Dotaz

Dobrý den, ráda bych vás požádala o radu při výběru vhodné barvy do kuchyně situované na východ. Je malá, cca 12-15m2, linka v barvě buku naproti oknu, obklady champagne, podlaha a dveře v barvě dubu. Prostor působí dosti usedle. Jsme mladá rodina s dětmi, nebráním se kombinaci různých barev na jednotlivých zdech. Přemýšlím o kombinaci bordó/bílá a bordó/žlutá. Zajímalo by mne, jak kombinovat barvy: bordó na zeď za kuchyňskou linku chci určitě. Další zeď stejnou barvou má být naproti, nebo může být kolmo? Stará kovová tmavě hnědá futra v této místnosti máme nabarvit také v odstínu bordó? Děkuji mnohokrát za odpověď.

Odpověď

Dobrý den. Myslím, že bordó/žlutá bude hezká kombinace. Každopádně bych stejnou barvu použil přes roh. Kovové zarubne určitě natřete – a bordó bude fajn.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.