Pragointerier

kuchyně

Dotaz   Dobrý den přeji, potřebujeme poradit: kuchyň kombinace bílá lesk/ořech meráno - hnědé! (na vizualizaci je spíše do červena), okna třešeň. Jaký dekor dřeva volit na podlahu+dveře (světlejší) a dále jaký nábytek, případně jakými barvami vymalovat? Eva
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych podalhu a dveře v dekoru javoru, bříze. Nábytek pak v meranu hnědém popř. v kombinaci s bílým leskem. Výmalbu můžete volit v bordó s jemnou šedou či béžovou.
Dotaz   Dd,jakou zvolit výmalbu do předsíně s olšovou stěnou a skříní. Je úzká 1,3 na 3,7m. Vedou z ní dvoje dveře (jedny celé olšové, druhé se sklem) a průchod bez dveří do kuchyně a průchod po dřevěných bukových schodech do patra.Nyní výmalba bílá.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych výmalbu jemnou khaki, nebo olivovou popř. limetkovou, tím se zvýrazní teplý odstín olše.
Dotaz   Dobrý den, jak vyřešit obklad v rohu (boku) kuchyně, kde jsou horní skříňky hluboké cca 38 cm a dolní klasicky. Navíc horní skříňky budou mít přesah čelní desky přes korpus-pokud to zarovnám se spodkem korpusu, zepředu to nebude v 1 laině. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Bohužel jsem asi nepochopila Váš problém a tak nemohu proadit, potřebovala bych to vidět.
Dotaz   Dobrý den, hodí se k sobě bílá kuchyňská linka s pracovní deskou kokos, podlaha buk vinyl a tmavě šedé obkládačky? Jaké volit dveře - v celém bytě máme z borovice, jaký volit jídelní stůl a židle.
Odpověď   Dobrý den přeji. můžete volit dveře sladěné k podlaze buk. Stůl a židle čistě bílé.
Dotaz   Dobrý den. chtěla bych se zeptat, jakou barvu mame zvolit v obyvacim pokoji, ktery je propojeny spolecne s kuchyni. V kuchyni mame vymalováno zelenou barvou. V obyvacim pokoji bude svetly nabytek - barva jablon. Podlahu mame take svetlou. Dekuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit výmalbu béžovou s jemnou šedou.
Dotaz   Ještě se zeptám, kuchyně, chtěl bych ji ve světlejších barvách. Jak ji rozmístit v pokoji? bylo by možné rozdělit kuchyň v polovině barem? a u okna vařit a zbylo by místo pro stůl. Jakou volit podlahu? pvc, plovoucí.
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu bych volila pvc. Váš návrh je možný ale na přesnější řešení, zde nyní nemám prostor.
Dotaz   Dobrý den, máme spojený prostor - obývák, kuchyň, jídelna a hala, ze které se vstupuje do koupelny a dalších dvou pokojů, je tam také schodiště do patra. Okna máme plastová v dekoru oboustranný ořech. Podlahu uvažujeme vinyl v odstínu dub.
Odpověď   Dobrý den přeji. Dub a ořech lze dobře kombinovat.
Dotaz   Jakou byste doporučovala barvu kuchyně a kuchyňské desky - přímo v kuchyni je jedno ořechové okno. A jaké by měly být dveře? Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit kuchyňskou linku v ořechu s bílým leskem na dvířkách dveře v ořechu.
Dotaz   Přeji hezký den. Chtěla bych se s vámi poradit zda by bylo možné obložit stěnu za kuchyňskou linkou obkladem z umělého pískovce .Je to od italského výrobce obklad 30*60cm.Máme tím obložené dva komíny a jelikož nám něco zbylo a velice by se to i hodi
Odpověď   Dobrý den přeji. Již jsem psala níže, že to možné je, ale možná by bylo pro údržbu vhodné před obklad dát ještě sklo.
Dotaz   Vybíráme barevnou kombinaci pro obývák s kuchyní.Linka už tam je,takže bychom barvy nejlépe odvodili od již použitých: bílá (skříňky) a buk (podlaha, dveře).Preferujeme zelenou a břízu.Hodí se k sobě?Přikládám i ukázku podobné realizace,ale s bukem.
Odpověď   Dobrý den přeji. Jistě volba je velice příjemná a nebála bych se jí. Zelená prostor příjemně oživí a bílá lesklá na nábytku hezky vynikne.
Dotaz   Dobrý den, přestěhovali jsme se do zrekonstruovaného bytu ,kde je rohová kuchyně ve tvaru U s velmi malým obývacím pokojem dohromady ,vše je v odstínu olše ( i obývací stěna ).Chtěla bych se zeptat,jaké barevné doplňky zvolit k oživení interiéru.Děku
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit limetkové, nebo orchideové či bordó doplňky v kombinaci se smetanovou.
Dotaz   Dobrý den, potřebovala bych poradit s barvou obkladu ke kuchyňské lince. Uvažovali jsme o barevném skle, ale vychází za M2 cca 4000Kč, tak se vracíme k obkladu. Líbil by se nám větší formát, jen se nemůžeme rozhoupat s vhodnou barvou. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Normálně bych se snažila obklad sladit s dlažbou, ta ale ve Vašem případě není zrovna ke stylu kuchyňské linky nejvhodněji zvolená proto bych volila spíš světlý dekor vycházející z dvířek kuchyňské linky. Také bych uvažovala o použití zádové desky v dekoru desky precovní.
Dotaz   Dobrý den,do novostavby RD plánujeme kuchyň v barvě javor či bříza. Jakou byste doporučila kuchyňskou desku a jakou barvu podlahy? Na kuchyň navazuje jídelna a obývák, podlaha bude všude stejná. Děkuji Jana
Odpověď   Dobrý den přeji. Na podlahu bych použila PVC či Vinyl v dekoru dubu nebo ořechu. Pracovní desku a zádovou desku v dekoru šedém, či hnědém nebo v dekoru zvolené podlahy.
Dotaz   Dobrý den, prosíme o radu ohledně dveří. Okna máme ořech, ten chceme i na korpus kuch.linky v kombinaci s vanilkou, sl. kostí nebo capuccinem. Pohlaha thermofix buk rustical. K tomu dveře ořech, nebo zárubeň ořech a křídlo dle dvířek linky?Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych dveře v ořechu. Nábytek pak v kombinaci kuchyňské linky.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Bydlíme s přítelem v panelákovém bytě 2+1. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Nyní nám ovšem nastal problém, kam umístit dětský pokoj. Napadlo nás, že jediným možným řešením je přesunout kuchyň do obývacího pokoje vedle kuchyně a místo kuchyně udělat malou ložnici a dětský pokoj dát místo současné ložnice. Myslíte, že tento nápad je reálný? V příloze zasílám současný půdorys kuchyně a obývacího pokoje a prosím Vás o radu, jak nejlépe přesunout kuchyň (včetně jídelního koutu) do obývacího pokoje s tím, že bychom kuchyň chtěli mít umístěnou pod oknem. Počítáme s tím, že současný nábytek (sedačka,kuchynšká linka, jídelní stůl) bude vyměněn za nový s vyhovujícími rozměry dle možností místnosti. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Markéta M.
Odpověď   Dobrý den přeji. U panelového domu bude problém s odpady a přívodem vody do kuchyně, jelikož jsou stoupačky hodně daleko od obytné části. Nejreálnější variantou by bylo umístění kuchyňské linky místo tv sestavy, což by bylo nejblíže. Linka by byla ale minimálních rozměrů. Další možností by bylo uvolnění ložnice pro dětský pokoj a přesunutí ložnicové části do části obytné (za použití rozkládací sedací soupravy nebo výklopné postele). Vzhledem k nákladnosti takové přestavrby bych spíš uvažovala o koupi nového bytu 3+1. Případnou inspiraci můžete nalézt v časopise Domov č. 5/11 (http://bydleni.idnes.cz/uz-nikdy-pres-koupeln u-do-kuchyne-tri-reseni-pro-panelakovy-byt-1-1-1cn-/dum_osobnosti.aspx?c=A110518_142110_dum_osobnosti_rez)
Dotaz   Dobrý den,poraďte nám prosím,máme novostavbu a zatim nemáme žádné podlahy jen omítky a stropy(kuchyň a obývák jsou dohromady strop je dřevěný).Velice se nam libi koloniální styl,kuchyň by se nám líbila bílá a ostrůvek,nábytek palisandr,podlaha barva?
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych světlou podlahu v běleném dubu, či dubu stříbrném. Popř. jiný světlý dekor podlahy spíš v bílém nádechu.
Dotaz   Dále bych chtěl poprosit jak mám sladit obývák, který je propojený s kuchyní. Kuchyň je tmavě hnědé barvy se světlou pracovní deskou i dlažbou. V obýváku je podlaha s PVC tmavě hnědé barvy dekor dřevo. Nevím jaké odstíny nábytku,sedačky ,stěny? Děku
Odpověď   Dobrý den přeji. Nábytek volte v kombinaci jako u kuchyňské linky. Sedačku pak můžete volit výraznější v bordo, nebo neutrální béžová či šedá a výrazný odstín výmalby v limetce, lila, orchidea či bord=o s jemnou šedou.
Dotaz   Dobry den, prosim o radu ohledne barvy vinylove podlahy a zdi v kuchyni a predsini. Na kuchyn navazuje velka predsin, ve ktere jsou skrine s dezenem hrusen. Kuchyn bude v polomatu magnolia, deska matna sedocerna melirovana, dvere v celem byte orech
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych vinylovou podlahu ve světlém šedobéžovém dekoru, nebo bříza, javor. Výmalbu předsíň cappucinová, kuchyň limetka či khaki.
Dotaz   Dobrý den, máme vybranou kuchyň, korpus a deska ořech a k tomu lakovaná dvířka capuccino. Za kuchyň bychom chtěli velkoform. obklad, ale nevíme jaký odstín by byl nejvhodnější a jakou zvolit barvu výmalby a barvu podlahy. Děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den přeji. Dekor ořechu vypadá na ořech nějaký bělený. Obklad a dlažbu bych volila jemnou šedou. Doplňky pak prostor oživí.
Dotaz   Dobrý den, přikládám svůj dotaz jako přílohu, nejsem si jist, zda předchodí došly pohromadě. S pozdravem Zbyněk
Odpověď   Dobrý den přeji. Na dotaz ohledně ložnice jsem odpovídala níže. V obytné části bych volila nábytek v dekoru kuchyňské linky. Popř. světlý nábytek v lesku, který pak vynikne k tmavé podlaze. Výmalbu pak můžete volit v limetce s jemnou šedou. Sedačku světlou šedou či smetanovou nebo tmavou hnědou.
Dotaz   Dobrý den,v našem novém RD plánujeme kuchyň v barvě a portuna bílá a portuna černá, jaká se k tomu hodí podlaha a jaké barvy dveře? Kuchyň je spojená s obývacím pokojem,musí být tedy v obývacím pokoji nábytek také v černo bílé? Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych nábytek v obytní části také v bílé barvě. Podlahu můžete volit šedou, šedý stříbrný dub, nebo světlé cocobolé, či wenge a k tomu bílé dveře.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu.Máme kuchyň spojenou s obýv.prostorem.Okna v barvě cherry amareto.Uvažujeme o plovoucí podlaze - canada javor,dveře - třešně a kuch.linka buk, lze to takto kombinovat?Jakou zvolit barvu výmalby a nábytku Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Kuchyňskou linku bych volila spíš v třešni a takéž nábytek aby bylo vše sladěné s dveřmi. Výmalbu bych pak volila v jemné béžoév či khaki se smetanovou.
Dotaz   Dobrý den, budeme mít spojenou kuchyni,obývací pokojem a pracovnu, místnost do tvaru L. Kuchyňe světlá trnka, pracovní deska a obklad za linku beton světlý. Okna máme ořech, ale potřebovali bychom poradit barvu PVC, dveří a výmalby. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu a dveře bych volila v ořechu a zbylý nábytek taktéž ve světlé trnce. K tomu šedou výmalbu v kombinaci s výraznějším odstínem např. limetka či orchidea.
Dotaz   Dobrý den,chtěli bychom vymalovat obývací kuchyň,velmi tmavá místnost orien.na západ.Představola bych si nějaký strukturní nátěr příp.jakým způsobem byste malbu řešila Vy.Moc děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych výmalbu ve skořicové barvě na kratší stěně prosti oknu zbylé části jemné béžové.
Dotaz   Ještě dotaz k velkoformátovému obkladu za kuchyň. Myslíte, že by bylo vhodnější obložit po všech stranách do stejné výšky (cca k digestoři), nebo by bylo zajímavější obložit stěnu s digestoří např. 20cm od stropu. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Za digestoří bych v její šířce volila obklad až ke stropu zbylé části ve výšce pod skříňkami.
Dotaz   Prosím o radu, jak vymalovat obývák spojený s kuchyní. Linka je z olše a část dvířek je tmavě modré barvy. V obýváku máme čokoládově hnědou sedačku. Poraďte jaký nový nábytek pořídit.Líbí se nám buď duk sukatý nebo buk jádrový.Dveře a podlaha buk.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit buk jádrový s lesklými čokoládovými dvířky. Výmalbu pak světlou limetkovou.
Dotaz   Dorbý den. Prosím o rady. máme obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou.kuchyn bude bílá lesk okna jsou bíle. dveře ořech.krb je omítlý na šedo. podlaha bude ořech plovoučka.jakou zvolit pracovní desku, a jestli máme dát sklo nebo mozajku ?
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila ybch šedou pracovní a taktéž zádovou desku. Popř. bílé či šedé sklo.
Dotaz   Dobrý den, mám interiérové dveře v barvě buku a ráda bych se zeptala, jakou by jste volila barvu kuchyňské linky, pracovní desky a podlahy?
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu bych volila v buku a kcuhy%nskou linku v bílém lesku s bukovou pracovní a zádovou deskou.
Dotaz   Dobrý den, mám dveře a obložky v barvě ořech, týkovou podlahu, jakou by jste volila barvu kuchyňské linky, desky a obkladů?
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych bílou kuchyňskou linku s ořechovou pracovní a zádovou deskou. Nebo ořechovou linku se světle šedou pracovní a zádovou deskou.
Dotaz   Dobrý den,máme velký propojený prostor obývák, kuchyně a chodba. Nad kuchyní je galerie a obývák je až pod střechu. Dveře, ořech nebo wenge.V celém prostoru chceme tmavou dlažbu a nevíme zda imitace dřeva bude vhodná. Kuchyně tmavá se světlou, jaké?
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu bych volila spíš světlejší v šedé barvě. K tomu dveře wenge a linku wenge s bílým leskem. Pracovní desku světle šedou a taktéž zádovou desku. Imitaci dřeva na dlažbu bych nevolila.
Dotaz   Jaký dekor použít na kuchyňská dvířka. Kuchyň je propojena s obýv. pokojem. V pokoji je plovoucí podlaha buk a nábytek buková dýha. V kuchyni na podlaze dlažba světle šedomodrá, obklad u linky bílý matný, deska vzor drcený kámen, šedomodrý. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit bílá lesklá dvířka nebo světlá buková.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu s výběrem dveří a podlah do chodby a obývacího pokoje v novostavbě. Pokoj má poměrně dominantní okna barvy třešeň a je spojen s kuchyňským koutem, kde by měla být bílá(krémová) kuchyňská linka s pracovní deskou ve světlém dřevě. Podlahu bychom chtěli dřevěnou, zřejmě dub. Na obývací prostor navazuje nepříliš velká chodba se schody z dubu. Stěny budou pravděpodobně bílé, jen "kamenné" obložení obestavby krbu.Jaké k této kombinaci zvolit dveře a dlažbu do chodby, kuchyně a vstupních prostor? Moc děkuji za radu.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila ybch světlou šedou dlažbu a k tomu dubové dveře či dveře z běleného dubu.
Dotaz   Dobrý den, prosím poraďte mi s výmalbou - pokoj je hodně světlý, podlaha dub, obývací stěna i kuchyně bílý lesk (navazují na sebe). Pohovka krémová, koberec zelený - měli bychom změnit barvu pohovky nebo koberce? A jak vymalovat? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Výmalbu můžete volit šedou, krémovou či nádech do zelenkavé barvy. Zbylé části v dekoru jemné krémové barvy sedačky. Doplňky hnědé a zelenkavé.
Dotaz   Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jaký dekor lamina použít na dveře(stěny i okna jsou bílé) V obýváku a ložnici máme dub tmavý, ve spojovací předsíni a v kuchyni máme dub bělený (podlaha je vinyl). Vertikální nebo horizontálně? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych bílé dveře.
Dotaz   Dobry den. Jak sladit barvu laminatove podlahy a kuchynske linky, aby se dekory dreva netloukli? Napiste mi prosim inspirace pro svetlou podlahu a i pro tmavou. Libi se mi podlaha v barve dub sukovity selsky vzor, nebo orech. Co pak s tou linkou?
Odpověď   Dobrý den přeji. Pokud použijete tmavý dekor v ořechu pak volte kuchyňskou linku v korpusu ořech a dvířka světlá javor nebo bílá. Popř. světlou pdolahu v javoru, běleném dubu a k tomu ořech a bělená dvířka.
Dotaz   Dobrý den,ještě prosím o radu v obýv.p.+kk.Nyní:podlaha ořech,kuchyň bílá,deska šedočerná,dveře bílé.Plán:stůl tmavý(wenge),židle bílé,pohovka světlá(bílá,šedá,krémová?).Lze nábytek wenge,výmalba šedá,cappuccino za kuchyň,doplňky zelena?Nebude tmavé?
Odpověď   Dobrý den přeji. Vaše představa je příjemná a stačí jen zrealizovat.
Dotaz   Dobrý den, mohla byste nám poradit, jakou barvu kuchyně+keramické dlažby a obkladů bychom měli zvolit a k tomu odpovídající barvu plovoucí podlahy v obýváku. Barevný návrh kuchyně je v příloze. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. K navžené kuchini je nejlépe volit šedou dlažbu a taktéž obklad. Podlahu bych volila wenge, či stříbrný dub.
Dotaz   Dobrý den, byla by vhodnější jiná barva kuchyně (než červená)vzhledem k menšímu prostoru? Viz. Dotaz níže..děkuji
Odpověď   Osobně bych volila světlou kuchyň v šedé nebo bílé barvě. Červený lak je také háklivý na otisky. Bílá je z laku nejpraktičtější.
Dotaz   Pokud budu mit tedy belenou podlahu, orech korpus kuchyne a belena dvirka kuchyne, jake zvolit dvere? dub k podlaze, nebo orech k te lince?
Odpověď   Slaďte dveře s podlahou.
Dotaz   Jak vymalovat+doplňky?Obývák spojen s kuchyní otvorem š.90cm.Obývák: podlaha+nábytek buk,jíd.+konf.stůl buk pařený.Sedačka+židle béžová kůže.Kuchyň:dlažba sv.šedomodrá,linka ořech,deska šedomod.drc.kámen, obklad bílý,bar.pult buk,ledn.+digetoř nerez.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych výmalbu ve dvou sytostech šedé až šedozlenkavé barvy. Za sedací soupravou a tv sytější odstín zbylé části světlé.
Dotaz   Dobrý den. Postupně omlazujeme řadový domek z 80.let a nyní stojíme před výběrem vhodných interierových dveří. Hlavní komunikační prostor v 1.NP je chodba 2,2 x 2,2m bez oken navazující na schodiště též bez oken. Zde je 6 dveří, vždy 2 vedle sebe na každé stěně, vedoucí do kuchyně a obývací místnosti, na malé WC a do koupelny (obě místnosti bez oken), do pokojíku a ložnice. Zaujala nás firma Sapeli, dveře Fest. Můžete, prosím, poradit: 1)Jaký vybrat tvar dveří? Z Funkčního hlediska by podle nás vyhovovaly dveře do kuchyně a obývací místnosti co nejvíce prosklené z důvodu osvětlení chodby (model 40), zbylé dveře pak plné z důvodu intimity. Máme ale pocit, že by pomohlo odlehčení a prosvětlení alespoň malým prosklením i ostaních dveří. Na WC a do koupelny (model 65-vertikální úzké prosklení asymetrické) sklo satinato, do pokojíku a ložnice (model 50-vertikální prosklení symetrické) sklo čiré, mačkané. Jaký máte názor na takové řešení (zejména z důvodu zajištění dostatečné intimity na wc-proto úzké a asymetrické zasklení)? 2)Jaký vybrat barevný odstín? Podlaha na chodbě je čtvercová mozaika z malých dubových parket. Z možností výběru v CPL nás zaujal odstín dub a teak. Teak má výraznější strukturu ale jeví se nám do malé chodby dost tmavý.Nebude vhodnější dub případně jiný odstín? Pro přiblížení posíláme v příloze foto současného stavu, pokus o obrázek situace a pokus o vizualizaci s dveřmi teak (barevné podání není zcela podle skutečnosti). Děkujeme za Vaše vyjádření.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych dveře v dekoru dubu. Prosklení v satinátu můžete zachovat, jen u toalety a koupelny bych nechala dveře plné, takto jich máte hodně prosklených a prostor je tak hodně členěn.
Dotaz   Dobrý den.Zařizujeme v novostavbě kuchyň spojenou s obývákem,kde jsou francouzká okna asi 7m.-dost světla.Výmalba by měla být bíla a kuchyň černo-bílá.Nevíme,zda zvolit černou nebo bílou dlažbu a následně jakou barvu dveří-nechceme dezén dřeva.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila ybch bílou dlažbu a k tomu lesklé bílé dveře např. Sapeli GLANZ.
Dotaz   Dobrý den, mám ještě jeden dotaz na zařízení v obývacím pokoji s jídelnou a kuchyní. Místnost je otočená na jihozápad, kuchyňská linka je v dekoru olše se světle šedou pracovní deskou, okna, parapety a dveře jsou bílé, vinylová podlaha v dekoru světl
Odpověď   Dobrý den přeji. Dotaz není bohužel úplný.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně podlahy v obývacím pokoji, propojeném s kuchyní/45m2/. Nábytek rustikál, kuchyně třešeň. Na ploše ob. pokoje/26m2/ světlé parkety.Na ploše kuchně PVC. Nyní celoplošně pokryto kobercem./světlý/.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych světlou podlahu v dekoru světlé břízy, javoru nebo jasanu.
Dotaz   Jak zařídit obývacím pokoji s jídelnou a kuchyní. Místnost je otočená na jihozápad, kuchyňská linka je v dekoru olše se světle šedou pracovní deskou, okna, parapety a dveře jsou bílé, vinylová podlaha v dekoru světlého dřeva.
Odpověď   Dobrý den přeji. Nábytek bych volila v olši a sedací soupravu v šedé barvě.
Dotaz   Dobrý den,moc bych potřebovala poradit:kuchyně3x3m2,linka bílá,vys.lesk,podl. bělený dub,okno bílé,dveře asi bílé. Dotaz:barva prac. desky,obkladu,stolu, židlí,dveře mat nebo lesk??? Hodně to spěchá, děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila byhc bělený dub na pracovní i zádovou desku nebo eventuelně šedou. Dveře můžete volit lesklé bílé sapeli Glanz. Stůl dubpvý bělený a židle bílé.
Dotaz   Hezký den. Paní Matelová, prosím, jakou výmalbu zvolit, když je linka v trnce s šedou prac.deskou a vínovým lakobelem za linkou, dlažba je béžová. Jaké barvy byste tam tak na stěnách viděla ? :-) Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Jelikož kuchyňská linka je hodně výrazná, volila ybch neutrální odstín výmalby ve světlé béžové barvě, jako je na lince již použita.
Dotaz   Dopňující info - místnost je spojena s kuchyní zelené barvy v kombinaci s nerezem.
Odpověď   Můžete výmalbu ještě obměnit za zelenou ale jinak ji nemusíte extra dohromady ladit pokud jsou prostory víc oddělené než spojené.
Dotaz   A ještě si pořád nevím rady s výmalbou v obýváku, na který navazuje kuchyň v té trnce s tím vínovým,či červeným lakobelem,dlažba béžová, podlaha v javoru, stejně tak i dveře, sedačka asi camel a v rohu bude krb. Nevím si rady s barvami. Děkuji
Odpověď   Můžete vymalovat v bordó barvě krb a zbylé části jemné béžové či šedobéžové. Nábytek v trnce nebo javoru.
Dotaz   Dobry den, potrebuji poradit,mame kuchyn spojenou s obyvakem ,kuchyn viz.prilona, dvere Nora wenge,podlaha belena borovice /termofix/.Nevim si rady s barvu sedacky, nabytku do obyvaku, barvy sten, pripadne nejake barvy na doladeni a co do oken.Dekuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Do okne bych volila světlé smetanové římské rolety výmalbu v kombinaci capucina či světlé šedé s olivovou nebo orchidea. Sedačku bych volila neutrální cappucinovou nebo světlou šedou.
Dotaz   Dobrý den, máme v obýváku nábytek ořech, bílé dveře, koberec šedohnědá s béžovou. Jakou pořídit sedačku a výmalbu stěn? Dále bych se chtěla zeptat na kuchyň. Je bílá, okolo obložení z modřínu, černohnědé židle. Jaké pořídit lino? Byt je na západ.Ď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych podlahu modřínovou. Co se týká obytného prostoru můžete volit výraznou sedačku např. bordó a výmalbu světlou cappucinovou.
Dotaz   A ještě bych se chtěla zeptat minule jste mi radila k bílé kuchyni vysoký lesk šedou pracovní desku a chci se zeptat na obklad mezi skřínkami jakou zvolit barvu,moc se mi nechce jít zase do šedé. a případě výmalbu ,děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit zelenkavý lacobel, či výraznější odstín, který již ale bude hodně omezující při obměně barevnosti interiéru. Volila bych jemnou šedou výmalbu a doplňky v jakémkoli oblíbeném odstínu.
Dotaz   Dobrý den, mohla byste mi prosím poradit, jaká kuchyňská linka (korpusy, horní a dolní skřínky) a obývací stěna se hodí k laminátové podlaze v javoru a dveřím v teaku do obývacího pokoje s kuch. koutem? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych kombinaci teakového korpusu a jemné smetanové barvy na dvířkách v laku. Popř. kombinace s javorem.
Dotaz   Dobrý den, prosím o sdělení jakou barvou vymalovat kuchyň s jídelnou, když kuchyň/i jídelna/je barvy olše v kombinaci horní skříňky nerez s matným sklem.Pracovní deska je travertin, kachle a obklad zašlá modrá .Kuchyně je situovaná na východ.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit světlou béžovou či šedou výmalbu.
Dotaz   Dobrý den!Novostavba-kuchyn korpus wenge,dvířka jasmín lamino bez lesku,deska tmavá s 3 světlými žíhanci,prostor mezi horními a dolními skřínkami wenge.Jakou zvolit barvu podlahy?Místnost je obdělníková, kuchyn s obývákem oddelěna malým barem.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Ony šikmé zdi a pult našikmo mi moc v prostoru nesedí. Volila bych ale světlou podlahu v javoru, nebo cocobolu světlém. či bílém woodstocku.
Dotaz   Dobry den, chcela by som sa opytat na farbu medzi kuchynskou linkou a pracovnou doskou. Chcem tam dat benatsky stuk-malbu, ale neviem si poradit, aky odtien by sa tam hodil. Cely interier mame zariadeny v bielej a hnedej farbe.dakujem velmi pekne
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych jemnou šedou barvu na výmalbu popř. hnědobéžovou.
Dotaz   Dobrý den, máme střechu,Stodo 12,jakou zvolit barvu oken a fasády?Líbí se nám zlatý dub, ale chtěla bych kuchyň v třešňi nebo medové olši a schody v domě budou dubové.Nějak mně to k sobě neladí.Jaké k zvolit barvy dveří nebo podlah?Děkuji moc za radu
Odpověď   Dobrý den přeji. Zlatý dub je možný ale pak nemohou být schody přírodní dubové. Ty neladí ani k olši ani třešni. Proto volte schodiště v dubu zlatém či olši. Fasádu bych volila bílou či smetanovou.
Dotaz   Dobrý den, mohla by jste mi prosím poradit, mám spojenou kuchyň s obývákem, jak kuchyň tak sedačku i obýv. stěnu mám čenou bílou, mohla by jste mi doporučit jakou barvou mám vymalovat, přemýšlela jsem i nad fototapetou. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit odstín jemné hnědé barvy s jemnou smetanovou.
Dotaz   Dobrý den, zakoupili jsme novostavbu a plánuji vybavit obývací prostor (ve tvaru obdélníku 4,5 x 7 m) včetně kuchyně, které na sebe nepřímo navazují. Měla jsem představu dubové podlahy, bílých stěn a šedých doplňků a jedné stěny obložené kamenem, ale novostavba má v obývacím pokoji na každé stěně francouzké okna a dveře na terasu orámované tmavým dřevem - nejspíše odstín třešeň viz. foto. Zároveň je zde dominantou místnosti bílý krb, který má oranžovo hnědý obklad - desku pod černými dvířky (teoreticky ještě lze změnit barvu tohoto obkladu, firma se nás totiž na barvu neptala,rovnou objednala) a ještě nemá zvolený ozdobný dřevěný rám umístěný nad dvířky krbu. K těmto barvám jsem neměla odvahu volit dubovou podlahu proto jsme zvolili lesklou dlažbu travertin v béžovo hnědém odstínu viz. foto. (www.lafabbrica.it - stoneart- odstín elimea). Betonové schody budeme obkládat dřevem - zvolila jsem dub, zvažuju zda jej mořit do tmavšího odstínu (líbí se mi kontrast bílé stěny a hnědého dubu) nebo pouze nalakovat a ponechat přírodní - popřípadě jej změnit na jasan. Zároveň volím odstín zárubní a dveří do těchto místností. Napadla mě kombinace černých zárubní a dřevěné dveře v barvě podlahy, nevím ale jestli to není moc..). Zároveň jsem zvažovala prosklené pískované dveře, máme však lesklou dlažbu a myslím si, že by to mohlo působit neútulně. Líbí se mi nábytek dřevo - zebrano, námi zvolená podlaha travertin má však jemný vzor proužku, tak nevím jestli toho vzoru už nebude moc... Prosím poraďte jak nejlépe zvolit odstín a druh dřeva na schody, dveře, rámu na krb, nábytek, dřevěných žaluzií, barvu stěny, sedačky popřípadě kamenného obložení (PS: nemám ráda v interiéru červenou). Jestli je to možné, poraďte mi také, kde mohu zakoupit designerské kolečko ohledně spektra barev - nemohu jej sehnat. Velmi děkuju, moc vám fandím a přeju mnoho nejen pracovních úspěchů.
Odpověď   Dobrý den přeji. K daným oknům je již omezenější sškála barevných dekorů dřeva. Dub rozhodně není ten pravý Volila bych tedy třešeň jako dominantu prostoru s bílým či smetanovým leskem. Dveře i obklad krbu v třešni. Nábytek taktéž v tomto dekoru. Výmalbu pak jemnou šedou popř. část v žlutooranžové barvě.
Dotaz   Dobrý den,opět dotaz ohledně výmalby kuchyň barva slon kost,šedá vel.okna 3.5mvelká +spojenés jídelnou i obývákem,podlaha bude du country dveře teak.A barvu do pracovny šedé okno a podla v dubu coutry je hned vedle toho obýváku,ale budou zaš.dveře.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych výmalbu v jemné šedé s výraznějším odstínem např. limetka, či bordó. Do pracovny bych volila onu zelenou až khaki s jemnou šedou barvou.
Dotaz   Dobry den nemuzu se rozhodnout mezi svetlou a tmavou podlahou kuchyn orech +bila lesk pracovni deska orech dvere orech obklad za krbem bily/smetanovy/ chtela bych sedacku v hnede barve obyvaci stena stejne barevna jako kuchyn
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych na podlahu světlý javor, bělený či stříbrnný dub.
Dotaz   Dobry den, prosim o radu, jak sladit kuchyn a obyvak. Jde o prostor ve tvaru L, podlaha tyk bily beleny, dreve orech, kuchyn kombinace bily a malinovy lesk a seda pracovni deska. Opakovat v obyvaku malinovou barvu nebo tam pridat nejakou jinou? R.
Odpověď   Dobrý den přeji. V obytné části bych volial nábytek v šedém a bílém lesku. Malinovou bych volila jen výmalbu za tv sestavou.
Dotaz   Dobry den, nedavno ste mi poradila farby na kuchynu, trochu som to zmenila, lebo manzel nesuhlasil so sedou. Myslite, ze som urobila spravne touto kremovou farbou? myslim, ze tie sedaky sa hodia viac olivove ako lanove, ci je to ok tak ako je to?
Odpověď   Dobrý den přeji. Je to příjemné, sedáky jsou ale barevně zkreslené a nelze barvu přesně určit.
Dotaz   Dobrý den, jaké barvy dveří volit k třešn.nábytku?Co použít, když jsou schody z dubu?Měly by byt dveře stejné i v patře?Jakou podlahu do obýváku s kuchyňí?Nevím,jestli dát marmoleum kvůli podlahovému topení nebo dlažbu stejnou na chodbě.Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych jednotné dveře v třešni ale ty neladí zrovna k dubu proto bych dub mořila do teplejšího červeného odstínu. Na pdolahu bych volila vynil nebo marmoleum.
Dotaz   Dobrý den.chci vás poprosit o radu ohledně barvy kuchyně a kuchyňské desky,která je součást obývacího pokoje. Podlaha dub přírodní, dveře dub+sklo, rámy oken hliník.Kuchyň lesklý dub nebo ořech?Deska kamenná do bíla nebo šeda nebo béžová?Dekuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Kuchyň bych volila v dubu s bílým leskem šedou pracovní a zádovou deskou.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jaké dekory dřeva na kuchyňskou linku a obývací stěnu se hodí k laminátové podlaze v javoru a dveřím v tmavém teaku. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila ybch nábytek v kombinaci teaku a javoru, nebo jen teak a bílý lesk.
Dotaz   Rozhodne som rada, ze som si dala od vas vopred poradit a skutocne aj rodina uznava, ze je to lepsie. Tie sedaky v kuchyni su farby ako lanove plachty, lebo su z toho usite. Este raz velmi vam dakujem a zelam vela dalsich inspirativnych rad.
Odpověď   Děkuji :-)
Dotaz   Dobrý den, mam bilou matnou kuchyn. jakou barvu lina (imitace plovoucí podlahy) a pracovní desky mám zvolit, když obklady jsou z cerno sedo bile mozaiky? Dekuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit podlahou bělený dub, javor nebo stříbrný dub. Pracovní desku v šedé barvě.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu ohledně barvy stěny a podlahy? jedná se o malou kuchyň 3x 2,7m,bílá linka, šedá deska,obklad mozaika obdelníky bílé a šedé,nerez lednice a digestoř komínová.Nevím vhodnou barvu stěn a podlahy lina,asi nějaká imitace pl.podlahy
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete také volit na podlahu ořech nebo wenge.
Dotaz   Dobrý den,byla by vhodna tato podlaha? nebude chyba,že je pruhovana a zaroveň obklady,které tvoří taky trochu proužky? Jak by jste změnila barvu zdí kuchyně? děkuji J.
Odpověď   Dobrý den přeji. Obklad bych volila méně výrazný ale jistě je to možné takto nakombinovat.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu jakou zvolit barvu linky a dlažby v kuchyni. Obklad máme béžový(trošku žluto-oranž nádech) 10x10cm. Kuchyň je spojená s obytným prostorem ve kterém je plovoucí podlaha dub chateau,okna jsou zlatý dub.Dveře ještě nemáme.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit linkou vanilkvoou, cappucinovou nebo bílou s korpusem pracovní a zádovou deskou v dubu. Dveře také dub.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu,dali jsme si udělat kuchyň v panelakovém bytě - bílou ve vysokém lesku,šedá pracovní deska a korpus kuchyně je wenge a teď nevíme co dál.Jaký obklad a jak vymalovat a co podlaha?Jsme manželé 55a56 let.Předem děkuji M.M
Odpověď   Dobrý den přeji. Zádovou desku bych dala stejnou jako je deska pracovní. Podlahu wenge nebo šedou dlažbu.
Dotaz   Dobrý den,můžete mi prosím poradit,jak vymalovat obývací pokoj,pokud mám červenou sedačku a plovoucí podlahu pískové barvy.Může být červená?Jakou barvu byste ještě zvolila do kuchyně(vanilka-tmavé zebrano) a ložnice s nábytkem jádrový ořech? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. V obytné části můžete volit červenou s jemnou pískovou v kombinaci za sedačkou. Kuchyň můžete volit šedou popř. oranžovou či limetku. Ložnici olivovou.
Dotaz   Dobrý den, prosila bych radu. Budeme zařizovat novostavbu dům a trošku se ztrácím v barevných kombinacích. V příloze Vám zasílám obrázky vymodelované v jednom programu – není to přesné, ale dává to aspoň trochu představu. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Pracovní desku volte tmavou jako dlažbu. Nábytek pak stejný jako kuchyňskou linku. Obklad spíš zelenkavý a taktéž pak výmalbu v obytné části zelenkavá a béžová.
Dotaz   Dobrý den. Chystáme se na rekonstrukci kuchyně a obýváku. Chceme je více propojit. Kuchyň jsme si vybrali v barvě vanilky s dubovou deskou. Řešíme jaká by měla být barva PVC (v designu dřeva - prken/parket) a barvy stěn. Přikládám foto z plánovače.
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu volte v dubu jako pracovní desku. Výmalbu pak jemnou šedou nebo jemnou limetkovou.
Dotaz   Dobrý den,chtěla bych Vás poprosit: máme dub.dřev.podlahu a švestkovou kuchyň. Hodil by se nám k tomu bukový stůl a židle v odstínu třešně?? pokud ne, prosím Vás o radu co máme zvolit? Děkuji moc za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Již kombinace švestky s dubem není zrvona ideální, tedy pokud není podlaha tónovaná do medové barvy. Proto bych rozhodně nevolila třešeň a ani buk. Volila bych materiál již v prostru použitý tedy dub nebo švestka.
Dotaz   Dobrý den,nevíme si rady s barvou kuchyňské linky,PD a interiérových dveří. Kuchyně je spojená s obývací místností. Okna jsou zlatý dub, podlaha v obýváku dub chateau. Plánovaný obklad za linkou je béžový 10x10 cm. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Kuchyň bych volila v kombinaci lesklého cappucina či bílé s dubem na korpus a pracovní a zádovou desku.
Dotaz   Dobrý den, máme obývací pokoj s kuch. koutem, kde je podlaha javor a dveře tmavý teak. Prosím o radu, jaké další dekory kromě teaku a javoru by se hodily na kuchyňskou linku a obývací stěnu. Mockrát děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Osobně bych volila na nábytek teak, ale blízký je k tomu některý ořech, švestka popř. mahagon.
Dotaz   Díky za radu, ta limetková barva kuchyně se mi zdá dobrý nápad. A jakou pak zvolit barvu obkladu (desky) mezi pracovní deskou a horními skříňkami, aby to ladilo a "rozsvítilo" to úzký prostor? Stejnou jako deska? Díky za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano volila bych stejnou desku zádovou jako pracovní.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu,jak mám vymalovat obývák s červenou sedačkou a podlahou pískové barvy.Je vhodná červená barva stěny?Jakou barvu stěny byste zvolila v kuchyni(vanilka-tmavé zebrano) a ložnici s nábytkem jádrový ořech? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Na tento dotaz jsem již odpovídala níže.
Dotaz   Dorbý den. Prosím o radu - máme kuchyn bílou, pracovní deský šedou místo obkladu budeme mít lacobel namodralý odstín. Nevím jak vymalovat? vVprostoru je krb -šedý. Máme taky dát na stěnu stejný odstín modré a šedé: nechci aby to vypadalo chladně.Děku
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych jen jednoduchý nádech šedé či modrošedé abrvy. Doplňky pak prostor prosvítí.
Dotaz   Dobry den, muzete mi, prosim, poradit, jaky zvolit obklad do kuchyne a vymalbu? Dekuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Výmalbu smetanovou a obklad také smetanový velkoformátový, či jemný odstín vycházející z desky pracovní.
Dotaz   Dobrý den,chtěla bych poprosit o radu týkající se barvy podlahy ke kuchyni cherry,stávajíci podlaha na foto musí pryč z duvodu prodloužení obýváku.Chtěla bych se zeptat i na materál podlahy a jaký typ skříněk k této kuchyni?
Odpověď   Dobrý den přeji. Pokud budete měnit podlahu v celém prostoru volila bych vynil, či PVC v dekoru javoru v celém prostoru. Nábytek ve stejném dekoru jako je v kuchyni.
Dotaz   Dnes už poslední dotaz: Je dobrý nápad položit v panelákovém 4+1 stejné PVC na celé ploše bytu vč. kuchyně a předsíně? Díky moc a přeji hezký den.
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano to je ideální řešení.
Dotaz   Dobrý den přeji a prosím o radu. Máme ob.pokoj+kuchyň, okna plast. cherry amareto.Přítel by chtěl plov. podlahu canada javor a já linku buk(jelikož máme dvě malé děti a nynější linka v buku se mi dobře udržuje).Jaké zvolit dveře a nábytek?Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Pak bych volila dveře id alší nábytek v buku popř. v javoru.
Dotaz   Dekuji velmi za odpoved ohledne kuchyne a mela bych jeste dotaz ohledne vymalby a barve nabytku do obyvaciho pokoje, okna tmavy orech stejne jako dvere a podlahy dub venkovsky. Dekuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych bážovou výmalbu v kombinaci s jemnou zelenkavou proti sedačce.
Dotaz   Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jakou barvu kuchyně byste volila, když bude spojená kuchyně s obývákem (sladěn bude do barev viz.obr.) Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Kuchyň bych volila v bílém lesku s ořechovou pracovní a zádovou deskou.
Dotaz   Dobrý den přeji. Chci se zeptat kolik potřebuji místa na kuchyňskou linku ve tvaru U v panelákovém bytě. Jestli hloubka skříněk a šířka pracovní desky musí mít nějaký pevný rozměr. Děkuji a doufám, že dotaz byl pochopen.
Odpověď   Dobrý den přeji. Pracovní deska by měla mít min. hloubku 60cm. Pak mezi jednotlivými rameny písmene U by nemělo být méně než 110 cm.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, jakou barvu lina zvolit do bytu 4+1, kde jsou již bukové dveře a obložky, kuchyně je bílá vysoký lesk s tmavou deskou, ložnice dub bardolino s vanilkou, a jaky dekor dřeva volit na ostatní nábytek.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu můžete volit v dekoru buku či třešně. K tomu pak kombinujte nábytek v dekorech kuchyňské linky.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu, v celé spodní části domku, to je chodba,kuchyně a obývací pokoj máme na podlaze dlažbu Defilé,hodně tmavě hnědou něco jako wenge,nyní vybíráme dveře a kuchyni.Je možná šedá kuchyně,spíše světlá s tmavou deskou a wenge dveře?
Odpověď   Dobrý den přeji. Je tato kombinace jistě možná.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu jakou zvolit barvu vinylové podlahy a výmalbu , kdy při rekonstrukci spojíme kuchyň s obývákem. Kuchyň bude v kombinaci vanilka a tmavá oliva.Děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit dekor podlahy podobný v olivě či nenápadném javoru.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně dveří a kuchyně. Obojí bych chtěl do dřeva. Mám okna v barvě třešeň, schody obložené americkým ořechem, lesklou velmi fádní dlažbu nejednotné barvy v béžovo hnědém odstínu a bílé stěny. Nevím jakou u nich nejlépe zvolit barvu, odstín a dekor dřeviny. Předem děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych dveře v americkém ořechu k tomu kuchyňskou linku v běleném dubu, javoru, s ořechovou pracovní a zádovou deskou.
Dotaz   Dobrý den, prosím poradit s osvětlením v kuchyni i u baru.U sníženého okna bude rovná kuchyň, vedle niky lednice+potrav.spíž. Ostrůvek bude u zdi napravo vč.baru.Bar.židličky budou končit na hranici franc.okna.Kuchyň bude bez ramp. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila ybch centrální stropnici pro kuchyň a poté pro bar závěsná svítidla, popř. částečně zapuštěné výklopné bodovky pro celý prostor.
Dotaz   Dobrý den prosím o radu , jakou barvu kožené sedací soupravy by bylo vhodné zvolit do kk vedle kuchynske linky, která má smetanovou barvu s nazelenalym sklem a zed je taková mango. V místnosti je též v příčném rohu umístěn stůl ebenové b.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych ji smetanovou popř. tmavě hnědou.
Dotaz   Pekny den.Mame kuchynu (vyklenok, tvar U) prepojenu s s obyvackou. V obyvacke chceme 1 dominantnu cervenu stenu , k tomu nabytok-tmavsie drevo, bledsiu sedacku.Bude sa k tejto kombinancii hodit kuchyna bielo-cierna, resp. tmavohnedo-smotanova?diky
Odpověď   Dobrý den přeji. Urcite ano pokud nábytek budete ladit ve stejných dekorech jako kuchyň.
Dotaz   Dobry den, chcem sa opytat, mam podlahu hruska comano, kuchynsku linku wenge-tmavy dub,doska je bleda, akou farbou mam namalovat steny kuchyne,kuchynska linka je do L,nad kuch.linku by som dala zelenu alebo oranzovu a ostatne steny biele,hodi sa to?
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit zelenou výmalbu v kombinaci s jemnou smetanovou jako prac. deska.
Dotaz   Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,jakou zvolit barvu podlahy a barvu malby v obýváku spojeném s kuchyní, kdy linka, dveře i nábytek jsou v barvě olše. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu bych volila světlou javorovou, březovou nebo v jasanu. K tomu pak výmalbu v jemné šedé či béžové barvě.
Dotaz   Prosím o radu,chceme koupit nový nábytek do obýváku a nevím, jaké barvy použít. V byte máme bílá okna, bukové dveře,kuchyň olše, chodba buk,dětský pokoj bílý nabytek, stoly z buku, ložnice světlé dřevo,nevim, jak to zladit,jakou sedačku a jaké dřevo.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžeet volit bílý nábytek popř. nábytek v javoru a k tomu kombinaci s olší. Výmalu jemnou šedou či nádech olivy.
Dotaz   Dobry den, radi bychom si potvrdili spravnost barevneho reseni interieru rekonstruovaneho domu. Hlinikova okna jsou v barve sede _RAL 7011, stejne jako designova topici telese v jidelne a kuchyni. V ostatnich mistnostech zustavaji litinova telesa ( uvazujeme o bilem nateru ). Vsechny dvere budou v bilem provedeni, vetsinou prosklene satinato. Vsechny podlahy krome koupelen a prichozi haly budou prirodni dubova stejne jako schodiste. Nyni resime parapety,a kuchynskou linku- mame v umyslu prirodni dubove parapety na vsechna okna a cernou zulu na kuchynskou desku stejne jako na podlahu koupelen a haly. Uvazujeme i kombinaci s travertinem (obklad krbu a pripadne doplnky sten). Je vhodne dat cernou zulu na parapety? Doporucila byste nam kombinaci vsech uvedenych barev. Ceho bychom se meli vyvarovat? Predem dekujeme, Brouckovi
Odpověď   Dobrý den přeji. Vaše ladění je příjemné a nevidím zde zásadní problém, jen bych volila jeden typ kamene do interiéru, celkově bude prostor působit sladěněji než v kombinaci dvou. Na parapety bych volila spíš dub.
Dotaz   áme kuchyn,obyvák a jídelnu jeden velký otevř. prostor,okna sv.šedé barvy.Podlahu chceme dub bělený a dveře ve stejné barvě.Kuchyn bílou ve vys. lesku s toho dvě vrch. skřínky sv. šedé nebo černé?Prac.deska sv.šedá.Obklad mozaika šedá,fialová?Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Vaše ladění je příjemné. Kombinovala bych vše se šedou barvou jak na kuchyňské lince, tak i jinde.
<< zpět ( stránka 32 / 53 )    |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 |15 |16 |17 |18 |19 |20 |21 |22 |23 |24 |25 |26 |27 |28 |29 |30 |31 |32 |33 |34 |35 |36 |37 |38 |39 |40 |41 |42 |43 |44 |45 |46 |47 |48 |49 |50 |51 |52 |53 |
 
 
fotogalerie
Dveře STRONG.

>>

Dveře MASTER.

>>

video
Úklid zcela banální.

>>

Jednou utřít stačí .

>>

Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře