Pragointerier

ostatní - studentský pokoj

Dotaz   Dobrý den, zařizuji studentský pokoj a nerada bych udělala nějakou chybu. Proto bych se potřebovala poradit, jakou kombinací barev pokoj vymalovat a do jakých barev ladit plovoucí podlahu (světlejší, nebo tmavší) a doplňky (kobereček). Pokoj má rozměry cca 4x3m, na kratší stěně je okno a na protilehlé dveře. Už jsem si vybrala nábytek v provedení hrušeň/vanilka celoolše a uvažuji o pohovce v červeném dekoru (ta bude umístěna na protilehlé straně), viz obrázek z prospektu. Mockrát děkuji za radu.
Odpověď  

Dobrý den přeji. K výraznějšímu nábytku můžete volit také podlahu v tmavším tónu (olše) se světlejším koberečkem. Pohovku bych doporučila v odstínu bordó se smetanovými (vanilkovými) doplňky. K tomu se bude skvěle hodit výmalba ve smetanových, béžových odstínech.

Dotaz   Dobrý den! Prosím o radu, jak barevně vymalovat pokoj. Jedná se o obdélníkovou místnost s jedním oknem. Jedná se o pokoj pro "dospělé děti". Jaká je nejvhodnější barevná kombinace, pokud chceme, aby byl pokoj útulný a zároveň prosvětlený? Budou v něm též umístěny postele a skříň ze světlého dřeva. Koberec pravděpodobně zůstane původní (květinový hnědo-béžový). Uvažujeme o kombinaci oblíbené meruňkové a žluté. Je tato kombinace vhodná? Případně jaké barvy by byly vhodnější? Předem děkuji za radu, Libuše.
Odpověď  

Dobrý den, Libuše. V dotazu prosíte o radu s barvou pro „ dospělé děti“, takže půjde spíše o studentský pokoj. Pokud bude vybavení ve světlém dřevu s uvedeným kobercem, tak bych radil méně výrazný odstín žluté, spíše do světlé kávy. Příjemné bude, když se odstín z koberce zopakuje na stěně. Jistě budou v pokoji i další doplňky, které dokreslí jeho charakter. Jinak jsou meruňková a žlutá pozitivní, příjemné barvy.

Dotaz   Dobrý den, prosím o názor, jak byste barevně ladila dívčí studentský pokoj orientovaný na severo-západ (spíše sever) cca 14m2. A pokoj pro chlapce, tatáž orientace cca 12 m2. Nábytek je v dýze javor, tj. výmalba, podlaha a doplňky. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych optimistické, teplé odstíny jak výmalba, tak i doplňky. Výmalba, žlutá, vanilková, v kombinaci se smetanovou v kombinaci s výraznější červenou. Chlapecký pokoj kombinace žlutá s jarní zelenou. Záleží také na oblíbenosti barev dětí. Podlahu bych volila opět v javoru. S výraznějším kusovým kobercem.
Dotaz   Dobrý den, jak byste vymalovala dívčí studentský pokoj, nábytek javor a doplňky červeno/bordo. Příp. jakou byste volila doplňkovou barvu ? Pokojoj je orient. na SZ a podlaha je ořech. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych neutrální přírodní odstíny, smetanová, cappucino, šedobéžová.
Dotaz   Dobrý den, jak byste vymalovala dívčí studentský pokoj. Podlaha ořech a nábytek je v javoru/šedá. Doplňky do červená. Myslela jsem dvě stěny třeba smetanová a dvě barevnější. Pokoj je na sever, chtěla bych, aby byl příjemný a působil tepleji. Děkuji Lenka
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych oranžovou výmalbu v kombinaci se světlou smetanovou, či vanilkovou. Oranžovou na kratší strany pokoje, aby se pokoj opticky vyvážil, pokud je obdélníkového půdorysu.
Dotaz   Dobrý den,prosím, jak mám vymalovat studentský pokoj, když je to malá nudle a chci tam barvu modrá azurová.Nebo mám kombinovat?Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Delší stěny vymalujte v jemném tyrkys nádechu a kratší strany vymalujte sytě tyrkysovou barvou. Prostor se tak opticky zkrátí.
Dotaz   Dobrý den, jakou barvou máme vymalovat tmavý studentský pokoj? Máme smrkovou prkennou podlahu, tmavý nábytek a červená křesla. Mají být všechny stěny barevné? Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych světlou béžovou (cappucino nádech)výmalbu popř. jednu stěnu výraznou oranžovou, čímž se do pokoje dostane opticky více světla. Popř. zelenkavou - limetkovou.
Dotaz   dobrý den potřebovala bych poradit jak zařídit studentský pokoj pro 17 kluka pokoj má 4.10 na délku a 2.20 na šířku syn tam má novou skříň a stůl v barvě buku a řešíme nyní přestavbu pokoje,ale nevíme si rady jak by to bylo nejlepší .Nevíme jakou barvu na výmalbu a také jestli mi poradíte s podlahou jestli je vhodnější plovoucí podlaha nebo pvc lino chtěla bych koupit synovi postel v šířce 120 cm a nevíme jak pokoj zařídit.Ještě se zeptám dveře jestli myslíte šoupačky anebo normální prosklené .děkuji moc Lenka
Odpověď   Dobrý den, pokoj pro 17letého syna bych zařizoval již jako pro dospělého. Jednoduchý moderní design, otevřené police na DC, knihy, časopisy a DVD, zcela jistě pracovní stůl pro PC a TV. Barevně bude pěkná kombinace světle šedivé s bukem a např. tmavě modré. Charakter podlahy a typ dveří záleží na možnostech interéru pokoje, zda je v RD nebo bytě apod. Volil bych plovoucí podlahu a šoupací dveře, jsou to modernější prvky.
Dotaz   Žádám Vás o radu, jak zařídit jeden studentský pokoj pro dvě děti (syna a dceru). Bydlíme ve starším panelovém domě, pokoj má pouze jedny dveře a jeho rozměry jsou 3,4 x 5,2m a výška 2,6m. Obě děti by chtěli trochu soukromí. Chceme koupit nové postele i nábytek, ale zachovat dřevěnou mozaiku na podlaze a dveře se zárubní Sapeli - buk. Předem děkuji za Váš názor.
Odpověď   Dobrý den přeji. Nábytek bych volila v bílém laminu, které je nadčasové a dá se snadno doplnit barevnou výmalbou, kusovým kobercem a doplňky. Můžete volit odstíny zelené, lila, oranžové... záleží na tom, které barvy mají děti rádi. Co se rozmístění týká, ke konkrétnímu řešení bych potřebovala přesnou polohu dveří a oken. Rozdělení pokoje můžete zajistit třeba oboustranně zpřístupněnou knihovnou postavenou doprostřed místnosti.
Dotaz   Dobrý den, prosím Vás ohledně rekonstrukce menšího pokoje (2,2 x 4,5 m). Jedná se o studentský pokoj dcery. Potřebovala bych poradit, jaké použít barvy, aby pokoj vypadal větší, a jaký typ podlahy zvolit. Okna i dveře jsou bílé. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den, k dotvoření studentských pokojů jsou ideální tapety a nálepky, které prostor rozbiji a hlavně dají mladému člověku možnost seberealizace. Na www.POINTshop.cz najdete mnoho nápadu a podnětu.
Dotaz   Dobrý den,žádám Vás o radu,jak zařídit studentský pokoj pro dvě děti(kluka a holku).Pokoj má pouze jedny dveře,rozměry jsou 3,9x4,6m,na kratší stěně je okno a na protilehlé dveře. Děti by chtěli soukromí.Děkuji za Váš názor
Odpověď   Dobrý den přeji. Prostor můžete oddělit oboustrannou knihovnou.
Dotaz   Dobrý den, minule jste mi poradila, že máme studentský pokoj vymalovat svétle hnědý se zelenou,nábytek je bílý +buk, koberec bude asi hnědý,potřebuji vyměnit postel,nejlepe čalouněnou a stoličky na kolečkách,jaké barvy použít,děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Postel bych volila dřevěnou s odvětrávaným roštem a ne čalouněnou. Stoličku pak v zelené či oranžovohnědé barvě.
Dotaz   Dobrý den. Potřebuji poradit s výběrem dveří od Sapeli (CPL), aby se hodili k vynilové podlaze Expona Domestic 5963 Honey ash (chodba,ložnice,obývací pokoj spojený s kk) a Thermofix rustikal farmářské dřevo (studentský pokoj). Dveře budou posuvné do pouzdra, v ložnici a obýváku by měli být prosklené. Dále se chci zeptat zda se vybraná podlaha hodí ke kuchyňské lince v kombinaci bílá a grafit– vysoký lesk. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila ybhc bílé dveře GLANZ, Note, LOTOS. Popř. kontrastní wenge, či stříbrný dub.
Dotaz   Dobrý den, zařizuji studentský pokoj (příležitostné i pro přespání návštěv) ve starším rodinném domě a proto bych se potřeboval poradit. Jakou kombinací barev pokoj vymalovat a do jakých barev ladit plovoucí podlahu a nábytek. Pokoj má rozměry cca 5x5m. V místnosti jsou 2 okna bílé barvy, které jsou umístěna na jih a západ. Naproti oknu na jih jsou umístěny dveře Sapeli Akord plné dekor olše. Mockrát děkuji za radu
Odpověď   Dobrý den přeji. Musíme se řídit součansými dekory, bílou a olší. Volila bych podlahu v olši a nábytek v bílém lesku. Výmalbu pak jemnou zelenkavou a cappucinovou.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jaké barvy zvolit do podkroví - studentský pokoj pro 14letého kluka, podlaha borovice, nábytek smrk, roletky limetka. Jaké barvy na zeď a doplňků (povlečení, židle). Děkuji moc.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit kombinaci limetky s jemnou cappucinovou až šedou. Jak na zdech tak i na doplňcích. Volte ale dle oblíbenosti syna.
Dotaz   Dobrý den, chtěli bychom synovi předělat dětský pokojíček na studentský pokoj, ale nejsem si jistá rozmístěním nábytku. V příloze posílám náčrt a současné fotky pro představu. Děkuji za názor.
Odpověď   Dobrý den přeji. Současné rozmístění je především v návaznosti na stůl u okna lepší než návrh. Pokud je syn pravák pak rozhodně takto umístění stolu není ideální, ikdyž stále ještě ucházející.
Dotaz   Dobrý den, zařizujeme studentský pokoj pro dva kluky o rozměrech 3,5 x 5 m. Nábytek je ve světlém buku. Prosím o radu ohledně vymalování stěn a barvu koberce a doplňků.
Odpověď   Dobrý den přeji. Osobně bych volila jemný zelenkavý odstín. Uklidńuje mysl i oči. Koberec můžete volit čokoládový. Doplňky čokoládové a zelené.
<< zpět ( stránka 1 / 1 )    |1 |
 
 
fotogalerie
Dveře STRONG.

>>

Dveře MASTER.

>>

video
Úklid zcela banální.

>>

Jednou utřít stačí .

>>

Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře