Dotaz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak volit položení dlažby.(koso nebo normálně) Chtěli bychom hnědý Sandstone 45x45cm. Dlažba bude v celé předsíni(cca 8m2 a bude přecházet i do koupelny 3m2 a na WC1,1m2). A ještě jeden dotaz zda se běžně dělají i kontrasty mezi podlhami. V obytných místnostech bychom chtěli zvolit cocobolo světlé. V kuchyni, která sousedí s obýv pokojem bez dveří též dlažbu sandstone hnědou(kuch linka bude podobný vzor jako světlé cocobolo). Nepůsobí cocobolo moc studeně(jedná se konkrétně o firmu parador) ? děkuji moc

Odpověď

Dobrý den přeji. Můžete volit podlahu v kontrastech, tím se prostor jasně rozčlení. Pokud chcete ale prostor sjednotit je dobré volit jeden dezén podlahy. Cocobolo je příjemný materiál který oživíte doplňkami v různých odstínech od oranžové, zelené, lila apod. Pokládku dlažby volte v úzkých místnostech na koso, tím se prostor opticky rozšíří a zároveň se zakryjí nerovnosti zdí. Pokud jsou zdi rovné a lze místnosti spojit stejnou spárou je možné také volit klasický styl pokládky.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.