky. K světlé sedačce bych poté volila výraznější kusový koberec a polštářky - např. v čokoládové barvě či temně oranžové.
Dotaz   Dobrý den,prosím poraďte s barvou zdi v panelákové kuchyňi o 8 m2 bez okna.Barva linky vanilka patina s třešní,obložení a pracovní deska švestka.Dlažbu ještě vybranou nemám.Prosím poraďte,příští týden mám realizaci.Moc děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych světlý odstín, jelikož kuchyňská linka má hodně výrazné odstíny třešně a švestky. Volila bych na stěnu jemnou vanilku nebo smetanový odstín.
Dotaz   Dobrý den,prosím poraďte s barvou zdi v panelákové kuchyňi o 8 m2 bez okna.Barva linky vanilka patina s třešní,obložení a pracovní deska švestka.Dlažbu ještě vybranou nemám.Prosím poraďte,příští týden mám realizaci.Moc děkuji.
Odpověď   :-)
Dotaz   Dobrý den ,potřebovali bychom poradit,jaký odstín plovoucí podlahy nebo dlažby se bude hodit do naší nové kuchyně.Skříňky budou nahoře z vysokého bílého lesku a ostatní části i s ostrůvkem z fólie-ořech.Velmi děkujeme.
Odpověď   Dobry den K orechu a bilemu lesku bych volil beleny dub. Nebojte se dreva na podlahu do kuchyne.
Dotaz   Dobrý den, měla bych prosbu. Jsme před renovací rodinného domku, kde by měla být kuchyně spojená s obývacím pokojem. Na podlahu bychom volili dekor ořech či dub. Krb bude velmi jednoduchý s rohovou krbovou vložkou obloženou černou leštěnou žulou či černým mramorem, předpokládáme, že z tohoto materiálu by mohla být i pracovní plocha kuchyňské linky a varného ostrůvku. V kuchyňském koutu uvažuju o velkoformátových dlaždicích šedivé barvy se strukturou. Celý pokoj je orientován na jih, je dobře prosvětlený. Okna bílá plastová, dveře dekor ořech nebo javor (posuvné s pouzdrem). Nevím si rady, jakou barvu by měla mít kuchyňská linka, která budu ve funkcionalistickém duchu, zda lze použít ještě dekor dřeva, lesk či mat, či kombinaci.Zadní stěnu by mělo tvořit sklo, které bude i na podlaze před krbem. Na varný ostrůvek bude "nalepen" kuchyňský stůl, který bych ráda z masivu, lze? ...popř. jaký dekor? A v neposlední řadě výmalba? Mnohokrát děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobry den Uz bych se drevu vyvaroval a pouzil kombinaci vysoky lesk (nejaky svetly odstin), matny bily kov (hlinik, nerez) a pripadne sklo
Dotaz   Dobrý den, měla bych prosbu. Jsme před renovací rodinného domku, kde by měla být kuchyně spojená s obývacím pokojem. Na podlahu bychom volili dekor ořech či dub. Krb bude velmi jednoduchý s rohovou krbovou vložkou obloženou černou leštěnou žulou či černým mramorem, předpokládáme, že z tohoto materiálu by mohla být i pracovní plocha kuchyňské linky a varného ostrůvku. V kuchyňském koutu uvažuju o velkoformátových dlaždicích tmavě šedivé barvy se strukturou. Celý pokoj je orientován na jih, je dobře prosvětlený. Okna bílá plastová, dveře dekor ořech nebo javor (posuvné s pouzdrem). Nevím si rady, jakou barvu by měla mít kuchyňská linka, která budu ve funkcionalistickém duchu, zda lze použít ještě dekor dřeva, lesk či mat, Zadní stěnu by mělo tvořit sklo, které bude i na podlaze před krbem. Na varný ostrůvek bude "nalepen" kuchyňský stůl, který bych ráda z masivu, lze? ...popř. jaký dekor? A v neposlední řadě výmalba? Mnohokrát děkuji za odpověď.
Odpověď   viz drive
Dotaz   Dobrý den, prosím potřebovali bychom radu. Chystáme se měnit podlahu- chceme lamino plovoucí. Potřebujeme vyměnit dveře a zárubně. Vestavnou skříň a kuchyň bude kombinace dub chateau šedý lazurovaný a zelená(nebude lesklá). Nevíme zda volit podlahu i dveře také ten dub?? Nebo jakou byste nám doporučil?? Líbila se nám i akácie vintage. prosím o radu. díky Verča
Odpověď   Dobry den Z principu bych se snazil pouzivat materialy, ktere se v danem interieru jiz objevily. Asi bych volit typ dubu
Dotaz   viz. předchozí dotaz: stůl a výmalba, prosím ? Zastáváte názor dřevěná podlaha i do kuchyně, nedojde účinkem vody k jejímu poškození? - vodě se samozřejmě v kuchyni na podlaze nelze vyhnout...a laminátová podlaha v kuchyňském koutu?
Odpověď   Dobry den Osobne si myslim, ze te vody v kuchyni na zemi moc nebude. I laminatova podlaha se da ve sparach naimpregnovat (protoze jenom spary jsou haklive na vlhko). Kazdopadne si myslim, ze vice vlhkosti, nez pri beznem uklidu zde nebude. Stul v dyze beleny dub - vhodny k "studenejsim" materialum kuchyne. Malba zelenozluta napr.
Dotaz   viz. dříve: Ještě by mě zajímal Váš názor na nadčasovost "lesklé" kuchyně, mám trochu strach, že to je módní hit této doby...A jakou by jste, prosím volil barevnost sedačky do tohoto interiéru? Také bych se chtěla zeptat, viděla jsem takové tmavé, černé desky, které tvořily povrch jedné stěny pod zavěšenou Tv. Vůbec netuším, co je to za materiál a kde ho lze sehnat a zda by to k nám vůbec bylo vhodné?
Odpověď   Dobry den Materialy, ktere jsem zminoval, jsou nadcasove a urcite se budou pouzivat (treba s nejakym dalsim prvkem) stale. Sedaci soupravu bych volil svetlejsi v prirodnich odstinech s nejakym zajimavym dekorem. Cerna deska muze byt lamino, cerny lak, sklo a mnoho mnoho dalsich moznosti. Doporucuji se s Vasimi dotazy obratit na "neonline" architekta a resit vse koncepcne.
Dotaz   Dobrý den, vybírám prac.desku ke kuchyni v jednoduchém designu, v bílém laku. Mám variantu - desku lamino 4 cm s hliníkovou hranou, dasku lamino též s hranou tl.1,3 mm podloženou a provedení Technistone. Barva pravděp. tmavě šedá. Jak byste volil ? Děkuji
Odpověď   Dobry den Jestli dobre rozumim otazce - volil bych variantu s hlinikovou hranou.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu: 1. vinilová podlahovina-v jakých rozměrech, barevné škále je k dostání, je cenově výhodnější než lino/PVC, dlažba? 2. sklo - Lakobel - rozměry, barevnost, k čemu je její užití nejvýhodnější, údržba? Děkuji moc
Odpověď   Dobrý den přeji. Informací, které chcete znát je mnoho a nad rámec této poradny. Rozhodně vinylové podlahy jsou o něco dražší než pvc výhodou je možnost výměny poškozeného kusu. Více informací výhod a nevýhod naleznete např. na www.vase-podlahy.cz. Co se týká lacobelu, je to materiál vhodný do koupelen, kuchyňských linek, postor opticky zvětšuje, nedá se ale do něj později vrtat. Barevná škála je také velká. Údržba je obdobná údržbě skla.
Dotaz   Dobrý den, máme obývací pokoj propojený s kuchyní, v obou částech jsou dubové podlahy, stěny jsou vymalovány na bílo nebo světle šedou, kuchyňská linka je bílá s šedou deskou. Nyní zvažuji pořízení nízkých skříněk do obývacího pokoje. Uvažovala jsem, že boky skříněk a vrchní deska by byly v jiné barvě než šuplíky - jaké mám volit kombinace? Šedivý korpus + bílé šuplíky nebo opačně nebo někde zopakovat i vzor z podlah?
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit vámi volenou kombinaci šedé a bílé. Ale pokud chcete prostor zútulnit, volte např. kombinaci dubového korpusu s bílými dvířky a šuplíky. Poté je dobré oživit prostor další barvou např. červenou, či olivově zelenou na doplňcích.
Dotaz   Dobrý den, potřebovala bych radu ohledně barevnosti stěn. Obývák i kuchyň je propojena, barva podlahy je zlatý dub, kuchyň je v barvě slonové kosti, lesklá, deska je v ořechu, v obýváku je sedačka krémová, nábytek bříza, stůl je skleněný, kobereček pod ním v barvě capuccina. Doplňky jsou laděny vínově. Nevím proto, jakou barvou bych měla stěnu v obýváku vymalovat, chtěla bych jen jednu stěnu vymalovat barevně, zbytek nechat ve světlých barvách. Děkuji za radu
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete vymalovat za sedací soupravou jednu stěnu v odstínu bordó jako doplňky zbylé stěny smetanové max. vanilkové.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jaké zvolit barevné doplňky do obývacího pokoje spojeného s kuchyní(výmalba jedné stěny, dekorační polštářky, květináče, atd...).Místnost má 47 m2 a rozdělení je pouze kuch.ostrůvkem. Kuchyňská linka je kombinace javor lamino-korpusy a čela zásuvek antracit, úchytky jsou řešeny jako průběžné hliníkové lišty. Výklopy jsou pískované sklo do hliníkových rámů.Pracovní deska je technistone, barva slonová kost, jídelní stůl má tutéž desku položenou na hliníkových profilech vyrobených na míru, židle jsou z kouřového polyprophylenu.Sedací souprava má barvu středně šedou-dunkelgrau novalife. Podlaha v celém prostoru přízemí je jednotná, dlažba 45x45 Yucatan arena ze Sika(barva nejde přesně popsat, jemně flekatá, béžovo okrová a úplně hladká, dveře od Sapeli typ Tenga světlá olše.Okna jsou dělená Alu/dřevo, barva antracit/javor uvnitř.Potřebuji barevně rozseknout tento prostor. Děkuji.
Odpověď   Dobry den Musim rici, ze jde o velmi tezky dotaz. Interier bych musel videt, popis je malo. Omlouvam se
Dotaz   Dobrý deň! Poprosila by som vás o radu pri zariaďovaní kuchyne, ktorá je spojená s jedálňou a obývačkou, čiže tvorí to jeden celok. Priestory nie sú moc veľké, preto neviem či môžem na podlahu použiť tmavší odtieň plávajúcej podlahy a nábytok by bol v kombinácii biela a makasar, stena + doplnky zelené. Zatiaľ som videla makasar len lesklý a preto neviem či by to nepôsobilo veľmi chladne.
Odpověď   Dobry den Tmava podlaha v celem interieru bude OK. Malby a doplnky taky fajn. Jen si myslim, ze nabytek by mel k bile mit svetlejsi drevo
Dotaz   Dobrý den,ráda bych se zeptala, jaká podlaha a dveře by se hodily ke kuchyňské lince olivové dřevo,šedá pracovní deska(ze stejného materiálu je i obklad za linkou) vrchní skříňky jsou kombinace ol.dřevo, hliníkové rámečky a mléčné sklo,nerezové vest. spotřebiče. Ve stejném provedení bude i jednoduchý nábytek do obývacího pokoje a vestavěná skříň na chodbu. Podlaha by měla být v celé bytě jednotná - 4+1 v paneláku.Oliva má výraznou kresbu. Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobry den Volil bych tmavou podlahu - orech
Dotaz   Dobry den, mame kuchyn spojenou s obyvacim pokojem - tvar L. Podlahy jsou svetly dub, kuchynska linka je bila s sedou deskou. Malba je bila v kombinaci s sedou, v obyvaku je cerny krb a cerna sedacka. Jakou mame volit barvu jidelniho stolu a dalsiho nabytku v obyvacim pokoji? Dekuji.
Odpověď   Dobry den Volil bych nejake vyraznejsi tmavsi drevo. Orech, zebrano
Dotaz   Dobrý den,v obytném prostoru ,který je spojený s kuchní je položena světle šedá dlažba, dveře jsou v ořechu, kuchyň bych chtěla v laku ve vysokém lesku v kombinaci se dřevěnou dýhou, ale neumím se zcela přesně rozhodnout jaký odstín laku i dřeva by byl vhodný- šedý s ořechovou dýhou, či javorovou dýhou, deska může být v antracitu? Jaký pak zvolit nábytek a sedačku do obytné části a jak vymalovat stěny? děkuji daniela
Odpověď   Dobry den Ke kuchyni. K tomu, co jiz je bych kuchyn dal v orechu a vysoky lesk napr. vanilka nebo slonova kost, deska atracit. Nabytek jednoduchy s nejakou vodici barvou, aby nebyl prostor prilis mdly
Dotaz   Dobrý deň, mám javorovú kuchyňu, šedú dlažbu a šedý obklad. Poraďte mi prosím ako by som mala vymalovať. Rozmýšľala dom nad kávovou farbou. Ďakujem
Odpověď   Dobrý den přeji.Můžete volit také výraznější odstín výmalby. Oranžová, olivově zelená, popř. tyrkysová.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu jakou dát pracovní desku na kuchyň dvířka vanilková a korpus tyrolský čokoládový buk, a prosím vás dlažbu by jsme chtěli rako zebrano hnědé. Je tato kombinace vhodná? Děkuji za odpověĎ
Odpověď   Dobrý den přeji.olila bych pracovní desku v odstínu smetanovém či šedobéžovém. Obdobně také dlažbu. Můžete ale také volit dlažbu zebrano popř. zebrano světlé.
Dotaz   prosím o radu ve výběru barvy na zdi kuchyně ve starším rod.domě.Kuchyně odstín buk přírodní světlý,pracovní deska sv. šedá polyform s 224,podlaha Novilon Nova8042 odstín béžová hnědá oranž i došeda do tvaru kostek.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych jednu stěnu v odstínu cihlové oranžové v kombinaci se světlou šedou výmalbou kolem kuchyňské linky.
Dotaz   Dobrý den, prosím máte zkušenost s granitovým, příp. keramickým dřezem ? Jaký byste doporučila raději a odstín - k desce lamino šedé, hrana nerez matný? Nevím jestli šedý nebo černý. A váhám též jestli hranatý jednoduchý tvar nebo s odkapem. Prosím o názor na materiály. Kuchyň je bílý lak. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych jednoduchý hranatý tvar s menším odkapem v odstínu pracovní desky, popř. antracitový, který by tak mohl ladit s varnou deskou pokud ji máte v černém provedení.
Dotaz   Pěkný den, jak by jste vybrala pracovní desku ke kuchyni v bílém lesku, zapuštěné nerez úchyty. Nabízí se různé tlouštky (tenké se mi zdají zajímavé 1,3 cm a pak 4 nebo 6 cm). Váhám nad materiálem, zda coran či lamino třeba s hranou. Radka
Odpověď   Dobrý den přeji. Volba výborného, odolného materiálu corianu je jistě výborná. Poté volte odstín šedý, či antracitový.
Dotaz   Ve spojeném prostoru kuchyň+obyt.část bych chtěla natřít stěnu krbu šedě. Myslíte, že bude pěkné natřít též jednu stěnu v kuchyni, která je bílá s bílým lacobelem a šedou deskou. Kuchyně je do U, v čele je okno. Myslela jsem nátěr jen na jedné stěně, částečně za blokem vysokých skříní. Díky
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit šedou výmalbu také v kuchyňské části, je ale také možné volit výraznější odstín např. oranžový či moderní tyrkysový.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně kombinace dřevin. Chtěla bych kuchyň v barvě vanilky ve vysokém lesku v kominaci se dřevem a chtěla bych použít buď javor, ořech,wenge či palisandr.Dveře mám v ořechu. Poraďte mi prosím, která z těchto dřevin by byla nejvhodnější.Děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych korpus v odstínu ořechu popř. palisandr - ten ale opravdu s ohledem na odstín, který volte tak aby se co nejvíce podobal odstínu dveří.
Dotaz   Můžete prosím poradit s barvou pracovní desky u kuchyňské linky která je v kombinaci zebrana a vanilky?Dlažba je ve světle šedém matovém provedení Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych pracovní desku v odstínu dlažby, tedy světle šedém.
Dotaz   Dobrý den.Mám dotaz zda se dá použít materiál kuchynských dvířek MDF(hladké a mírně zaoblené)na nábytek.Existuje popř.podobný materiál a jaký?
Odpověď   Dobrý den přeji. Mdf materiál lze také použít na výrobu nábytku.
Dotaz   Dobry den, potrebovala bych poradit s vymalbou obyvaciho pokoje, ktery je spojeny s kuchyni (kombinace:bile predni plochy, boky evropsky orech)a jidelnim koutem (stul a zidle v barve nabytku v obyvaku). Zatim jsou vsechny steny bile. V obyvaku je kozena sedacka v barve bile kavy, nabytek je z cokoladoveho dubu a koberec je v barve sedacky.Podlaha je dubova v barve medu. Mame velke prosklene plochy misto oken a prostor otevreny az do strechy, takze spoustu svetla. Klidne bych sla i do odvaznejsich barev. Moc dekuji za radu
Odpověď   Dobry den nebal bych se vzhledem k podminkam, ktere popisujete, volit sytejsi odstin. Napr. cihlovou
Dotaz   Dobrý den, ráda bych realizovala kuchyň v laku ve vysokém lesku v odstínu světlé vanilky, prosím Vás o radu ohledně výběru pracovní desky,obkladu a výmalby. Podlaha je světle šedá dlažba. Děkuji
Odpověď   Dobry den Desku bych volil tmave sedou. Vymalba muze byt napr. do olivove
Dotaz   Dobrý den, nevím si rady s dlouhou zdí v obývacím pokoji 30m2 spojeném s kuchyní 12m2. V obývacím pokoji je dubová světlá podlaha, velká rohová okna zlatý dub, před nimi je velká rohová sedačka pískové barvy Polstrin Daidalos. Naproti sedačce je stěna s TV a za ní je obložen pískovcem pruh odshora dolů. Stěna, o kterou se mi jedná, je na tuto stěnu kolmá a je zatím bílá, jednolitá, není v ní žádné okno, je 7m dlouhá. Do prostoru vykukuje bílá linka obložená červeným skleněným obkladem. Mám stěnu nechat bílou či vymalovat či umístit na ni nábytek? Zatím to vypadá velmi neútulně. Předem děkuji za radu.
Odpověď   Dobry den Podivejte se na nejake tapety. Jednoduchy vzor Vam prostor velmi zutulni
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu s výběrem laminátové plovoucí podlahy, kterou chceme v obou patrech stejnou, tzn. i v podkrovních pokojích. Okna máme borovice, odstín antický teak (hnědočervená), vnitřní dveře chceme dát ořech premium, je to odstín skoro totožný s okny. Ten typ dveří , co jsme si vybrali totiž dělají jen v pěti odstínech a ořech vypadá nejlépe. Obývací prostor (výmalba bílá káva, nábytek bříza), hala (výmalba bílá káva světlejší) a kuchyně (linka uralský dub, dlažba světlounce béžová lesklá, výmalba smetanová) jsou od sebe odděleny jen dvěma obloukovými klenbami.V patře je dětský pokoj (výmalba zelenožlutá, nábytek bříza) a ložnice (výmalba meruňková, nábytek dub - řada MALM z Ikey). Zatím uvažujeme o dubu přírodním - 3 parketa. Myslíte, že se tam bude hodit, nebo co jiného by bylo lepší? Můj druhý dotaz je ohledně chodby. Dlažba bude světlá Fila krém od Sika(krémová s jemnými béžovými a hnědými proužky), chtěla bych poradit jakou barvou vymalovat a jaký odstín by byl nejlepší pro předsíňovou stěnu. Líbil se mi bělený dub, ale mám obavy, aby to nevypadalo příliš mdle. Moc děkuji za všechny odpovědi. Martina
Odpověď   Dobry den Myslim, ze prirodni dub je idealni varianta. Do predsine zvolte sytejsi odstin a beleny dub bude moc hezky
<< zpět ( stránka 17 / 53 )    |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 |15 |16 |17 |18 |19 |20 |21 |22 |23 |24 |25 |26 |27 |28 |29 |30 |31 |32 |33 |34 |35 |36 |37 |38 |39 |40 |41 |42 |43 |44 |45 |46 |47 |48 |49 |50 |51 |52 |53 |
 
 
fotogalerie
Dveře STRONG.

>>

Dveře MASTER.

>>

video
Úklid zcela banální.

>>

Jednou utřít stačí .

>>

Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře