Dotaz

Dobrý den, prosím Vás o radu. Dcera bude mít dva roky a myslíme si s manželem, že by už měla mít svůj pokoj. My dva tedy budeme stěhovat do jednoho pokoje své postele, kde bude zároveň část starší nábytkové stěny a PC stůl. Máme v plánu kupovat dvě nová křesla a malý konferenční stolek. Na stěnu chceme dát tři kytary, někam kombo, pianino (v budoucnu snad i kontrabas, který musí byt v současně době uschovaný z důvodu bezpečnosti dcery). Bude toho hodně na jednu místnost a rádi bychom ještě stále cítili, že je to místo k odpočinku, tedy především ložnice. Nástroje zakomponovat tak, aby nepůsobily, že zabírají místnost, ale byly spíš předností. Bude to ještě oříšek, jak to celé oddělit. Přemýšlíme, jak barevně ladit případně doplňky – polštářky, povlečení, deky a obrázky. Líbí se mi světle modrá a bílá. Nicméně si myslím, že by bylo škoda se držet jen těchto dvou barev. Bude se k nim hodit světle žlutá? Děkuji moc za radu, Krčková.

Odpověď

Dobrý den, jedná se o velice individuální dotaz. Důležité je, v čem se Vy dobře cítíte. Kombinace s hudebními nástroji bude jistě vypadat zajímavě.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.