Dotaz

Dobrý den, nevím, jestli se budu ptát na správné adrese, ale potřebujeme poradit se zakrytím trubek od plynového kotle na chodbě. Ten je hned za vchodovými dveřmi. Dům bude zařízen moderně, ale ty trubky se nám tam moc nelíbí, bohužel už jsme to takhle koupili a nemůžeme s tím nic udělat. Děkuji

Odpověď

Dobrý den, podle bezpečnostních předpisů se plynové trubky nesmí pevně zakrýt nebo zazdívat. Sestavu na fotografii je možné včetně kotle zakrýt otvíracími dveřmi v nerezovém rámu s výplní tahokovem (viz. příloha). Vzhledově je tato sestava velmi vkusná při dodržení předpisů a funkčnosti.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Chceme dát do garsonky nějakou postel se zdr. matr., pod okno, vedle ke stěně dvojsed. pohovku. Jaký typ postele zvolit, aby to nějak vypadalo, chceme určitě i čelo za hlavu nebo jak to oddělit, moc místa tam není, roztah. gauč nechceme, dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte materiál dle ostatního nábytku buď masiv nebo laminát. Důležité je sladit s ostatním nábytkem. Seženete ale také rozkládací sedačku se zdravotní matrací a polohovatelnými rošty.

Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, Mám dlouhou úzkou chodbu, kde je plynový kotel, který bych těla zakrýt,tak aby chodba se ještě více nezúžila. Jaké by bylo nejlepší řešení, aby to bylo vzdušné. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Na konkrétní radu bych potřebovala vidět rozmístění chodby a umístění kotle v návaznosti na již použité materiáůy a dekory. Pokusila bych se jej zakomponovat do skříňové či věšákové sestavy.

Dotaz

Dobrý den,rádi bychom zakomponovali do jídelny stará kamna. Hodí se, prosím? Uvažujeme nad pásem obkladu (o něco vyšším než kamna) od šedé stěny do rohu a na kolmé stěně šikmo dolů. Odstín soho, porovnání s výmalbou viz foto. Moc děkuji za Váš názor.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano SOHO je možná varianta ale spíš bych se ještě přikláněla k tmavé wall street.