Dotaz

Dobrý den, ráda bych si nechala poradit s výběrem dřezu. Připravujeme dřevenou kuchyň v červené barvě, pracovní desku z betonu v tmavě šedé, barový pult ze dřeva nebo také z betonu. Podlaha bude zřejmě dřevěná, tmavá. Jaký by byl nejvhodnější materiál a barva dřezu? Předem moc děkuji, s pozdravem Andrea.

Odpověď

Dobrý den, můžete použít standardní dřez nerez (může být i s povrchovou úpravou v struktuře mřížky), např. firma Franke – přední fronty spotřebičů jsou převážně v provedení nerez. Detail přechodu nerez – beton nebo jeho imitace jsou nejhezčí. Další možností je dřez s povrchovou úpravou „granit“ v šedivém odstínu pracovní desky.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.