Dotaz

Dobry den, chtela bych se poradit( viz foto) co myslite, jake barvy nabytek, barva doplnku, sedacka, koberec…mam rada bilou, svetle barvy…nemyslite ze by to ale chtelo nejaky doplnek vyraznejsi barvy na oziveni ? treba pekne kreslo? a kdyz, tak jakou barvu? me se to zda trochu studene…na druhou stranu mozna kdyz tam pridam nejakou vyrazejsi barvu aby to nebylo preplacane… Jeste prosim na stranach krbu ve vyklenku bych chtela policky, ale z jedne strany by byly jen treba police samostatne, a z druhe treba police jako ve skrini…(nevim jak to popsat, ale snad mi rozumite) 🙂 ……co myslite, nebude to vypadat osklive ? 🙂 Je toho tolik na vyber dneska, ze se ted uz v tom docela ztracim…. dekuji moc za pomoc, jsem moc rada, ze takove stranky existují! misa

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bvych jednotlivé police na celou šířku prostoru v dekoru podlahy. K tomu nábytek v kombinaci korpusu v dekoru podlahy a bílého laku. Sedací soupravu sve´ětlou smetanovou, či šedivou a k tomu výrazný odstín doplňků v cihlovém, či červené barvě. Také můžeet volit jedno křeslo v této barvě.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.