Dotaz

Dobrý den, měla bych dotaz jaké dřevo bychom měli zvolit pro plovoucí dřevěnou podlahu do přízemí RD – jeden otevřený prostor obývák, jídelna a kuchyň (v celém prostoru bude jednotná dřevěná plovoucí podlaha). Půdorys prostoru je na: http://www.gservis.cz/projekty-rodinnych-domu/project.jsp?resize=big&pk=esoplus#plans Dvoje interiérové dveře jsou v barvě olše (jedny jsou pod schody a druhé jsou posuvné viz. půdorys jen jsou posunuté směrem dopředu ke schodišti. Kuchyň bychom rádi zvolili v barvě marseillské třešně, korpus višeň Marbela – viz. přiložené webové stránky: http://issuu.com/oresi/docs/katalog2009-cz/38?zoomed=true&zoomPercent=100&zoomX=0.5204525674499565&zoomY=0.36900369003690037&noteText=&noteX=&noteY=&viewMode=presentation Zatím jsme přemýšleli o buku pařeném nebo hevea. Předem děkuji za vašei pomoc a odpověď M.

Odpověď

Dobrý den přeji. Můžete volit podlahu v pařeném buku nebo olší, čímž byste podlahu sjednotili s dveřmi.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.