Dotaz

Dobrý den, chteli by sme poradit ohladom nasej kuchyne v byte. Momentalne je v stadiu vystavby. Nasim problemem je ze kuchyn je sucastou obyvaku a je hned za dverami. Jej sirka je 1.5 a dlzka 3. 80m. Do tychto rozmerov je velmi tazke vymysliet nejaku kuchyn a preto by sme potrebovali vasu pomoc. Zaroven ja to nechci mat len tak rovno chcela by som tam nejaky ostrovek alebo minipultik ktory by mi kryl zada. Vopred Vam dakujem za Vase napady. V priloze Vam zasilam rozmery naseho obyvaku s kuchyni v 100% nahlade.

Odpověď

Dobrý den přeji. Jelikož je půdorys takto daný a není možné měnit vstupy na balkon či terasu a vstup do pokoje, není moc vhodné volit jinou kuchyňskou linku. Je to v podstatě nemožné, pokud si nechcete zatarasit komunikační cesty. Je to bohužel chyba projektu. Možností je hned za dveřmi u vstupu vytvořit menší pracovní pult či pult s integrovaným jídelním stolem, který ukrojí délku obytné části.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.