Dotaz

Dobrý den, moc bych od Vás potřebovala radu ohledně výběru dekoru a barvy dveří do RD . Také bych Vás moc poprosila o radu s barvou sedačky a umístěním / rohová by se asi do prostoru hodila nejvíc, ale nešla by i jiná varianta/, malby na stěny a doplňků. Máme plastové bílé okna, podlahu dub světlý, kuchyň schmidt arcos canyon , vrchní dvířka a lednice dekor dřevo/ na obrázku je více hnědé barvy ve skutečnosti je dekor více do šedé barvy, spodní světle šedá lesk, pracovní deska šedá dekor jako by poškrábaný povrch. Podlahy v celém domě dub světlý. Kolem krbu bychom chtěli obklad v šedé nebo černé barvě. V obývacím pokoji bude nábytek pravděpodobně světle šedý lesk jako kuchyň s nějakými dvířkami tmavě šedými. Naproti velkému oknu je krbová vložka a prostor na televizi.Vlevo od velkého okna je vchod na terasu. Dveře mezi obývacím pokojem a chodbou budou celoskleněné. Fotky Vám posílám. Moc děkuji . S pozdravem Marcela

Odpověď

Dobrý den přeji. Na Váš dotaz jsem již odpovídala níže.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Prosím, poraďte mi s výběrem dveří a barevnosti podlahy a stěn. Máme zatím hrubou stavbu. Obývací pokoj s krbem má asi 50m2, velká francouzská okna jsou plastová bílá bez příček a na podlaze bude zřejmě dlažba, která umožňuje podlahové topení. Obývák je dále spojen s kuchyní 12m2, všechna okna na západ. Kuchyň máme vybranou natur dub dvířka, místy je odlehčená sklem v hliníkovém rámu, jsou tam zapuštěná hliníková madla, černo stříbrné spotřebiče, téměř černá deska je i na zdi místo obkladu. Jednu stěnu (bez oken) chci vymalovat v barvě lila, na podlaze by mohla být snad světlá písková dlažba. Do obývacího pokoje dlažbu tmavšího odstínu? Jaké vybrat dveře v obývacím pokoji a jakou dlažbu na chodbě? Děkuji moc.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, určitě bych volil velkoformátové dlaždice v jednoduchém vzhledu a jednoduchém reliéfu. V ploše (50 m2) bude působit krásně jakýkoliv přírodní odstín. Dveře opět přírodní dub. Dlažba na chodbě menší formát a určitě světlé odstíny.

Dotaz

Ješt é se zeptám, když bychom dali do té garsonky vin. podlahu nějaký dub bélený, můžeme dát k tomu i světlé dřevo, jaké, chceme kuchyň bílou, tmav. šedou desku, obklad bílý,dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano určitě toto ladění je příjemné.