Dotaz

Dobrý den, rád bych Vás poprosil o rady ohledně sladění interiéru domu na okraji Prahy. Interiér bychom rádi čistý, vzdušný. Okna jsou daná – tmavší zlatý dub. Dub (dřevo) bude i na podlaze v obývacím pokoji a schodišti. V kuchyni, chodbě i zádveří bude jeden druh dlažby – jakou zvolit zatím nevíme, záleží na barvě kuchyňské linky (tam uvažujeme o kombinaci bílá-antracit či ořech – bílá). Předem děkuji za vaši odpověď a děkuji za tuto poradnu!

Odpověď

Dobrý den, podle fotodokumentace máte okna a dveře spíše teplého odstínu. V případě, že bude podlaha dřevěná (v tomto tónu, eventuelně světlejším), je vhodnější kombinace bílá (smetanová) – antracit – třešeň. Ořech je spíše zemitý odstín. Vhodná je kombinace http://www.hanak-nabytek.cz/home_cs/?acc=produkt_compact_antracit_a_prirodni_tresen. K této kombinaci je pěkná dlažba např. RAKO Esencia Lapato ve větším formátu.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.