Dotaz

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem barev výmalby a obkladu mezi kuchyňskou linkou.Máme 3+1 v paneláku.Probourali jsme příčku mezi kuchyní a obývacím pokojem,takže zbyl obdélník 4×8 m.Podlahu jsme zvolili laminátovou barva tmavá, DUB COTTAGEv celém prostoru.Mizi kuchyní a obývacím pokoj bude kuchyňský stůl pro 4 osoby,ještě nevíme jestli kulatý nebo hranatý.Jsme na SV straně,takže potřebujeme tento prostor prosvětlit.V kuchyňské části bude linka do L s vestavěnými spotřebiči v nerez úpravě.Linka je v kombinaci vrchní skříňky bílé creme a spodní hnědé mocca,pracovní deska krémová.Naproti lince je balkon,takže stěny jsou jen nad linkou a kolem balkónu.V obýyvacím pokoji je oranžová rohová sedačka a na protější stěně obývací stěna v barvě javoru,včetně konferenčního stolku.Celou jednu kratší stěnu tvoří velké okno a pod ním topení,takže zbývají jen dvě velké stěny k výmalbě,protože další stěnu jsme vybourali.Moc bych si přála něco hodně moderního,ale zároveň teplého a světlého,nebojím se ani tapet.Nevím jak vše skloubit,aby tento prostor nevypadal jak z cirkusu.Barev se nebojím,ale nevím jak a kde je kombinovat. Byla bych Vám moc vděčná, kdyby jste mi mohli poradit.Vím,že máte jistě hodně dotazů,ale začínáme s rekonstrukcí tento týden,takže bych uvítala,kdyby jste mi poradili pokud to jen bude možné.Děkuji, s pozdravem Markéta

Odpověď

Dobrý den přeji. Za sedací soupravu bych volila výmalbu nebo tapetu v čokoládové, či cappucino barvě. http://www.tapety-folie.cz/?gclid=CNegteS_7p0CFZaGzAod4HYuNA např. tapeta nordica nebo velvet, možností zde ale naleznete mnoho. K tomu za televití část v barvě sedací soupravy zbylé stěny v jemném cappucinu nebo smetaně. Kolem linky v barvě sedací soupravy.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.