Dotaz

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak vymalovat obývák, kupovali jsme nový nábytek, sedačka je šedá s černými polštáři, nábytek v barvě třešeň (nábytková stěna je ze dvou kusů- nízký pod televizi a nad ni úzký prosklený kus na sklo)v této barvě je i psací stůl.. Mně se líbí tmavá červená v kombinaci s něčím (ale nevím s čím) nebo odstímy modré…manžel chce zelenou a nějak se nemůžeme dohodnout. Já bych si představovala výraznější barvy. Ráda bych zeď u sedačky kombinovala s nějakou pěknou tapetou, ale to nejspíš není možné, protože manžel odmítá dát pryč spoustu obrazů (bohužel). Podstatné je také, že máme obložený strop v barvě dřeva. Obrázek zatím nemohu poslat, nábytek je teprev objednaný a chceme dopředu vymalovat. Děkuji J.Macková

Odpověď

Dobrý den, svělte zelená limetková výmalba by byla opravdu pěkná. Zkuste ji nakombinovat s cihlovou oranžovu jako akcent neob i formou designové tapety. Existují i jednobarevné velmi efektní tapety, které na sobě snesou i dekoraci formou obrázku apod. Zkuste si vybrat na www.POINtshop.cz .

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.