Dotaz

Dobry den, zarizujme kuchynu v novostavbe, linku mam jakoby imitaciu zelenkaveho kamena a skrinky vo farbe buk. Kuchyna je v tvare pismena U, pricom lave kridlo je bar a u zbytku je stena. Ako obklad by som chcel pouzit jednak sklo (za sklokeramicku dosku v zadnej strane kuchyne) a jednak obkladacky v rohu a na pravej stene. Chcel by som kombinaciu klasickych obkladaciek a mozajky. Mozete mi prosim poradit, ake sklo je na toto vhodne a jaku farebnu kombinaciu skla, obkladaciek a mozajky by som mohol zvolit? Dakujem S pozdravom, Jakub.

Odpověď

Dobrý deň, na obklady kuchyňských liniek je možné použiť sklo Lakobel v bielom odtieni RAL. Lepené na omietku. Je možné použit rovnake sklo do rámečku kotvené na stenu pomocou vrutov. Ľahká a jemná kombináta je keramický obklad horizontálne orientovaný RAKo typ Samba zelenkavý so sklenenou mozaikou 2x2cm. Všetko skor orientovat horizontálne. Skuste ešte zvážit vybranú kombinátu. Podla zaslanej fotky je linka pomerne členitá a vhodnejšie by bolo použitie jedneho typu obkladu. Osobne sa priklanam ku sklu. Je bez spár a při čistení obkladu je toto velkou výhodou.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

K jídelnímu setu. může být dub sonoma? Ještě prosím o isnpiraci do obyvaku. Dveře dub, podlaha viz foto. Gauč a nábytek máme starý, takže budem dávat vše nové.A barvy zdí, tapety, barva? Okna jihozápad. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Ano může být. Podlaha vidět není. barvy pak např. bordó, orchideová, khaki, limetka. Dle oblíbenosti v kombinaci s šedou nebo cappucinovou.

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu, jaké vybrat osvětlení do ložnice (podlaha dub, postel v hnědé kožence), využít stávající (křišťál či 4-ramenný lustr)? Zvolit bílé chladné či teplé žluté světlo? Děkuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Raději bych volila modernější lustr s teplým osvětlením.

Dotaz

Dobrý den, jaké vybrat 3 ks osvětlení do obývacího pokoje s kuchyní, s LED či úspornými žárovkami (3-5 ramenný se skleněnými kalíšky, přisazený stropní čtverec či kruh)? Linka ke stropu (v. 267cm). Děkuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Stropnice osvětlí celý prostor jen bych ji nekombinovala s daným typem závěsného lustru nad jídelním stolem ale spíš bych volila styl tohoto osvětlení v jednodušších liniích.