Pragointerier

kuchyně - obklad za linku

Dotaz   Paní architektko, prosím Vás, ještě doplňuji svůj dotaz, který jsem vkládala včera večer, a to zda se hodí dlažba Rako Defile béžová - prostřední k dveřím Sapeli javor Elegant a k březovému nábytku z Ikei. Doplňuji, že se jedná o novostavbu a velké prostory, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem má 65metrů čtverečních. Dále zvažujeme, jakou zvolit barvu sedačky a obklad za linku, bude to Nexus nebo Adel bříza. Líbí se nám Chilli červená 10*10. Budeme rádi pokud nám poradíte s výběrem. Děkuji, Monika.
Odpověď   Dobrý den, tato podlaha je k bříze velice pěkná. Dobře se podívejte na odstíny javoru a břízy měly by být podobné (já mám raději břízu má krásnou jemnou kresbu). Jako doplňkovou barvu je možné zvolit červeno hnědou nebo oranžovohnědou (obklad a sezení) – můžou být od sebe o stupeň posunuté tmavší na sezení světlejší na obklad . Výrazná uni červená by byla moc agresivní vzhledem ke zvoleným odstínům.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jaký zvolit obklad mezi kuchyňskou linku a jakou barvu pracovní plochy. Linka: barva světlý jilm, podlaha dlažba Rako Zebrano slonová kost, kuchyně dále přechází v jídelnu a obývací část, tyto ještě nejsou zařízeny. Do obývacího pokoje počítáme s plovoucí podlahou. Máme zvolit spíše kontrastní barvu či nějakou podobnou k dlažbě? Děkuji za radu, Vlaďka.
Odpověď  

Dobrý den, jako pracovní desku bych volil zebrano tmavé, vynikne a bude ladit k dekoru dlažby i čistému vzoru jilmu. Do obývacího pokoje pak zvolte spíše barvu tmavší kontrastní, tímto dojde k optickému oddělení jednoho prostoru a tmavší podlaha v obytné části bude prostor více zateplovat. Obklad za linku nedávejte, prostor zvolte v barvě stěny v interiéru a opatřete voděodolným nátěrem. Kuchyň bude působit moderněji. V případě obkladu použijte světlý hladký obklad - smetana, cappucino.

Dotaz   Dobrý den, mám problém s výběrem barev/dekorů do kuchyně. Ta má rozměry asi 4,5 x 3,70m, je situovaná na východ a spojená otevřeným průchodem s obývacím pokojem jižně orientovaným. Kuchyňská linka je rohová, asi 2,5x2,5m. Celá jedna její strana je umístěna ve výklenku. Navštívila jsem již několik kuchyňských studií a některé informace z nich si dost odporují. V jednom doporučují světlé barvy a v dalším zase naopak - světlé prý ve výklenku zaniknou. Konkrétně jsem měla vybraný desén světlý javor se světlou pracovní deskou. Další volba byla bílá dvířka a pracovní deska ořech. Nebo je pro mě příjemná i kombinace třešeň nebo ořech na korpusy i dvířka a k tomu bílá nebo světle šedá na pracovní desku. Změna kuchyně se bude týkat nejen nábytku, ale i podlahy a obkladu za linkou, to chci přizpůsobit až podle barev na lince. Takže vlastně nemám záchytný bod, od kterého bych mohla začít. Proto budu ráda, když mi poradíte alespoň drobnost. Zda je lepší do takového prostoru tmavší nebo světlejší odstín. Případně - co k tomu použít na zeď jako obklad a co na podlahu. Chtěla jsem použít lino v dekoru dřeva nebo dlažby, případně marmoleum. Děkuji, Janochová.
Odpověď  

Dobrý den, do výklenku bych rozhodně použil světlejší variantu. Kombinace deska ořech a bílá dvířka se mi jeví jako ideální. Obklad za linkou skleněný Lacobel. Pokud použijete na podlahu přírodní marloleum, vznikne opravdu krásná kombinace.

Dotaz   Dobrý den, potřebovala bych poradit s barvou kuchyňské linky. V jídelně, která přímo navazuje na kuchyň, bude dřevěná dubová podlaha. Podlahu v kuchyni chceme co nejvíce přiblížit dubu, nejspíš bude béžová, trochu do žluta. Napadá Vás jiná barva linky než bílá? Nerada bych interiér přehltila několika druhy dřeva. Jaká barva pracovní desky by se hodila k podlaze a lince? Existuje pravidlo na sladění podlahy, pracovní desky a obkladů za linkou? Děkuji za odpověď.
Odpověď  

Dobrý den, zvážil bych, jestli nepoužít stejnou (tedy dubovou) podlahu i do kuchyně. V kuchyni není takové zatížení a jedna podlaha bude jistě hezčí. Co se týče barvy linky - může být vanilková nebo s nádechem do žluta. Pracovní desku bych doporučoval tmavě šedou a obklad za linkou skleněný Lacobel. Obecná pravidla, na která se ptáte, neexistují.

Dotaz   Dobrý den, ráda bych Vás požádala o radu ohledně výběru podlah a výmalby v kuchyni a obývacím pokoji v novostavbě našeho rodinného domu. Kuchyň a obývací pokoj jsou spojené, interiérové dveře jsou Sapeli Alegro - plocha třešeň, pásek javor, okna euro odstín teak, kuchyňská linka - korpus švestka, spodní řada dvířka švestka, horní dvířka vanilka a skleněné v hliníkovém rámečku, obklad Esmirna Mosaico mix. Prosím o radu, jakou barvu plovoucí podlahy zvolit v obývacím pokoji. Jaký odstín dlažby v kuchyni a jakou zvolit výmalbu jak v kuchyni, tak v obývacím pokoji? Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den, vzhledem k použití mnoha materiálů bych volil světlejší podlahu přírodní dub a výmalbu decentní krémovou, světle okrovou. Podlahu bych použil v ploše celé místnosti, tedy i kuchyně. Obklad za linkou bych volil z bílého Lacobelu.

Dotaz   Dobrý den, chtěla bych poradit: stavíme dům. Barva oken a dveří je bílá. Kuchyň je propojena s obývákem, kuchyň je na východ, obývák na jih + západ. Kuchyň bych chtěla mít v olši. Nevím, jakou zvolit v kuchyni barvu pracovní desky, obkladu za linkou, podlahy (dlažba) a stěn. V obýváku bych chtěla mít plovoucí laminátovou podlahu (taky nevím, jakou barvu). Předem děkuji za odpověď.
Odpověď  

Dobrý den přeji. K tmavšímu odstínu kuchyňské linky v olši bych doporučila volit světlejší odstíny pracovní desky a obkladu v jemných smetanových a béžových odstínech. Také je možné kombinovat se světle šedou. Obklad za linkou můžete volit celoskleněný lacobel, který se bude hodit k jednoduchému designu linky. Plovoucí podlahu poté doporučuji v odstínech buk či třešeň.

Dotaz   Dobrý den, zařizujeme kuchyň a obývací pokoj v bytě. Obě místnosti jsou propojeny. V kuchyni je okno a balkonové dveře, v obývacím pokoji pouze okno. Kuchyňská linka bude do tvaru U, pracovní deska bude i pod oknem. Korpusy a pracovní deska jsou odstín wenge H1555, dvířka jsou lesklá bílá. Obklad za linkou bude skleněná deska Lacobel (může být matný?). Okna jsou bílá. Potřebovala bych poradit, jaký zvolit odstín plovoucí laminátové podlahy, dveří a výmalby v obou místnostech. Nábytek v obývacím pokoji bych volila ve stejných barvách jako kuchyňskou linku. Prosím i radu, jakou zvolit barvu sedací soupravy (má představa je bílá, popř. bílá s hnědou) a stolu s židlemi. Děkuji za odpověď.
Odpověď  

Dobrý den, Lenko, dejte na svou představu. Podlahu zvolte také tmavou a v obývacím pokoji sedačku doplňte kobercem ve světlém odstínu.

Dotaz   Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit o radu. Kuchyň bude vyrobená z javoru v barvě kalvádos a pracovní deska bude antracitová mramorová. Prosím, jaké mám zvolit obklady pod linku? Podlaha bude z PVC, ale taky nevím, jaký odstín zvolit. Kuchyň je propojená s obývákem. V obýváku bych chtěla jednu zeď červenou. Poraďte mi ještě, jaké odstíny mám zvolit pro malbu, nábytek a podlahu. Nechci, aby to působilo tmavě a stísněně, prostor není moc velký. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den, obklad za linku bych volil z Lacobelu bílé barvy. Podlahu bych protáhl stejnou z obývacího pokoje. Zvolte jednu dřevinu na podlahu a v kontrastu druhou na nábytek. Hezké bude třeba toto - podlaha ořech, nábytek dub a malby do žluta.

Dotaz   Dobrý den. Potřebovala bych poradit, jaký materiál a barvu zvolit na podlahu do kuchyně, která navazuje na předsíň. Kuchyň má cca 12m2, půdorys obdélník, navazující předsíň je dlouhá a úzká, bez oken, cca8m2. Kuchyňská linka má pastelově žlutou barvu v kombinaci s pastelově zelenou. Obklad za linkou a pracovní deska jsou přírodní buk. Skříně a zařízení v předsíni jsou převážně z borovice. Chtěli jsme dlažbu v obdobném odstínu zeleně jako linka. Uvažujeme o oživení pomocí žluté a možná i červené dlažby, ale máme strach, aby nebylo vše překombinované. Děkuji za radu a Váš názor. Renata.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Dlažbu bych volila opravdu jen ve světlých odstínech a měla by být spíš jednobarevná, aby v úzkých prostorech vynikla. Doporučuji světlý smetanový až vanilkový odstín.

Dotaz   Dobrý večer, zařizujeme novou kuchyň, která by měla být barevně sladěna asi takto: vrchní skříňky bílé plné, pod nimi kombinace skříňky nerez a mléčné sklo. Pracovní deska Abstakt (bílá s nepravidelnými černými čárami cca 5-10%). "Spodek" pod pracovní deskou je řešen imitací ořech. Veškeré spotřebiče jsou v provedení nerez. Odsavač par je komínový, taktéž nerez. Prosím o radu, jaké obklady a dlažbu byste použili. Jinak kuchyň je malá do tvaru "U", zakončená barem zasahujícím do obývacího pokoje. Tam je použita plovoucí podlaha s dekorem dub (jen pro bližší dokreslení). Předem děkuji za radu. S pozdravem František Fibich.
Odpověď  

Dobrý den. Podlahu bych volil stejnou jako v obývacím pokoji. Obklad za linkou udělejte z lacobelu v bílé barvě, který bude velmi příjemný.

Dotaz   Dobrý den, dostavujeme rodinný domek. Potřebuji poradit, jakou barvu dveří zvolit k laminátové podlaze v barvě akácie (podobná dubu). Líbí se nám bříza. Je to možná kombinace? Dále nevím, jaký rozměr a barva obkladů se hodí za kuchyňskou linku v barvě třešeň mat s tmavou mramorovou deskou. Na podlaze je dlažba o rozměru 30x60, líbí se mi velké formáty. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Velkoformátový obklad za kuchyňskou linku můžete volit, pokud je prostor dostatečně velký. Jestliže by byl obklad moc kouskován, nepůsobilo by to dobře. Volte jej v jemném smetanovém dekoru. Dveře a nábytek mohou být v kontrastním světlém odstínu břízy.

Dotaz   Dobrý den, budeme mít novou kuchyň s jídelnou a obývákem. Kuchyňská linka bude v bříze, pracovní deska Antik II šedý, obklad za linku bude světle šedý. Linka bude mít tvar do L, dveře odstraníme. Podlaha bude stejná v kuchyni i obýváku - lamino dub světlý. Ostatní nábytek v jídelně i obýváku chceme taky v bříze. Líbila by se mi světle šedá rohová sedačka. Chtěla jsem se zeptat, jak vymalovat obě místnosti. Jednou barvou s bílými šikminami, nebo mám kombinovat světlou s výraznou barvou? Zajímá mě hlavně jídelní kout. Zasílám odstín výmalby, ve skutečnosti je barva sytější. Přikládám foto místností se současným vybavením. Do jaké barvy ladit doplňky, polštáře, kobereček, květináče? Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den. Mám dojem, že jsem na tento dotaz již odpovídal. V případě, že se pletu, doporučuji vždy malovat i šikminy a ladit prostor jednotně. Jedna výrazná stěna či část prostoru je dle mého vždy ku prospěchu věci. Inspiraci můžete hledat i na www.pointshop.cz.

Dotaz   Dobré odpoledne, prosím vás o názor na nejvhodnější barvu kuchyňské linky. Zvažuji varianty třešeň s nádechem do červena, třešeň přírodní či ořech. Obávám se, aby linka nebyla v pouze dřevěném provedení moc tmavá. Doporučili byste mi změnu typu horních skříněk a kombinaci dřeva s bílými či vanilkovými lakovanými dvířky? Místnost je 5,7 m dlouhá a 2,5 m široká s dvěma okny o rozměru 90 cm orientovanými na sever. Na protější straně jsou dva průchody do obývacího pokoje, které zůstanou otevřené. Obývací pokoj není ještě zařízen. Děkuji vám.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Volila bych korpus v ořechu a dvířka bílá. Pracovní desku doporučuji jemnou šedou nebo jemnou béžovou, obklad za linku celoskleněný.

Dotaz   Dobrý den, prosím vás o radu ohledně barevného ladění kuchyně, která je dvěma otevřenými průchody spojená s obývacím pokojem. Mezi průchody je v kuchyňské části komín (uvažuji o obkladu v barvě kamene) a z druhé strany bude v obývací části krb. Kuchyň je 2,5 m široká a 6 m dlouhá. Okna plastová bílá. Kuchyňskou linku plánuji ve tvaru L – materiál masiv jasan. V příloze zasílám grafický návrh rozmístění (barevnost je náhodná). V kuchyňské části bude dlažba, v obývací části plovoucí laminátová podlaha (pravděpodobně dub), před krbem opět dlažba (s barvou si nevím rady). Prosím o váš názor na barvu dlažby, pracovní desky a obkladů v kuchyni. Myslíte, že by se hodila kombinace béžové dlažby (popř. tmavě hnědé), pracovní desky v dezénu tmavě hnědého dřeva (popř. tmavě šedá barva) a výrazně žlutých obkladů kuchyňské linky? Chtěla bych, aby dlažba v kuchyni ladila jak s kuchyňskou linkou, tak s laminátovou podlahou v obývacím pokoji. Děkuji vám za radu.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Hnědá barva dlažby se jistě bude k světlému javoru hodit, můžete však také volit jednotnou dlažbu ke krbu a do kuchyně (v tom případě doporučuji šedý odstín dlažby a šedou až antracitovou pracovní desku). Obklad za linku bych volila ve výrazném oranžovém odstínu.

Dotaz   Dobrý den, stavíme malý domeček. Chtěla bych, aby byl celkově sladěný, moderní, ale přesto útulný. Nevím si rady s barvami. Kuchyňská linka bude v barvě vanilka, nevím však, jakou vybrat barvu pracovní desky a co dát na zeď za linku (klasické obklady se mi nelíbí). Jakou dlažbou k tomu volit dlažbu? Líbily by se mi světlejší tóny, které bych použila i do vstupní chodby. Zaujaly mě dveře v barvě hruška od Sapeli, ale nevím, jakou barvu podlah zvolit do obývacího pokoje a ložnic. Jakou k tomu doporučujete barvu nábytku? Mockrát děkuji, Dana.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Volila bych pracovní desku v antracitovém či šedém odstínu. Jako obklad za linku bych volila zádovou desku v šedém odstínu, nebo může být celoskleněná. Dlažbu doporučuji opět v jemném šedém tónu, ke dveřím v dekoru hruška můžete volit podlahu v obdobném odstínu hruška, třešeň, buk. Stejně tak nábytek.

Dotaz   Dobrý den. Mám linku barvy jasmín, korpus je v dekoru ořech. Objednal jsem si jako obklad hnědé matné zebrano. Chtěl bych vědět, jestli můžu mít tuto barvu pod linkou. Na podlahu bych chtěl linoleum v imitaci dlažby. Je tento motiv vhodný? Jakou barvu mám zvolit? Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Tento obklad za linkou může působit dobře, ale je dost temný. Může opticky zmenšit prostor. Co se týká podlahoviny, linoleum v imitaci dlažby je možné použít, ale pouze v jemném smetanovém odstínu.

Dotaz   Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se ke kuchyňské lince vanilka lesk hodí pracovní deska barvy wenge. Jakou barvu by bylo vhodné zvolit pro obklad za linku (chceme Lacobel), jakou výmalbu a podlahovou krytinu (měkčený vinyl)? Rozměry kuchyně jsou 4,5 x 2,2 m. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den, dekor wenge a vanilka spolu budou hezky ladit. Lacobel můžete volit v odstínech béžové nebo šedivé barvy, nebo také třeba světle zelený. Výmalbou ve světle žlutém nebo zeleném odstínu prostor hezky zútulníte a podlaha v dekoru ořech nebo dub bude také vhodná.

Dotaz   Dobrý den, poprosila bych Vás ještě jednou o radu ohledně kuchyně (viz minulý chat). Máme dlažbu Rako Sandstone tmavě šedá, okna medová (dub), linka je rovná. Kuchyň budu již v Hanáku brzy objednávat. Vidím ji dobře? Sokl hliník, čela spodních skříněk medové dřevo, pracovní deska smetanová. (Či světle šedá?) Obklad za linkou smetanový (či v jiném formátu použít Sandstone?) - zasahují tam okna (dub) - sklo se mi za linku nějak nezdá. Korpus horních skříněk dřevo, přední fronty horních skříněk mléčné sklo/hliník a smetanová. Spotřebiče a úchyty nerez. Stůl medové dřevo, hliník. Zejména si nevím rady s barvou prac. desky a obkladu za linkou. Obecně je strašně málo fotek kuchyní na šedé dlažbě, všude je buď plovoucí podlaha či světlá dlažba. A představivost v tomto moc nemám a nerada bych to pokazila. Moc Vám děkuji.
Odpověď   Dobrý den, vhodné je ladit horizontální plochy do jednoho odstínu. Podlaha sytě šedá pracovní deska středně až světle šedá obklad pak může být v odstínu smetanovém. Horní skříňky a fronty je dobré volit světlejší s tím , že "podnož" kuchyně bude tmavší. Jinak kuchyň máte barevně sladěnou velmi pěkně s tím, že přechodů jednotlivých materiálů a odstínů by nemělo být mnoho - podlaha spodní dvířka, deska - obklad obklad horní přední fronty. Šedivou považuji za neutrální a opakuje se i na doplňcích - rámečky, dřez, baterie,...
Dotaz   Myslíte, že je vhodná dlažba Cementi beige 40 x 80 ke kombinaci kuchyně bílá fólie + horní skříňky am.ořech a hliník ? Použila byste případně tuto dlažbu i jako obklad za linku při použití desky z corianu ? Nebo též varianta pracovní deska z lamina + uvedený obklad ? Děkuji.
Odpověď   Dobrý den, jestliže jsem ji správně našla tak odstín je světlá bílá káva. Tento odstín je velmi vhodný k ořechu jemně ho doplňuje a bílá z tuto kombinaci prozáří.Ke corianu i k postformingové kuch. desce je vjako obklad vhodný. Obě varianty spíše v jednoduchém dezénu bez textury.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu jaký zvolit obklad za kuchyňskou linku,dlažbu mám Rako Zebrano krémové, linka je spodní díly z ořechu dijon/není tak tmavý/ i korpus je totožný,pracovní plocha je bílá,horní skříňky bílá leská v kombinaci s hliníkovými prosklenými dvířky,malba oranžová.Obklad za linku chci také ze série RAko Zebrano a nevím zda pouze krémové lesklé dlaždice a nebo je prokládat oranžovými pásky.Díky moc za radu a přeji hezký den.
Odpověď   Dobry den V jednoduchosti je krasa, takze bych pouzil variantu bez pasku
Dotaz   Dobrý den,ráda bych se zeptala, jaká podlaha a dveře by se hodily ke kuchyňské lince olivové dřevo,šedá pracovní deska(ze stejného materiálu je i obklad za linkou) vrchní skříňky jsou kombinace ol.dřevo, hliníkové rámečky a mléčné sklo,nerezové vest. spotřebiče. Ve stejném provedení bude i jednoduchý nábytek do obývacího pokoje a vestavěná skříň na chodbu. Podlaha by měla být v celé bytě jednotná - 4+1 v paneláku.Oliva má výraznou kresbu. Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobry den Volil bych tmavou podlahu - orech
Dotaz   Dobrý den, prosím vás o radu s barevným laděním kuchyně, která je dvěma otevřenými průchody spojená s obývacím pokojem. Mezi průchody je v kuchyňské části komín (uvažuji o obkladu v barvě kamene) a z druhé strany bude v obývací části krb. Kuchyň je 2,5 m široká a 6 m dlouhá. Okna plastová bílá. Kuchyňskou linku plánuji ve tvaru L – materiál masiv jasan. V kuchyňské části bude dlažba, v obývací části plovoucí laminátová podlaha (pravděpodobně dub), před krbem opět dlažba (nevím si rady jaká). Prosím o váš názor na barvu dlažby, pracovní desky a obkladů v kuchyni. Myslíte, že by se hodila kombinace béžové dlažby (popř. tmavě hnědé), pracovní deska v dezénu dřeva tmavě hnědého (popř. tmavě šedá) a výrazně žluté obklady kuchyňské linky? Děkuji vám za radu.
Odpověď   Dobrý den přeji. hnědá barva dlažby se jistě bude k světlému javoru hodit, můžete ale volit jednotnou dlažbu ke krbu a do kuchyně a pak bych volila šedý odstín dlažby a šedou až antracitovou pracovní desku. Obklad za linku bych volila ve výrazném až oranžovém odstínu.
Dotaz   Dobrý den, zařizujeme spojený obývací pokoj s kuchyní. Kuchyň bych chtěla celou bílou lesklou (dvířka), korpus ořech, šedá deska. Potřebovala bych poradit s částí mezi dolní a spodní kuchyňskou linkou - dlaždičky? Lakobel? Jaká barva? Můžu položit plovoucí podlahu ořech? Jaké pak dveře, které bych chtěla Sapeli? A nábytek? Okna jsou bílá. Celou dominantou by měla být jedna barva, poradíte prosím která? Velice děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu bych volila v ořechu a dveře také ořech např. Lotos, Note, nebo Tenga. Dveře ale také můžete volit kontrastní čistě bílé, čímž vynikne ořechová podlaha a okna se sjednotí s dveřmi. Obklad za linku volte jednoduchý buď jako zádvou skleněnou desku z lacobelu nádech šedivý. Popř. zádovou desku v dekoru desky pracovní. Doplňkovou barvou může být jakýkoli odstín - cihlový, tyrkys, olivový.
Dotaz   Poraďte mi, prosím, ještě jak vymalovat a jakou barvu sedací soupravy zvolit. Podlaha ořech, dveře bílé, okna bílá, kuchyňská linka korpus ořech, dvířka bílá lesklá,deska pracovní šedá, obklad za linkou šedý, nábytek světlý javorový. Budou se hodit stříbrné rolety? Děkuji.
Odpověď   Dobrý den. Rolety mohou být stříbrné. Výmalbu můžete volit v jakémkoli výrazném odstínu. Osobně bych vždy tento odstín např. (tyrky, olivová, oranžová bordó) kombinovala s jemnou šedou výmalbou. Za nábytkem volte výraznou malbu aby vynikl.
Dotaz   Dobrý den, zařizujeme si kuchyń. Přední dvířka jsou v barvě zelený javor a korpusy s pracovní deskou světlý dub. Můžete mi prosím poradit jaký obklad za linku a v jaké barvě PVC na podlahu?Místnost je poměrně světlá. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Obklad bych volila jednotný s pracovní deskou popř. jemným světle šedým dekorem. Podlahu můžete volit opět světle šedou dlažbu popř. plovoucí podlahu v dubu.
Dotaz   Dobrý den. Zařizujeme kuchyňskou linku v místnosti kde je plovoucí podlaha v barvě EGGER TŘEŠEŇ-LIVORNO 3225 a dveře TŘEŠEŇ PŘÍRODNÍ. Kuchyňskou linku chceme ve světle béžové. Máme problém zvolit barvu a odstín oracovní desky a plochy nad pracovní deskou (mezi spodními a horními skříňkami). Děkuji za radu.
Odpověď   Dobry den Pracovni desku bych volil tmavsi. Napr. tmave sedou, nebo tmavsi drevinu. Obklad za linkou bych volil v bilem lacobelu
Dotaz   Dobrý den, potřebuji poradit barvu podlahy do panelákové kuchyně a chodby. Chtěla bych, aby byla jednotná, kvůli optickému zvětšení, ale nevím, jestli se rozhodnout pro tmavě hnědou, nebo krémovou. Kuchyň bude bílá s tmavě hnědými boky a stříbrnou pracovní deskou, jako obklad za linku plánujeme černošedou mozaiku, lednice bude černá, volně stojící. Do chodby chceme vestavěnou skříň se zrcadlem a bílým lacobelem. Hnědá mi přijde teplejší, ale zároveň se bojím, aby malý panelákový byt moc neztmavila. Obzvlášť do chodby, nejde skoro žádné denní světlo. Zároveň na tom závisí i následný barevný výběr dveří. Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych světlou šedou či cappuccinovou dlažbu, nebo laminátovou podlahu v dubu nebo ořechu. K tomu se budou hodit čisté bílé dveře. Z nabídky SAPELI můžu doporučit modely Glanz, Note či Lotos.
Dotaz   Dobrý den, prosím Vás zdvořile o radu. Máme omylem nainstalovaná okna v celém domku v barvě tmavého teaku, což nám bohužel narušilo celý plán. Nevíme si rady s barvou dlaždiček na stěnu a dlažby v kuchyni, která by měla pokračovat okolo krbu v obýváku a také s barvou linolea nebo PVC a dveří SAPELI v obýváku. Máme objednanou kuchyň v barvě olše, spotřebiče nerez, deska v barvách bílá, šedá, černá. Kuchyň a obývák jsou propojeny. Okna v kuchyni jsou na sever a západ, v obýváku jsou proti sobě na východ a západ. Linka ve tvaru U u severního okna. Prosíme, zda je to jen trochu možné, o brzkou odpověď. Moc Vám děkuji za ochotu!
Odpověď   Dobry den Osobne bych zvolil jednotnou podlahu v celem obytnem prostoru s kuchyni. Zadnou dlazbu ani PVC. Obklad za linkou zvolte v ramci kuchyne - jako pracovni deska. Tmavsi podlaha bude lepsi (orech) a dvere zvolte v druhe drevine jako kuchynska linka - v olsi
Dotaz   Pekný deň prajem, prosím o Váš názor ohľadne farebného zladenia kuchyne. Dolné skrinky a vstavaná skrina budú vo farbe čerešna romana. Vrchné vyklápacie a bočná skrinka v lesku jasmín. Neviem sa rozhodnúť či pracovnú dosku ladiť do čerešne alebo jasmínu. Použiť zástenu v čerešni alebo radšej obklad vo svetlom odtieni? Kuchyna je 2,15 x 4,95 orientovaná na sever. Dvere budú orech, podlaha svetlejšia asi javor. Dobrá rada nad zlato.
Odpověď   Dobry den ja preferuji desku i obklad za linkou neutralni. Deska napr. svele seda (i tmave seda) a obklad v Lakobelu
Dotaz   Dobrý den, mám prosbu, zařizujeme novou kuchyň a potřebovali bychom poradit jakou koupit pracovní desku(barvu) :-) Kuchyň budeme mít z Ikei odstín Adel buk, PVC máme "imitaci dřevěné podlahy" je středně tmavá-Jumbo Toronto. A jako obklad za linku jsme zvolili panely ABITIBI -carriage house - stěna bude vypada jako obklad z cihel.Vymalováno máme na světloulince oranžovo žlutou (těžce definovatelná barva:-)) Moc Vám předem děkuji za pomoc Javůrková
Odpověď   Dobrý den přeji. Jelikož máte všechny odstíny v teplých barvách oranžového nádechu volila bych pracovní desku světlou smetanovou popř. jemnou cappucinovou.
Dotaz   Dobrý den. Zařizujeme obývací pokoj spojený s kuchyní, celkově má místnost 5x8 m. Kuchyňskou linku bych si přála v dekoru bříza + PD černý kámen, je-li to vhodná kombinace. Přikládám vlastní návrh a prosím o radu: 1. Jaký obklad za kuchyňskou linku? 2. Jaký odstín podlahy a zda raději nevolit jednnotnou plovoucí podlahu? 3. Jak sladit s ostatním nábytkem (jídelní stůl, židle, sedačka) a jak vyřešit výmalbu stěn? Dále si nevím rady se zkosenou stěnou za kuchyňskou linkou a osvětlením. Velice děkuji za pomoc, Renata.
Odpověď   Dobrý den přeji. Kombinace světlého dřeva a tmavé pracovní desky je vhodná. Na šikminu bych volila úzké poličky, pokud ovšem šikmina není velká a nezasahuje do pohybového prostoru. Podlahu doporučuji jednotnou v celém pokoji, a to v dekoru dubu nebo tmavém wenge (k tmavé pracovní desce). Nábytek opět ve světlém dekoru břízy. K tomu můžete použít výraznější výmalbu v odstínech lila, limetková či bordó. Sedačku vybírejte v dekoru výmalby nebo neutrální světlou šedou, jemnou cappuccinovou či smetanovou.
Dotaz   Dobrý den, chtěla jsem poprosit o pomoc.Máme spojenou kuchyň, jídelnu a obývací prostor a nevím si rady se zařízením.Podlaha, okna i dveře jsou v odstínu dub - zlatý dub. V kuchyni máme dlažbu rako chilli červený a ve stejném odstínu máme i obklad za linkou-.Nyní budeme objednávat kuchyň, ale nevím si rady s odstínem. Myslíte, že by bylo dobré k červené dlažbě zvolit smetanovou kuch.linku a prac.desku v odstínu zlatý dub? a jak doladit obývací pokoj.Předem děkuji za radu.Darina
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit světlou kuchyňskou linku v bílém nebo smetanovém lesku tak bych ale také volila obytný prostor. Kombinace dubu a bílého nebo smetanového lesku. Prostor se tak celkově sjednotí.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jak postavit kuchyňskou linku, aby byla co nejpraktičtější. Kuchyň je malá: vlevo ode dveří je 2, 6m pro 60cm hluboké skříňky, pohledová stěna má 2, 1m, vpravo od vchodu je okno, vedle topení může následovat 0, 5m široká skříňka vysoká k parapetu a pak je 1m do konce pro vysoké skříňky. Vpravo bych volila skříňky hluboké jen 40cm. Podobná kuchyň je na fotce. Začít bych chtěla vlevo za dveřmi lednicí, zde je i stupačka. Ať rozmístím spotřebiče kamkoliv, potýkám se s nedostatkem pracovní plochy. Dále prosím o nápad, jak sladit barvy. Část horních skříněk bych chtěla mít v barvě žluté (Ikea rubrik applad) či avokádo/lesk, dole nerez nebo stříbrné lamino. Obklad za linku velkoformátový světlý, barva desky se mi líbí titan. Jakou dlažbu zvolit na podlahu? S čím má ladit? Děkuji, L.
Odpověď   Dobrý den, takto malý prostor bude vhodné úplně nezastavovat skřínkami. Nechte ho, aby mohl dýchat. Uvidíte, že i Vy se v něm pak budete cítit při vařené lépe. Chápu však Vaše požadavky na co nejvíce úložných míst. Rozmístění kuchyňské linky bych volil do L. Volte světlé odstíny smetanové nebo bílé ve vysokém lesku v kombinaci se světle zelenou nebo modrou barvou.
Dotaz   Dobrý den,právě budeme kupovat kuchyň.Ráda bych barvu kávovo či capucinno lak.Nevím ale,jaké se k tomu hodí obklady,pracovní deska ani podlaha...poradíte mi?Předem děkuji za odpověď a přeji krásný den.
Odpověď   Dobry den Pracovni desku bych volil do seda (neutralni) az cerna. Obklad za linkou nemusi byt nutne keramicky. Pouzijte napr. podbarvene sklo - lacobel v neutralnim odstinu
Dotaz   Dobrý den, nevím, jakou barvu podlahy a obkladů vybrat do tohoto typu kuchyně. Chtěla bych, aby vznikl moderní a hezky sladěný interiér. Velice děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den, na přiložených fotografiích je vidět hezká kombinace dekoru kuchyňské linky s tmavší dřevěnou podlahou. Volil bych ořech, který bude též kontrastní. Obklad za linku bych dal z lacobelu v bílé barvě – to je velmi praktické a elegantní řešení.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu týkající se komplexního sladění interiéru kuchyně s obývacím pokojem a otevřeným schodištěm do prvního patra formou otevřeného prostoru ve tvaru L (orientované od východu až po západ) v právě realizovaném rodinném domě. Kuchyň bude klasická, vyrobená v imitaci buku ve tvaru L, schodiště v kombinaci buku, zábradlí ocelové (barvu si mohu vybrat) a dveře ve světlém buku. Nevím, jakou barvu a rozměr mám použít pro kuchyňské obklady a kuchyňskou dlažbu v závislosti na barvě a vzoru linolea, které přijde do obývacího pokoje včetně schodiště. Nebo použít linoleum také do kuchyně? Nábytek ještě nemám žádný koupený. A nakonec - jakou barvu byste doporučil na vymalování? Děkuji a přeji pěkný den, Tom.
Odpověď   Dobrý den, určitě bych volil jednotnou podlahu jak v obývacím pokoji, tak kuchyni. Obklad za kuchyňskou linku může být nejen keramický. Když keramický, tak spíše dlaždice pro co nejmenší spáry. Skleněný obklad je též hezký, nebo můžete zvolit stejný jako materiál desky.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, i když jsem si vědoma nejednotnosti stylů. Kuchyň slonová kost, horní skříňky s hliníkovými rámy, deska tmavá břidlice, podlaha dlažba Monterrey hnědočervenookrová,ale vůbec nevím, jaký obklad za kuchyňskou linku. Moc děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych pro sjednocení zádovou desku v dekoru desky pracovní popř. obklad v odstínu vycházejícím z pracovní desky - šedé až bílé.
Dotaz   Dobrý den, prosím Vás o radu jak vhodně sladit barvy a materiály v RD. Prostor je dost velký, částečně propojený. Okna – světlý dub. Kuchyňská linka vybrána v kombinaci jilm - přírodní odstín a bílá lesk. Některé skříňky prosklené matným sklem, doplňky v nerezu. V kuchyni a částečně i v obývacím pokoji v nejvíce namáhané zóně, která přímo přechází do chodby se schodištěm do patra a dále navazuje na vsup do domu má být dlažba. Do všech těchto prostor (i na schodiště a dokonce i koupelny) jsme vybrali stejnou dlažbu ve stejném odstínu – RAKO UNISTONE (s optikou přírodního kamene) odstín č.612-šedohnědá. V podobných barvách a dekoru jsme zvolili i kuchyňskou desku. Obklad za kuchyňskou linku také RAKO UNISTONE v barvě bílá č.609. Ve zbývající části OP a v jídelně by měla být laminátová plovoucí podlaha. Je naše volba barev, dekorů a materiálů vhodná? Prosím Vás o radu jaký dekor dřeva a odstín se bude hodit k již vybranému jilmu a dlažbě na laminátovou podlahu, na výplně dveří s obložkami a velký jídelní stůl. Mohla by být laminátová podlaha v dekoru mořské trávy (tmavém nebo světlém)? Děkuji Vám za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Vaše ladění je příjemné. K světlé dlažbě bych volila výraznější kontrast na laminátovou podlahu tedy raději tmavou mořskou trávu.
Dotaz   Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jakou barvu mohu použít jako obklad za kuchyňskou linku(http://www.sklenenyobklad.cz/vyber-barev-ve-virtualni-kuchyni), můj typ je 1013 a ještě prosím o radu výmalby kuchyně. děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Vaše volba je vhodná. Výmalbu můžete volit v jemné kappucinové a u jídelního stolu pokud je u zdi volte výmalbu oranžovou až hnědooranžovou vycházející odstín z dekoru linky.
Dotaz   Dobrý den,mám kuchyňskou linku barvy olše a chtěla bych tmavou pracovní desku,jakou by jste zvolila? Jaké barvy by měl být obklad za linku-chtěla bych tam dát obkladový panel,a jaké barvy by měla být podlaha? Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volte tmavý betonový dekor desky pracovní a zádové. Podlahu můžete volit jemnou šedou nebo cappucinovou opř. dekor javoru či břízy.
Dotaz   Dobrý den, máme kuchyni do tvaru L.Jedna část je ve dřevě (třešeň) druhá část je vanilková. V této části máme sporák a pracovní desku, která je béžová (corro). Vymalováno máme v pískové barvě. Ráda bych poprosíla o radu jaký obklad za linku. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku v dekoru desky pracovní popř. lacobel ve smetanovém odstínu.
Dotaz   Dobrý den, budu mít kuchyni trnka světlá, k tomu pracovní desku beton tmavý, podlaha dekor dřevo tmavý a teď bych potřebovala poradit nějaký obklad za kuchyňskou linku (budeme mít plynovou desku) a výmalbu. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych obklad bílý nebo světle šedý, belkoformátový. Výmalbu v jemné limetkové až khaki barvě.
Dotaz   Dobrý den. Kuchyň budu mít korpus ořech dijon a dvířka béžová akácie(nádech do šeda), pracovní deska šedý antracit. Prosím poraďte jaký obklad za linku: buď mozaika 25x33(obdélníčky)-tři odstíny šedé, nebo antracit obklad 10x10cm?Jakou barvu podlahy
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych raději zádvou decku v dekoru desky pracovní popř. šedou mozaiku. K tomu šedou dlažbu nebo dekor ořechu.
Dotaz   Dobrý den, budeme mít spojenou kuchyni,obývací pokojem a pracovnu, místnost do tvaru L. Kuchyňe světlá trnka, pracovní deska a obklad za linku beton světlý. Okna máme ořech, ale potřebovali bychom poradit barvu PVC, dveří a výmalby. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu a dveře bych volila v ořechu a zbylý nábytek taktéž ve světlé trnce. K tomu šedou výmalbu v kombinaci s výraznějším odstínem např. limetka či orchidea.
Dotaz   Dobrý den,nevíme si rady s barvou kuchyňské linky,PD a interiérových dveří. Kuchyně je spojená s obývací místností. Okna jsou zlatý dub, podlaha v obýváku dub chateau. Plánovaný obklad za linkou je béžový 10x10 cm. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Kuchyň bych volila v kombinaci lesklého cappucina či bílé s dubem na korpus a pracovní a zádovou desku.
Dotaz   Dobrý den,kuchyně spojená s jídelnou, dále s OP.Kuchyň-oknoV,jídelna-oknoS.Kuchyň. linka-bílý lesk v kombinaci s dekorem jilm horský(světlý)+nerez spotřebiče,úchytky a asi i roleta a sokly v nerezu.Obklad za linkou Rako-Unistone bílý-č.609, podlaha Unistone hnědošedá-č.612.Okno a parapet v lince je v barvě světlý dub.Pracovní desku mám vybranou hnědou-má takové šmouhy-něco jako beton v odstínu podobném jako bude podlaha.Jedna stěna bude obložena také bílým Unistonem,ostatní stěny malba bílá,za linkou asi v nějakém odstínu šedé.Doplňky svěží zelené (pro změnu tm.hnědé) a bílé.Nebude tam té hnědé už moc? Uvažuji proto ještě o změně pracovní desky na imitaci betonu v šedé barvě–líbil by se mi nějaký středně tmavý odstín.Stůl by měl být nejlépe v dekoru jilm-horský, židle bílé.Jaká bude vhodnější ta pracovní deska a malba?Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Váš výber je příjemný a hnědé pracovníd esky bych se rozhodně nebála, zelené doplňky to oživí.
Dotaz   Dobrý den,jakou zvolit barvu do kuchyně prop.s jídelnoou a obývákem.Okna čedič.šedá podlaha rustikal dub a v části kuchyně dlažba Fesion tmavá.Kuch.linka slon.kost a obklad za linkou antracid.šedá.Děkuji Vám opravdu moc
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit odstín limetky či žlutou jasnou s jemnou šedou v kombinaci.
Dotaz   Dobrý den, jaké barvy k podlaze rako defilé tmavě hnědá? Místnost ve tvaru L obývák s kuchyní a jídelnou, dlažba v celém spodním patře. Dveře jsem myslela sapeli wenge, kuchyň nakombinovat s ořechem??? A jaký obklad za linku a ke krbu, z řady Defilé?
Odpověď   Dobrý den přeji. Volte ořechové dveře a taktéž nábytek v tomto dekoru v kombinaci s jasanem, břízou či bílým leskem. Obklad pak v dekoru dlažby.
Dotaz   Ještě v rychlosti prosím jakou pracovní desku byste volila tedy ke kuchyni buk - ořech, dlažba rako defilé tmavě hnědá? Obklad za linkou z řady defié, ještě nevím jaká barva, děkuji moc
Odpověď   Dobrý den přeji. Obklad jako podlahu. Pracovní desku smetanovou.
Dotaz   pokračování- obklad za linkou Rako Savana vanilková+některé kachlíky mozaika vanilkovo-červeno-hnědá. Podlaha Quickstep Classic - javor parketa. Zatím je vymalováno bílou, ale chtěli bychom interiér zůtulnit. Půdorys přikládám. Děkuji za odpověď!
Odpověď   Dobrý den přeji. Výmalbu volte u jídelního stolu a za sedačkou v odstínu jedné barvy mozaiky u kuchyňské linky. Zbylé části jemné béžové.
Dotaz   Dobrý den,chtěla bych kuch.linku-korpus ořech,dvířka javor,deska ořech.Musím vybrat obklad za linku-líbí se nám Imola Blown šedá10x10+sem tam tm.hnědou a krém./béž.dlaždičku.Je tato kombinace barev vhodná?Díky Ivana
Odpověď   Dobrý den přeji. Jak jsem již psala volte jen jeden druh a barvu obkladu.
Dotaz   Dobrý den, mohli byste poradit jaký obklad za kuchyňskou linku. Linka je tmavě šedá lesklá a pracovní deska je světle šedá.
Odpověď   Dobrý den přeji. obklad můžeet volit výrazný červený, zelený, apod jako výmalbu omyvatelnou popř. zakrytou sklem tak aby se časem mohla barva měnit.
Dotaz   Dobrý den, zařizujeme si kuchyň, která je spojená s jídelnou. Jde o velkou místnost (4,74 x 5m) se čtyřmi okny, které jsou orientovány na západ. Kuchyň bude v barvě švestka, pracovní deska tmavý beton a dlažba je světle šedá. Dveře i stůl v jídelně budeme mít z dubu. Chtěla jsem se zeptat, jaký zvolit obklad za linku a jak vymalovat celou místnost. Předem děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. kombinace přírodního dubu a švestky není ideální pokud je švestka do červeného nádechu. Obklad linky bych volila šedý jako je podlaha. výmalbu pak jemnou cappucinovou popř. u jídelny odstín hnědočervený.
Dotaz   Čeká mě nová kuchyně a chtěla bych ji laděnou do žluta, výrazně žluté 2 zdi. Podlaha je už světlá bříza, kuchyni bych chtěla v bílé barvě, temně šedé pracovní desky, ale nevím jaký obklad za linku na zeď? Nevíte jak se jmenuje světlo v příloze?
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní tedy šedouaž antracitovou. Svítidla jsou to nejspíš FLY.
Dotaz   Dobrý den.Zařizujeme novostavbu.Kuchyň máme navrženou od Hanáka-jasan fólie vysoký lesk+pracovní plocha a obklad za linkou z amerického ořechu. Kuchyň je v obýváku "za rohem".Jaké dveře(Sapeli elegant), podlahu, jídelní stůl a sedačku zvolit?
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu můžete volit v ořechu a dveře taktéž. Nábytek pak v obytné části v jasanu. Popř. dveře v jasanu.
Dotaz   Dobrý den, ráda bych využila službu poradenství. Potřebuji barevně doladit interiér. Chystá se výměna dvířek kuchyňské linky - předběžně jsem vybrala olšovou dýhu (olšový je i stůl a nábytek v obývacím pokoji) v kombinaci s vanilkovým odstínem lamina. Nevím si rady s barvou pracovní desky, kterou bych ráda ve stejném materiálu a barvě jako obklad za linkou- šedé obklady za kuchyňskou linkou bych případně zrušila. V jídelní části si nevím rady s barevností židlí a v obývacím pokoji potřebuji poradit s barvou polštářů na sedací soupravu. Do celého interiéru bych pořídila lehké závěsy pro dodekorování interiéru (opět nevím barevnost a délku závěsu u okna za sedačkou) a doplňkovou barvu na obrázky, květináče a případné drobnosti. Přemýšlím o barvě stěny za sedačkou - napadla mě přírodní omítka, která je aplikovaná v jídelní části na stěně vpravo od jídelního stolu. Zde do budoucna plánuji vestavěnou skříň (mám pochyby o vhodnosti umístění, aby skříň nepůsobila příliš dominantně a masivně). V případě změny podlahové krytiny prosím o radu jakou by jste zvolila barvu a druh podlahové krytiny. Děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit světle šedou či bílou pracovní a zádovou desku. Židle v olši s potahem v dekoru pracovní desky. Dekorace do obytné části také šedá, popř. v kombinaci např. limetky, velbloudí a čokoládové. V kuchyni bych volila svetlou šedou podlahu amateriál novilon či PVC. Ano můžeet volit přírodní omítku za sedačkou.
Dotaz   Dobrý deň, prosím Vás o radu. Mám malú panelákovú kuchyňu v tvare L. Dvierka svetlá matná vanilka a korpus dub tmavý,pracovná doska traini beige. V akej farbe zvoliť obklad za linku, zástenu by som nerada a akou farbou vymaľovať steny? Ďakujem.
Odpověď   Dobrý den přeji. Pokud nechcete volit zádovou desku jako pracovní volte obklad v podobném odstínu popř. bílý. Výmalbu pak v barvě obkladu tak aby již nebylo moc dekorů a barev v prostoru.
Dotaz   Dobrý den, máme ve výrobě kuchyni Samoa a chceme velkoformátový obklad za linku ve vysokém lesku. Jakou barvu obkladu zvolit? Myslíte, že je vhodná bílá? Kuchyň bude vymalovaná na bílo a židle budou také čistě bílé. podlaha bude světlá, Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano můžete volit obklad bílý nebo šedý.
Dotaz   Dobrý den, min. týden jste mi radila s pracovní plochou, doporučila jste mi šedou TITAN a bílou dlažbu. Pokud bych dlažbu viz obr.zanechala, byla by šedá i přesto vhodná nebo raději něco do hněda? Obývák máme šedo-fialový. Děkuji za radu.
Odpověď   Dobrý den přeji. Pokud myslíte obklad za linkou rozjodně bych jej raději změnila vůbec nekoresponduje se zbytkem interiéru. Můžete volit jen překrytí zádovou deskou tak se zbavíte nutných bouracích prací.
Dotaz   Dobrý den, zajímalo by mě jestli se hodí tento zelený obklad za kuchyňskou linku, kde by pracovní deska byla v barvě ořechu a skříňky v bílé nebo béžové barvě. Kuchyně je propojena s obývacím pokojem. Okna jsou v barvě ořechu. Jakou barvu podlahy?
Odpověď   Dobrý den přeji. ANo můžete volit tento obklad k Vámi zvolené lince. Podlahu můžete volit v ořechu.
Dotaz   Dobrý den, jakou kombinaci zvolit pro kuch.linku - dvířka+korpus+prac.deska+obklad za linku. Okna jsou v dekoru zlatý dub.Jakou zvolit podlahu a dveře.Obývák je společný s kuchyní 28m2.V chodbě bude dlažba QUEBEC BLANCO. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych kuchyňskou linku v kombinaci ořechua bílého lesku. Spodní část v ořechu taktéž pracovní desku a zadní desku smetanovou bílé horní skříňky. Podlahu pak v běleném dubu.
Dotaz   Dobrý den potřebuji poradit s obkladem za kuchyňskou linku,sklo jsem zavrhla,jakou dát barvu dlaždic.Nevím jakou barvu dveří jsou tam 3- ke spíži zašupovací,místo a barvu stolu a kam umístit na protější stěnu televizi a skříňky na růžový porcelán.
Odpověď   Dobrý den přeji. Barvu dveří bych volila v dekoru podlahy nebo čistě bílé. Obklad za linku v barvě antracitové nebo pak můžete volit výraznější např. zelený, tyrkysový nebo bordó obklad. Jídelní stůl volte antracitový jako pracovní desku židle bílé a umístila bych jej proti dveřím do spíže. Stěnu u stolu pak vymalovat v barvě obkladu.
Dotaz   Dobrý den, potřebovala bych poradit se sladěním barev v kuchyni. Stůl, židle, dveře jsou v buku. Linku jsme si mysleli: boky + pracovka čok.dub, dvířka krémové nebo buk - bříza?, obklad za linku - nevím a podlaha s dekor.dřeva-dub? Moc děkuji Martina
Odpověď   Dobrý den přeji. Rozhodně byhc nekombinovala dub s bukem obzvlášť pokud se jedná o buk pařený. Volila bych spíš ořech nebo javor, či břízu. pracovní a zádovou deksu bych volila tmavou hnědou až ořechovou.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu ohledně kuchyně spojené s obývacím pokojem.Kuchyň bude v bílém lesku,prac.plocha+obklad za linkou divoký dub šedá imitace - jakou by jste doporučila výmalbu,podlahu a nábytek. Sedačku plánuji černošedou nebo bílo šedou.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu bych volila šedou vycházející z pracovní desky. Výmalbu ve velbloudí žluté s jemnou šedou. Popř. orchideovou. Odstínů je mnoho dle oblíbenosti. Nábytek pak volte v kombinaci jako na kuchyňské lince.
Dotaz   pvc v barvě dub, linka ve vys.lesk žluto-bílá v komb. šedá ve vyslesk.Deska–dub,trochu chladnější než pvc, Obklad za linku z materiálu techlam. Pistaccio nebo šedá. Viz.Foto,stěnu za digestoří chci obložit až nahoru. Prosím jak s barvou obkladu?
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit oba odstíny. Zelený se může ale časem "okoukat". Nadčasovější je šedá se kterou můžete kombinovat jakékoli doplňky.
Dotaz   Dobrý den, renovujeme kuchyň spojenou s obývacím pokojem. Kuchyňská linka bude mít dvířka vanilka mat, korpus přírodní merano, deska tmavě šedá. Podlaha lamino Meister Dub louhovaný 6173. Jaký by se hodil obklad za linku? A A jaké máme zvolit dveře?
Odpověď   Dobrý den přeji. Dveře se pokuste sladit s odlahou. Obklad v dekoru pracovní desky tak aby se další dekor nepřidával, již nyní jich je dost.
Dotaz   Zuzko,moc děkuji.Ještě jeden dotaz,myslíte,že by obklad za linku z té samé plov.podlahy byl velký úlet?:)
Odpověď   Dobrý den přeji. I to je možné :)
Dotaz   Dobrý den chci se zeptat mám kuchyn ve vysokém bílém lesku tmavou desku a šedé lino chtěla bych od Vás poradit jaký obklad za linku DĚKUJI MOC
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit bílý, šedý a prostor pak dodekorovat např. žlutou, červenou apod.
Dotaz   Ještě jeden dotaz, co by jste doporučila jako obklad za kuchyňskou linku. Bude bílá lesklá a deska černá Technistone - Brilliant Black. Volila by jste stejnou desku nebo třeba bílé sklo? Nehci klasický obklad. Díky
Odpověď   Dobrý den přeji. Obojí řešení je možné, pokud je linka dostatečně osvětlena můžete volit tmavou.
Dotaz   Dobrý den, měla bych dotaz ohledně ladění kuchyně.Spodní skříňky dub orleans pískový, vrchní skříňky bílý lesk a pracovní deska světlý beton. Potřebovala bych doladit obklad za linku,jestli tmavší k desce nebo světlý k vrchním skříňkám. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Zádovou desku bych volila jako desku pracovní.
Dotaz   dotaz: marta moc děkuji a ještě prosím o radu, když bude korpus dub natura a ta sama pracovní deska, může být obklad za linkou v barvě beige? Děkuji a pěkný den.
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano může.
Dotaz   Děkuji moc za odpověď. V případě podlahy Wasabi byste volila také béžový obklad za linku nebo může být bílý? Ještě k té lince, nechat celou lesklou bílou nebo pár dvířek červených, jak jsem zasílála foto kamarádky.
Odpověď   Dobrý den přeji. osobně bych volila celou bílou a mžné je také volit bílou zádovou desku.
Dotaz   Dobrý den, chci Vás požádat o radu. Kuchyň ve tvaru U velice prostorná, skříňky vanilka pololesk, korpus wenge, obklad za linku deska v šedo-hnědé barvě. Je vhodná na pracovní desku také wenge nebo raději stejná jako u obkladu? Velice děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volte dekor jako zádovou desku.
Dotaz   Ještě prosím jeden dotaz. Je vhodná do kuchyně vanilka pololesk, korpus wenge, šedý obklad za linkou,.... podlaha v barvě Indus krém? Popřípadě jiná varianta? Velice děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit také onen wenge.
Dotaz   Dobrý den, v novostavbě máme podlahy dekor ořech vlašský, dveře dub přírodní. Kuch. linku se nám líbí vanilková Romantiqa od Oresi. Je to vhodné? Jaký obklad za linku by jste doporučila? A jakou barvu nábytku do obývacího pokoje (propojen s kuchyní)?
Odpověď   Dobrý den přeji. Obklad bych volila v dekoru pracovní desky. Popř. vanilkový. Nábytek pak v dekorech kuchyňské linky v kombinaci s dubem či ořechem.
Dotaz   Dobrý den, na Vaše doporučení jsme ke kuch.lince vanilková pololesk/wenge korupus zvolili šedou prac.desku a šedý obklad za linku. Je to opravdu vhodná kombinace? Stále nad tím musím přemýšlet, jestli jsme opravdu zvolili dobře. Mooc díky :-)
Odpověď   Dobrý den přeji. Osobně proti této kombinaci opravdu nemám námitek leda by se dalo diskutovat nad odstínem či sytosí šedé ale není to tolik zásadní ať už bude světlejší či tmavší.
<< zpět ( stránka 1 / 1 )    |1 |
 
 
fotogalerie
Dveře STRONG.

>>

Dveře MASTER.

>>

video
Úklid zcela banální.

>>

Jednou utřít stačí .

>>

Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře