Dotaz

Dobry den, tymto by som Vas chcela poprosit o radu. Mame vo vystavbe RD a momentalne vyberame zariadovacie predmety. Do chodby, kupelky a kuchyne sme vybrali dlazbu sedu (Villeroy Boch Levastido seda), do obyvacieho pokoja a celeho horneho poschodia drevenu podlahu v prevedeni Orech, na poschodi mame v kupelke hnedu dlazbu Villeroy Boch, Levastido, brown). Kuchyna bude biela. Vstupne dvere aj okna su biele. S cim sa ale nevieme rozhodnut, su dvere a to konkretne ich farba. Mali sme vybrate Sapeli Kuk – Orech, ale teraz mame obavy, ze nam farebne odtiene nebudu sediet, ze nebudu s drevenou podlahou ladit. Preto prosim o radu, aka farba dveri je do nasho RD najvhodnejsia. Steny budu na 100% biele. Budeme vyberat z ponuky Sapeli. V prilohe posielam fotku podlahy. Dakujem, Jana

Odpověď

Dobrý den přeji. Bohužel jsem nenašla Váš typ dlažby. Osobně bych ale šla dle ladění celkového interiéru nadčasové, bílé dveře popř. dveře lesklé bílé Sapeli Glanz. Jelikož ale máte podlahu v ořechu mohou být dveře také ořechové, volila bych ale s větším prosklením, aby se masa dveří opticky odlehčila. Např. Sapeli Lotos, Note…

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.