Dotaz

Dobrý den, plánuji kuchyňskou linku do novostavby (obývací pokoj a kk) a potřebovala bych poradit s volbou barvy na korpusy, dvířka a na pracovní desku. Podlaha bude PVC, imitace dubové parkety (světlý dub). Zbytek interiéru obývacího pokoje budu zřejmě ladit právě s linkou. Nemám vůbec představu, jaké barvy by šly dohromady, tak bych Vás chtěla poprosit o nějaké tipy. Děkuji moc předem za odpověď.

Odpověď

Dobrý den, k dubové podlaze je možné použít více variant. Např. světlejší korpus kuchyně jilm, deska šedá, dvířka smetanová a obklad výraznější, např. oranžový. Další možností je sytější korpus i dvířka ořech, deska a obklad bílá mléčná v kombinaci s nerez doplňky, např. baterie, přední fronty spotřebičů.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.