Dotaz

Budu mít kuchyni Wenge v podkrovním pokoji 22m2. Pokoj je situován na jih a je dobře prosvětlen. Volím dlažbu Rako geo pískový odstín, totéž bude na obložení. Pracovní deska a korpus bude v bílé barvě. Též strop a zkosenou chci ponechat v bílé. Můžete mi poradit, jakou barvu použít na ostatní stěny? (Uvažuji o světle pastelové zelené, ale z vzorníku se mi spatně vybírá.) Můžete mi poradit označení odstínu? Přikládám model kuchyně.

Odpověď

Dobrý den, pro probarvení je možné použít studený odstín, třeba zelenou. Tato by měla vycházet z odstínu zelené použité na skle. V případě, že toto je typ Satinato, můžete vybrat JUB 2423. Další možností barevnosti je použít sytější odstín dlažby, např. JUB 1093. Dodavatelů interiérových barev je více, uvádím jednoho, JUB.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

K jídelnímu setu. může být dub sonoma? Ještě prosím o isnpiraci do obyvaku. Dveře dub, podlaha viz foto. Gauč a nábytek máme starý, takže budem dávat vše nové.A barvy zdí, tapety, barva? Okna jihozápad. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Ano může být. Podlaha vidět není. barvy pak např. bordó, orchideová, khaki, limetka. Dle oblíbenosti v kombinaci s šedou nebo cappucinovou.

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu, jaké vybrat osvětlení do ložnice (podlaha dub, postel v hnědé kožence), využít stávající (křišťál či 4-ramenný lustr)? Zvolit bílé chladné či teplé žluté světlo? Děkuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Raději bych volila modernější lustr s teplým osvětlením.

Dotaz

Dobrý den, jaké vybrat 3 ks osvětlení do obývacího pokoje s kuchyní, s LED či úspornými žárovkami (3-5 ramenný se skleněnými kalíšky, přisazený stropní čtverec či kruh)? Linka ke stropu (v. 267cm). Děkuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Stropnice osvětlí celý prostor jen bych ji nekombinovala s daným typem závěsného lustru nad jídelním stolem ale spíš bych volila styl tohoto osvětlení v jednodušších liniích.