Dotaz

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaká laminátová podlaha by se hodila ke dveřím od Sapeli typ Damier – americký dub. Moc se nám líbí. V jaké barvě by se hodila kuchyňská linka a nábytek v obývacím pokoji? Okna jsou bílá plastová. Děkuji

Odpověď

Dobrý den, vždy záleží na velikosti prostoru. Podlaha je vhodná ve stejném odstínu jako dveře, např. dub nebo sytější hruška, přimořený jasan. Nábytek i kuchyň světlejší, např. buk. U kuchyně se můžete hrát i s kombinací v UNI barvách např. Hanák http://www.hanak-nabytek.cz/home_cs/?acc=produkt_premia_merunkova.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.