Dotaz

Dobrý den,měla bych na Vás několik dotazů.Rekonstruujeme panelákový byt a potřebovali by jsme tak trochu poradit s kombinací barev v kuchyni ,obývacím pokoji a na chodbě.V kuchyni si nevíme rady jakou barvou vymalovat linka je odstín calvados viz foto a jaké dát lino,které by přecházelo až na chodbu.V obývacím pokoji máme položenou plovoucí podlahu odstín třešeň,bílou balkónovou sestavu , tak bych se chtěla zeptat když zvolíme rohovou sedací soupravu v barvě oranžové zda se hodí nábytek v odstínu wenge/bílý lesk, wenge/pomerančový lesk nebo jen wenge pokud ne tak jaký by jste zvolili a jakou barvou vymalovat.Dále se dotaz bude týkat chodby tam jsem si zvolili obložky a dveře od sapeli LOTOS M 16 odstín třešeň a nevíme zda ve stejném odstínu zvolit vest. skříň a předsíňovou sestavu nebo zda se hodí k těmto dveřím odstín calvados s kombinací písková barva a jakou barvou vymalovat,jaké položit lino, které by mělo být stejné jako v kuchyni.Mnohokrát vám děkuji za odpověď./jen doufám, že vám došly fotografie/

Odpověď

Dobrý den přeji. Nábytek bych volilav kombinaci wenge a bílého lesku. Doplňky poté v pomerančové barvě s bílou. Pomerančovou můžete zvolit za obytnous stěnou zbylé části výmalby v jemné cappucinové. V předsíni bych volila nábytek v kombinaci třešně, s bílým lakem, lacobelem, nebo pískovaným sklem. K tomu světlou pdolahu jak v kuchyňské části, tak i v části předsíně. V imitaci, světlého buku, javoru popř. břízy. Výmalbu v odstínu vanilkovém, tak aby se prostor opticky prosvětlil.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.