Dotaz

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Máme nový dům zařízený spíše moderním a jednoduchým způsobem. Zde je otevřený prostor, ve kterém je kuchyně, jídelna a obývák dohromady. Zároveň je zde ale v tomto prostoru stěna, která je dost dominantní (viz foto) a nemohu přijít na to, co by bylo na tuto stěnu nejvhodnější. Je spousta věcí a způsobů, ale většinou se mi to sem moc nehodí (hodně věcí je rustikální a do našeho vybavení to fakt moc nejde). Mohla byste mi prosím poradit? Za touto stěnou jsou schované schody do půdní vestavby. Děkuji Dáša

Odpověď

Dobrý den, tato stěna je velmi atraktivní pro uskutečnění a doplnění moderního a jednoduchého interiéru o výtvarný motiv. Tento musí být vzhledem k výrazné dlažbě poměrně jednoduchý. Jednou z možností jsou strukturované tapety, další strukturální omítka, eventuelně obkladové desky s přiznáním kubického rastru a kotvících šroubů. V příloze zasílám pár náhledů.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Chceme dát do garsonky nějakou postel se zdr. matr., pod okno, vedle ke stěně dvojsed. pohovku. Jaký typ postele zvolit, aby to nějak vypadalo, chceme určitě i čelo za hlavu nebo jak to oddělit, moc místa tam není, roztah. gauč nechceme, dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte materiál dle ostatního nábytku buď masiv nebo laminát. Důležité je sladit s ostatním nábytkem. Seženete ale také rozkládací sedačku se zdravotní matrací a polohovatelnými rošty.

Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, Mám dlouhou úzkou chodbu, kde je plynový kotel, který bych těla zakrýt,tak aby chodba se ještě více nezúžila. Jaké by bylo nejlepší řešení, aby to bylo vzdušné. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Na konkrétní radu bych potřebovala vidět rozmístění chodby a umístění kotle v návaznosti na již použité materiáůy a dekory. Pokusila bych se jej zakomponovat do skříňové či věšákové sestavy.

Dotaz

Dobrý den,rádi bychom zakomponovali do jídelny stará kamna. Hodí se, prosím? Uvažujeme nad pásem obkladu (o něco vyšším než kamna) od šedé stěny do rohu a na kolmé stěně šikmo dolů. Odstín soho, porovnání s výmalbou viz foto. Moc děkuji za Váš názor.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano SOHO je možná varianta ale spíš bych se ještě přikláněla k tmavé wall street.