Dotaz

Dobrý den, prosím o radu, jakou zvolit bravu dlažby v kuchyni, kde spodní dvířka linky budou v barvě světlá oliva, horní vanilka (vše vysoký lesk) a pracovní deska bude šedá. Bojím se, aby v případě volby šedá-aby ladila s pracovní deskou- nebyla kuchyň příliš ve studených barvách.Musím ještě dodat, že v kuchyni jsou umístěna v rohu kachlová kamna v barvě tmavé olivy, ty ale nechci bourat. Popřípadě bych mohla volit i jinou barvu pracovní desky, aby ladila s dlažbou, ale to už vážně nevím jakou barvu. Vše je zatím v návrhu, ale příští týden bychom už měli podepsat smlouvu, protože v lednu už se kuchyňská linka musí zadat do výroby. Jsem zcela bezradná a tak se moc těším, že mi poradíte. Vlastně na to spoléhám. Děkuji za odpověď. Lángová

Odpověď

Dobry den myslim si, ze sedivy obklad bude k desce a ostatnim materialum vhodny. Zrovna tak muze byt ve stejnem materialu jako pracovni deska, cimz se vyvarujete barevne odlisnosti. Muze byt take skleneny z Lacobelu – k vysokemu lesku dvirkoviny moc hezky

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.