Dotaz

Dobrý den, ráda bych se poradila ohledně zařízení domu. Ráda bychtmavší dubovou podlhau, která se pdoobá více ořechuu a bílé dveře lamino ve spodním patře a v horní chodbě, v ložnicích podlahu bříza, jsou bílé dveře vhodné i k podlze bříza nebo máme raději zvolit všude dveře bříza? obývák bude spojený s kuchyní, ale nevím jakou barvu kuchyňské linky, nábytek v obýváku je lamino bříza, ten máme z původního bytu. Hodila by se kuchyňská linka neturální bílá v lesku s pracovní deskou vi mitaci nerezu nebo s pracovní deskou vbarvě podlhay s tím, že korpus linky by byl taky v barvě podlahy?……………nevím si rady, uvažujeme, že časem bychom pořídili i do obýváku nový nábytek ořech v kombinaci s bílou ………ale to je spíče hudba budoucnosti, stávající nábytek zatím slouží dobře……………okna budou bílá………….předem děkuji za odpověď.Do týdne se musíem rozhodnout a já pořád tápu jak nový domov zařídit…………M.

Odpověď

Dobrý den, volil bych kuchyňskou linku jednoduchou a světlou. Bílá je velmi dobrý nápad, v kombinaci se středně šedivou pracovní deskou v metalickém efektu bude ideální. Vhodná také bude kombinace smetanové ve vysokém lesku na dvířkách, bílý lacobel např. na horních a výrazné bočnice i pracovní deska. Na okna volte spíše dub než bílý plast.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.