Pragointerier

kuchyně - vysoký lesk

Dotaz   Dobrý den, mám kuchyni KORINA - rubínová barva - vysoký lesk. Dvířka jsou z části prosklená se zlatými pásky a horní vitráží zelené a červené barvy. Sokl je černé barvy, ale dá se vyměnit. Korpusy jsou bílé. Dvířka trouby jsou černá, sporák má též černé krycí sklo. Nevím, jakou barvu pracovní desky, granitového dřezu a jaký materiál zvolit na zadní stěnu. Podlaha možná jen v "linoleu". Jaký vzor? Vzhledem k tomu, že bude kuchyně "obývákového typu", obklady vylučuji. Děkuji za odpověď. Martin Chmelík, Pardubice
Odpověď  

Dobrý den přeji. Nedokáži si přesně představit dvířka se zlatými pásky a vitráží. Ale jako obklad bych volila moderní sklo. A desku šedočernou, podle granitového dřezu, ať je stejný. Linoleum volte v šedočerném odstínu (prskaný vzor).

Dotaz   Dobrý den, prosím Vás o radu. Kuchyň máme s obývacím pokojem spojenou větším průchodem. Kuchyň je v barvě wenge - vysoký lesk a nábytek v obývacím pokoji bílá/wenge. Výmalba v kuchyni je bílá, v obýváku jedna stěna zelená, jinak také bílá. Nevíme si rady, jakou zvolit podlahu. Chtěli bychom linoleum, ale nevíme, jakou barvu vybrat a ani jestli nevolit radši lino bez imitace parket.
Odpověď  

Místo lina bych vám raději doporučila marmoleum, které má velký výběr barevných „uni“ odstínů. Je lépe přiznat materiál (ať už lino nebo marmoleum), desénu dřeva na linu bych se raději vyhnula. Vzhledem k použitému odstínu wenge bych už nevolila další tmavé barvy.

Dotaz   Dobrý den, paní inženýrko, ráda bych Vás požádala o radu ohledně dovybavení obývacího pokoje, včetně výběru materiálů, firmy a tipu na dekorační předměty. Popis prostoru: v novém RD mám kuchyň zařízenou od firmy Hanák - skleněná zelena -vysoký lesk, doplňky - aloxovaný hliník, pracovní deska je z přírodní žuly barvy šedočerné. Jídelní stůl od firmy Calligaris - modrozelené sklo a nohy hranaté kovové matné. Kuchyň je propojená z obývacím pokojem, kde se nachází kožená (červenohnědá) sedací souprava. Dále zde máme krbové těleso v moderním provedení - nerez, kámen a omítka (červenohnědá -možnost nové výmalby). Plovoucí podlaha - jasan. Moc děkuji a přeji pěkný víkend.
Odpověď  

Dobrý den. Doplňky nabízí spousta firem – ASA, Scheurich, Kahla, Guzzini a mnoho dalších. Ve vyhledávači na internetu najdete i speciální obchody pro tento sortiment. Dovybavení dle popisu vkusného interiéru nelze řešit písemnou formou.

Dotaz   Dobrý den, chci Vás požádat o radu ohledně barvy laminátové plovoucí podlahy a dveří. Kuchyň je propojená s obývákem, kuchyňská linka v bílé barvě, lak vysoký lesk. Obývací část tvoří několik nízkých skříněk kombinace wenge a bílý lak. Děkuji, A.K.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Pokud je prostor dostatečně prostorný a prosluněný, můžete volit podlahu i s dveřmi v odstínu tmavém (ořech, wenge). V menším prostoru by bylo vhodné volit odstín podlahy i dveří světlejší – dub či javor. Dveře vyberte třeba SAPELI (Note, Lotos, Tenga, Tarugo). V kombinaci s prosklením budou dveře méně masivní, odlehčenější a v interiéru se stanou zajímavým prosvětlovacím doplňkem.

Dotaz   Potřebuji sladit barvu podlahy a dveří u budovaného bytu 2+kk. Na chodbě bude dlažba zebrano béžová a v ostatních místnostech by se mi líbil laminát ořech. Kuchyňská linka bílá vysoký lesk. Ale jaké dveře? Jsou vhodné bílé, nebo evropský javor (LOTOS,NOTE)? Popřípadě prosím poradit jiný odstín dveří či podlahy (podlahu chci raději tmavší).
Odpověď  

Dobrý den přeji. K podlaze ořech bych opět volila dveře v ořechu Note či Lotos. Mohou mít velkou část prosklenou, to plochu dveří odlehčí. Také je možné volit dveře čistě bílé, či dokonce celoskleněné.

Dotaz   Dobrý den, uvažujeme o podlaze Parador cocobollo světlé a dveřích od Sapeli ořech americký. Chtěla bych se zeptat, jestli se hodí pro kuchyň vysoký lesk bílý nebo červený (Ikea). Děkuji moc.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Kuchyňská linka se hodí v obou barevných provedeních, osobně bych ale raději volila bílý lak, který bude působit nadčasovým a moderním dojmem. Prostor poté můžete oživit doplňky v různých barvách.

Dotaz   Dobrý den, ráda bych si nechala poradit s výběrem barev při rekonstrukci kuchyně. Plánuji rekonstrukci kuchyňské linky: dvířka budou bílá, hladká, vysoký lesk, korpus bude v hrubé, matné bílé (původně jsem chtěla zebrano, ale domnívám se, že by neladil k plovoucí podlaze). Stěna za linkou a prostor mezi horní a dolní skříňkou budou v odstínu Bordó - Delux red stallion 1 99RR 07/325, ostatní stěny zůstanou bílé. Nejsem si jistá, zda bude vše ladit. Pokud ne, poraďte mi, prosím, jinou vhodnou barevnou kombinaci. Děkuji, Kateřina.
Odpověď  

Dobrý den přeji, Vaše ladění je vhodné. Doporučuji ale pracovní desku a sokl v šedém odstínu.

Dotaz   Dobrý den, ráda bych se zeptala na kombinaci druhů dřeva v kuchyni a obývacím pokoji. Kuchyň (kombinace vanilka-vysoký lesk a noce, hnědá pracovní deska) je propojena s obývacím pokojem. Dlažba v kuchyni je Defilé hnědá, obklady Defilé bíla. Dveře v pokoji jsou v odstínu olše. Zvažuji barvu plovoucí podlahy do obývacího pokoje. Mám zůstat v odstínu olše? A jaké dřevo pak zvolit na nábytek? Nerada bych, aby interiér působil příliš bledě, ale zároveň uvažuji o celkovém ladění do přírodních tónů - hnědá, béžová. K tomu pak kontrastní doplňky. Děkuji za odpověď, Steinová.
Odpověď  

Dobrý den, ke zvolené dlažbě v kuchyni by se na podlahu obývacího pokoje velmi pěkně hodil dekor ořechu. Olše má v sobě trochu světlé oranžové barvy, na podlahu ji můžete využít, pokud byste chtěla zůstat u teplých barev. Na nábytek v obýváku lze použít také vysoký lesk. K ořechu by byla vhodná béžová, bílá, ale i černá barva. Barvy na doplňcích vše rovnoměrně vyváží.

Dotaz   Dobrý den, chtěla jsem poprosit o radu. Máme béžovou podlahu a kuchyň bude asi v bílém lesku. Problém je s obkladem – máme dát skleněnou mozaiku (jakou barvu), nebo jen skleněnou desku? Jaká by se k tomu hodila výmalba stěn? Děkuji za radu.
Odpověď  

Dobrý den, vysoký lesk na skřínkách kuchyňské linky bude vypadat dobře, stejně jako kombinace matného lamina s barevným pískovaným lacobelem. K béžové podlaze zkuste použít kontrasty světlých a tmavých barev tak, aby prostor nebyl příliš světlý. Doporučil bych světle zelenou barvu v kombinaci s tmavými korpusy (třeba zebrano).

Dotaz   Dobrý den. Potřebovala bych poradit ohledně kuchyně – celý prostor je do tvaru U. Přemýšlím o wenge na dolní skříňky a na horních (jedna o velikosti 45x 70, dvě 35x60) bych použila jemně béžovou nebo v odstín bílá káva (možná vysoký lesk?) a pod nimi poličku wenge. Jakou mám vybrat pracovní desku a nátěr za ní? Díky za odpověď, M. Petrová.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Jsem zastáncem jednoduché jasné čisté linie - u kuchyňské linky bych volila stejné horní skříňky. Jistě je možná volba vysokého lesku v jemném cappuccino nádechu. Pracovní desku doporučuji v dekoru wenge a zádový panel v lacobelu bílém, či jemném smetanovém obkladu.

Dotaz   Dobrý den. Chci se poradit, jakou barvu mám zvolit na vymalování obývacího pokoje. Nábytek je mahagon-vysoký lesk, sedačka světlá bílá káva. Okno 2,5m směřuje na jih. Jakou barvu malby a jaký koberec mám vybrat? Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Pokud převládá dominantní dekor a odstín nábytku, volila bych již jemnější výmalbu v odstínu tmavé a světlé cappuccino (popř. mléčná čokoláda za sedačkou). Tmavé proti nábytkové stěně za sedací soupravou, ale tak, aby sedačka nezanikla. Vše záleží na konkrétních odstínech. Doplňky poté můžete volit v odstínu bordó či odstínu vycházejícím z mahagonu. Koberec by byl vhodný smetanový.

Dotaz   Dobrý večer, potřebovala bych poradit. Mám kuchyňskou linku v dekoru zebrano-vanilka vysoký lesk, ale nevím, jaký dekor mám volit na podlahu a dlažbu.
Odpověď  

Dobrý den, dekor na podlahu zvolte třeba v ořechu. Mezi horní a dolní skříňky můžete použít barevnou mozaiku či lacobel. Pokud využijete kvalitní materiály, nebudete již muset dlažbu řešit a prostor z jednoho dekoru bude ucelenější.

Dotaz   Dobrý den. Děkuji vám za jednu radu, ale potřebovala bych další – bude se týkat obývacího pokoje, který je propojen s kuchyní. Podlahy jsou v barvě buku (spíš do žluta), kuchyně je v barvě wenge. Budeme si kupovat obývák od Hanáka - moc se mi líbí odstín makasar, sedací souprava je kůži v barvě slonové kosti a i některé skříňky budou v této barvě (lak – slonová kost). Ráda bych se Vás zeptala, jestli se již zmiňovaný odstín makasar (lak) dá použít třeba na podesty či TV-panel. Nebudou se bít odstíny buk, wenge a makasar? Děkuji předem za radu.
Odpověď  

Dobrý den, dekory wenge a makasar obsahují podobné odstíny barev, takže se k sobě hodí. Velmi hezky se Vám také podařilo k nim vybrat kontrastní barvu a materiál – slonová kost a vysoký lesk. Pokud se i nadále budete držet spíše světlých barev, aby interiér nebyl příliš tmavý, bude celkový dojem velmi elegantní. Za TV můžete použít také designovou tapetu v nějakém zajímavém barevném akcentu – hezká bude třeba světle zelná. Zkuste si vybrat na www. POINTshop. cz.

Dotaz   Dobrý den, mám ještě jeden dotaz ohledně barev. Kuchyň je s obývacím pokojem z velké části propojena, kuchyňská linka je v odstínu wenge, podlaha kolem kuchyňského koutu slonová kost, židle koženka v odstínu slonová kost. Jedna stěna v jídelním koutu je béžová, doplňky červeno hnědé (tvrzené sklo – obklad na kuchyni, prostírání, kobereček a dekorace na zdi). Prosím o radu, jestli je vhodné použít červeno-hnědou na jednu stěnu v obývacím pokoji. Tam bude kožená sedací souprava v barvě slonové kosti a nábytek wenge – slonová kost vysoký lesk. Jakou barvu koberce (schaggy) mám použít? Předem děkuji za Vaše rady.
Odpověď  

Dobrý den, pokud jste si zvolila jako barevný akcent červeno-hnědou barvu, určitě ju můžete použít i na stěnu za pohovku. Doporučil bych vám uvažovat i o designové tapetě v těchto barvách – béžová, červenohnědá, tmavohnědá. Můžete ji použít také pouze ve dvou či třech pruzích. Využijte nabídky na www.POINTshop.cz. Výběr barvy koberce záleží hlavně na barvě podlahy, pokud je světlá buková, doporučuji tmavší barvy – ve vašem případě červenohnědou či tmavě hnědou.

Dotaz   Dobrý den, jsem studentka vysoké školy a potřebovala bych poradit s pokojem o rozměrech 4, 8 x 3, 5 m. Je orientovaný směrem na východ a celou východní stěnu tvoří okno s balkónovými dveřmi. Představovala bych si v něm: pracovní stůl do písmene L nebo U, knihovnu, šatní skříně s velkým úložným prostorem a dvoulůžkovou postel o délce 2, 2 m. Přibližnou představu již mám, viz. přiložené obrázky. Jde mi především o efektivní rozmístění nábytku a o doporučení barvy nábytku i stěn s kobercem. Bude pro mě dostačující standardní výška pracovního stolu 75, 5 cm? Jsem vysoká 1, 82 m. Předem děkuji za odpověď.
Odpověď  

Dobrý den, kromě navrženého nábytku bych Vám doporučil také otevřené police na knihy, časopisy a CD, které budete jistě ke studiu potřebovat. Pokud můžete, tak monitor k PC nedávejte přímo proti oknu. Na jednu stěnu nebo její část využijte designovou tapetu nebo nápadité stickery. Já bych navrhoval kombinaci béžové, bílé, tmavě červené a doplňky s metalickým efektem – stříbro, vysoký lesk. Barevné sladění však velmi záleží na Vašem osobním vkusu.

Dotaz   Dobrý den, ráda bych vás požádala o pomoc s výběrem dřevěné podlahy do ložnice. Pokoj je v prvním patře novostavby, je pod sedlovou střechou a jsou v něm dvě střešní okna v barvě světlého dřeva. Boční okna ve štítu jsou bílá, pokoj je dobře prosvětlen. Interiérové dveře budou v celém domě z jasanového dřeva. Do ložnice použijeme stávající postel ze smrkového dřeva, ostatní nábytek budeme kupovat. Jaký dekor podlahy by se hodil ke smrkové posteli, aby výsledný efekt nebyl fádní? Jaké barvy a materiály můžeme v místnosti dále použít s ohledem na budoucí výrobu vestavěné skříně? Děkuji vám moc za radu.
Odpověď  

Dobrý den, doporučil bych Vám pokračovat v jasanu i na podlaze. Hodit se však bude také dub, který ke zvoleným světlým dekorům půjde velmi dobře. Z ostatních materiálů a barev volte vysoký lesk, nerez, čiré či mléčné sklo, teplé barevné odstíny.

Dotaz   Dobrý den. Děkuji za rady, které jsem již od vás dostala a prosím ještě o jednu ohledně ladění barev. Kuchyň s obývacím pokojem jsou propojeny, linka je barvy wenge a místo obkladu máme sklo v červenohnědé barvě. V tom samém odstínu je vymalovaná jedna stěna v jídelním koutu a zároveň protější zeď v obývacím pokoji. Kožená sedačka má odstín slonové kosti, nábytek je v kombinaci slonová kost-vysoký lesk a kobereček u sedačky je opět v červenohnědé barvě. Potřebovala bych poradit ohledně dekoračních polštářů na sedačku a židlí k baru (slonová kost-vysoký lesk, deska wenge). Uvažovala jsem opět o červenohnědé. Poraďte mi, prosím. Děkuji.
Odpověď  

Dobrý den přeji. Doplňky k sedačce i potahy na židle u baru bych volila ve smetanovém odstínu. Díky tomu zůstanou červené prvky výrazné a dominantní.

Dotaz   Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou barvu kuchyňské linky mám vybrat do kuchyně. V ní je žlutá výmalba, oranžovohnědá dlažba Rako atrium a dřevěná okna kalvados. Původně jsme chtěli kuchyň v dýze kalvados,ale nyní vidím, že by to bylo moc tmavé. Byla by možná kuchyň v bílé lesklé barvě s tmavě šedou deskou umělý kámen? Obývák bude mít bílou koženou sedačku.
Odpověď  

Dobrý den, zkuste ponechat vysoký lesk a šedivou barvu, pouze zvolte krémovou na čela skřínek a středně šedivou na korpusy a pracovní desku. Horní skřínky také můžete odlehčit sklem (hezké bude třeba satinato v hliníkovém rámu). V obývacím prostoru můžete bílou sedačku zpestřit světle zelenými doplňky - polštářky nebo místním kobercem s vysokým vlasem.

Dotaz   Dobrý den, chcela by som Vas poprosit o radu v akej farbe by sme mali mat nabytok na chodbe, ak mame dlazbu ibiza marron - cervenohneda leskla, dvere su vo farbe dubu - kasirovane znacky massonite, steny su biele. Za odpoved Vam srdecne vopred dakujem. Silvia.
Odpověď   Dobrý den, myslím si, že byste se měla držet teplých barev a dekorů. Použitá dlažba je velmi dominantní, ostatní prvky nábytku by ji měly pouze elegantně doplnit. Pro nábytek zvolte vysoký lesk v krémové či teplé světle hnědé barvě. Pokud máte v chodbě i prostor pro sezení, tak např. světle žlutá pohovka by mohla hosty příjemně uvítat.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych poradit, jaké mám dát čelo mezi horní a spodní skříňky kuchyňské linky.Kuchyň bude bílá vysoký lesk, horní skříňky alu rámeček s mléčným sklem a pracovní deska světle šedá. Podlaha v kuchyni propojené s obývacím pokojem bude nakonec plovoucí Quickstep dub přírodní lakovaný, dveře bílé s mléčným sklem.Ještě budu ráda, když mi poradíte barvu zbylého nábytku do kuchyně a obýváku a barvu výmalby. Původně jste mi radila k podlaze bíle lakovaný dub ořechový nábytek a doplňk. barvu červenou.Bude toto vhodné i k přírodnímu dubu? Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den, červená vynikne i v kombinaci s přírodním dubem prostor bude zateplovat. Přírodní bud je teplejší než bělený takže si můžete dovolit i kombinaci v oranžových odstínech. V případě , že použijete pomerančovou bude interiér výrazně moderní. Je vhodná na jednu stěnu a další nábytek pak může být dub tónově přimořený. Kuchyňská obkladová deska sklo ESG Smalt dle zvolené barvy červená nebo oranžová. Lepený na omítku.
Dotaz   Dobrý den paní architektko,z mnoha variant jsme se nakonec rozhodli pro laminátovou podlahu dvoupásový dub přírodní Quickstep, bílé dveře a bílou kuchyň folie vysoký lesk se světlejší šedou pracovní deskou a plochou mezi horními a spodními skříňkami v téže šedé barvě. Mohla byste mi ještě poradit jaký by byl vhodný tv a konferenční stolek a jídelní stůl se židlemi a také jakou barvou vymalovat. Chtěla jsem čelní stěnu v obýváku(který je spojen s kuchyní)sytou červenou, ale jelikož mám pohovku Klipan z Ikea s červeným potahem nezdá se mi to vhodné.Děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den, k této barevné kombinaci je červená velice pěkná a efektní. Můžete volit k tomuto odstínu malbu zdí buď v šedivých až antracitových tónech nebo v jemnější kouřové hnědé. Nábytek v běleném dubu nebo právě ve vašem případě je možné volit třešeň nebo výraznou exotickou dýhu - imitaci do červena (Calvados raději ne :) )např. firma Tedema typ Red Aplle.
Dotaz   Dobrý den, mám kuchyni KORINA-rubínová barva-vysoký lesk. Dvířka jsou z části prosklená s se zlatými pásky a horní vitráží zelené a červené barvy.Sokl je černé barvy, ale dá se vyměnit. Korpusy jsou bílé barvy.Dvířka trouby jsou černá, sporák má též černé krycí sklo.Nevím, jakou barvu pracovní desky, granitového dřezu a jaký materiál zvolit na zadní stěnu. Podlaha možná jen v "linoleu".Jaký vzor? Vzhledem k tomu, že bude kuchyně "obývákového typu", obklady vylučuji.
Odpověď   Dobrý den, takže rubínové jsou přední fronty doporučuji středně šedivou desku i dřez a obklad mléčná bílá sklo Lakobel. Bude hezky a jemně doplňovat danou vitráž.
Dotaz   Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak sladit kuchyni s obytným prostorem. Kuchyň jsem si vybrala dýhu zebrano s folií bílou vysoký lesk a světlý krémový polomatný lak, deska bílá umělý kámen. Sedačka stávající cihlová. Podlahu v kuchyni jsem chtěla spíše světlejší např.Bernina, ale nevím si rady s barevností stěn,dveřmi a podlahou v obyvaku. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Dveře můžete volit v odstínu wenge popř. ořech podlahu opět wenge, popř. světlá bělený dub, bříza. Výmalbu cihlová u kuchyňské linky zbylé stěny smetanové a v obývacím pokoji u sedací soupravy cappucino.
Dotaz   Dobrý den, měla bych prosbu. Jsme před renovací rodinného domku, kde by měla být kuchyně spojená s obývacím pokojem. Na podlahu bychom volili dekor ořech či dub. Krb bude velmi jednoduchý s rohovou krbovou vložkou obloženou černou leštěnou žulou či černým mramorem, předpokládáme, že z tohoto materiálu by mohla být i pracovní plocha kuchyňské linky a varného ostrůvku. V kuchyňském koutu uvažuju o velkoformátových dlaždicích šedivé barvy se strukturou. Celý pokoj je orientován na jih, je dobře prosvětlený. Okna bílá plastová, dveře dekor ořech nebo javor (posuvné s pouzdrem). Nevím si rady, jakou barvu by měla mít kuchyňská linka, která budu ve funkcionalistickém duchu, zda lze použít ještě dekor dřeva, lesk či mat, či kombinaci.Zadní stěnu by mělo tvořit sklo, které bude i na podlaze před krbem. Na varný ostrůvek bude "nalepen" kuchyňský stůl, který bych ráda z masivu, lze? ...popř. jaký dekor? A v neposlední řadě výmalba? Mnohokrát děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobry den Uz bych se drevu vyvaroval a pouzil kombinaci vysoky lesk (nejaky svetly odstin), matny bily kov (hlinik, nerez) a pripadne sklo
Dotaz   Dobrý den,v obytném prostoru ,který je spojený s kuchní je položena světle šedá dlažba, dveře jsou v ořechu, kuchyň bych chtěla v laku ve vysokém lesku v kombinaci se dřevěnou dýhou, ale neumím se zcela přesně rozhodnout jaký odstín laku i dřeva by byl vhodný- šedý s ořechovou dýhou, či javorovou dýhou, deska může být v antracitu? Jaký pak zvolit nábytek a sedačku do obytné části a jak vymalovat stěny? děkuji daniela
Odpověď   Dobry den Ke kuchyni. K tomu, co jiz je bych kuchyn dal v orechu a vysoky lesk napr. vanilka nebo slonova kost, deska atracit. Nabytek jednoduchy s nejakou vodici barvou, aby nebyl prostor prilis mdly
Dotaz   Dobrý den, Řeším zařízení obývacího pokoje propojeného s kuchyní, prostor OP cca 45m2, kuchyň je trochu bokem a má cca 12m2. Na podlaze dubová podlaha, dveře tarugo dub, okna pinie. Kuchyň je bílá vysoký lesk. Jak bych měla zařídit OP – mám na mysli 2 varianty: 1)Wenge jídelní stůl, bílé kožené židle, wenge konferenční stůl a TV stůl, tmavě hnědou nebo bílou koženou sedačku. Na zdi nějakou moderní tapetu. Je to dobrá varianta? Jakou barvu vymalovat? Jakou případně tapetu? 2)Vše ve stejném duchu jako kuchyně, tzn. bílý vysoký lesk – stůl, hnědé židle, hnědá sedačka stejného materiálu, bílý konferenční stůl, bílý TV stolek. Nebo raději bílá kožená sedačka? Jakou barvou vymalovat? Zkrátka řeším kombinaci jednotlivých částí nábytků, aby se k sobě s kuchyní hodily a tvořily příjemný moderní prostor. Jaké varianty byste doporučili? Navrhněte prosím jak byste to prokombinovali… Děkuji. Hezký den Jarka
Odpověď   Dobry den Rozhodne se mi vice libi varianta 1. Tapety zkuste vybrat na www.POINTshop.cz - urcite si vyberete a k tomu dale ladit malbu.
Dotaz   Dobrý den, rádi bychom vás požádali o radu ohledně barevného sladění oken, podlahy a interiérových dveří v našem novém rozestavěném domě. Co je již dáno a hotovo: 1) Dřevěná okna Verka - barva Afromosia (něco jako třešeň) 2) Kuchyňská linka (nenamontovaná) - horní skříňky vanilka vysoký lesk, dolní skříňky + bar jsou v odstínu slivka (sklady Dušek). Nevíme si rady s barvou podlahy a interiérových dveří. Podlaha dole by měla být z dřevěných dvouvrstvých parket na podlahovém topení a v podkroví asi dubové parkety. Nevíme, jestli máme dveře ladit k oknům a podlahu zvolit světlou. Jeden návrh počítá s dveřmi v dýze třešeň a podlahou dub Object (vybraný bez suků), který je světlejší a lehoulince do červena. Ale opravdu si nejsme jistí. Interiér by měl být v moderním stylu a chceme, aby v něm převažovaly dřevěné prvky. Okna dole jsou veliká a prostory hodně otevřené, obývák sahá až ke střeše, viditelné kleštiny. Předem moc děkujeme za radu, Tomanovi.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych tmavou podlahu v ořechu a k tomu dveře od Sapeli. Do Vašeho interiéru by se dobře hodil typ NOTE nebo LOTOS v dýze třešně nebo švestky polenské. Alternativou by byla světlá podlaha v jasanu, javoru nebo bříze. Dubovou podlahu k oknům a načervenalým dveřím bych nedoporučovala. Dub má totiž odlišný nádech, a pokud není namořen na jiný odstín, k použitým dekorům se nehodí.
Dotaz   Dobrý den. Potřeboval bych poradit, jak sladit podkrovní obývák. Nábytek je v provedení ořech/bílá vysoký lesk. V obýváku bude černá televize, sloupové repro a piano. Sedací soupravu a koberec koupíme dodatečně, ale budu rád, když mi poradíte, jak vše sladit. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych podlahu v dubu a sedací soupravu ve výraznějším odstínu, např. bordó. Pokud se jedná o prosluněnou místnost, hodila by se podlaha v odstínu ořechu, smetanová sedací souprava a výmalba či tapeta ve výrazné barvě (od bordó přes lila až k tyrkysové). Záleží jen na Vás. Vždy bych tento výrazný odstín doplnila jemným cappuccinem – jak na doplňcích, tak na výmalbě.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně barevného sladění podlahy a nábytku v obývacím pokoji spojeném s kuchyní. Kuchyňská linka bude v barvách wenge a bílá vysoký lesk, pracovní deska světle šedá, za linkou plánujeme skleněný obklad. Ostatní nábytek v obývacím pokoji bude ve stejných barvách, tedy wenge a bílá. Sedací soupravu plánujeme bílou. Okna jsou v barvě ořech a dveře plánujeme v tomtéž odstínu. Je možné použít do těchto prostor světle či tmavě šedou dlažbu? Je kombinace wenge s ořechem vůbec možná, nebo je lepší mít dveře rovněž v barvě wenge? Moc děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den, podlaha z velkoformátové dlažby ve středně nebo světle šedivé bude jistě vhodnější než další dřevěný dekor. Prostor pak oživte barevnými doplňky např. v zelených odstínech. Zkuste na jednu stěnu použít designovou tapetu v těchto barvách z nabídky www.POINTshop.cz.
Dotaz   Dobrý den.Ráda bych Vás poprosila o radu se zařízením interiéru.Jde o obývací pokoj(cca 20 m2) a kuchyň vč.jídelny(20 m2).Tyto 2 místnosti jsou propojeny prostorem 2x2m2, který chceme nechat volný bez dveří.Naproti tomuto průchodu je v obýv.pokoji okno v bílé barvě.Na protější zdi od průchodu směrem do kuchyně jsou dvoje dveře..do spíže a do chodbičky,jež dále vede do koupelny a WC.Kuch.linka bude jakoby zalomena v půli pokoje do prostoru.Podlahu bychom chtěli tmavší v odstínu merbau nebo dubové plaňky v koloniálním stylu country( obojí Quickstep)www.quick-step.com Int.dveře bílé.Linku bychom chtěli v kombinaci dvířka vysoký lesk a sklo na některých horních skříňkách.Chci se zeptat jakou zvolit kombinaci podlahy,barvy kuchyně,prac.desky, sedačky a nábytku v obýv.pokoji,výmalby stěn a pod.Za sedací soupravou bychom si přáli nějakou tapetu na celou zeď.Celý interiér by měl být moderní ,ale zároveň i teplý a útulný.Předem mnohokrát děkuji.Helešicová Veronika
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit podlahu výraznou merbau a k tomu bílou kuchyňskou linku s šedou pracovní deskou. Doplňky v bordó čokoládové, šedé. Sedací soupravu bych volila opět světlou, smetanovou, bílou popř. cappucino a k tomu výraznou tapetu např. http://www.e-color.cz/page/shop.php?&nazev=Tapety%20na%20zed%20Lars%20Contzen%20Vlies%20II%20123510 ale i jiné výrazné vzory. Výmalbu v jemném cappucinu a šedé.
Dotaz   Dobrý den.Ráda bych Vás poprosila o radu se zařízením interiéru.Jde o obývací pokoj(cca 20 m2) a kuchyň vč.jídelny(20 m2).Tyto 2 místnosti jsou propojeny prostorem 2x2m2, který chceme nechat volný bez dveří.Naproti tomuto průchodu je v obýv.pokoji okno v bílé barvě.Na protější zdi od průchodu směrem do kuchyně jsou dvoje dveře..do spíže a do chodbičky,jež dále vede do koupelny a WC.Kuch.linka bude jakoby zalomena v půli pokoje do prostoru.Podlahu bychom chtěli tmavší v odstínu merbau nebo dubové plaňky v koloniálním stylu country( obojí Quickstep)www.quick-step.com Int.dveře bílé.Linku bychom chtěli v kombinaci dvířka vysoký lesk a sklo na některých horních skříňkách.Chci se zeptat jakou zvolit kombinaci podlahy,barvy kuchyně,sedačky a nábytku v obýv.pokoji,výmalby stěn a pod.Za sedací soupravou bychom si přáli nějakou tapetu na celou zeď.Celý interiér by měl být moderní ,ale zároveň i teplý a útulný.Předem mnohokrát děkuji.Helešicová Veronika
Odpověď   Dobrý den přeji. Odpověď již naleznete níže.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně barev doplňků (polštářků, koberce, květináčů) do pokoje pro náctiletou slečnu. Podlaha je dřevěná v barvě kaučukovníku, tři zdi jsou světle žluté a jedna v barvě lila, skříň v barvě wenge a bílým satinatem, postel a stůl ve wenge. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den, zkuste opakovat fialovou barvu v různých odstínech i dále - na dekoracích oken, lokálním trávníkovém koberci apod. Nerez květináče a další prvky s bílou barvou, např. vysoký lesk, plast, budou také vhodné. Zkuste také oživit stěnu designovou tapetou z nabídky www.pointshop.cz.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu. Budeme mít kuchyňskou linku v kombinaci černá/vanilka vysoký lesk. Nevíme si rady, jakou zvolit pracovní desku (tmavou, světlou?), jaké obklady za linku, dlažbu a výmalbu. Ještě pro upřesnění: spodní skříňky plánujeme černé a horní vanilkové s alu sklem. Díky za radu.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych pracovní a zádovou desku v jednotné barvě, a to světle šedé. Podlahu může být v šedé, antracitové nebo smetanové a pro výmalbu doporučuji teplou cihlovou.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych vás požádat o radu ohledně zařizování spodní části domu. Okna máme dřevěná v odstínu jilm. Doporučte mi, prosím, barvu laminátové podlahy, výmalby, interiérových dveří a zárubní a také kuchyňské linky. Celá tato obytná část je obrácena k jihu. Děkuji za odpověď, D.P.
Odpověď   Dobrý den, na podlahu bych Vám doporučil dekor podobného barevného typu, např. bělený dub. Dveře a obložky zkuste zvolit jednobarevné, vhodná bude třeba kombinace světle šedivých obložek a bílých dveří apod. Kuchyňskou linkou můžete prostor příjemně barevně oživit, hezký bude vysoký lesk na dolních skříňkách v barvách tmavě zelená, limetková či krémová. Horní skřínky volte z bílého matného satinata v hliníkovém rámu. Stěny zkuste kromě výmalby oživit designovými tapetami, navštivte např. www.POINTshop.cz
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně výmalby kuchyně 3,40 x 2,30 m (vchází se do ní z obýváku 4 x 4 m). Kuchyňská linka je v dekoru červeň burgundská (bordó), pracovní deska šedá, řešená do L, místo dveří mezi obývákem a kuchyní jsou jen obložky v barvě dub milánský-bělený. Obývák má na jedné hlavní stěně zavěšené dvě skřínky a dole 4 nízké zásuvky s TV. Vše je v bílé barvě - vysoký lesk. Prosím o návrh výmalby kuchyně a obýváku (manžel by chtěl hlavní stěnu s bílým nábytkem oranžovou - výraznou). Jaká barva ostatních stěn? Jaká barva sedačky? Jaká se hodí k tmavě červené kuchyni? Děkuji, Jana.
Odpověď   Dobrý den, velmi pěkná barevná kombinace je bordó, bílá, odstíny hnědé a nerez doplňky příp. metalické efekty. Výmalbu tedy volte např. v barvě kávy či cappuccina a na jednu nebo dvě stěny můžete využít designovou tapetu se stříbrnými vlákny apod. Velký výběr tapet najdete na www.POINshop.cz. V interiéru také můžete místo kovového designu uplatnit šedivou barvu.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu. Mám takto naplánovanou kuchyň: dvířka cappuccino vysoký lesk, korpusy a pracovní deska tmavý wenge. Prosím, poraďte mi, co by se hodilo na podlahu, dále jaký obklad by byl vhodný a nakonec jak bychom tam měli vymalovat. Je to malý kuchyňský kout bez okna, jeho rozměry jsou 2,5 x 2m. Děkuji za pomoc.
Odpověď   Dobrý den, doporučil bych Vám na podlahu dekor běleného dubu a jemnou světle zelenou výmalbu včetně stropu. Malý prostor se světlými barvami velmi pěkně oživí.
Dotaz   Dobrý den. Prosím o radu, jak barevně doladit kuchyň, která je spojena s jídelnou a větším obývacím prostorem (bude se též nově zařizovat). V kuchyni je jemně oranžová dlažba, navazují jasanové parkety, dveře jsou též jasanové, prosklené (pískované), okna plastová bílá. Na kuchyň jsme zvolili vysoký lesk krém v kombinaci s americkým ořechem (pouze boky a otevřená nika v horní části spodních skříně směrem k jídelně). Deska nám byla doporučena matná - technistone Gobi. Buď černá (myslím, že vzhledem k velké ploše poloostrůvku - 200x90cm - by se s krémovou praly o dominantu), nebo pískovcová (nevím, zda nevyzní mdle, ale je zde větší možnost doladit ji barevnými doplňky a malbou). Také řešíme materiál a barvu zadní stěny mezi spodními a vrchními skříňkami. Děkuji za rychlou odpověď. S pozdravem Nováková J.
Odpověď   Dobrý den, volit můžete také středně šedivou pracovní desku s metalickým efektem. Mezi spodní a dolní skřínky lze místo obkladu použít stejný dekor jako na pracovní desce nebo také barevné sklo lacobel.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jaké barvy použít na doladění kuchyně spojené s jídelnou a větším obytným prostorem, který se též bude nově zařizovat. V kuchyni je pískovo oranžová dlažba, navazují jasanové parkety v o obývací části, okna všude plast. bílá s parapety z jasanu, dveře pískované prosklenné též z jasanu. Kuchyň máme již objednanou vysoký lesk krém v kombinaci s americkým ořechem (pouze boky a otevřená nika směrem do jídelny).deska nám byla doporučena matná technistone Gobi buď černá - tam mám obavy, že z důvodu velké plochy poloostrůvku 200x90cm se budou krémová s černou prát o dominantu, nebo písková - nevím zda nevyzní mdle. Také nemáme vyřešeno co na zadní stranu (mezi spodní a horní skříňky) - materiál, barva. Děkuji za radu.
Odpověď   Dobry den Cerna pracovni deska bude lepsi. Jak sama uvadite draha varianta by byla mdla. Mezi skrinky bych pouzil sklaeneny obklad z lacobelu bily v miste za varnou deskou bych pouzil obklad z nerezi.
Dotaz   Dobrý den. Zařizujeme byt a nevíme si rady s obývací stěnou. Plovoucí podlaha je v dekoru ořech a dveře v javoru. Pohovka z ekokůže je krémová. Pro korpus obývací stěny váháme mezi dekory švestka a jádrový buk. Přední dvířka mohou být bílá, lesklá vanilková nebo šedá matná. Jaká varianta se hodí nejvíc? Nebo je lepší zvolit nějakou barvu místo dřevodekoru? Jak doladit barvu zdi (zatím jsou všechny bílé) a doplňků? Předem děkuji za odpověď, Moravčíková.
Odpověď   Dobrý den, pro nábytek bych volil nedřevěný dekor, zkuste na celou plochu vysoký lesk v odstínu kávy či cappuccina. Výmalbu doporučuji jemnou světle zelenou, velmi pěkné budou doplňky v šedivé barvě, nerezu.
Dotaz   Dobrý den, poprosím Vás o radu jakou barvu výmalby kuchyně zvolit, ke kuchyňské lince barvy vanilka vysoký lesk - třešeň a též jakou barvu kuchyňské pracovní desky bychom měli zvolit ke kuchyňské lince. Kuchyň je propojená s obývacím pokojem kde je výmalba hráškově zelená a na podleze v obou místnostech je plovoucí podlaha v odstínu jabloň medová. Děkuji a přeji pěkný den Markéta
Odpověď   Dobrý den, volte např. jemnou světle žlutou výmalbu s kobinací designové tapety s kuchyňskými motivy z nabídky www.POINTshop.cz.
Dotaz   Dobrý den, prosila bych o radu, jakou zvolit barvu dlažby, závěsů, příp. malby do budoucí nové moderní kuchyně, když korpusy skříněk + pracovní deska + nejspíš i obkladová deska mezi horními a spodními skříňkami budou francouzský ořech,dvířka hladká - bílý vysoký lesk, úchytky skříněk nerez, dřez granitový v barvě grafit, černá varná deska. Přemýšlím o světlé podlaze, možná sv. meruňkové malbě a závěsech.Kuchyň není moc velká, má rozměry 217cmx388cm. Děkuji za odpověď. L.
Odpověď   Dobrý den, doporučil bych Vám např. jemnou světle zelenou výmalbu, která se k ořechu velmi dobře hodí. Na závěsy použijte např. dekorační látku s metalickým efektem. Také nerez doplňky, odstíny zelené, žluté, šedivé barvy budou vhodné.
Dotaz   Dobrý den. Prosím Vás o radu, jaký odstín podlahy zvolit, když kuchyň a nábytek v obývacím pokoji budou v barvě slonová kost - vysoký lesk, wenge a makasar. Sedací souprava je v kůži v odstínu opět slonová kost. Děkuji předem za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych jeden z dekorů – tedy buď makasar, nebo wenge. Možná by byla i světlá jemná podlaha v odstínu běleného dubu či světlého javoru.
Dotaz   Dobrý den, prosím poradit jakou barvou vymalovat ložnici 4*3m s jedním oknem při vstupu do ložnice přímo hleď je velká vínová postel látková a vlevo na stěně nábytek světlá bříza vysoký lesk + 1 tmavá skříň.Jsem vdaná 38 let a stále malujeme do bledě modra vč. stropů chtěla bych změnu. Děkuji za rychlou odpověď malování o tomto víkendu tj. 2-6.7.2010
Odpověď   Dobrý den, vínová je velmi elegantní v kombinaci s odstínem kávy nebo cappucina. Zkuste loýnici také oživit designovou tapetou z nabídky www.POINTshop.cz .
Dotaz   Dobrý den,právě děláme rekonstrukci ložnice a obývacího pokoje,ale nevím jistě, jak vymalovat. V obývacím pokoji bude nábytková stěna tvořena ze 3ks, úzká vysoká skříňka,tv stolek a komoda. Korpus bílý matný,předek černý vysoký lesk. Koberec je šedo-černý žíhaný, sedačka rohová červená. V ložnici bude kombinace dřeva bříza,zrcadlo kouřové,černá kožená postel.Koberec zatím nemám,ale moje představa je nějaký oranžový. Můžete mi poradit, jak to v pokojích vymalovat??? Děkuji za odpověď Líba
Odpověď   Dobrý den přeji. V obytné části bych volila dva odstíny cappucino za sedací soupravu a proti sedačce červená výmalba dle sedačky. V ložnici pak klidnější odstín skořicový nebo limetkový pokud ale nebude oranžový koberec. K limetkoví bych volila jemný béžový koberec.
Dotaz   Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na doladenie kuchyne. Máme linku vo farbe biela vysoký lesk v kombinácii s wenge. Z wenge je zástena za komínovým digestorom a za dvomi dlhými skrinkami s mliečnym sklom. Namiesto obkladačiek je za kuch. linkou šedé sklo. Kuchyňa je zatiaľ pochopiteľne chladná, preto by som ju chcela otepliť napr. oranžovou farbou - máme vyhliadnuté plastovo-chrómové oranžové transparentné stoličky- teda iba sedák je oranžový transparentný a operadlo je čisto transparentné. Je vhodná táto farba k našej linke? A ak áno, potom aký stôl? Môže byť sklený?
Odpověď   Dobrý den, k uvedeným dekorům kuchyně se oranžová jako akcent velmi dobře hodí. Byla by hezká také např. zelená nebo tmavě červená barva. Stůl bych doporučil bílý plastový, nebo se skleněnou deskou.
Dotaz   Dobrý den, zařizujeme podkroví a obývák máme v provedení bílá vysoký lesk a zebráno (hnědé klasika) Prosím o radu jakou barvu podlahy (marmoleum,lino,PVC) zvolit a jako barvou vymalovat stěny.Moc děkuji za odpověď. Majerová
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych světlou podlahu např. dekros světlého bambusu, nebo javoru. Popř. světlé béžové marmoleum. K tomu můžete volit výmalbu v olivovém, lila, bordó či oranžovém odstínu.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych poradit s barvou podlahy do kuchyně. Kuchyň plánujeme bílou, vysoký lesk (byla nám ale doporučena slonová kost, prý je teplejší) v kombinaci s ořechem. Na stěny pravděpodobně sytou červenou. Podlahu bych chtěla mořskou trávu. Chci se ale zeptat, jestli je vhodná a jaká jiná varianta by byla možná. Děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den, ořech a slonová kost je krásná kombinace. Podlaha v odstínech šedivé barvy je jistě vhodná, pěkný bude také javor nebo jasan.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu při volbě dveří. Provádíme rekonstrukci bytu ve vile z dvacátých let min.století a máme dileme při volbě dveří, budeme mít podlahu v provedení dřevěných parket - jasan a ted nevíme jaký odstín dveří by k této podlaze byl vhodný. Byt je velký, vysoké stropy, velká okna - tudíž světlý, kuchyńská linka bude ve vínové barvě-vysoký lesk. Původně jsme chtěli dveře také v jasanu, ale dýha u Sapeli se nám nelíbí, hodně zežloutne a to bychom nechtěli, ještě se nám zalíbila polanská švestka nebo třešeň. Z předsíně do obývacího pokoje a z obývacího pokoje do kuchyně budou dveře prosklené zajížděcí do pouzdra, do koupelny také prosklené a zbývající dveře chceme plné, prosím, poraďte jaký desing by se hodil nejlépe. Děkuji Švaralová
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit deře např. NOTE, LOTOS,popř. SWING v dýze polenská švestka, bubinga nebo i zmíněná třešeň. Možné je ale také volit dveře v ořechu nebo čistě bílé.
Dotaz   Dobrý den, koupil jsem nový byt, chci moderněji zařídit obývák (6,5x4m), již mám černou sedačku a menší obývací stěnu v barvě hliník s dvířky v černé vysoký lesk, ovšem pořád váhám jaké barvy použít na stěny obývacího pokoje. Předem děkuji za radu.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit výraznějčí odstíny výmalby v lila, boro nebo cihlové barvě v kombinaci s šedobéžovou barvou.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu jak vymalovat obývák.Místnost je situována na jihovýchod je tam okno velké 1,3m na1,8m.Velikost místnosti je cca 4,5m na 5,5m na jedné straně je skosená a přes celou skosenou zet jsou šoupací proskené dveře ze smrku v přírodní barvě.Podlaha je laminátová v barvě dubu.Koupili jsme si velkou moderní rohovou sedačku v černé barvě s bílou nitkou.Proti sedačce budou nízké též moderní skřínky,nad nima bude zavěšená tv a vedle tv dvě uzké zavěšené skřínky,jedna prosklená druhá plná.Ještě z boku bude postavená komoda,kombinace též sklo s plnými dvířky.Nábytek je v barvě korpus švestka,dvířka černá vysoký lesk a sklo.Konferenční stolek je nohy v barvě švestky nahoře obdelníkové bezbarvé sklo pod ním police z černého skla.Místnost docela stmavla ,prosím o radu jak vymalovat,jestli udělat něaké stěny tmavší,nebo celou místnost stejně,nebo někde pruh?A hlavně jakou barvu a v jaké barvě doplnky.Ještě bych si chtěla koupit pod stolek koberec a též nevím do jaké barvy ladit.Děkuji za odpoved LenkaP.
Odpověď   Dobrý den přeji. Pro prosvětlení prostoru volte výmalbu např. v zelenožlutém (limetka)odstínu nebo teplém žlutém až žlutooranžovém odstínu v kombinaci s jemnou cappucinovou. Výrazné barvy u sedací soupravy a proti ní. Doplňky poté také v této kombinaci.
Dotaz   Dobrý den! Přišla mi od vás odpověď na dotaz, jaký nábytek volit do obýváku. Tam píšete, že máte málo informací, posílám tedy i foto a podrobnější popis. Máme novostavbu RD, chtěla bych vyměnit nábytek v obýváku. Místnost není příliš velká, máme v ní smetanovou sedačku, plovoucí podlaha je teak, kuchyňská linka (folie Cherry od Hanáka) je oddělena od obýváku krbem. Nábytku v obýváku nemusíme mít mnoho, úložné prostory mohou být jinde v místnosti. Napadlo mě buď si nechat udělat od Hanáka i nábytek ve stejném dekoru, nebo naopak světlejší (bříza) a nebo černý vysoký lesk. Myslela jsem, že by tam byl jen konferenční menší stůl, nějaký TV stolek a police. A také jsem se chtěla zeptat na jídelní stůl a židle v kuchyni, aby se prostor odlehčil. Židle jsou na fotce a stůl chci buď v dekoru linky, nebo mléčné sklo a nohy v matném nerezu.
Odpověď   Dobrý den, asi bych se přiklonil k Vaší variantě a nechal si obývák dodělat od firmy Hanák. Pak by vše mělo hezky ladit. Na jídelní stůl je možné volit materiály, které zmiňujete. Vše ostatní bude působit dosti mohutně.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, jakou zvolit bravu dlažby v kuchyni, kde spodní dvířka linky budou v barvě světlá oliva, horní vanilka (vše vysoký lesk) a pracovní deska bude šedá. Bojím se, aby v případě volby šedá-aby ladila s pracovní deskou- nebyla kuchyň příliš ve studených barvách.Musím ještě dodat, že v kuchyni jsou umístěna v rohu kachlová kamna v barvě tmavé olivy, ty ale nechci bourat. Popřípadě bych mohla volit i jinou barvu pracovní desky, aby ladila s dlažbou, ale to už vážně nevím jakou barvu. Vše je zatím v návrhu, ale příští týden bychom už měli podepsat smlouvu, protože v lednu už se kuchyňská linka musí zadat do výroby. Jsem zcela bezradná a tak se moc těším, že mi poradíte. Vlastně na to spoléhám. Děkuji za odpověď. Lángová
Odpověď   Dobry den myslim si, ze sedivy obklad bude k desce a ostatnim materialum vhodny. Zrovna tak muze byt ve stejnem materialu jako pracovni deska, cimz se vyvarujete barevne odlisnosti. Muze byt take skleneny z Lacobelu - k vysokemu lesku dvirkoviny moc hezky
Dotaz   Dobrý den, ráda bych znala Váš názor na barvu,kterou vymalovat prostor,kde je kuchyň a obývák /velký prostor 65m2/ .Kuchyň je rohová ,má spodní skříňky v designu palisandr /folie Trachea/ ,léta jsou ložena vodorovně a horní skříňky jsou oliva vysoký lesk.Za kuchyňskou linku bych chtěla skleněný obklad,tam si s tou barvou taky nejsem jistá ,budu ráda za Vaši radu.Pracovní deska je tmavá,šedo černá,úchytky jsou nerezové,spotřebiče nerezové.Horní skříňky mají světelná dna.Dlažba v kuchyni e světlá . Do obývacího pokoje jsem si na jednu velkou stěnu koupila tapetu,viz.příloha.Takže bych to všechno chtěla sladit :-) Děkuju za odpověď a přeju krásné,klidné a požehnané vánoční svátky :-) Jitka S. PS.V příloze zasílám foto kuchyně,není to ta moje,ta je ve výrobě,ale jsou to přesně ty folie,které budu mít.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volte výmalbu v barvě tapety v kombinaci jemné šedé či cappucinové. Zádovou desku mléčnou volila bych nádech do šeda. Oživením bude barva tapety, která je pozitivní a proteplí prostor. Další barvou ůže být lila, bordó nebo oranžová na doplňcích.
Dotaz   Dobrý den, prosím o vaši odbornou radu. V kuchyni, která má 5 x 3m, máme starší bílou kuchyňskou linku do tvaru L a teď bychom rádi vyměnili kuchyňská dvířka. Bohužel si nevíme rady, jakou barvu zvolit, aby to ladilo s bílou deskou (nebo pracovní plochou?), která tam zůstane, dále s bílou mikrovlnkou a sporákem. Líbí se nám moderní kuchyně, vysoký lesk a vzdušnost. Kuchyň je na sever a původně jsme uvažovali o červené barvě, ale byla by tam příliš tma. Dále přemýšlíme nad vanilkovou či bílou, bohužel se nemůžeme domluvit, a proto vás odborníky prosím o radu. Dveře do kuchyně jsou z borovice nalakované na středně hnědou. Děkuji za radu a přeji vám krásný den, Týna Nevrlá.
Odpověď   Dobrý den, určitě se přikláním k nedřevenému dekoru. Ovšem nikde není definováno, jaký dekor by to měl být, vždy to závisí na Vás a Vašem pocitu. Světlejší tóny bývají vhodnější.
Dotaz   Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit o radu. Budeme předělávat kuchyňskou linku a moc se nám líbí vysoký lesk černá s bílou. Slyšeli jsme ale že už po roce je na lince dost viditelných škrábanečků hlavně na černé barvě a je to velmi nepěkné. Nemáte zkušenosti s tím černým leskem??? Posíláme i návrh kuchyňské linky. Doplňky a mozajka bude v barvě červené. Děkuji za odpověď Regina
Odpověď   Dobrý den přeji. Tmavší lesklé odstíny bývají náchylnější na poškození než bílá ale úplně přesné zkušenosti s černým leskem nemám. Jinak linka působí příjemně.
Dotaz   Dobrý den, stavíme rodinný dům a momentálně je před námi výběr podlahových krytin a interiérových dveří. Obývací pokoj je spojen s kuchyní a jídelnou, celková výměra 40 m2. Okna máme plastová v dekoru třešeň (oboustranně), kuchyň by se nám líbila v kombinaci bílá (vysoký lesk) a třešeň. Prosím o radu, jakou zvolit barvu podlahy a dveří. Mockrát děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den, k Vámi zvoleným materiálům bych volil tmavší podlahu - např. ořech. Dveře by se mi líbily nedřevené - bílé, slonová kost, světle šedé apod.
Dotaz   Přeji dobrý den,obracím se s prosbou jakou barvu volit kuchyňské pracovní desky,soklu kuchyně a barvvu stolu a židlí.Kuchyňje bílý vysoký lesk,podlaha světlý dub,dveře Sapeli dub bělený a kuchyň navazuje bezdveřním otvorem na chodbu ,,kde je antracitově šedá dlažba.Byt je v panelovém domě.Děkuji za radu a popřípadě prosím ještě o radu výmalby v kuchyni.Děkuji moc.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit dubový stůl a bílé židle. Pracovní desku v antracitu či šedé barvě a taktéž sokl.
Dotaz   Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Mám obývací pokoj spojený s kuchyní a nyní řeším problém zvolení vhodné barvy do obývacího pokoje. Kuchyňská linka je kombinace červené ( vysoký lesk) a šedé (korpusy). Sedačku mám v černé barvě a obývací stěnu v bílé ( také vysoký lesk). Nyní nevím jakou barvu zvolit, abych to vše sladil dohromady. Napadla mě barva světle šedá, ale nevím zda to k tomu vše půjde. Věřím ve Vaši dobrou radu. Přeji hezký den
Odpověď   Dobry den myslim, ze odstin sede bude vhodny. Zkuste se podivat po nejake tapete. K Vasi kombinaci by neco stridmeho s jednoduchym akcentem mohlo krasne pasovat. Podivejte se napr. na www.POINTshop.cz, kde najdete i inspirativni fota
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu při výběru barvy dveří. Rekonstruujeme byt ve vile z 20. let, tzn. jsou tam velké světlé místnosti a vysoké stropy. Podlaha bude dub Chateau eben, kuchyň vysoký lesk-winered, šedá pracovní deska a bílý obklad. V obýváku pak bílý nábytek. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych celoskleněné či čistě bílé dveře, popř. dveře v lesku – např. Sapeli GLANZ.
Dotaz   Dobrý den, pokud bude kuchyň šedá vysoký lesk kombinace se dřevem také vysoký lesk a kuchyň je součástí obýváku, jakou vybrat barvu dlažby,a kožené sedačky-bílou nebo šedou.Nebo raději zvolit kombinaci kuchyně bílá-dřevo vys.lesk.Lépe kombinovatelné?
Odpověď   Dobrý den přeji. K šedé kuchyňské lince můžete volit šedou sedací soupravu nadčasová bude samozřejmě bílá linka v kombinaci se dřevem, která může lépe vyniknout. Dlažbu bych volila v jemné světlé šedé až bílé barvě. Popř. můžete volit výrazný odstín dlažby, který prostor oživí např. červená... ta se ale může časem omrzet. Neutrální odstíny lze oživit právě výmalbou a doplňky.
Dotaz   Dobrý den! Můžete mi poradit, chtěla bych nový nábytek do obyváku, tedy jen skříňku pod televizi a nad ni a nějakou závěsnou na boční stěně, jaký nábytek volit, když sedačka je umělá kůže smetanové barvy a podlaha teak.
Odpověď   Dobry den zalezi na malbach a dalsich prvcich interieru, ale vysoky lesk svetle barvy by mohl pasovat. Urcite lepsi nez tmavsi
Dotaz   Dobrý den, chystáme se na rekonstrukci kuchyně. Bude do L, zalíbila se nám kombinace vysoký lesk červená (skříňky dole) a vysoký lesk bílá s červeným orámováním (nahoře). Můžete mi prosím poradit, jakou vybrat barvu zdí a podlahy? A jaký obklad? Děkuji. 
Odpověď   Dobrý den, jako obklad k této barevné kombinaci by se mi líbil bílý lacobel. Malba by měla být spíš světlejších odstínů.
Dotaz   Dobrý den, rád bych se zeptal jakou barvu podlahy a zdi byste doporucil ke kuchyni kombinace červeno bílá vysoký lesk.a popřípadě jaký typ/materiál podlahy?děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit podlahu v jemné šedé až antracitové barvě (linoleum nebo dlažba) dveře bych volila v lesku např. firmy Sapeli typ dveří GLANZ - bílé.
Dotaz   Dobrý večer, prosím o radu. Stavíme novostavbu - kuchyň je v kombinaci bílá vysoký lesk/ořech, okna máme uvnitř bílá. Je vhodné interiérové dveře a podlahu volit také v ořechu? Bojím se, aby toho ořechu nebylo moc, ráda bych měla interiér sladěný. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit dveře ořechové s velkou částí prosklenou nebo hladké lesklé bílé (např. typ GLANZ od firmy Sapeli). Pěkné by byly i celoskleněné dveře.
Dotaz   Dobrý den, šla by dohromady podlaha bělený dub, dveře a schody přírodní dub a kuchyň ořech a světlý vysoký lesk? Není to moc? Nebo raději i podlahu přírodní dub? A jakou barvu do kuchyně a za linku?
Odpověď   Dobrý den, myslím, že to je dobrá kombinace. Bělený dub je moc hezký. Za kuchyňskou linku bych volil skleněný obklad lacobel v bílém odstínu.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu. Jakou zvolit barvu podlahy do obývacího pokoje s kuchyní o výměře 45m2? Barva dveří je javor - jsou celoprosklené (sklo sapelux), okna bílá, kuchyňská linka barva Magnolie vysoký lesk a deska světlá oliva. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych světlou podlahu v javoru, aby ladila s dveřmi.
Dotaz   Dobrý den , prosím o radu , jakou zvolit barvu podlahy do obývacího pokoje s kuchyní , 45m2. Dveře máme javor , celoprosklené ( sklo sapelux), okna bílá. Kuchynská linka barvy Magnolie , vysoký lesk , deska ,,Olive nachbildung matt".Jaký nábytek ? Dě
Odpověď   Dobrý den přeji. Volte nábytek v dekoru korpusu kuchyňské linky s využitím prosklení jako u dveří, popř. bílého lesku.
Dotaz   Dobrý den, potřebovala bych radu ohledně výmalby a barvy podlahy. Koupili jsme sedačku ATLANTA MULTISYSTEM 1 v barvě MONTE CARLO3/ARMANI BEGE a k tomu nábytek DEKOR JASEŇ/GRAFIT VYSOKÝ LESK. Nevím si rady s barvami: pokoj má 3,5 x 6m a je spíše tmavší.
Odpověď   Dobrý den, velmi dobrou službu Vám tomto ohledu udělají tapety. Podívejte se prosím na www.POINTshop.cz, z inspiračních fotografií si určitě vyberete.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou zvolit barvu podlahy a dveří v obývacím pokoji, který je spojený s kuchyní a jídelním koutem. Okna máme v barvě vlašský ořech (wallnus), u kuchyňské linky jsou spodní dvířka švestka wallis a vrchní bílá vysoký lesk. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den, řešte to použitím co nejméně dřevených dekorů. Okna mají na vzhled interiéru minimální dopad, takže bych se na ně příliš neohlížel.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu ohledně sladění barev v kuchyni.Okno a dveře jsou bílé,kuchyňská linka spodní skříňky šedé vysoký lesk,horní skříňky pomerančové vysoký lesk.Jakou barevnou kombinaci mám zvolit pro dlažbu,dlaždice,prac.desku.Děkuji za odpověď
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych jemné světle šedé až bílé obklady a dlažbu. Pracovní desku můžete volit ve zhledu titan, nebo beton.
Dotaz   A ještě mám dotaz, jaký zvolit nábytek v obývacím pokoji, plovoučka teak, sedačka umělá kůže smetanová a výmalba světle žlutá. Myslela jsem vysoký lesk ale nevím jestli třeba tmavě hnědý a nebo i v ořechu nebo hruška, nebo něco podobného jako podlaha
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila byhc bílý nábytek v kombinaci s teakem popř. s ořechem.
Dotaz   A teda v obývacím pokoji kde je teaková podlaha a smetanová sedačka bych břízový nábytek nebo javorový zvolit nemohla a co vysoký lesk zebrano tedy jen dvířka od skříněk? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit zebrano nebo bílý lesk.
Dotaz   Dobrý den,máme spojenou kuchyn s obývákem.Podlahu jsme zvolili americký pekan, dveře ořech.Dvířka kuchyně by měla být magnolie vysoký lesk a korpusy v ořechu.Stěny zvažujeme odstín červené.Nevím si rady s barvou pracovní desky a obkladů.děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Vzhledem k velkému množství dřevěných dekorů bych volila jednoduché obklady v šedé až šedébéžové barvě popř. kombinace pracovní desky a zádové desky ve stejném dekoru šedé desky.
Dotaz   Dobrý den, zařizujeme RD a potřebovala bych poradit s výběrem dekoru (barvy) interierových dveří, které budou v obýváku/kuchyni( místnost 5mx10m s francouz.oknem) a troje ve vstupní chodbě a s výmalbou a obkladem kuchyně, případně celé místnosti. Vchodové dveře a okna jsou plastové zlatý dub. Podlaha bude světlý vinyl (design line laguna) oak creme v celém přízemí. Kuchyně vanilka v lesku, pracovní deska švestka (nebo raději artic blaugrau?),keramický obklad, ale barvu zatím nevím…Obývák švestka s dvířky grafit vysoký lesk, sedací souprava kožená černá. Na zeď za obývací stěnu bych chtěla tapetu v barvě bordó. Dveře od Sapeli Tenga, nebo Tarugo, ale s barvou si nevím rady. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Dveře volte v dekoru podlahy, či jemu podobném. K tomu můžete volit pracovní desku ve švestce, čímš se prostor sjednotí. Zádovou desku můžete také volit ve švestce příp. obklad velkoformátový jemný šedý.
Dotaz   Dobrý den můj dotaz:Máme novostavbu,potřebovala bych poradit,obývací pokoj je spojený s kuchyní,okna máme smrk/barva hořčice,podlahu jsme zvolili ořech od Egger La Paz,dveře Sapeli americký ořech,kuchynská linka je Pulita Oresi bílá vysoký lesk
Odpověď   Dobrý den přeji. Jaký je tedy dotaz?
Dotaz   Dobrý den Zuzko,psala jsem Vám již minulý týden,ohledně novostavby obývacího pokoje s kuchyní,prosím ještě o radu,máme bílou kuchyn pulita oresi vysoký lesk,pracovní a zadová deska tm.šedá,podlaha ořech la paz,jaké zvolit světla nad bar a jídelní st.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volte ta svítidla designem stejná např. malé a větší závěsné koule.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu ohledně barev.Máme obývací pokoj ve kterém je podlaha bělený dub,dveře dub bělený,sedací souprava kovově šedá (odlesk do kovově modré) stěna bílý vysoký lesk.Prosím o radu ohledně barvy výmalby popř.jedné stěny,koberce Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžet evolit výmalbu ve výraznm odstínu např. lila, orchidea, bordó či zelená v kombinaci s jemnou šedou vycházející z odstínu sedačky.
Dotaz   Dobrý den,prosím o radu ohledně barev výmalby a TV stěny. Máme obývací pokoj spojený s kuch. do "L". Podlaha QUICK STEP dub,dveře sapeli dub,bílá sedací souprava, kuchyň červená/šedá vysoký lesk, jíd.stůl bílý lesk+židle bílá kůže. Předem děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Na výmalbu bych použila šedou barvu vycházející z kuchyňské linky. Tv sestavu v červeném lesku pokud je možné prostor sladit s kuchyňskou částí. Jinak můžete volit sestavu také v bílém lesku a výmalbu pak červenou v kombinaci s jemnou šedou.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu, budeme mít kuchyni vysoký lesk, kombinace bílá (horní dvířka) antracit (dolní) a nevíme jaká by se k tomu hodila dlažba včetně výmalby. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Dalžbu volte světlou smetanovou. Výmalbu pak v jakémkoli odstínu od oranžové, přes žlutou, zelenou i tyrkysovou.
Dotaz   Prosím o radu barev-kuchyň vysoký lesk-magnolie (bílo-krémová) a terra (hnědošedá).Podlaha kuchyň Rako-Defile-béžová,jídelna a obyvák je dřevěná-sibiřský modřín,béžová sedačka.Jakou vybrat barvu nábytku do obýváku,barvu stěn,doplňků,co na okna?děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Nábytek bych volila v dekoru kuchyňské linky, tím se prostor sjednotí. Na okna volte jemné římské rolety, či panely v barvách hnědá, smetanová, béžová. Doplňky můžete volit v limetce.
Dotaz   Dobrý den,přemýšlíme o koupi ložnice Sina z obchodu Kika,dekor přírodní buk/bílá vysoký lesk.Jakou podlahu a dveře zvolit.Ložnice je na západ velikost 3.9x3.5m.Výmalba bílá,pouze čelní strana má metr široký pruh sytě zelené barvy PALMA.Moc děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit ořachvou podlahu a tké dveře popř. dveře ve světlém buku, či bílé lesklé dveře. Podlahu můžete také volit světlou v buku nebo třešni.
Dotaz   Dobrý den,rozhoduju se u nábytku do obývacího pokoje. Zvažuju bílá vysoký lesk a nebo z ikei provedení bříza.Dřevo samo o sobě působí útulně, ale nevím, jak je to u nábytku bílá vysoký lesk.Moc děkuji za odpověď.
Odpověď   Dobrý den přeji. Bílý vysoký lesk, je nadčasový prvek v interiéru zateplení může být výmalbou, nebo výrazným dřeveným dekorem podlahy.
Dotaz   Dobrý den,prosím hodí se tato tapeta na stěnu vedle dveří(dát ji po celé stěně,nebo jen pruh?),na to přijdou závěsné skříňky Ikea Besta bílé vysoký lesk.Stolek pořídit v bílé barvě,nebo hnědý a kobereček,polštářky na sedačku v jaké barvě?Děkuji moc
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila ybch tapetu po celé délce stěny. Stolek můžete volit v bílém lesku a hnědý koberec v odstínu tapety. Dekorace v odstínu tapety a k tomu živější odstín, např. zelená, oranžová nebo červená.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila ybch tapetu po celé délce stěny. Stolek můžete volit v bílém lesku a hnědý koberec v odstínu tapety. Dekorace v odstínu tapety a k tomu živější odstín, např. zelená, oranžová nebo červená.
Dotaz   A ještě bych se chtěla zeptat minule jste mi radila k bílé kuchyni vysoký lesk šedou pracovní desku a chci se zeptat na obklad mezi skřínkami jakou zvolit barvu,moc se mi nechce jít zase do šedé. a případě výmalbu ,děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit zelenkavý lacobel, či výraznější odstín, který již ale bude hodně omezující při obměně barevnosti interiéru. Volila bych jemnou šedou výmalbu a doplňky v jakémkoli oblíbeném odstínu.
Dotaz   nový obývák 18 m 2.Můj návrh:korpus bělený dub a dvířka krémová vysoký lesk.Podlaha lamino přírodní dub. je to dobře zvolené? Potřebuji k tomu poradit jak vymalovat. Dále potřebuji poradit, zda se u nás již prodává lamino bělený dub/sonoma/ Děkuji Ja
Odpověď   Dobrý den přeji. Lamináty v běleném dubu by neměl být problém sehnat. Co se týká výmalby můžete volit odstíny limetky, olivy, orchidea či bordó. K tmu v kombinaci s jemnou krémovou.
Dotaz   Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, jakou barvu lina zvolit do bytu 4+1, kde jsou již bukové dveře a obložky, kuchyně je bílá vysoký lesk s tmavou deskou, ložnice dub bardolino s vanilkou, a jaky dekor dřeva volit na ostatní nábytek.Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu můžete volit v dekoru buku či třešně. K tomu pak kombinujte nábytek v dekorech kuchyňské linky.
Dotaz   Dobrý den, Máme v kuchynskou linku bílou,vysoký lesk,šedou keramickou dlažbu,lehce šede kachle za kuchynskou linkou.Dveřni obložky jsou v barvě třešeň morgana.Jakou máme mít barvu stolu,židlí a malbu?Ať se ty barvy nebijí. Děkuji za odpověď Oldřich Ž
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych další dekor sladit s dveřmi tedy v třešni a bílé potahy židlí.
Dotaz   Akou farbou vymalovat steny v kuchyni spojenej s obyvackou ak kuchynska linka je biela vo vysokom lesku, za nou cervene grafosklo, obyvacia zostava biela-vysoky leska a podlaha balterio - dub tasmansky? Dakujem za odpoved.
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit červenou výmalbu za tv sestavou a zbylé části jemné cappucino.
Dotaz   Dobrý den, řešíme jakou barvu vybrat koupelnového nábytku, obklad vysoký lesk béžová + bílá, listela vícebarevná. Koupelna je v paneláku. Dveře a zárubeň jsou mezi barvou olší a bukem. Může být nábytek ve vysokém lesku také? Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Ano můžete volit bílý lesk.
Dotaz   Dobrý den. Potřebuji poradit s výběrem dveří od Sapeli (CPL), aby se hodili k vynilové podlaze Expona Domestic 5963 Honey ash (chodba,ložnice,obývací pokoj spojený s kk) a Thermofix rustikal farmářské dřevo (studentský pokoj). Dveře budou posuvné do pouzdra, v ložnici a obýváku by měli být prosklené. Dále se chci zeptat zda se vybraná podlaha hodí ke kuchyňské lince v kombinaci bílá a grafit– vysoký lesk. Děkuji.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila ybhc bílé dveře GLANZ, Note, LOTOS. Popř. kontrastní wenge, či stříbrný dub.
Dotaz   Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať na fareb. kombináciu hnedá šedá biela, resp. kov. Mám už-okná v odtieni zlatý dub, kuchynu plánujem bielu - vysoký lesk s komb.šedej zásteny a prac.dosky. Akú farbu podlahy a int.dverí a stien?
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila ybch dubovou pdolahu a dveře. Výmalbu pak olivovou až limetkovou s jemnou šedou.
Dotaz   Dobrý den, provádíme rekonstrukci bytu v paneláku a spojujeme obývák s kuchyní. Sedací souprava je v barvě grafitu. Obývací stěnu mám v kombinaci korpus bílý, dvířka sklo a matný grafit. Kuchyňská linka bude bílá vysoký lesk, korpus platina. Chtěla jsem se zeptat jakou barvu volit pro pracovní desku linky a plochu za linkou a jaký dekor a v jaké barvě použít na linoleum, které bude po celé ploše. Chtěla bych vše podtrhnout fialovými doplňky, koberečkem případně i barvou zdi za obývací stěnou, jeli to vhodné. Děkuji za odbornou radu a přeji hezký den.
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu bych volila v šedém dekoru popř. až antracitovém. K tomu korpus linky protáhnout na pracovní desku. Zádovou desku pak v grafitu.
Dotaz   Dobry den, potrebovala by som poradit, akej farby podlahu a int.dvere mame zvolit, ked kuchynska linka a obyvacia stena je svetly buk s vanilkou vysoky lesk. Pracovna doska na kuchynskej linke je tmavohneda, takisto barove stolicky a sedacia suprava.
Odpověď   Dobrý den přeji. Podlahu bych volila tmavou hnědou ořechovou popř. tmavší dub a taktéž dveře.
Dotaz   Dobrý den,rozhoduji se nad vybavením nábytku do obyváku,a to mezi provedení bílá vysoký lesk a nebo světlé dřevo. Jedná se o místnost tmavou,kam nesvítí sluníčko.Zajímá mě,jak je vnímán nábytek ve vysokém lesku ve srovnání s nábytkem ve světlém dřevě
Odpověď   Dobrý den přeji. Obojí dekory prostor neztmaví. Světlé dřevo nepůsobí třeba tak "chladně", čistě. Vysoký lesk odráží do prostoru světlo a tím jej více prosvětluje.
Dotaz   Dobrý den, jaké obklady za kuchyňskou linku? Linka je tmavě šedá - vysoký lesk, pracovní deska světle šedá.
Odpověď   Dobrý den přeji. Jž jsem odpovídala níže, můžete volit barevnou omyvatelnou výmalbu (limetka, bordó, žlutá, lila či orchidea).
Dotaz   Dobrý den, pořizujeme si novou kuchyňskou linku v barvě slonová kost vysoký lesk a ořech mat. Z ořechu budou korpusy a pracovní deska, zbytek slon.kost. Jakou barvu by měl mít granitový dřez, když budeme mít vestavěné spotř. nerez a varnou desku?
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych světle šedý dřez.
Dotaz   Dobrý den. Jakou podlahu (barva / dekor) navrhujete do malé panelákové kuchyně a chodby? V kuchyni bude bílá linka vysoký lesk, 2 řady horních škříněk, spodní řada bude olivově zelená. Podlaha bude z vinylových dílců. Děkuji
Odpověď   Dobrý den přeji. Můžete volit světlou podlahu šedobéžovou (stříbrný či bělený dub).
Dotaz   Dobrý den paní Matelová,mám na Vás prosbu.potřebovala bych Vaši pomoc ohledně výběru nábytku do obývacího pokoje.máme cca 48m a je spojený s kuchyní.barva kuchynské linky je šedá vysoký lesk,stůl máme olejovaný dub,taktéž židle.podlahy dub.
Odpověď   Dobrý den přeji. Volila bych nábytek v dobu jako je stůl. Popř. v kombinaci s antracitem, ale není to nutné, jelikož již máte zvolený antracit na tapetě, což je výborné.
Dotaz   Dobrý den, prosím o radu!Vybrali jsme kuchyň v odstínu steingrau vysoký lesk, s tmavě šedou kamennou deskou. Kuchyň je v jednom prostoru s obývákem a jídelnou(cca 60m2). Podlaha asi vinyl.Jaké barvy a dřevěné dekory je možné ke kuchyni volit?
Odpověď   Dobrý den přeji. Zvolený dkor podlahy na obrázku je příjemný a vhodný. Také ale můžete volit šedý dekor dřeva či světlý bělený odstín.
Dotaz   Dobrý den,máme vybrané dveře sapeli elegant 55 jasan struktur.Jakou zvolit barvu dveří do špajzu, které jsou vedle zabudované lednice. Kuchyň bílá satén vysoký lesk a deska technistone,barva medová s kamínky(Sapeli nedělá v lesku zárubně).
Odpověď   Dobrý den přeji můžete je volit jako dveře ostatní či čistě bílé. Popř. kovové zárubně a bílé lesklé.
<< zpět ( stránka 1 / 2 )    |1 |2 |
 
 
fotogalerie
Dveře STRONG.

>>

Dveře MASTER.

>>

video
Úklid zcela banální.

>>

Jednou utřít stačí .

>>

Kde chci bydlet
Podlahy a interiér

schodyasyn.cz | dvere-jap.cz | zabradli-jap.cz | Dveřní kování | Pouzdra pro posuvné dveře