Dotaz

Dobrý den paní Matelová, mám na Vás prosbu, chtěla bych novou kuchyň v baráku, který nám zatím slouží jako chata, ale v budoucnu tam asi budeme bydlet. Starou kuchyň mám v rustikálním stylu a snažím se postupně místnost, která je spojena s kuchyní zařizovat stylem modernějším. Strašně se mi líbí kuchyně lesklé, bíle, ale to by se asi nehodilo. Tak jsem myslela buď lesklou slonovou kost, nebo béžovou lesklou .Je problém, že tam máme kachlová kamna, tak nevím, jestli by se to tam hodilo. Mám představu oblouk v kuchyni zrušit a u prac. stolu ukončit kuchyni. Chtěla bych, aby působila čistě, a ne přeplácaně jako doposud., ale fakt nevím jak. Dovolím si Vám poslat několik fotek interieru a návrh kuchyně. Děkuji Vám mockrát za Váš názor. Nevím, jestli si mohu dovolit Vám poslat ještě jeden dotaz, ale zkusím to. Budeme ještě měnit okna a fasádu. Dagmar

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych slonovou kost ale čistě hladká dvířka bez prosklení tak aby vynikla stará kachlová kamna. Zrušení oblouku jen vítám :-).

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.