Pragointerier

sklo - skleněný stůl

Dotaz   Dobrý den. Prosím Vás o radu, jaký jídelní stůl a židle zvolit v kuchyni k ořechové podlaze. Další vybavení: dveře Sapeli Note evropský javor s celými proužky, sklo Satinato bílé, kuchyňská linka v bílém lesku, okna bílá. Musíme mít v arkýři kulatý stůl. Nevím, zda má být také v ořechu. Židle zvolit bílé či bílý lesklý stůl s barevnými židlemi, nebo zcela jinak? (Můj muž nechce skleněný stůl.) Můj záměr byl trošku si pohrát s barvami a dle stolu či židlí bych pak volila obklad za kuchyní, u kterého také váhám. Které barvy se pro oživení hodí? Děkuji Vám, hezký den.
Odpověď  

Dobrý den, zvolil bych první kombinaci - stůl ořech a bílé žídle. "Oživení" bych volil formou doplňků a dekorací.

Dotaz   Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou barvu kuchyňského stolu, prostírání a nádobí byste doporučila, pokud je kuchyňská linka pistáciová, horní skříňky bílé, obložení a podlaha šedá. Nechci skleněný stůl. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Volila bych čistě bílý stůl se židlemi a k tomu doplňky v odstínech žlutá, oranžová a pistáciová.

Dotaz   Hezký den přeji, prosí o radu ohledně barvy kusového koberce v obývacím pokoji. Jeden prostor kuchyň ( šedý lak - korupusy-výmalba červená, jídelna - bílé židlé, koový skleněný stůl,obyvák - bílý nábytek + červená kožená sedačka, bílá konferenční stůl.Podlaha v celém prosturu dub matný - tmavá.Koberc byc ráda umístila pod konf. stůl. Prostor 40m, vymalován bíle, jen komínové těleso naproti sedačce červené.Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych koberec smetanový až cappucino s prvky v červeném odstínu.
Dotaz   Dobrý den, Řeším barevné slazení v panelákovém bytě. Mám objednaný gauč v červené barvě cca jako Váš nápis umíte udělat domov. Gauč je na stříbrných nožičkách a je z koženky. Přemýšlela jsem o vínově červeném koberci bez vzoru. Barevné složení zdí zatím ujasněné nemám, ale napadla mě světlounce žlutá nebo bílá. Nábytek zatím vybraný nemám, ale přemýšlela jsem o tmavší barvě. Součástí tohoto pokoje bude i jídelní kout. Líbí se mi bílé koženkové židle a skleněný stůl (zatím není objednáno). Myslíte, že je moje volba barevného sladění vhodná? Nutno podotknout, že tento pokoj je průchozí do kuchyně. Moc děkuji za radu.
Odpověď   Dobrý den - již jsem na tento dotaz odpověděla níže.
Dotaz   Ještě mám prosbu ohledně barevnosti koberečku pod skleněný stůl k níže uvedenému dotazu? Sedaška je velbloudí, dlažba hnědé defilé, kuchyň bílá a bílá výmalba...Hodí se tmavě hnědý,olivový, béžový nebo spíše šedý? děkuji
Odpověď   Dobrý den. Volila bych světlý až bílý koberec. Barevně tím sjednotíte kuchyňskou linku s obytným prostorem.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně výmalby obývacího pokoje. Je to malá místnost obdélníkového tvaru, v níž je jedno okno a balkon (typický panelák). Máme tam moderní stěnu v barvě třešně, skleněný stůl a béžový gauč. Hodí se k této tmavé třešni na stěnu veselý odstín červené? (Chtěla bych tři stěny bílé a jednu barevnou.) Popřípadě jaká jiná barva by se tam dala použít? Může to být sytější tón? Děkuji, P. M.
Odpověď   Dobrý den, doporučil bych na tři stěny zelenou výmalbu a na jednu cihlovou jako akcent. Barvy mohou být také ve formě designové tapety těchto odstínů. Vyberte si např. z nabídky www.POINTshop.cz.
Dotaz   Dobrý den, prosím o Váš názor ohledně barvy nábytku. Kuchyň máme calvádos, je spojená s obývacím pokojem. Chtěla jsem se zeptat, zda se k tomu calvádosu bude hodit bílo-černá obývací stěna. Převládá bílá. Mezi tím bude jídelní skleněný stůl a černé židle. Děkuji za Váš názor.
Odpověď   Dobrý den přeji. Tyto materiály se nevylučují, jen bych volila ještě další prvek v calvadosu aby se prostor celkově sjednotil.
Dotaz   Dobrý den, už jsem vám posílala dotaz, ale sama jsem pochopila, že moje řešení bylo špatné. Tak jsem to přehodnotila a ptám se znovu. Máme obývák spojený s jídelnou a částečně i s kuchyní. Korpus kuchyně máme v dekoru calvados a dvířka v kombinaci béžová-slonová kost. Okna plastová bílá, podlaha je do oranžova, ale řekla bych, že není tmavá, je v celém prostoru stejná. Dveře máme v barvě javoru. V jídelně je skleněný stůl s béžovými židlemi a zeď u jídelního stolu je do fialova. V obýváku je rohová sedačka v barvě podobné calvadosu s béžovou. Za ní je stěna v béžové až bílé barvě. Naproti je fialová stěna a do ní jsme chtěli nábytek v barvě dřeva javor nebo buk světlý Ferrara, ale rozhodli jsme se obě fialové stěny předělat na meruňkovou barvu a nechali jsme si udělat nábytek ve dřevu Havanna http://files.rb-t.cz/200001529-4d8564e7f1/Lamino-2010.pdf. Myslíte, že je to správná volba? A jestli ano, myslíte, že když je kuchyň propojená, bylo by vhodné zdi udělat v meruňkové barvě, ale ve světlejším tónu? Stávající je středně žlutá. V jaké barvě byste použila doplňky? Děkuji za odpověď, Petra.
Odpověď   Dobrý den přeji. Meruňkový odstín je samozřejmě mnohem lepší než lila, který by vůbec neladil. Také ale můžete volit teplý žlutý popř. čokoládový odstín. Doplňky doporučuji v béžové a meruňkové barvě.
Dotaz   Dobrý den,kuchyň-slonová kost (dvířka) a ořech (korpus).Jídelna-koženkové židle (slonová kost) a skleněný stůl (pískované sklo) s chromem.Obdobně i sedačka.Jakou barvu doporučíte pro nábytek v obýváku (TV stěna,...)?Lze i lesklý bílý nábytek?Moc díky
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych opět ořechový nábytek popř. v kombinaci s pískovaným sklem a kovem. Nebo kombinace ořech a vanilka.
Dotaz   Dobrý den, moc bych chtěla poprosit o radu ohledně zařízení interiéru. Koupili jsme vesnický domek s obývacím pokojem s trámovým stropem a cihlovou zdí propojeným s jídelnou a kuchyní. Vybrala jsem si do něj rustikální nízký příborník a TV stolek v tmavě hnědé barvě. Líbila by se mi sedačka s lenoškou ve světle šedé barvě. Můžete mi na základě fotografii poradit, zda zvolit jinou barvu sedačky a zda raději vybrat hranatý tvar či zaoblený? A jakou barvu doplňků zvolit? Zdá se mi totiž, že prostor působí příliš temně. Dále hledám stůl do jídelny, která je uprostřed mezi obývákem a kuchyní a s ním si už vůbec nevím rady, protože nevím, zda ho sladit spíše s obývákem či s kuchyní, nebo zda bych mohla použít skleněný stůl. Jaký tvar a barvu židlí zvolit? Chtěla bych, aby ladily s polštářky a ostatními dekoracemi, uvažuji o béžové nebo červené. Za Vaši radu předem děkuji. S pozdravem Přibylová Lenka.
Odpověď   Dobrý den, protože jsou stávající materiály spíš tmavší, použijte na oživení a prosvětlení prostoru světlé materiály. Béžová či světle šedá, jak jste si vybrala, bude fajn. Sklo bych asi do tohoto interiéru nedoporučoval. Lokální koberec světlé barvy bude navozovat pocit pohody.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně barev do obývacího pokoje (41 m 2) spojeného s kuchyní. Kuchyně je v bukovém laminu (i podlahy, dveře), spotřebiče bílé, do obývací části máme černou sedačku a skleněný stůl s černými židlemi. Poraďte mi prosím s barvou nábytku - zvažuji kombinaci (v lesku) buk – bílá, buk – vanilka, líbí se mi bílá – šedá (zřejmě nevhodné, chybělo by sladění s kuchyní). Jakou zvolit výmalbu v pokoji a kuchyni, byly by vhodné nálepky na bílou zeď? Pokud jde o dekoraci, přemýšlím o zelené barvě - vzhledem k zelenému sklu u stolu a o další barvě podle nábytku, eventuelně výmalby. Co se týče zelených doplňků: musí být stejný odstín jako u stolu? Moc děkuji za odpověď a za možnost, kterou nabízíte. S pozdravem Pokorná.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit kombinaci buku a skla na nábytku, popř. bílého laku. Výmalbu pak doporučuji výraznější v bordó, jemné šedé nebo hnědooranžové v kombinaci s jemným cappuccinem. Také je možné volit výmalbu v limetce s jemnou šedou.
Dotaz   Děkuji za odpověď a ještě prosím jeden dotaz.Je možné takovou kombinaci doplnit konf.stolkem z kovu a skla?A jaké pak použít doplňky jako květináče, vázičky atd.Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit skleněný stůl a k tomu oranžové, bílé a cappucinové doplňky.
Dotaz   Zdravím, jaky byste,prosím, zvolila stůl k dřevěné nizounké obýv. stěně,sedačka smetanová, plov.podlaha bělený dub, v barvě podlahy kobereček-možno stůl celosleněný, či dřevěný- shodný se stěnou. Raději bych ten vzdušný-skleněný. A vy ? Díky..
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit skleněný stůl, který prostor provzdušní.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych vědět, jaký máte designově názor na skleněný jídelní stůl a zda je vhodné kombinovat tento stůl v obývacím pokoji, ve kterém je nábytek z dýhy ořechu? Děkuji Vám za názor.
Odpověď   Dobrý den přeji. Designově nejsem jistě proti, osobně ale skleněný stůl moc nepreferuji z praktického hlediska. Můžete ale volit kombinaci ořechu a skla.
Dotaz   Dobrý den,chtěla bych poprosit o radu jak vymalovat kuchyň. Máme velkou linku do tvaru J v barvě třešeň. Je tam i velké okno v téže barvě. Podlaha plovoučka světlé dřevo. Velký skleněný stůl a jakou barvu bych měla volit žídlí ?Děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den přeji. Židle bych sladila s dekorem kuchyně.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych si koupit nové židle a stůl jídelní. Mám ořechovou linku se šedou deskou ořechové okna přírodní dveře a béžovou podlahu...krb ve formě šedý kámen. Do ted jsem měla skleněný stůl i židle. Děkuji předem
Odpověď   Dobrý den přeji. Volte ořechový stůl a jídelní židle ořech s béžovými potahy.
<< zpět ( stránka 1 / 1 )    |1 |
 
 
fotogalerie
Dveře STRONG.

>>

Dveře MASTER.

>>

video
Úklid zcela banální.

>>

Jednou utřít stačí .

>>

Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře