Dotaz

Dobrý den, plánujeme novou kuchyňskou linku (v novostavbě, kuchyň bude umístěna v kuchyňském koutu v obývacím pokoji – tvar celé místnosti je obdélník, žádný výklenek). Kuchyň bude mít tvaru do U (190 x 255 x 210). Nemůžeme se s manželem domluvit, zda-li na kuchyň umístit světelnou rampu (buď po celém obvodu nebo pouze na stranu, kde bude barový pult nebo vůbec). Bojím se, aby pak kuchyň nebyla příliš uzavřená. Předem děkuji za vaši radu.

Odpověď

Dobrý den, máte správný dojem. Rampou spuštěnou ze stropu opticky oddělíte prostor kuchyně a obývací části. Vhodnější je použít osvětlení přisazené ke stropu a ponechat rameno kuchyně pod ním ve v. kuchyňské linky. Zajímavým řešením je taky rozdělit na poloviny spodní část s tím, že tato část kuchyňské linky bude otvíraná ze strany obytného prostoru a může sloužit jako příborník nebo knihovna.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.