Pragointerier

kuchyně - návrh kuchyně

Dotaz   Dobrý den, prosím vás ještě o radu. Posílám návrh kuchyně: korpus bude v ořechu a dvířka bílá, ale na ostrůvku bude převažovat barva ořechu nebo dekor jabloně. Okna jsou v ořechu. Potřebovala bych poradit s barvou podlahy a dveří (nechci bílé). V barvě dveří mám okna. Děkuji za odpověď.
Odpověď  

Dobrý den, navrhuji dveře v ořechu a podlahu v přírodním dubu – bude to zajímavý kontrast.

Dotaz   Dobrý den, máme teprve hrubou stavbu a nevíme si rady, jak sladit prostor kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Už jsme se rozhodli pro dveře s obložkami v dubu a také laminátovou podlahu v dubu. Teď ale nevím, v čem bych měla nechat vyrobit kuchyň, jaké zvolit obklady v kuchyni, zda podlahu také laminátovou, nebo dlažbu. Jaká má být výmalba v prostoru obýváku a jídelny, jaký nábytek nakupovat? Přikládám půdorys a návrh kuchyně od kuchyňského studia. Předem děkuji za Vaši radu.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Jelikož je kuchyňská část dostatečně oddělena od prostoru obytného, můžete volit jako podlahovinu dlažbu, která je odolnější než laminát. Volila bych jemný šedý nádech. Kuchyňská linka by mohla být v kombinaci bílé s dubem či ořechem. Nábytek do obytné části bych volila v kombinaci ořechu s bílými dvířky. Výmalbu doporučuji v odstínech světlé šedé a čokoládové, nebo výraznou bordó (tímto odstínem bych zvýraznila jen některé části, za sedací soupravou či televizí). Sedací soupravu bych volila jemnou smetanovou či šedou.

Dotaz   Dobrý den, jsme ve fázi přípravy stavby a rádi bychom se s vámi poradili ohledně barevného ladění. Do všech obytných místností chceme podlahu z exotického dřeva Doussie masiv. Nevíme však, jestli je lepší lakovaný povrch, nebo olej. Potřebujeme doladit barvu (dřevo) kuchyňské linky, vnitřních dveří, rámů oken, vnějších dveří a podhledů střechy (palubek). Garážová vrata budou zlatý dub, nesousedí s žádným oknem. V příloze posíláme návrh kuchyně - barvy jsou však pouze informativní, mezi kuchyní a obývacím pokojem bude ještě průhledový krb. Děkujeme za pomoc.
Odpověď  

Dobrý den. Zvolili jste velmi dominantní dekor podlahy v syté oranžovohnědé barvě. Další dřevěné dezény volte tedy tak, aby spolu barvy korespondovaly. Javor nebo olše na dveře či okna by měla být správná volba. Kuchyňskou linku volte ze zcela jiného dekoru, pouze se držte zásady o sladění barev. Skřínky mohou být z barevného (třeba zeleného) lamina, korpusy zebrano.

Dotaz   Dobrý den přeji. Máme novostavbu a právě si lámeme hlavu nad kuchyní spojenou s obývacím pokojem. Potřebovala bych poradit s barvou kuchyňské linky, s obklady a dlažbou. V obýváku bych chtěla hlavní stěnu vymalovat v odstínu bordó a sedačku si představuji ve stejné barvě. Celá místnost je do tvaru L. Nevím, jak mám sladit podlahu, stěny a nábytek. Máme předběžný návrh kuchyně (včetně barev), ale nejsem si jistá, zda jsme vybrali správně. Chci vytvořit moderní interiér, hlavně co se týče barev. Na fotkách je jednou kuchyň, jednou obývák a jednou pohled z kuchyně do obýváku. Velice děkuji.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Kuchyňská linka v tomto tmavém dekoru prostor opticky hodně zmenší a zatemní. Celkově kuchyň působí těžkým dojmem. Prostor bych více sjednotila, nevolila tolik rozdílných prvků na skříňkách a zjednodušila design. Mně by se líbil světlý odstín linky (bříza, javor, bílý lak), který bych oživila výraznějším obkladem třeba v oranžové barvě. V obytné části můžete volit výmalbu v bordó odstínu a proti tomu na světlém pozadí (smetanová výmalba) bordó sedačku. Nábytek bych volila také světlý, v bříze nebo javoru, aby vynikl na výrazné výmalbě. Co se týká podlah, ty bych vybírala v tmavším odstínu – v dubu či ořechu. Pokud však zůstanete u původně navržené linky, volte podlahu světlejší - buk nebo javor.

Dotaz   Dobrý den. Stavíme podkrovní dům a rádi bychom sladili všechny přízemní místnosti do jednoho stylu - vybavením i barevně. Při výběru vybavení se zaměřujeme na moderní styl a barvu wenge. V příloze zasílám návrh kuchyně v barvě wenge, podlaha má mít stejný odstín jako kuchyně. Kuchyně je spojená s obývacím pokojem. Okna máme ze tří světových stran, z toho jsou dvě okna francouzská (viz. příloha půdorys). Je možné takto barevně sladit kuchyň s podlahou a s obývacím pokojem? Co doporučíte za podlahovou krytinu? Rádi bychom dali na celou plochu laminátovou plovoucí podlahu. Jakou barvou vymalovat zdi a jakou barvu dát nad pracovní desku, abychom prostor osvěžili? Přemýšleli jsme o tmavě růžové nebo tmavě červené (do fialova). Děkuji za rady.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Pokud zvolíte tmavý odstín wenge na kuchyňskou linku i na podlahu, volila bych pro oddělení těchto dvou částí světlý sokl pro linku. Mohl by být v barvě pracovní desky. Co se týká výmalby, doporučuji dva odstíny – zkuste kombinovat světlé cappuccino a nějaký výrazný odstín – lila, tyrkysovou… Pokud zvolíte nábytek v obytném prostoru také tmavý, vyberte podlahu světlou (bělený dub nebo javor).

Dotaz   Dobrý den, jak byste umístila na pracovní desce dřez a varnou desku. Nyní mám návrh kuchyně ve tvaru L, na jedné části dřez poté asi 1 m pracovní plochy a navazuje druhá strana L asi 1,30 m pracovní plochy a varná deska. Měla jsem zájem vytvořit větší prac. plochu, ale nevím jestli ¨není dřez příliš vzdálen a neumístit ho blíže. Kuchyně je moderní v laku. Děkuji Ivana
Odpověď   Dobrý den přeji. Váš návrh umístění je jist možný, další možnou variantou je umístění dřezu do rohu linky, nebo spíše odkapová plocha v rohu a dřez v části, kde je varná deska. Vše ale záleží na konkrétních rozměrech a tomu, co je pro Vás pohodlnější.
Dotaz   Dobrý den, prosím, můžete mi poradit? Mám hotový návrh kuchyně. Nejraději bych zvolila dvířka od firmy Egger:U116 ST2-jasmín, korpus H1954 St15 kalvados růžový a pracovní desku F268. Jsou vhodné skřínky s hliníkovým rámečkem, jaké jsou v návrhu? Pokud ano, chtěla bych, aby hrana pracovní desky byla také v kovovém odstínu. Na straně kuchyně, kde je navrhnuta lednice, se nachází komín. Plánuji ho obložit cihlovými páskami, aby vypadal věrohodně. Proto bych potřebovala poradit, jestli jsou zvolené odstíny vhodné. Jaký obklad by byl vhodný mezi linku a jaký k odsávači? Další problém je s podlahou - v obýváku máme PVC dub. Děkuji za radu. Doufám, že můj popis je alespoň trochu srozumitelný. Zašlu ještě nějaké foto pro názornost. S pozdravem Zdena M.
Odpověď   Dobrý den, k dekorům kuchyňské linky jsem se vyjádřil v předchozí odpovědi. Co se týče prosklených horních skřínek satinato v hliníkovém rámu, určitě je použijte. Kuchyňskou linku velmi pěkně odlehčí. Místo obkladu můžete použít např. barevné sklo lacobel. Doporučuji teplou červenou barvu, která bude cihlově obložený komín pěkně doplňovat. Podlahu volte pokud možno jednotnou v celém prostoru.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Přestavujeme menší domek a nyní řešíme podlahy. V příloze zasílám návrh kuchyně a některé mé nápady. Vybrali jsme na kuchyň bílý květ a třešeň s pracovní deskou taktéž v odstínu třešně. Okna jsou bílá. Kuchyně je spojena s jídelnou a obývákem. Myslím, že bych zopakovala bílou a třešeň i v jídelně, jídelní stůl a židle třešeň a v obývacím pokoji skříňky bílá a třešeň. Nevíme si rady se sedačkou. V obýváku budou krbová kamna z šedého kamene, zde bude dlažba ve stejném odstínu jako v kuchyni. V kuchyni chceme dlažbu, mysleli jsme spíše světlou, v obýváku plovoucí podlahu. Nevím, zda v tomto jednom prostoru kombinovat ještě další dřevo nebo zůstat jen u třešně a bílé. Prostor je dostatečně prosvětlený. Dlažbu, která bude v kuchyni, bychom chtěli použít i v předsíni. Děkuji za brzkou odpověď a přeji hezký den, Alice.
Odpověď   Dobrý den. Pokud je prostor propojený, volil bych podlahu co možná nejjednotnější, aby byl interiér ucelený. Zkuste světle šedivou nebo béžovou velkoformátovou dlažbu v celém prostoru. Další dřevěný dekor můžu doporučit jen tehdy, byl-li by nevýrazný a v barvách, které obsahuje i teplý dekor třešně. Tedy třeba javor nebo pařený buk.
Dotaz   Dobrý deň, prosím o vašu profesionálnu radu. Zvažujem kuchynu dole dub ferrara prípadne kaštan a hore skrinky jasmin leskly. Je to vhodná kombinácia? akej farby mám voliť pracovnú dosku a obklad na stenu? OBr. 1 náš návrh kuchyne, č 2 vzor aký by mi vyhovoval. Ďakujem za vašu radu.Bea
Odpověď   Dobrý den přeji. Obě varianty jsou možné. Co se týká pracovní desky, tu bych volila v neutrální jemné smetanové až šedém nádechu a taktéž ve stejném dekoru zádovou desku.
Dotaz   Dobrý den, pro novostavbu ŘRD právě vybíráme podlahy a dveře.Prosím o inspiraci - sladění laminátové podlahy, dveří a navržené kuchyně. Plánky a návrh kuchyně přikládám. Obývací pokoj je spojený s kuchyní a je orientován na SV - obáváme se, aby nebyl příliš tmavý. Předvybrala jsem dveře Sapeli Swing prosklené + Elegant plné do tech. místností a koupelen. V patře není přímé osvětlení chodby, takže dveře do ložnic musí být prosklené - sklo mléčné Satináto.Ještě prosím o tipy na výmalbu obývacího pokoje v závislosti na zvolených dekorech, nábytek zde bude minimální (TV stolek, konf. stolk, gauč). Interiér by měl být jednoduchý, moderní a funkční :-) Děkuji
Odpověď   Dobrý den, do takto rozlehlého prostoru zvolte podlahu v ořechu, zebrano v kombinaci s barevnými dvířky na kuchyňskou linku a dveře již v nedřevěném dekoru (hezké budou světle šedivé obložky a hladká bílá křídla dveří).
Dotaz   Dobrý den prosím o radu. Jedná se o novostavbu a já si nevím rady, jakou zvolit podlahu. Uvažuji každopádně o dlažbě, ale nevím, jakou barvu zvolit. Přikládám fotky místnosti a návrh kuchyně. Jelikož mám obývací místnost propojenou s kuchyní a v obývací části mám výmalbu v červené až bordó barvě, tak jsem si představovala jako obklad mozaiku v šedočervené kombinaci, nebo jen červenou. Ale nemohu se nějak rozhodnout. Existuje nějaká finančně méně náročná alternativa obkladaček? Nebo mám zvolit světlejší kuchyň či zapomenout na červenou barvu? Děkuji moc za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Osobně bych především volila jednodušší design kuchyňské linky. Zmenšila bych počet a různorodost skříněk. Dřez bych neumisťovala takto do tupého rohu, ale spíš do levé části linky s odkapem právě v rohu. Poté byste mohli vybrat obklad v jednotném dekoru červené. Ta vás ale může časem omrzet a měnit se bude poměrně složitě, s ohledem na výmalbu v obytné části. Proto bych raději volila světlý šedý či cappuccinový obklad a taktéž dlažbu v jemném světlém cappuccinu. K tomu volte červené doplňky, které můžete obměnit časem i s výmalbou.
Dotaz   Dobrý den, v příloze posílám návrh kuchyně. Okna jsou tmavý ořech, podlaha přír. dub s "4V" drážkou. KL plánuji v ořechu a slon.kosti nebo magnolie/vanilky. Ořech použít jen na korpus a desku nebo na spodní skříňky a desku naopak krémovou? Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych korpus pracovní desku v ořechu a zbylé části jemné smetanové. Zádovou desku v lacobelu.
Dotaz   Dobrý den, chtěla jsem poprosit o názor na návrh kuchyně, která je orient. na severo-západ. Na podlaze je vinyl-lesní buk. A kuchyň je navržená v provedení antracit - dvířka, pracovní deska jabloň a výklopy skleněné s komb.jabloně. Nebude moc tmavá?
Odpověď   Dobrý den přeji. Kuchyň bude tmavá, výrazná ale pokud zde svítí alespoň k večeru slunce, pak by to nebyl problém.
Dotaz   Dobrý den, mohla byste nám poradit, jakou barvu kuchyně+keramické dlažby a obkladů bychom měli zvolit a k tomu odpovídající barvu plovoucí podlahy v obýváku. Barevný návrh kuchyně je v příloze. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. K navžené kuchini je nejlépe volit šedou dlažbu a taktéž obklad. Podlahu bych volila wenge, či stříbrný dub.
Dotaz   Dborý den, chci se zeptat, jakou barvu obkladu, výmalby a lina vybrat do kuchyně? korpus je švestka, dvírka trachea odstín koženka - svetlé, kuchyn je veklá a je tam i dostatek svetla. děkuju Procházkova prilozen grafický návrh kuchyne.
Odpověď   Dobrý den přeji. Odpověď by ovlivnil dekor dveří, který již asi máte daný. Ale volila bych podlahu také ve švestce a pracovní desku šedou či cappucinovou a taktéž desku zádovou.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně vhodné barvy kuchyně.Podlaha i dveře jsou v barvě dub světlý (viz příl.).Kuchyň je orientovaná na V (okno a dveře na balkon) a na S (podlouhlé okno).Výmalbu bychom chtěli světle žlutou.Návrh kuchyně viz příl.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. VOlila byhc kuchyň spíš v tmavším dekoru jako ořech nebo pak v dubu běleném v kombinaci s šedou pracovní a zádovou deskou.
Dotaz   Dobry den p.Matelova, rada by som vas poziadala o navrh kuchyne v prilozenom navrhu projektu. Nepaci sa mi, ze pri vstupe do obyvacky je hned umiestnena kuchyna. Rada by som mala kuchynu pri vstupe na terasu domu. Pride mi to praktickejsie. Kuchyn
Odpověď   Dobrý den přeji. Jelikož se jedná o studii není problém vyzkoušet také variantu s kuchyní u vstupu na terasu. Dokáži si představit variantu, kdy je sedací souprava v prostoru zády ke kuchyňské lince a tv sestava místo současného umístění kuchyně. Záleží také ale na rozmístění odpadů a přívodu vody. Jistě je mnoho způsobů dispozičního řešení. Nemohu zde vyjmenovat vše. Pokuste se proto obrátit na Vaše architekty a s nimi změny probrat.
Dotaz   Dobrý den paní Matelová, mám na Vás prosbu, chtěla bych novou kuchyň v baráku, který nám zatím slouží jako chata, ale v budoucnu tam asi budeme bydlet. Starou kuchyň mám v rustikálním stylu a snažím se postupně místnost, která je spojena s kuchyní zařizovat stylem modernějším. Strašně se mi líbí kuchyně lesklé, bíle, ale to by se asi nehodilo. Tak jsem myslela buď lesklou slonovou kost, nebo béžovou lesklou .Je problém, že tam máme kachlová kamna, tak nevím, jestli by se to tam hodilo. Mám představu oblouk v kuchyni zrušit a u prac. stolu ukončit kuchyni. Chtěla bych, aby působila čistě, a ne přeplácaně jako doposud., ale fakt nevím jak. Dovolím si Vám poslat několik fotek interieru a návrh kuchyně. Děkuji Vám mockrát za Váš názor. Nevím, jestli si mohu dovolit Vám poslat ještě jeden dotaz, ale zkusím to. Budeme ještě měnit okna a fasádu. Dagmar
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych slonovou kost ale čistě hladká dvířka bez prosklení tak aby vynikla stará kachlová kamna. Zrušení oblouku jen vítám :-).
Dotaz   Dobrý den, v novostavbě budeme mít kuchyni v barvě lesklá červená( návrh kuchyně v příloze) a chtěla bych se zeptat jakou byste doporučili barvu obkladů a dlažby? Náš nápad byla matná šedá. Vnitřní okna jsou bíla a venkovní v barvě ořech, vchodové dv
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano šedá či antracitová je vhodná kombinace. Pozor ale na červeném lesku jsou hodně vidět otisky. Podlaha šedý dekor dřeva či bělený.
Dotaz   Dobrý den,jakou barvu kuchyňské linky byste volila k podlaze wineo vir. white oak máme návrh kuchyně nolte-grafit dvířka,světlá pr.deska nebo byste se klaněla k druhé variantě kuchyně z internetu-bílá dvířka,tmavá deska,aby hnědá deska ladila s dveřm
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila byhc druhou variantu bílou.
<< zpět ( stránka 1 / 1 )    |1 |
 
 
fotogalerie
Dveře STRONG.

>>

Dveře MASTER.

>>

video
Úklid zcela banální.

>>

Jednou utřít stačí .

>>

Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře