Pragointerier

koupelny - sprchový kout

Dotaz   Dobrý den. Ráda bych se zeptala, jakou barvu nábytku zvolit k obkladu Samba /Rako/ v cihlovo-bílé kombinaci. V koupelně převládá bílý obklad. Vana, sprchový kout a horní okraj po obvodu koupelny jsou v cihlovém odstínu. Mám zvolit bílý nábytek nebo třeba dřevo? Děkuji moc.
Odpověď  

Dobrý den. Bílý nábytek bude fádní, já bych zvolil kombinaci laku a dřeva (např. béžová a ořech).

Dotaz   Dobrý den, prosím o radu. V koupelně (1,60 x 1,40) mám vanu, ale chci ji vyměnit za sprchový kout. Potom už se tam vejde jen umyvadlo a pračka. Koupelna je tmavá, okno je úzké do větrací šachty. Chci vědět, jakou barvu a jakou velikost obkladů mám použít do tak malé koupelny. Předem děkuji.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Volila bych světlý odstín obkladu, čistě bílý v kombinaci lesklou šedostříbrnou či jemnou pastelovou barvou mozaiky. Volte střední formát, tedy kombinaci 30 x 30 či 40 x 40 a další rozměry vycházející z těchto.

Dotaz   Snažil jsem se najít rady, jak postupovat při přestavbě koupelny v panelovém bytě. Když se člověk obrátí na jakoukoliv firmu, tak napíšou, že je potřeba odstranit staré jádro, prostor po něm vyzdít, obložit stěny obklady, na podlahu dát dlažbu, umístit vanu nebo sprchový kout, atd. To jsou vcelku jasné postupy. Jenže žádná z firem neuvádí, jak vyřešit problém s umístěním sprchového koutu tak, aby člověk měl jistotu, že nebude vytápět sousedy v bytě o patro níže. A to je skutečně problém, který je pak v mezilidských vztazích velice složitý. Proto se ptám, jaký by měl být technologický postup při instalaci sprchového koutu v koupelně v paneláku. Znám řadu případů, kdy po položení obkladů na panel a po instalaci sprchové vaničky (když vaničku zapustíte do podlahy v koupelně z důvodů co nejnižšího vstupu do vaničky v bytě starých lidí) si sousedi bydlící v bytě o patro níže stěžovali na vytápění vodou. Prosím o radu, jak tomu zamezit, ocením každou dobrou zkušenost. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Technologický postup je jistě nejlépe konzultovat s firmou, která Vám rekonstrukci jádra bude provádět. Jisté ale je, že je důležitá dobrá ochranná hydroizolační vrstva, především ve všech rozích a spojích.

Dotaz   Dobrý den. Potřebovala bych poradit, jak udělat koupelnu, aby nebyla příliš agresivní a aby se nám neokoukala. Chtěli bychom tmavě modrou dlažbu a zbytek vybavení ve žluté, oranžové a možná zelené. Zkoušeli jsme to různě kreslit, ale nemám na to talent. Můžete, prosím, poradit? Přiložím i foto. Obklad by měl být až ke stropu. Jedná se pouze o pracovní koupelničku, kde bude umyvadlo, sprchový kout a pračka. Také nevím, jak uspořádat obklad v koupelně v patře, kde máme trochu šikminu, ale spoustu atypických koutů. Tam mám vybraný obklad INDIE od Rako. Někdo říká, že se má obložit vše, někdo že jen kousky a zbytky pouze vybílit. Moc vás prosím o radu. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Je jistě možné vymyslet koupelnu, která se neokouká, ale nevolila bych právě velkou kombinaci odstínů. Volte jednoduchý styl (především u menších prostor). Koupelnu s modrou dlažbou bych kombinovala se světlým vanilkovým obkladem, maximálně bych zvýraznila jednu část (sprchový kout) v oranžovém nebo modrém odstínu. Více bych jich nekombinovala. U druhé koupelny bych volila obklad do výšky 2 m, zbylé šikmé části vybílit. Zvýraznila bych část s umyvadlem a sprchovým koutem, zbylé části spíš obložte v bílé barvě.

Dotaz   Dobrý den, koupili jsme chalupu s koupelnou o rozměrech 3m x 1,5m, v níž není okno. Dveře jsou na okraji podélné stěny. Zděný sprchový kout a jedno umyvadlo (pokud se vejdou, tak dvě) plánujeme na druhém konci. Jaký tvar a barvu obkladu a dlažby máme zvolit, aby se koupelna opticky rozšířila a prosvětlila? Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den, myslím, že do tak malého prostoru by se velmi hodila drobná mozaika. Zcela jistě je vhodná jako hlavní prvek např. nad umyvadlem. Ostatní obklad může být naopak většího formátu s horizontálním dekorem, tak se prostor alespoň částečně rozšíří. Určitě bych volil světlé tóny barev.

Dotaz   Dobrý den, rekonstruuji koupelnu a potřebovala bych poradit, co všechno má být ve správné koupelně. Ta naše je totiž malá, má tvar L a moc se tam toho nevejde. Taky jsem se chtěla poradit ohledně barvy. Měla bych volit tmavší odstíny, nebo spíše světlejší? Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den, volba prvků v koupelně závisí přímo na Vašich požadavcích a ostatních dispozicích bytu. Vzhledem k malým rozměrům volte zcela jistě sprchový kout, dnes jsou na trhu již velmi luxusní designy s bezrámovými stěnami apod., které Váš prostor opticky zvětší. V koupelně by dále mělo být minimálně malé umyvadlo se zrcadlem, věšáky na osušky a alespoň menší odkládací prostor. Doporučuji světlejší odstíny.

Dotaz   Dobrý den, mám dotaz týkající obkladů a dlažby do koupelny. Moc se mi líbí kombinace bílé a žluté. Obkladačky chci jednoduché, 10x10 cm, bez listel a jiných dekorů. Nevím si však rady s barevným poskládáním. Líbí se mi řešení od Ikey – tam mají jednu stranu v jedné barvě a zbytek v druhé. Koupelna je čtvercová a je v ní okno. Uvažovala jsem o žluté podlaze s tím, že by byl zbytek bílý. Druhou možností je jedna stěna a podlaha ve žlutém odstínu a třetí varianta počítá s jednou žlutou stěnou a bílým zbytkem. Pokud byste mi doporučila jednu stěnu barevnou, tak kterou? Proti dveřím, nebo proti oknu? Děkuji předem za Vaši odpověď, Lenka.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit bílou koupelnu se žlutou podlahou, žlutý obklad bych možná použila také na vanu či sprchový kout. Tím by přecházela podlaha do vyšší úrovně, ale zároveň se zachovala čistá bílá linie. Konkrétněji bych mohla poradit pouze s konkrétním půdorysem místnosti.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně doplňkové barvy - jedná se o nově zrekonstruovanou koupelnu v panelovém bytě. Vzhledem k malým rozměrům jsme zvolili světlý béžový obklad Shikoku od Rako, který je doplněn pouze dvěma pruhy ze vzorovaných dlaždic stejné série. Sprchový kout je z průhledného skla a koupelnový nábytek je v odstínu bříza (Siena od Rako). Nejsem si jistá, zda zvolit odstíny doplňků a ručníků v barvě tmavě olivové nebo tmavě hnědé (obojí trochu smutné), nebo nějaký odstín vínové. Nebo mi poradíte jinou barvu? Problémem je taky dočasně položený koberec tmavě modré barvy v chodbě, která navazuje na koupelnu. Lze nějak tyto dvě místnosti propojit (třeba výmalbou v chodbě a doplňky v koupelně)? Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den, zkuste doplňky v červené a tmavě modré barvě. Obě barvy spolu vytvoří nádech námořnického stylu, který bude s béžovým obkladem velmi dobře ladit. Propojíte tak chodbu s koupelnou. Prostor můžete oživit také nápaditými designovými samolepkami z nabídky www.POINTshop.cz.

Dotaz   Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jakou barvu kuchyňské linky zvolit,když je propojena s obývákem,který má tmavší dřevěnou podlahu,pískovou a oranžovou sedačku. Kuchyň je velikosti 2,4 x 2,4 x 2,4m,takže tvaru U a je uprostřed okno.Také dřevěné. A ještě bych se ráda zeptala...budou dvě koupelny.Líbí se nám od Siko koupelen Asia,Silex,Orion obkladačky a dlažba.Proto bych se ráda zeptala,které by byly vhodnější a jak nejlépe osadit sanitou koupely: jedna podkrovní a ta je 2x2,4m + normální menší okno.Tam by měla být vana 190/100,umyvadlo a záchod. -dolní je 1,4x2,4m,také okno z užší strany.A měl by se tam vejít sprchový kout,umyvadlo a záchod. Také jsem zvažovala,jakého typu okno do spodní koupelny dát.Je do ulice,ale takovéto klasické malé nechci.Co tak nějaké podlouhlé-např. 40x150cm?Ale co pak s průhledností??Nějakou fólii?? Poradíte? děkuji
Odpověď   Dobrý den, kuchyň bych doporučovala světlejší klidne i uni barvy např. béžová. Co se týče koupelny vždy je dobré umisťovat umyvadlo proti dveřím nebo co nejblíže dveří. Okno se dá odstínit výplní např. sklo satinato nebo použít fólií pískovanou pokuď je okno již čiré, nebo žaluzie vnitřní osazeny v otvoru okna.
Dotaz   Dobrý den, jak byste zařídil koupelnu, resp. sprchový kout - bez vaničky, jen posuvná stěna, jednoduchý design. Myslím, jestli volit sprchu, sprchový panel nebo hlavovou + ruční sprchu. Děkuji
Odpověď   Dobry den Jednoduchy design - bez panelu. Oddelene prvky.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jakou barvu spárovací hmoty použít v koupelně (2 x 3m). Stěny jsou obloženy do výšky cca 215cm obkladem Litera vanilkové barvy. Za umyvadlem, ve sprchovém koutě a na závěsném systému WC jsou svislé pruhy téhož obkladu, ale v barvě červenohnědé. Obkladačky mají rozměr 20 x 30cm a položeny jsou svisle. Dlažba je rovněž Litera, 30 x 30cm položená nakoso, jen nepatrně tmavší než obklad. Sprchový kout je skleněný, sanitární keramika bílá, přední stěny nábytku bílé, boční stěny mají odstín ořech. Koupelna má okno 150 x 90cm, takže je dobře osvětlená denním světlem. Děkuji za radu.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych světlé smetanové popř. vanilkové spáry.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně malé koupelny (4,16 m2, malé okno). Z vybavení tam bude jen WC, sprchový kout, umyvadlo. Potřebovala bych poradit, jaký formát obkladů se hodí. Spíš malý? Co se týká barvy, chtěla bych použít nějakou kombinaci s bílou kvůli optickému zvětšení. Bylo by možné zkombinovat dokonce tři barvy? Nebo mám raději vybrat jen dvě? Uvažuji o bílo-hnědé a bílo-šedé. Líbí se mi však také spojení bílé, tyrkysové a čokoládové. Předem díky.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volte raději méně dekorů a barev. Volila bych bílou a šedou, které vytvoří nadčasový vzhled. Formát můžete použít velký, ale tak, aby nebyl na jedné stěně jen jeden či dva celé obklady. Pro optické rozšíření volte obklad na ležato a spíš v lesku.
Dotaz   Dobrý den, koupila jsem si v Polsku sprchový kout ADL 8308, ale nemám u něj český návod na sestavení. Poradíte mi, zda se dá někde sehnat? Děkuji za odpověď a přeji šťastný nový rok. J. Postičová.
Odpověď   Dobrý den přeji. Bohužel nemám zkušenosti s tímto výrobkem. Pokud jej výrobce není schopen dodat, pak se zkuste ještě obrátit na dodavatele.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu.Bydlím v dvoupatrovém domě kde je koupelna 1,50 x 1,50m. Chtěla bych sprchový kout a aby se do koupelny vešla i pračka.Myslíte že je to možné uspořádat?Děkuji za odpověď Jarka
Odpověď   Dobrý den přeji. Pokud se odstraní vana a místo ní umístí sprchový kout či jen prostor vydláždí tak se pračka jistě vleze jako nyní.
Dotaz   Dobrý den, právě řešíme koupelnu, ve které je šikmý strop. Šikmina začíná ve výšce 90cm, je tam střešní okno. Pod ní bude vana. Plánujeme tam dvojumyvadlo, WC a sprchový kout. Obkládačky budou červené a bílé z Raka 20x20 cm. Jak to poskládat? Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit červenou podlahu a obložení vany, zbylé části bílé, či zvýraznit ještě umyvadla čeerveným obkladem.
Dotaz   Dobrý den, zajímal by mě Váš názor na navrženou koupelnu a wc. Zvažuji, zda sprchový kout udělat hnědý nebo bílý. Přizdívka v něm bude sloužit jako odkládací plocha pro sprch. gely, atd. Hnědou variantu vkládám v následujícím dotazu.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych světlou variantu sprchového koutu.
Dotaz   Dobrý den, koupelna má 6,5m2 jakou zvolit barvu obkladu ? bude tam pouze sprchový kout.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila byhc světlý obklad smetanový, bílý a sprchový kout výraznější šedý nebo limetkový apod.
Dotaz   Dobrý den, ráda bych vás poprosila o radu. V domě si chci zařídit elegantní, vzdušnou a moderní koupelnu, která má š.2m /uprostřed je okno/ a délku 2.5m. Mám koupený skleněná obdélnikový sprchový kout který bude v blízkosti okna a naproti zřejmě dám umývadlo. Vás prosí o laskavost a radu jakou zvolit dlažbu a obklad? Jak to vše barevně sjednotit? Líbí se mi převážně barva červena či čisté přírodní tony. Byla bych ráda pokud by jste mohli přeposlat vámi zajímavý obrázek koupelny. Děkuji za ochotu a váš čas a jsem s pozdravem, Ella.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych přírodní odstíny, které jsou nadčasovější verzí. Červená koupelna bude podléhat módě rychleji a může se také rychleji omrzet. Zasílám v příloze zajímavě řešené nadčasové koupelny v přírodních odstínech.
Dotaz   Dobrý den,chtěla bych se zeptat,pokud máme velké okno(dvojkřídlo) v koupelně a pod ním má být vana. Je lepší jí přisadit (rohovou nebo rovnou) nebo samostatně stojící.A zda dát dlaždice až ke stropu.Ja tam i sprchový kout.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Obklad můžete volit jen do výšky sprchového koutu. Vanu z raktic hlediska bych volila rovnou a přisazenou. Samostatná by byla také možná ale nevím, jak máte dispozičně koupelnu velkou.
Dotaz   Dobrý den,jak prosím hodnotíte návrh koupelny?Obklady,sprch.kout i nábytek jsou již zakoupeny.Dala by jste na okno třeba řím.roletku?Děkuji Petra
Odpověď   Dobrý den přeji. Koupelna není špatně řešena. Osobně bych tmavý šedý pruh nedala pod okno a spíš zvýraznila celý sprchový kout v šedé barvě. Podlahu bych také udělala spíš tmavou. roletku v barvě nábytku jistě můžete použít.
Dotaz   Dobrý den,je lepší v koupelně dvojumyvadlo nebo dvě oddělená.A ještě zda volit do sprchového koutu bez vaničky dveře normální,šoupací či harmoniku z hlediska praktičnosti a sprchový kout v rámu nebo pouze panty.
Odpověď   Dobrý den přeji. U umyvadel záleží na velikosti prostoru, dvojumyvadlo bývá dražší a pokud se "rozbije" je nákladnější na výměnu proti jednomu malému. U sprchového koutu jsou nejelegantnější skleněné dveře čím více v celku tím lépe udržovatelné. Pokud volíte harmoniku či šoupací jde vždy o více rámů a tím se vše hůř udržuje.
Dotaz   Dobrý den, prosím Vás o radu/názor k volbě obkladů – budeme v novostavbě RD obkládat 2x koupelny a 2x WC. Rozměry koupelen jsou cca 2,1x2,5 m (2 umyvadla + vana naproti) a 2,1x2 m (v rohu sprchový kout, vedle umyvadlo). WC mají rozměr cca 2,1x1,5 m (WC + bidet, umývátko) a 2,1x1,1 m (WC, umývátko). Naše představa byla zvolit nějaké pokud možno minimalistické a neutrální řešení barevně stejné pro všechny místnosti, které by se brzy neokoukalo a dalo se případně měnit jen různou volbou barvy doplňků (ručníky, předložky atd.). Nakonec jsme vybrali kombinaci dlažby Rako Unistone (světle šedá, formát 60x60 cm na podlahy a 30x60 cm na stěnu) a bílé lesklé Rako ze série Optica (na stěny, formát 30x60 cm). Koupelny plánujeme obložit až do stropu (výška cca 235 cm) - šedá by měla být na podlahách + vždy na jedné celé stěně koupelny, ostatní 3 stěny koupelny by měli být bílé. V jednom případě by tedy šedá byla tedy na stěně s 2 umyvadly a zrcadlem + na zadívce vany, ve druhém případě na stěně kde bude umyvadlo, zrcadlo a jeden bok sprchového koutu s baterií a sprchou. U WC máme představu obkladu do výšky 1,2 m (výška zazdívky WC modulu) - do šedé obložit podlahu + zazdívku WC modulu, ostatní stěny opět ponechat v bílém obkladu + nad bílá výmalba. Velmi by mě zajímal Váš názor na uvedené řešení, popř. jak jej upravit, dále bych Vás chtěl požádat o radu, zda obklady dát na výšku či na šířku. Děkuji za radu a názor.
Odpověď   Dobrý den přeji. Vaše řešení je mi velice blízké a dle mých představ jistě příjemné a nadčasové. Obklady bych volila horizontálně tak aby se prostor opticky rozšiřoval. Nic bych nejspíš neměnila.
Dotaz   Dobrý den,bohužel obložit ke dveřím nejde, protože sprchový kout je vyšší ,tzn. obložit po sprcháč?A ještě se chci zeptat,zda je lepší usadit vanu do rámu z obkladů a nahoru jí položit (ostrý rohy) nebo tradičně jen zarovnat obklady.
Odpověď   Dobrý den přeji. U vany nedělejte rantl z obkladu, zarovnejte s vanou. Obklad můžete volit tedy dle výšky sprchového koutu.
Dotaz   Dobrý den,mám hodně malou koupelnu, sprch.kout a ost. nábytek v bílé barvě. Sprchový kout jsem chtěla obložit mozaikou /alespoň z části/ ze tří barev-od smetanové po béžovou a nejsvětlejší barvou z mozaiky obložit stěny, nejtmavší podlahu.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Dle Vašeho popisu je to jistě možné. Osobně bych ale volila méně spár, které koupelnu brzy esteticky oslabují.
Dotaz   zdravím, chystám se na rekonstrukci velmi malé koupelny a zvlášť toalety, chtěla bych pokračovat v barvách, které máme v domě, šedohnědá podlaha/lávový dub/ a smetanové zdi, jaké by jste mi doporučila obklady a dlažbu v matu nebo lesk, 2,4X1,5
Odpověď   Dobrý den přeji. Do menších prostor rozhodně lesk ve smetanovém a šedém provedení. Podlaha šedá vana či sprchový kout také popř. cappucino a k tomu smetanový zbytek prostoru .
Dotaz   Dobrý den paní Matelová, chtěla bych se zeptat jaké barevné doplňky byste zvolila do koupelny v barvě zelená+béžová viz příloha a zda zvolit sprchový kout a topný žebřík v bílé barvě či nerez. Děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den přeji. Pokud zvolíte i jiné nerezové doplňky můžeete je použít i na otopném žebříku. Dolňky pak v barvě, bílá, šedá hnědá, lila či bordó a obměňovat je.
Dotaz   Dobrý den,mám dotaz zda volit sprchový kout čiré sklo,nebo třeba část matnou,co vypadá lépe,máme sklo matné i v koupelnovém okně.A ještě jestli by jste volila kulaté umyvadlo,nebo raději jiný tvar.Moc vám děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Matné sklo můžete použít a tak se prostor sjednotí. Co se týká tvaru umyvadla záleží na celkové koncepci koupelny.
Dotaz   Chtěla bych se zeptat na řešení prostorné koupelny,kde jsou dvě úzká okna z luxfer-podmínka stavby .Kombinovat barevnost luxfer,postavit např.sprchový kout a jakou dlažbu,oblady abychom zanechali barevnost domu v předešlém dotazu.Velice děkuji Eva
Odpověď   Dobrý den přeji. Omlouvám se ale v dotazu se ztrácím. Volila bych pokud jsou luxfery barevné jednoduchý smetanový nebo bílý obklad koupelny.
Dotaz   Dobrý den,chtěl bych se poradit pokud bude ve sprch.koutu podomítková baterie zda je vhodné volit jí i u vany a nebo není problém baterie klasická na zeď,mám trochu obavu z podomítkových kvůli problematické výměně kdyby se s ní něco stalo,děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych je stejné pokud jsou sprchový kout i vana v blízkosti. Jinak je možné volit obojí. Nebála bych se ale podomítkových záležitostí :)
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu. Rekonstrukce kuchyně-cca 3x4m, tmavší - jakou zvolit barvu kuchyňské linky, jaké obklady, krytinu na zem+barvu, vymalování. Druhý dotaz - zda do malé kouplelny - sprchový kout s vaničkou nebo raději vykachlíkovaný kout. Díky
Odpověď   Dobrý den přeji. Osobně bych raději volila světlé odstíny kuchyně, bílý, smetanový lesk, dubová podlaha vinyl, dubová pracovní a zádová deska. Koupelnu se sprchovým koutem, obojí má svá pro a proti. vzhledově doporučuji bez vaničky. Toto řešení chce ale kvalitíní technické provedení.
Dotaz   Dobrý den,prosím Vás o radu,jak umístit koupelnové doplňky.Mám v koupelně bidet i WC.Rozmístění je: vana,pak mezera67cm,bidet,mezera42cm,toaleta,mezera57cm a pak sprcháč. Mám k dispozici držák na papír a štětku,mýdelník a kruhový držák na ručník.
Odpověď   Dobrý den přeji. Držák na toaletní papír bych umístila mezi sprchový kout a toaletu nebo bidet a toaletu, dle rozměru. Kulatý držák na ručník vedle vany. Mýdelník k umyvadlu.
Dotaz   Dobrý den, budeme předělávat koupelnu, původní sprchový kout byl s vaničkou, čištění plastových dveří bylo pracné. Jaké doporučujete řešení ohledně sprch. koutů? Vaničku (jakou) nebo bez vaničky, dveře ze skla? Děkuji za radu.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych velkoformátovou dlažbu nebo keramickou vaničku a skleněné zástěny.
Dotaz   ještě jeden dotaz šla by takováto barva skříněk do horní koupelny? tu mají v té serii cubito. a ještě prosím sprchový kout uvažuji ne o vaničce ale o žlabku -který mi případně doporučíte? nebo na co si dát pozor, děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano volte tmavý nábytek horní první obrázek. 6lábek nerez a důležité je pořádná hydroizolace a správný spád.
Dotaz   Dobrý den,chceme předělat koupelnu a kuchyň pro babičku (90 let).Plánujeme rozšířit koupelnu na úkor kuchyně,místo vany bude sprchový kout.Nevime,zda variantu 1 nebo 2 z hlediska vyřešení koupelny.
Odpověď   Dobrý den přeji. osobně bych volila ještě jinou variantu a to, že toaletou bych umístila místo sprchového koutu jak je u varianty jedna a sprchový kout rovný místo toalety a umyvadlo po pravé straně od vstupu.
Dotaz   Dobrý den, v koupelně bude jedna vysoká skříňka a umavadlová skříňka v bíle barvě a skleněný sprchovy kout v levém rohu. Čím byste to oživila? (barva koupelnové předložky - červená?, rám zrcadla v nějaké barvě nebo je zrcadlo nalepit? ...).
Odpověď   Dobrý den přeji. Doplnky jako ručníky a předložky prostor oživí. Volte bordó, oranžovou nebo zelenou. Zrcadlo můžete nalepit.
Dotaz   Dobrý den. Prosím o radu. Koupelna 2,2x2,3m. Po levé straně záchod a sprchový kout ,napravo umyvadlo. Naproti dveřím malé okno. Jakou velikost a barvu dlažby a jakou velikost a barvu obkladů. Je moderní mozaika? Třeba stříbrno šedo modrá?Jaká deska
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano můžete volit mozaiku např. a umyvydlem a toaletou a zbylé části bílé a šedá dlažba.
Dotaz   Dobrý den, paní Matelová, chtěl bych se zeptat na váš názor na umístění sanity v naší koupelně, popř. pomoci navrhnout lepší řešení. Vana 160 cm, sprchový kout 90x90, pračka, záchod závěsný, dvoumyvadlo. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Myslím, že jsem již tuto koupelnu komentovala. Osobně je nešťastné umístění vany a umyvadlové desky nad sebou. a u okna ke kterému nebude přístup. vyměnila bych tedy vanu s umyvadlem a pračkou pokud by to bylo možné.
<< zpět ( stránka 1 / 1 )    |1 |
 
 
fotogalerie
Dveře STRONG.

>>

Dveře MASTER.

>>

video
Úklid zcela banální.

>>

Jednou utřít stačí .

>>

Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře