Dotaz

Dobrý den, upravuji garsonku. Obývací číst s kuchyní je do „L“. Podlaha je laminátová – třešeň, typ selský. Stěny světlá meruňka s bílým stropem a výklenky (okno + radiator). Stále se nemůžeme dohodnout, jakou barevnou kombinaci kuchyňské linky (má tvar do „U“). Pracovka sahá až pod okno (vpravo), slouží zároveň jako stoleček. Obklad, malba, kuchyň s původní linkou viz. fotky. Prosím o radu. Mockrát děkuji za Vaši odpověď.

Odpověď

Dobrý den, kuchyň bych volila světlejší, než je podlaha – tj. buk nebo hruška. Zajímavá by v tomto prostoru byla kombinace korpus buk a dvířka oranžová, např. http://www.hanak-nabytek.cz/home_cs/?acc=produkt_compact_oranzova_alias.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.