Dotaz

Dobry den, radi bychom si potvrdili spravnost barevneho reseni interieru rekonstruovaneho domu. Hlinikova okna jsou v barve sede _RAL 7011, stejne jako designova topici telese v jidelne a kuchyni. V ostatnich mistnostech zustavaji litinova telesa ( uvazujeme o bilem nateru ). Vsechny dvere budou v bilem provedeni, vetsinou prosklene satinato. Vsechny podlahy krome koupelen a prichozi haly budou prirodni dubova stejne jako schodiste. Nyni resime parapety,a kuchynskou linku- mame v umyslu prirodni dubove parapety na vsechna okna a cernou zulu na kuchynskou desku stejne jako na podlahu koupelen a haly. Uvazujeme i kombinaci s travertinem (obklad krbu a pripadne doplnky sten). Je vhodne dat cernou zulu na parapety? Doporucila byste nam kombinaci vsech uvedenych barev. Ceho bychom se meli vyvarovat? Predem dekujeme, Brouckovi

Odpověď

Dobrý den přeji. Vaše ladění je příjemné a nevidím zde zásadní problém, jen bych volila jeden typ kamene do interiéru, celkově bude prostor působit sladěněji než v kombinaci dvou. Na parapety bych volila spíš dub.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.