Dotaz

Dobrý den, ráda bych si nechala poradit ohledně podlahy v kuchyni. Máme otevřený prostor v RD (obývák s kuchyní a jídelnou). Zde chci mít laminátovou podlahu v dekoru středně tmavého dubu a do kuchyně také laminát, ovšem v dekoru dlažby. Jen nevím, jakou barvu použít, aby se mi hodila ke kuchyňské lince. Ta bude velice světlá (savanská třešeň) – typ Toscana od kuchyně Oresi s orginální pracovní deskou světle béžovou žíhanou. Obklady bych chtěla oranžovo béžové. Prosím, jaká by měla být podlaha? Máme totiž také oranžovou sedačku v obýváku. Děkuji moc.

Odpověď

Dobrý den, v tomto případě bych zvolil velkoformátovou kuchyňskou dlažbu v barvě smetanové, nebo lépe cappucino. Kuchyň má působit čistě, je středobodem domu, a to v tomto případě určitě bude.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.