Dotaz

Dobrý den, moc bych Vás chtěla poprosit o radu, jak vymalovat kuchyni. Kuchyňská linka je v odstínu olše, obklady béžové, podlaha PVC Magic Pisa.Všechno je laděno do přírodních tónů a přála bych si to nějak oživit. Nevím, jestli zelenou výmalbou, žlutou či jinou. Jestli mi můžete říct přesný odstín. Zatím máme vymalováno bíle a zdi u okna a naproti jsou vymalovány odstínem Zlatá horečka – Dulux a zdá se mi to takové fádní… Ještě nemáme k lince dvířka, přemýšlím jestli zkombinovat olši s jinou barvou nebo nechat jenom olši.Moc děkuji za odpověď a přeju hezký den.

Odpověď

Dobrý den, limetkově zelená výmalba je k olši velmi dobrý nápad. Pěkná a efektní kombinace je pak se světle šedivou barvou. Můžete ji v kuchyni uplatni i formou designové tapety na jedné stěně nebo její části. Hezký by byl metalický efekt stříbrné. Zkuste si vybrat na www.POINTshop.cz . Osdítn zelené barvy např. TL 294 OIKOS barvy.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.