Pragointerier

podlaha - podlahové vytápění

Dotaz   Dobrý den. Zajímá mě, zda je vhodná plovoucí laminátová podlaha do kuchyně, nebo zda je vhodnější dlažba. Jedná o podlahu Avanti od firmy Terhürne, jejíž cena není ta nejvyšší ani střední. Neuvažuji podlahové vytápění, jedná se o bytový dům. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den, na internetových stránkách zmiňovaná firma uvádí certifikáty a záruku 15 let. Zjistěte si, zda toto platí i pro vámi vybraný typ podlahy. V kuchyni se v dnešní době často používá podlaha laminátová. Má menší odolnost vůči nárazu předmětů a samozřejmě proti vodě jako keramická podlaha. Výhody jsou optické a materiálově pocitové propojení prostoru s obytnou části. Osobně dávám přednost podlaze laminátové.

Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně barevného sladění jednoho velkého prostoru. Jedná se o kuchyň propojenou s jídelnou a obývacím pokojem. Kuchyně je od obývacího pokoje a jídelny oddělena schůdkem. V jídelně a v obývacím pokoji máme francouzská okna na jih, jsou tmavá v barvě třešeň. Vnitřní dveře jsou SAPELI dýha, odstín třešeň, ale jsou o pár odstínů světlejší než okna. Uvažuji o kuchyni dvířka lamino barvy krémové nebo slonové kosti kombinované s hliníkovými dvířky. Pracovní deska bude merano přírodní. Nevím, zda je to správná volba, když máme okna a dveře v odstínu třešně. V kuchyni bude položena dlažba defile lappato bílá a v obývacím pokoji a v jídelně bude plovoucí podlaha na podlahové vytápění. Ale nevím, v jakém odstínu podlahu zvolit, podle čeho se řídit. A jaký nábytek pak zvolit do obývacího pokoje a jídelny? Tyto tři místnosti tvoří cca 80 m2. Předem děkuji za odpověď.
Odpověď  

Dobrý den, prostor při použití oken a dveří v odstínu třešeň je vhodné doplnit o podlahu např. od firmy Heth. Buďto laminátová plovoucí, typ EM 3203 AKÁT MEDOVÝ, nebo dřevěná plovoucí, typ ETIMOE. Tímto prostor obývací zateplíme. Do kuchyně pak bílou dlažbu, vhodná je i krémová, např. typ SPIRIT RAKO (pokud to ještě můžete změnit). Přechod bude jemnější. Provedení kuchyně pak spíše v odstínu Capuccino, firma Grena s kombinací se sytými plochami v odstínu třešeň, jako jsou potravinová skříň, centrální ostrůvek s varnou deskou v prostoru obklad části kuchyně s policemi,… např. firma Hanák. Doplnění barevnosti nábytku ve světlejším odstínu, např. buk. Malby v základním odstínu světle hnědá v tónu kuchyně v kombinaci s červenou. Možné je i použití sytějších studených odstínu, např. holubí modř nebo olivová zelená.

Dotaz   Dobrý den, prosím o radu. Do svého rodinného domu (novostavby) jsme si vybrali dveře od SAPELI - Tenga, model 15, třešeň. Dřevěná okna máme v odstínu kaštan a nábytek do téměř všech pokojů v odstínu tabák/bílá (f. dřevotvar). Dá se k výše uvedeným komponentům vybrat vhodná podlaha? Bude moderní, bílá s pracovní deskou technistone (stále jsme se nerozhodli pro žádnou barvu) propojená s jídelnou a obývacím pokojem. V těchto prostorech bude dlažba (máme podlahové vytápění). Jaká plovoucí podlaha by se hodila do ostatních prostor? Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den, rozhodně bych na podlahu použil dřevinu, která je již v interiéru použitá. Asi by mohl být vhodný kaštan. Desku stolu bych vzhledem k bílé barvě kuchyňské linky volil do černa až tmavě šeda.

Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jakou podlahovou krytinu zvolit pro podlahové vytápění. Dlažbu, nebo plovoucí podlahu?
Odpověď  

Dobrý den přeji. Pro podlahové topení je lepší volit dlažbu, ale dnes se také vyrábí mnoho typů vhodných plovoucích podlah. Dlažba ale vždy lépe vede teplo.

Dotaz   Dobrý den, zařizujeme novostavbu a máme problém s výběrem a sladěním interiéru. Podlahu bych ráda od Quick stepu - UF 1161 - dousi a k ní antracitovou kuchyňskou linku s nerezem. Kuchyně je s obývákem propojena. V obýváku jsou dvě francouzská okna a kuchyň je do tvaru U (uprostřed je okno). Ráda bych látkovou šedou sedačku a na doladění pistáciově zelenkavou (kobereček, květináč na palmu...). Okna jsou hliníková a z vnitřní strany bílá. Dveře budou do chodby posuvné na stěnu a celoskleněné. Manželovi se spíše líbí podlaha Zebrano od firmy Haro, ale ta se mi zná už moc umělá. Podlahu chceme laminátovou, máme teplovodní podlahové vytápění. Do přílohy jsem přiložila plánek přízemí - 1.05 je obývák, 1.06 prostor pro kuchyňskou linku. V další příloze je podlaha a v třetí je vyobrazený vzhled linky. S pozdravem a díky Daniela.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Ve Vašem případě jistě není problém s výběrem a laděním interiéru. Myšlenky jsou jasné, zřetelné a prostor bude působit krásným, vyváženým a především čistě moderním dojmem. Sama bych jistě volila podlahu od quick stepu a doplňky v olivové zelené. Prostor můžete oživit i oranžovými doplňky.

Dotaz   Dobrý den. Chci poprosit o rady ohledně barevného sladění obývacího pokoje s kuchyní v návaznosti na zbytek domu. Dům je zatím rozestavěný, takže bohužel nemám konkrétní fotografie, ale posílám alespoň vizualizaci ve 3D. Obývák propojený s jídelnou do tvaru L má zvýšený strop s přiznanými krovy (max. výška stropu 4m). Okna jsou dřevěná, tmavě hnědá. Kuchyň je oddělená, strop standardní (dveře zásuvné do zdi). Dvířka kuchyňské linky bych chtěla v barvě bílá káva a korpus skříněk včetně pracovní desky a obkladu na zeď v dekoru dřeva (asi ořech). Nábytek v obýváku mám tmavě hnědý a k tomu cihlově oranžovou sedačku s křeslem. Zdi bych chtěla nechat bílé, dveře bych si představovala v dekoru dub nebo ořech. Co se týče podlahy, nechám si poradit, představuji si nějakou velkoformátovou, která bude ladit k barvě dveří a umožní podlahové vytápění. Chodba napříč domem bude celkem tmavá, proto bych do ní dala dlažbu stejnou jako do obývací části, možná ve světlejším odstínu. Na okna v obýváku chci bílé záclony a k tomu hnědé závěsy se zlatým/žlutým/oranžovým vzorem. V chodbě pak bude vestavná skříň – jaký dekor mám použít? Původní bydlení jsem měla přespříliš barevné, jak se říká „každej pes jiná ves“. Teď si z něho beru nábytek, ale chtěla bych vše sladit tak, aby interiér nepůsobil přeplácaně. Prosím, napište mi své připomínky a rady. Děkuji moc.
Odpověď  

Dobrý den, musím říci, že s Vámi souhlasím a jenom potvrzuji Vaše úvahy. V chodbě světlejší dlažbu a skříně v nedřevěném dekoru budou pro tento prostor určitě vhodnější.

Dotaz   Dobrý den, mám dotaz. V novostavbě máme plastová okna v barvě antracit (takže jsou poměrně tmavá). Jakou barvu podlahy byste mi doporučili? Je zde podlahové vytápění, takže je možné zvolit dlažbu. Jaká barva zárubní a dveří by byla nejlepší? Preferujeme spíše moderní a jednoduchý interiér. Děkuji moc.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Můžete volit velkoformátovou dlažbu v odstínu jemného cappuccina či světle šedé. Dveře a zárubně mohou být v dekoru stříbrného dubu či wenge. Podívejte se na modely dveří SAPELI – doporučuji Vám modely LOTOS, NOTE a TENGA.

Dotaz   Dobrý den. Můžete mi poradit s výběrem podlahové krytiny do společného obýváku s kuchyní? V podlaze bude podlahové topení - nejlepší je asi dlažba, ale ta mi připadá příliš tvrdá a pro děti ne moc vhodná. Co lino? Jakou by mělo mít kvalitu? Dále si nevím rady s barevnou kombinací podlahy, kuchyňské linky a dveří. Líbí se mi odstíny Wenge a javor, tak bych je ráda nějak použila. Předem děkuji za radu.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Dlažba je pro podlahové vytápění nejlepší. Samozřejmě je ale možné volit také plovoucí podlahové krytiny či přírodní linoleum. Linoleum bych volila v jemném smetanovém či cappuccino odstínu. K tomu kuchyňskou linku v dekoru wenge se světlou pracovní deskou a obkladem v odstínu podlahy. Dveře budou krásné v dýze wenge s velkou prosklenou částí. Podívejte se na nabídku Sapeli (modely LOTOS, NOTE, TENGA).

Dotaz   Dobrý den, ráda bych požádala i pomoc s výběrem podlahy do kuchyně. Rozhoduji se mezi dlažbou (asi s podlahovým topením - jen levnější sada topných rohoží) a marmoleem (lino) - to bez topení. Prosím, jaká je praxe s marmoleem v kuchyni co se praktičnosti týče? Jakou vybrat eventuelně barvu dlažby či marmolea a zdí? Kuchyňská linka bude ve světlejším odstínu jádrového buku, dveře a zárubně chceme CPL lamino v dekoru buku, podlahy zatím nemáme, ale uvažujeme také o bukové laminátové. Jídelní i konferenční stůl a také ostatní obývací nábytek máme třešňový. Těžko se vybírala barva kuchyně vzhledem k třešni na ostatním nábytku. Barevný lesk jsme s ohledem na rok a půl stará dvojčátka nechtěli. Vybrala jsem tedy jádrový buk a buk. Sokl kuchyňské linky bude nerezový, také zadní stěna za varnou deskou bude z 30cm vysoké desky jádrového buku a za deskou přímo ze skla podlepeného nerezovou (stříbrnou) barvou. Spotřebiče budou všechny v nerezu, pracovní deska v dekoru šedého kamene, dřez silgranitový tmavě šedý. Sedací souprava je střední modrá (ne příliš výrazná). Předem děkuji.
Odpověď  

Dobrý den. Na podlahové vytápění nemá podlahová krytina obecně dlouhodobě velký vliv. Co se týče přírodního linolea (tilolino, marmoleum), je to čistě přírodní materiál a není problém jej použít v případě podlahového vytápění. Díky barevné škále můžete vybírat z mnoha designů, různě je kombinovat... Navíc jde o teplý materiál, odolný a antistatický. Hodí se do pokojů, ložnic, ale i do kuchyně.

Dotaz   Dobrý den. V obývacím pokoji spojeném s kuchyní máme po osmiletém užívání poněkud poškozenou dlažbu v kuchyňské části a kolem krbu na druhé straně místnosti (50 m2). Vzhledem k tomu, že již nemáme náhradní dlaždice (dlažba studená světlá béžová) a tento typ se už nevyrábí, nevíme, jak stávající podlahu rekonstruovat. Prosím o radu. Místnost je zařízena moderně (dřevo, kov, sklo), kuchyň je bílá. Pod položenou dlažbou je podlahové vytápění. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den, navrhuji přes stávající dlažbu položit podlahu novou. Nejjednodušší a nejlevnější variantou bude opět dlažba.

Dotaz   Dobrý den, ráda bych Vás požádala o pomoc při zařizování obývacího pokoje s kuchyní. Jedná se o pokoj 9,8 x 3,7 m. Chceme kuchyňskou linku ve tvaru písmene U v barvě wenge a bílá. Prostor za linkou by měl být skleněný. Prosím o doporučení barvy pracovní desky, skla za linkou, dekoru podlahy (materiál vhodný pro podlahové vytápění) a barvy dveří. Taktéž si nevím rady s výmalbou stěn a barvou sedačky. Klidně by stačila výmalba části stěny za sedačkou. Preferujeme neutrální odstíny. A jaký zvolit jídelní stůl a židle v kuchyni? Děkuji za odpověď.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Ke kuchyňské lince bych volila světlou šedou nebo smetanovou pracovní desku. Záda linky v zelenkavém lacobelu. Podlaha by se mi líbila jednotná litá anhydrydová, jako finální povrch. Tento materiál se dá tónovat do odstínu pracovní desky u kuchyně (šedá, béžová). Je ideální pro podlahové vytápění. Sedací soupravu bych volila smetanovou a výmalbu výraznou tyrkysovou nebo nadčasovou lila. Interiér hezky dotvoří jídelní stůl v ořechu nebo wenge a dveře Note nebo Lotos od SAPELI v dekoru wenge.

Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně obytného prostoru 36m2, tvar L, kuchyň bílá v kombinaci se skleněnými výklopnými dvířky s alu rámečkem (mezi skříňkami úzké okno), s varným ostrůvkem (zepředu skleněné dvířka s alu). Nevím zda zvolit pracovní desku, jídelní stůl, TV a konf. stůl (vše Ikea) z dýha bříza nebo dýha dub. Dále prosím o radu jakou zvolit dřevinu na laminátovou plovoucí podlahu, dveře a okna nebo zda je lepší dlažba (budeme mít podlahové vytápění) např. okrová sandstone 30*60. Od této místnosti se bude odvíjet zbytek domu, tzn. chodba, v chodbě schody do I. patra atd…Děkuji
Odpověď   Dobry den Myslim, ze deska bude v teto kombinaci (s ALU) lepsi v dekoru briza - kuchyn bude pusobit zajimave svetle. Na podlahu bych pouzil kontrastni orech - vzhledem k podlahovemu vytapeni nutno konzultovat s prodejcem
Dotaz   Dobrý den, myslíte, že je vhodné použít hnědou dlažbu s imitací dřeva Quercia rozměry 40x9,8 (podlahové vytápění) do kuchyně a obýváku asi 35m2 (tvar L)? Kuchyň bude bílá s masivní pracovní deskou bříza (rovná s ostrůvkem), nábytek bříza dýha, židle bílé v kombinaci s břízou, javorové dveře,sedačka světle béžová. Výmalba olivová popř. za sedačku tapeta. Prosím o radu, zda je i tato celková kombinace vhodná děkuji
Odpověď   Dobrý den Lenko, kombinace je vhodná a pokud se v ní budete cítit s rodinou dobře, není co řešit. Jde o první dojem a v tom máte jasno.
Dotaz   Dobrý den, myslíte, že je vhodné použít hnědou dlažbu s imitací dřeva rozměry 40x9,8 (podlahové vytápění) do kuchyně a obýváku asi 35m2 (tvar L)? Kuchyň bude bílá s masivní pracovní deskou bříza (rovná s ostrůvkem), nábytek bříza dýha, židle bílé v kombinaci s břízou, javorové dveře,sedačka světle béžová. Výmalba olivová popř. za sedačku tapeta. Prosím o radu, zda je i tato celková kombinace vhodná děkuji
Odpověď   Dobrý den Lenko, myslím, že tako kombinace bude ladit a bude příjemná. Hnědá barva s dekorem dřeva bude vhodná.
Dotaz   Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na barvu podlahy a stěn do kuchyně.Budeme mít linku v barvě ořech dijon na dolních dvířkách,deska titan,za linkou by se asi měl opakovat opakovat ořech dijon, horní skříňky budou nerez a sklo.Prostor je velký 38m2s fr.oknem 4,5m.Budeme mít podlahové vytápění,proto zvažujeme na podlahu dlažbu nebo vinyl.Nevím si radu s barvou stěn a hlavně podlahy asi bychom rádi měli podlahu v dekoru dřeva sjednocené se sousedícím obývákem.Děkuji moc za vaši odpověď. Zdeňka
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu můžete volit v imitaci ořechu popř. světlejší dub, či kontrastní javor. Výmalba může být v kombinaci smetanová s bordó (cihlová) odstín můžete volit jakýkoli.
Dotaz   Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na barvu podlahy a stěn do kuchyně.Budeme mít linku v barvě ořech dijon na dolních dvířkách,deska titan,za linkou by se asi měl opakovat opakovat ořech dijon, horní skříňky budou nerez a sklo.Prostor je velký 38m2s fr.oknem 4,5m.Budeme mít podlahové vytápění,proto zvažujeme na podlahu dlažbu nebo vinyl.Nevím si radu s barvou stěn a hlavně podlahy asi bychom rádi měli podlahu v dekoru dřeva sjednocené se sousedícím obývákem.Děkuji moc za vaši odpověď. Zdeňka
Odpověď   ...
Dotaz   Dobrý den,nějak se mi nedaří vložit svůj dotaz,doufám,že nedojde k zmnožení,popř.se moc omlouvám:o) Chtěla jsem se zeptat na Váš názor: budeme zařizovat novou kuchyni,měla by být v dekoru ořech dijon dolní skříńky a horní nerez rámečky a sklo.Deska titan,Za linkou bych chtěla zopakovat dekor ořech dijon -nebude to příliš?:o) Hlavní problém je ale s podlahou,budeme mít podlahové vytápění a proto zvažujeme především vinyl a nebo dlažbu.manžel by chtěl sjednotit podlahu s obývákem v dekoru dřeva,poradíte nám prosím co by se k ořechu dijon dalo použít? děkuji za Vaši odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Na Váš dotaz jsem již odpověděla níže. Přišel již po třetí.
Dotaz   Dobrý den,na mnoha fotografiích interiérů jsem viděl podlahy,které vypadaly jako lesklá celistvá plocha v mnoha barvách a zajímalo by mne co je to za materiál.Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Tyto podlahy jsou lité anhydritové směsy, které je možné různě tónovat. Vhodné jsou pro podlahové vytápění, vytvoří se tak jednolitá rovná plocha.
Dotaz   Dobrý den, naše prosba se týká podlahové krytiny.Stavíme rodinný domek,v jehož přízemí se nachází kuchyně oddělená od obývacího pokoje 2m příčkou, dále pak pracovna, koupelna a WC. V patře se nachází dětské pokoje a ložnice. Okna a též dveře (Lotos od Sapeli) jsme zvolili v barvě amerického ořechu, ze stejného materiálu bychom rádi nábytek.Jaký druh a odstín podlahové krytiny bychom měli vybrat, když je v domě plánováno podlahové vytápění? Líbí se nám vinylová podlaha od firmy Designflooring, kolekce Art select, Oak Royale- Spring oak. Je podle vás lepší jednotná podlaha v celém podlaží, nebo je možná kombinace s dlažbou v chodbách a kuchyni, kterou máme zatím navrženu v ořechu, matovaném sklu a černém lesku? Velmi děkuji za odpověď, Věra Černá
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych kombinaci podlahy v dekoru dveří a světlejšího nábytku (přírodní nebo bělený dub). Je možný i přírodní dub, javor, nebo bělený dub na podlahu a k tomu nábytek wenge (teoreticky je i ořech možný). Vždy je ale lepší použít méně dekorů dřeva.
Dotaz   Dobrý den, cca před 14 dny jsem zasílala dotaz do poradny na odstín a druh podlahové krytiny v novostavbě. Vaše kolegyně bohužel zodpověděla pouze jeho první část, a sice k oknům a dveřím (Lotos od Sapeli) v barvě amerického ořechu doporučila ořechovou podlahu, resp.podlahu v barvě přírodního či běleného dubu. Víc než v odstínu, tápeme s manželem v tom, jaký druh podlahy zvolit v domě, kde je plánováno podlahové vytápění. V jeho přízemí se nachází kuchyně oddělená od obývacího pokoje 2m příčkou, dále pracovna, kuchyně a WC, v patře se nachází dětské pokoje a ložnice. Dřevěnou podlahu jsme vyloučili z důvodu podlahového vytápění. Rozhodujeme se mezi vinylovou podlahou od firmy Designflooring v odstínu dubu a velkoformátovou dlažbou.Jak se na to díváte vy? Jaký odstín by případně měla mít dlažba? Ještě jeden dotaz. Je podle vás lepší jednotná podlaha v celém podlaží, nebo je možná kombinace s dlažbou v chodbách a kuchyni, kterou máme navrženu zatím v americkém ořechu, matovaném sklu a černém lesku? Moc děkuji za odpověď. Věrka
Odpověď   Dobry den Urcite preferuji jednotnou podlahu. Co se tyce dreva na podlaze, kde je podlahove vytapeni, tak z nasich realizacnich zkusenosti muze byt podlaha i drevena. Neni vhodna lepena z prken. Ale plovouci dyha, nebo kantovka se objemove nemeni a teplo projde kazdym povrchem. Osobne dlazbu v obycim pokoji nemusim
Dotaz   Dobrý den, prosím o pomoc s volbou podlah v novostavbě. Sice v celém domě mají být stejné podlahy, ale do přízemí jsme museli vzít dlažbu v jiné barvě (aby se dala již osadit technická místnost). V přízemí je pracovna, technická místnost a relaxační místnost, dlažba šedá. V patře ale již šedou moc nechci, a tak přemýšlím o stejné dlažbě, ale v béžovém odstínu, nebo o typu Rako Orion, rovněž béžovém. Mám chodbu, předsíň, koupelnu a kuchyň dát do béžové a do obývacího pokoje, ložnice a dětského pokoje použít plovoucí podlahu v barvě javoru? (V celém domě jsou dveře Sapeli Tarugo v tomto odstínu.) Máme všude podlahové topení, takže musí převládat dlažba. V kuchyni bude linka Oresi a mezi chodbou a obývákem je prosklená stěna s dveřmi. Kuchyň a obývací pokoj jsou spojené. Schodiště bude obloženo javorovým dřevem. Chtěla jsem do kuchyně také šedou podlahu (aby tam bylo něco ze spodního patra), ale tři různé podlahy (barvy) už je hodně, a tak se to bude muset vyřešit doplňky. Prosím o váš názor, popř. rady. (Další patro již bude navazovat ve stejných barvách, ale až jednou.) Moc děkuji, s pozdravem Alena.
Odpověď   Dobrý den, samozřejmě by bylo lepší, kdyby podlahy byly co nejvíce jednotné. Kromě dlažby na podlahové vytápění můžete použít i průmyslovou mozaiku, tzv. kantovku, ve speciální tloušťce 10mm. Pěkný bude dekor jasan nebo dub.
Dotaz   Dobrý den, můj dotaz se týká dlažby, kterou máme ve všech společných místnostech - kuchyni, obýváku, chodbě, sociálním zařízení. Jelikož jsme si vybrali hodně světlou dlažbu - dá se říci téměř bílou a ještě do kuchyně a obýváku lesklou, tak je na tom vidět doopravdy každé smítko. Teď nevím, co s tím, každý den musím několikrát uklízet. Přemýšlela jsem, zda by bylo možné na to položit nějaké slabé linoleum, ale bojím se nerovností a spár, které jsou mezi jednotlivými dlaždicemi, že po čase začnou vystupovat. Jelikož máme všude podlahové vytápění, koberce nemáme téměř nikde. Prosím, co byste mi poradili, abychom nemuseli vše předělávat. Na vykopání a položení nové dlažby již nejsou peníze. Nevím, zda třeba neexistuje nějaký nátěr, který by bylo možné použít. Děkuji za rady.
Odpověď   Dobrý den, zvolte spíše menší lokální koberce. Linoleum nebo marmoleum není vhodné, obrysy dlažby se na něm časem protlačí a výsledný efekt nebude hezký.
Dotaz   Dobrý den pane disingnér,mám na Vás dotaz ohledně podlahy. Kuchyň máme ořech (korpusy a prac.deska)+ jasmínová dvířka.Na podlahu jsme chtěli dát dlažbu lesklou světlonce béžovou a to do kuchyně,obýváku a chodby.Dveře měli být v ořechu.Protože jsme totožný ořech s kuchyní nenašli pouze tmavý,který se do chodby nehodil,zvolili jsme dveře krásné bílé.Jakou by jste zvolil barvu podlahy nyní? Do té dlažby jsme opravdu zakoukaní,ale zase si říkám jestli nebude lepší zvolit ořech podlahu? A ještě jeden dotaz: co by jste doporučil na podlahové vytápění?- Dlažbu, dřevěnou podlahu, lamino nebo vinylové podlahy? Strašně moc děkuji za váš čas.
Odpověď   Dobry den orechova podlaha by prilis konkurovala casti kuchynske linky. Myslim, ze Vami vybrana dlazba je v teto kombinaci skvela. Na podlahove topeni je z uvedenych materialu nejvhodnejsi keramika - nejlepe teplo vede. To ovsem nevylucuje, ze by se nedali pouzit ostatni materialy
Dotaz   Dobrý den,chci se zeptat, jakou zvolit podlahu pro podlahové vytápění.Máme spojený obývák (krb) s kuchyní.Chtěli bychom tím obložit i schody. Chceme měkčí materiál.Líbí se nám vinyl,ale nevíme,zda volit lepený či jako plovoucí. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Lepený vinyl je na podlahové topení vhodnější.
Dotaz   Dobrý den,nevíme,jakou zvolit podlahovou krytinu. Dole je podlahové vytápění,nahoře radiátory. Dveře Sapeli jasan struktur,schody dřevěné-dub.Nevíme,zda dřevěnou, plovoucí , vinyl(lepený či click)či dlažbu. U vinylu se bojíme ftalátů. Máme malé dítě.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych vinyl možnost jak click tak lepení v dekoru dubu.
Dotaz   Dobrý den, prosím Vás, jakou zvolit barvu podlahy, plánujeme podlahové vytápění, ke kuchyni v barvě dubu, okna bílá. A jak postupovat při výběru barvy podlahy a dveří. Měl by to být jeden druh?Děkuji Pěkný den
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych stříbrny nebo bělený dekor dubu na podlahu ve vinylu. Dveře dubové také v dekoru pdolahy nebo pak linky.
<< zpět ( stránka 1 / 1 )    |1 |
 
 
fotogalerie
Dveře STRONG.

>>

Dveře MASTER.

>>

video
Úklid zcela banální.

>>

Jednou utřít stačí .

>>

Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře