Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Opravujeme byt a nevíme si rady s barevným sladěním interiéru. Máme vybranou kuchyň v barvě třešně, obklady i podlahu světlé barvy, jinak plovoucí podlahu v celém bytě v barvě pařeného buku. Nevíme si však rady s barvou veškerých dveří a jídelního nábytku, který bude součástí kuchyně. (Parapety v celém bytě – buk.) Předem děkuji za Vaši radu a odpověď.

Odpověď

Krásný den přeji, vaše ladění interiéru je jasné a čisté. Dobrou volbou je kombinace buku a třešně s kombinací světlých obkladů. Jelikož jste na vlně buku, nebránila bych se opět volit dveře s dýhou buk popř. pro dolehčení interiéru hodně prosklené, či dokonce celoskleněné. Aby se odlehčila kuchyň, můžete volit jídelní nábytek v kombinaci skla (matovaného) a kovu, popř. opět v buku.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.