Dotaz

Dobrý den, máme kuchyň tmavé zebrano (ještě se vyrábí). Kuchyňská linka bude obložena obklady 30x60cm RAKO – DEFILÉ BÍLÁ. Kuchyň tvoří jakousi niku obývacího pokoje, kde je dřevěná podlahová krytina – 3-lamelový dub. Chci Vás poprosit o radu, jakou krytinu dát do kuchyně. Zda pokračovat v dřevěné podlaze, nebo dát dlažbu RAKO 45x45cm také v odstínu Defilé bílá. Děkuji za odpověď, Martina Laćňáková.

Odpověď

Dobrý den, doporučuji spíše pokračovat v podlaze dub i v kuchyni. Pro přesnou představu bych potřebovala foto kuchyně a přesný odstín Zebrana. Jestliže je světlejší proužek blízký odstínu dubu tato kombinace bude velmi pěkná. Příliš přechodů materiálu evokuje velkou členitost prostoru. Dávám přednost jednoduchosti a spíše pak prostor podbarvit a naladit odstínem malby na zdech. Tato se dá časem snadno obměňovat a k jednoduchému základu i výrazně členit.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.